Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 50
  1. 30-03-12 15:39 #16
    Προεπιλογή
    στο βιντεο λεει 30-60 επαναληψεις???δεν ειναι παρα πολλες?? νομιζω δεν πρεπει??πρεπει να βαλω σχεδον ελαχιστα κιλα για να κανω 30-60 επαν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-03-12 15:53 #17
    Προεπιλογή
    Βαρία deadlifts και high pulls ίσως βοηθήσουν.
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-03-12 16:36 #18
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    είναι χάσιμο χρόνου να γυμνάζει κάποιος πήχεις ,εφόσον γυμνάζονται με την λαβή σε όλες τις ασκήσεις που συμμετέχουν , μόνο σε περιπτώσεις που υπάρχει μεγάλη διαφορα σε σχέση με τούς βραχίονες , αλλα και πάλι αν κάποιος έχει γεννετικα μικρούς πήχεις δεν πρόκειτε να γίνουν δυνατό σημείο , αλλα να βελτιωθεί κάπως η κατάσταση
    και ούτε πρόκειτε η περιοχή των καρπών ποτε να χοντρύνει εφόσον εκεί δεν υπάρχουν μυς αλλα τένοντες , η μόνη περίπτωση που χοντραίνουν οι καρποί είναι απο κατακράτηση υγρών κατι που κανείς δεν θα ήθελε, (το λέω γιατι με έχουν ρωτήσει πολλες φορες έχω πχ λεπτούς καρπούς πως θα γίνει να τούς χοντρύνω).

    οπότε να μην σκοτίζει κάποιος το μυαλό του με τούς πήχεις γιατί το σίγουρο είναι πως ποτε δεν θα μείνει αγύμναστη αυτη η περιοχή , λόγω του ότι συμμετέχουν σε όλες τις ασκήσεις .

    ακόμα και αυτοί που κάνουν μοτο κρός και δέχονται μεγάλη επιβάρυνση οι πήχεις , παρ όλα αυτα γυμνάζονται στην προπόνηση με μηχανή και αν θα κάνουν κάποιες ασκήσεις με βάρη σίγουρα δεν έχουν σαν στόχο την ανάπτυξη
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-03-12 16:42 #19
    Προεπιλογή
    συμφωνω με τον τριανταφυλλου και να προσθεσω οτι οι πηχεις ειναι λεπτομεριες.....δηλαδη εχουμε [λεω και για εμενα] χτισει το τελειο στηθος ,την ανοιχτη και επιβλητικη πλατη και τα γυμνασμενα και τεραστια ποδια ωστε να μας λειπουν οι λεπτομεριες?ας δωσουμε αλλου βαση πρωτα.....δεν λεω καλα εκανε το παιδι που ρωτησε και εκανε το αρθρο [μην παρεξηγηθω] αλλα τονιζω λιγο τις προτεραιοτητες των περισσοτερων.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-03-12 19:50 #20
    Το avatar του χρήστη johny_8

    Εγγραφή
    30-04-2011
    Περ.
    ΘΕΣΣ/ΕΒΡΟΣ
    Μηνύματα
    606
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sifounas1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    στο βιντεο λεει 30-60 επαναληψεις???δεν ειναι παρα πολλες?? νομιζω δεν πρεπει??πρεπει να βαλω σχεδον ελαχιστα κιλα για να κανω 30-60 επαν.
    εγω δεν κάνω και ουτε πρόκειται άλλά αν θέλει μπορεί να δοκιμάσει αυτές. Αν θες την αποψη μου και μένα πολλές μου φαίνονται αλλα τις ασκήσεις ήθελα ν τ δειξω
    Wolff's Law

    Μένουμε Ελλάδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-03-12 20:27 #21
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    εγω κανω πηχεις ορθιος με δυο αλτηρες και καμψεις(?)αριστερα δεξια οσο πανε μεχρι αποτυχιας
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-12-12 20:07 #22
    Προεπιλογή Παπιες
    Παιδια γεια σας με πιες ασκησεις να γυμναζω τις παπιες μου και καθε ποτε θελω να γεμισουν με γραμμες και φλεβες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-12-12 22:46 #23
    Προεπιλογή
    Οι παπιες (πηχεις) γυμναζονται και απο ασκησεις πλατη και δικεφαλων..αμα θες ομως να τους αναπτυξεις περισσοτερο μπορεις την ημερα χεριων η πλατη αναλογως πως το εχεις το προγραμμα να κανεις στο τελος καμψεις καρπων με μπαρα η με αλτηρες μερικα σετακια 3-4
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-12-12 01:56 #24
    Προεπιλογή
    Βόλτα στο πάρκο καθημερινα και τάιζέ τις καλαμπόκι φουλ υδατάνθρακα και πρωτεινη με σκουλίκια και έντομα. Μπορείς να τους τοποθετήσεις και κάποιο βάρος για αντίσταση στο νερό
    ''You can sell anything to a bodybuilder. Anything.''
    Elliot Hulse
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-12-12 10:10 #25
    Προεπιλογή
    Παιδια τα ξαλιδια κ;νουν τιπατα η οχι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-12-12 11:23 #26
    Το avatar του χρήστη fazer

    Εγγραφή
    15-11-2012
    Περ.
    volos
    Μηνύματα
    119
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dakonblackblade Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βόλτα στο πάρκο καθημερινα και τάιζέ τις καλαμπόκι φουλ υδατάνθρακα και πρωτεινη με σκουλίκια και έντομα. Μπορείς να τους τοποθετήσεις και κάποιο βάρος για αντίσταση στο νερό

    μπραβο ρε φιλε με εκανες και γελασα πρωι πρωι!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-12-12 16:28 #27
    Προεπιλογή Πηχης
    Παιδια γεια σας εγω με εναν φιλο μου εχουμε βαλει μια κοντρα πιος θα εχει πιο χοντρο και σφιχτο πηχη σε 7 μηνες τορα η δικη του ειναι σφιχτη και πιο χοντρη εγω εχω ξεκινισει γυμναστηριο 2 μηνες και εχω δει διαφορα και μεχρι τορα δεν τις γυμναζα αυτος δεν ασχολειται με γυμναστικη αλλα αρμεγει προβατα και οι παπιες γυμναζονται και μου λεει αν με περασεις θα ειναι απ τις πρωτεινας εγω παιρνω μια πρωτεινη μονο σοκολατα ισχιει οτι θα τον περασω αν τον περασω λογο πρωτεινης?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-12-12 13:31 #28
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο makis123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ισχιει οτι θα τον περασω αν τον περασω λογο πρωτεινης?
    Oxi
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-12-12 14:16 #29
    Προεπιλογή
    ο φιλος σου ποσα κιλα ειναι?Γενικα,ο πηχης γυμναζεται με σχεοδν ολες τις ασκησεις και κυριως αρσεις,σκουατ,κωπηλατικες,πιεσεις κλπ...και υποαρχουν και καποιες απομονοτικες για πηχης οπως wrist cyrl και μια φοβερη και διασκεδαστικη ασκηση wrist roller που μπορεις να το φτιαξεις και με ενα σκουποξυλο δενοντας ενα βαρος ....και το τυλιγεις το ξετυλιγεις κλπ
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-12-12 16:21 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos1234 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο φιλος σου ποσα κιλα ειναι?Γενικα,ο πηχης γυμναζεται με σχεοδν ολες τις ασκησεις και κυριως αρσεις,σκουατ,κωπηλατικες,πιεσεις κλπ...και υποαρχουν και καποιες απομονοτικες για πηχης οπως wrist cyrl και μια φοβερη και διασκεδαστικη ασκηση wrist roller που μπορεις να το φτιαξεις και με ενα σκουποξυλο δενοντας ενα βαρος ....και το τυλιγεις το ξετυλιγεις κλπ
    Σκουωτ/πιεσεις για πηχεις;;
    Δε θα το ελεγα.....πηχεις γυμναζεις με αρσεις θανατου/απομονωτικες δικεφαλων/κωπηλατικες/μονοζυγο και καποιες απομονωτικες για πηχη
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία