Θέμα: Whey απο eBay?

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 24 από 24
  1. 24-09-11 17:47 #16
    Το avatar του χρήστη Lucif3r

    Εγγραφή
    06-07-2011
    Περ.
    Αthens
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oldhiphop Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξερω για την μαρκα αυτη,παντος λεει απο κατω οτι δεν στελνετε στην χωρα μας.
    ναι, αλλα μπορεις να συνεννοηθεις με τον πωλητη τα μεταφορικα αν θες να στο στειλει..

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oldhiphop Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια το επψαξα λιγο και οντος ειναι πολυ φτηνα απο ebay! ειδικα της nutrisport η 90 τις βρικα 2χ5κg προσφορα και free τα μεταφορικα.
    Για να δουμε!
    "Every workout is one step closer to your goal"
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-09-11 12:48 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oldhiphop Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια το επψαξα λιγο και οντος ειναι πολυ φτηνα απο ebay! ειδικα της nutrisport η 90 τις βρικα 2χ5κg προσφορα και free τα μεταφορικα.
    Η συγκεκριμένη είναι πολύ φθηνή όχι μόνο από το e-bay,

    γιατί μπλέκεσαι με e-bay και δεν θες να πάρεις κατευθείαν από μαγαζί?
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-09-11 12:53 #18
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    εμαθα προσφατα απο φιλο που κανει συχνες αγορες απο ebay σε διαφορα πραγματα. οτι το ebay εχει εγγυηση. και αν γινει καμια στραβη σε καλυπτουν..οποτε αν βρεις κατι καλο τσιμπα το.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-09-11 13:05 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμαθα προσφατα απο φιλο που κανει συχνες αγορες απο ebay σε διαφορα πραγματα. οτι το ebay εχει εγγυηση. και αν γινει καμια στραβη σε καλυπτουν..οποτε αν βρεις κατι καλο τσιμπα το.
    ο πατέρας μου είναι χρόνια μέσα στο e-bay,
    πολλές φορές έχουνε χάσει πράγματα και δεν έχει κάνει τίποτα το e-bay,

    ένα παιχνίδι, ένα μπρελόκ ναι από εκεί θα έπαιρνα, αλλά συμπληρώματα όχι

    πέρα από την πλάκα αν το e-bay, αυτόν που βρήκες δεν τον έχει top κάτι (δεν ξέρω πως λέγονται αυτά)
    μην μπλέκεσαι.
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-09-11 13:07 #20
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο πατέρας μου είναι χρόνια μέσα στο e-bay,
    πολλές φορές έχουνε χάσει πράγματα και δεν έχει κάνει τίποτα το e-bay,

    ένα παιχνίδι, ένα μπρελόκ ναι από εκεί θα έπαιρνα, αλλά συμπληρώματα όχι

    πέρα από την πλάκα αν το e-bay, αυτόν που βρήκες δεν τον έχει top κάτι (δεν ξέρω πως λέγονται αυτά)
    μην μπλέκεσαι.
    ουτε εγω θα επαιρνα ποτε συμπληρωματα απο ebay αλλα αν το παιδι εχει κολησει και θελει σονι και καλα να παρει απο εκει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-09-11 14:38 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ουτε εγω θα επαιρνα ποτε συμπληρωματα απο ebay αλλα αν το παιδι εχει κολησει και θελει σονι και καλα να παρει απο εκει...
    den exw kolhsei na parw apo to ebay re trele aplos thn vrika fthna ekei...an kai sto telos eida pws den stelnete ellada apo to ebay h sugkekrimeni

    h apo to myprotein 8a parw h thn nutrisport apo kapio site an vrw.



    ***Eισαι παλιος στο forum.Γραφε με Ελληνικους χαρακτηρες.Ξερεις τους κανονες.***
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-09-11 17:41 #22
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    εξαρταται απο που θα παρεις.... υπαρχουν ολοκληρα μαγαζια στο ebay που πουλανε συμπληρωματα....
    προσωπικα δεν θα επερνα λογο τιμων.... μου φαινοντε λιγο ακριβα...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-09-11 04:27 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμαθα προσφατα απο φιλο που κανει συχνες αγορες απο ebay σε διαφορα πραγματα. οτι το ebay εχει εγγυηση. και αν γινει καμια στραβη σε καλυπτουν..οποτε αν βρεις κατι καλο τσιμπα το.
    To θεμα με συμπλητωματα δεν ειναι να σε καλυψουν οικονομικα.....μην το πιεις και σε παει αδιαβαστο ειναι το προβλημα!!!!


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο πατέρας μου είναι χρόνια μέσα στο e-bay,
    πολλές φορές έχουνε χάσει πράγματα και δεν έχει κάνει τίποτα το e-bay,
    Εμενα μια φορα δεν μου ηρθε ΠΟΤΕ ενα φουτερ απο πωλητη που αφου το αγορασα μετα απο καποιες μερες διεγραψε τον λογαριασμο του και το Εbay μου εκανε επιστροφη ΟΛΟΥ του ποσου.......
    Και αλλη μια(αυτο ηταν γαματο!) αργησε η παραγγελια μου 2 μηνες και βαλε, ΜΕ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕ FULL το eBAY και μετα απο κανα μηνα ακομα.......ηρθε και το προϊον! που ηταν για φιλο!

    ΔΕΝ τον λυπηθηκα καθολου, γιατι μου ειχε βαλει εξοδα αποστολης 40+ και τελικα πανω στο κουτι της παραγγελιας ελεγε ουτε 10$....το ειχε στειλει με το πιο αργο, και παιζει να ειχε κολλησει και τελωνειο..... γενικα οτι πακετο προεκυψε στο ebay, ελαχιστες περιπτωσεις, λυθηκε ευκολα και αμεσα. Συμπληρωμα θα το φοβομουν . Οι πιθανοτητες ειναι υπερ του να ειναι ΚΟΜΠΛΕ. αλλα 1/1000 να ειναι ΣΑΒΟΥΡΑ και μαιμου......δεν ειναι μαϊμου που την....φορας, αλλα μαϊμου που την καταπινεις κιολας!!!!!! δωσε 10 ευρω παραπανω και παρτο απο εδω.... στο λεω σαν φαν του Ebay
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-09-11 09:13 #24
    Το avatar του χρήστη themisdas

    Εγγραφή
    16-10-2009
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kleiza7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    To θεμα με συμπλητωματα δεν ειναι να σε καλυψουν οικονομικα.....μην το πιεις και σε παει αδιαβαστο ειναι το προβλημα!!!!




    Εμενα μια φορα δεν μου ηρθε ΠΟΤΕ ενα φουτερ απο πωλητη που αφου το αγορασα μετα απο καποιες μερες διεγραψε τον λογαριασμο του και το Εbay μου εκανε επιστροφη ΟΛΟΥ του ποσου.......
    Και αλλη μια(αυτο ηταν γαματο!) αργησε η παραγγελια μου 2 μηνες και βαλε, ΜΕ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕ FULL το eBAY και μετα απο κανα μηνα ακομα.......ηρθε και το προϊον! που ηταν για φιλο!

    ΔΕΝ τον λυπηθηκα καθολου, γιατι μου ειχε βαλει εξοδα αποστολης 40+ και τελικα πανω στο κουτι της παραγγελιας ελεγε ουτε 10$....το ειχε στειλει με το πιο αργο, και παιζει να ειχε κολλησει και τελωνειο..... γενικα οτι πακετο προεκυψε στο ebay, ελαχιστες περιπτωσεις, λυθηκε ευκολα και αμεσα. Συμπληρωμα θα το φοβομουν . Οι πιθανοτητες ειναι υπερ του να ειναι ΚΟΜΠΛΕ. αλλα 1/1000 να ειναι ΣΑΒΟΥΡΑ και μαιμου......δεν ειναι μαϊμου που την....φορας, αλλα μαϊμου που την καταπινεις κιολας!!!!!! δωσε 10 ευρω παραπανω και παρτο απο εδω.... στο λεω σαν φαν του Ebay
    αυτο που λες δεν παιζει.....
    γενικα να ξερετε οτι αν γινει καποια στραβη και το προοιον δεν ερθει, πρεπει να επικονωνισετε με το ebay μεσα σε 45 μερες απο την ημερα πληρωμης...
    Φιλικά Ευθύμης,

    MP274679

    η ζωή είναι μια ντομάτα.....άλλος την τρώει σαλάτα,και άλλος την τρώει στην μάπα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12