Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 52
  1. 26-09-11 21:27 #1
    Προεπιλογή η διατροφή μου
    Geia sas paidia!tha sas pw tin diatrofi pou akoluthw k tha ithela na mou pite tis gnwmes sas loipon:
    prwi 08:00 : 3-4 aspradia avgwn ,dimitriaka me gala kai ena potiri nero
    pio meta katta tis
    11-00 i 12-00 : ena tost turi galopula domata + 1 ximo i ena fruto
    mesimeriano mpiftekh h mosxari h kotopoulo h mprizola + makaronia h ruzi h vrastes patates + salata
    pio meta trww 1-2 fruta pali
    kai to vradino i dimitriaka me gala i to mesimeriano fai..
    akuw tis gnwmes sas
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-09-11 21:34 #2
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    κανε εντιτ στο ποστ σου και γράφε ελληνικά, ειναι κανόνας του φόρουμ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-09-11 22:18 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανε εντιτ στο ποστ σου και γράφε ελληνικά, ειναι κανόνας του φόρουμ.
    Γεια σας παιδια!θα σας πω την διατροφη που ακολουθω κ θα ηθελα να μου πειτε τισ γνωμες σας λοιπον:
    πρωι 08:00 : 3-4 ασπραδια αβγων , δημιτριακα με γαλα και ενα ποτιρι νερο
    πιο μετα κατα τις
    11-00 ι 12-00 ενα τοστ τυρι γαλοπουλα ντοματα + 1 χιμο ι ενα φρουτο
    μεσιμεριανο μπιφτεκι η μοσχαρι η κοτοπουλο η μπριζολα + μακαρονια η ρυζι η βραστες πατατες + σαλατα
    πιο μετα τροω 1-2 φρουτα παλι
    και το βραδινο ι διμιτριακα με γαλα ι το μεσιμεριανο φαι..
    ακουω τις γνωμες σασ.. α και ξεχασα να αναφερω οτι ειμαι 16 χρονων κ ειαμι 60 κιλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-09-11 23:42 #4
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gianios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδια!θα σας πω την διατροφη που ακολουθω κ θα ηθελα να μου πειτε τισ γνωμες σας λοιπον:
    πρωι 08:00 : 3-4 ασπραδια αβγων , δημιτριακα με γαλα και ενα ποτιρι νερο
    πιο μετα κατα τις
    11-00 ι 12-00 ενα τοστ τυρι γαλοπουλα ντοματα + 1 χιμο ι ενα φρουτο
    μεσιμεριανο μπιφτεκι η μοσχαρι η κοτοπουλο η μπριζολα + μακαρονια η ρυζι η βραστες πατατες + σαλατα
    πιο μετα τροω 1-2 φρουτα παλι
    και το βραδινο ι διμιτριακα με γαλα ι το μεσιμεριανο φαι..
    ακουω τις γνωμες σασ.. α και ξεχασα να αναφερω οτι ειμαι 16 χρονων κ ειαμι 60 κιλα
    γιανιε ποιοι ειναι οι στοχοι σου?δε βλεπω ουτε σαλατα ουτε καλα λιπαρα.για μενα το βραδυ μη τρως δημιτριακα.φαε μεσημεριανο φαγητο κ αν δεν εχει μηνει κανε μια ομελετα με 4-5 ασπραδια βαλε κ 1 κροκο και κανα 2 φετες γαλοπουλας.οχι οτι ειναι επαρκες γευμα αλλα οκ απο τα δημιτριακα ειδικα το βραδυ.πολυ καλυτερο.επισης δοκιμασε βρωμη.με ζεστο γαλα κ 1 κ σουπας μελι γινεται πολυ ωραια.εμενα μαρεσει π βλεπω φρουτα στη διατροφη σου.ειδικα στα 16 σου τα χρειαζεσαι οπως κ δηποτε.απλα πες μας.ποιοι ειναι οι στοχοι σ.κ απο υψος τι εχεις?
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-09-11 12:45 #5
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Λοιπόν έχουμε και λέμε... καταρχάς καλώς ήρθες στο forum!

    Τώρα... γράψε ύψος, γράψε στόχους (μαντεύω όγκο), γράψε ποσότητες φαγητού που τρώς. Με μια πρώτη ματιά η διατροφή σου φαίνεται σε σωστές βάσεις αλλά τη βλέπω ελλιπή... Μετράω 4 γεύματα (τα φρούτα δεν είναι γεύμα), χρειάζεσαι σίγουρα περισσότερα. Γράψε και τι ώρα κάνεις προπόνηση και τι απ αυτά τρως μετά.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-09-11 13:39 #6
    Προεπιλογή
    ναι ο στοχος μου ειναι ο ογκος ε το υψος μου δεν το ξερω ακρειβος αλλα δεν ειμαι κοντος οκκ...το ξερω οτι η διατροφη μου δεν ειναι κ τοσο σωστη για αφτο αναφερθηκα σε εσας ...για να με βοηθησετε να την διωρθωσω
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-09-11 13:45 #7
    Προεπιλογή
    βεβεα φρουτα τρωω ποιο πολλα απο τι γραφω προσπαθω τουλαχιστον αλλα οταν εχει τρωω...και οσο για το βραδυ προσπαθω να τρωω το φαγητο που εφαγα και το μεσημερι..εχω κοψει γυρους μπιρες κ.τ.λ. και προσπαθω να τρωω αυτα που πρεπει..μετα την προπονηση τρωω 4-5 ασπραδια αυγων τρωω μια σαλατα και το φαγητο που συνυθως ειναι αφτα που ειχα γραψει και παραπανω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-09-11 13:48 #8
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Βασικό είναι όταν δεν έχουμε αντίληψη της ποσότητας των τροφών, να τις μετράμε και να τις μοιράζουμε ανάλογα με τις ανάγκες που έχει το σώμα μας. Γιαυτο καλό είναι να δόσεις τα στοιχεια σου και να χαρακτηρίσεις το σωματότυπο σου.
    Επειτα αν διαβάσεις τα αρθρα του φόρουμ που απευθύνονται σε αρχάριους και μετα για προχωρημένους, θα καταλάβεις πως πρέπει να λειτουργείς για να πετύχεις τους στόχους σου.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-09-11 22:13 #9
    Προεπιλογή
    καμια αλλη συμβουλη παιδια??
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-09-11 22:27 #10
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gianios Εμφάνιση μηνυμάτων
    καμια αλλη συμβουλη παιδια??
    ολοκληρη απαντησαρα εχεις απο πανω.οταν τα κανεις αυτα( π λεει απο πανω δλδ) τοτε ξανα δες τη διατροφη σου.διορθωσε οτι πιστευεις.κ μετα.εδω ειμαστε κ εμεις
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-09-11 22:39 #11
    Προεπιλογή
    ορεα τολη ευχαριστω πολυ..δεν ειναι κατι δυσκολο εντξει τα καταφερνω...αα κατι αλλο..το στηθος μου αλες φορες φενετε πολυ φουσκωμενο και αλλες φορες οχι..πως εξηγητε αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-09-11 23:37 #12
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gianios Εμφάνιση μηνυμάτων
    ορεα τολη ευχαριστω πολυ..δεν ειναι κατι δυσκολο εντξει τα καταφερνω...αα κατι αλλο..το στηθος μου αλες φορες φενετε πολυ φουσκωμενο και αλλες φορες οχι..πως εξηγητε αυτο
    λογικα οταν το προπονεις φενεται πιο φουσκωμενο.εμενα για καποιο λογο τις τελευταιες μερες λες και το σκασα.ειναι πιο ξεπρησμενο απο οτι συνηθως.παιζει κ κατακρατηση υγρων κ κατι τετοια.ειν πολλα μεσα αλλα μη σε ανυσηχει αν δν ειναι μονιμο
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-09-11 17:20 #13
    Προεπιλογή
    Κατακρατηση ηγρων δλδ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-09-11 18:17 #14
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gianios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατακρατηση ηγρων δλδ?
    ισως,αποβολη θα το λεγα καλυτερα.γιατι ξεφουσκωνεις ειπες οχι θολωνεις
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-09-11 21:56 #15
    Προεπιλογή
    και κατι ακομα..αν εγω τωρα κανω τον ογκο που τον κανω 1 μηνα περιπου..και παρω παραπανω κιλα...(που εχω παρει) και φουσκωσω τους μυς μου (που τους εχω φουσκωσει) μετα πως να του γραμωσω?αλλα να χασω και τα λικα κιλα π πιρα για να φενονται ποιο καλα οι κοιλιακοι μου?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία