Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 52 από 52
  1. 10-10-11 14:42 #46
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gianios Εμφάνιση μηνυμάτων
    αστα να πανε και αυτος π εχει το γυμναστιριο ειναι γνωστος και στο φορουμ λιγο αλλα δν λεω ονοματα...πφφ
    στειλε πμ

    οκ με την διατορφη πως τα πας?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-10-11 23:11 #47
    Προεπιλογή
    μια χαρα ρε οκ την εχω γραψει ποιο πανω και την εχω βελτιωσει κιολας!!αλλα εχω φουσκωσει καλα και στα χερια αλλα ιδικα στο στηθος και μαρεσει αυτο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-10-11 00:11 #48
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gianios Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια χαρα ρε οκ την εχω γραψει ποιο πανω και την εχω βελτιωσει κιολας!!αλλα εχω φουσκωσει καλα και στα χερια αλλα ιδικα στο στηθος και μαρεσει αυτο!
    βαλε καμια φωτο πριν κ μετα να δουμε κ εμεις τη προοδο σου ρ συ
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-10-11 23:23 #49
    Προεπιλογή
    παντως εχω προσθεσει βρωμη με μελι οπως μου ηπεσ και ειμαι μια χαρα )) τρωω καλες ποσοτητες και εχω παρει τωρα πριν 3 εβδομαδες ημουν 70-71 κιλα τωρα πηγα 72-74 μια χαρα ))
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-10-11 01:26 #50
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gianios Εμφάνιση μηνυμάτων
    παντως εχω προσθεσει βρωμη με μελι οπως μου ηπεσ και ειμαι μια χαρα )) τρωω καλες ποσοτητες και εχω παρει τωρα πριν 3 εβδομαδες ημουν 70-71 κιλα τωρα πηγα 72-74 μια χαρα ))
    προσεχε φιλε εχεις παρει σε 3 βδομαδες 3 κιλα περιπου????αυτο δεν ειναι καλο γιατι μπορει να ειναι λιπος ή κατακρατηση υγρων,δεν πρεπει τοσο γρηγορα τα κιλα σε ενα μηνα 2 κιλα ναι νορμαλ να τα
    παρεις σε μυς θελουμε.....προσεχε λιγο....
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-10-11 03:28 #51
    Το avatar του χρήστη Galthazar

    Εγγραφή
    15-10-2010
    Περ.
    kozani
    Μηνύματα
    2.025
    Προεπιλογή
    δηλαδη αμα προσεχει δεν θα παρει υγρα ή λιπος αλλα μονο κρεας?
    και πως το εννοεις το να προσεχει?
    Και αυτα που εχει παρει τωρα πως μπορεις να ξερεις απο το pc τι ειναι? Θα στο πω εγω τι ειναι..λιγο απ ολα!!
    Ειναι γεγονος οτι τις πρωτες φορες που κανεις υπερθερμικη για ογκο παιρνεις πιο ευκολα απ οτι αν το κανεις χρονια αυτο...

    Φιλε συνεχισε ετσι και μην ακους κανεναν εισαι ωραιος!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-10-11 11:07 #52
    Προεπιλογή
    ναι ρε παιδια εχω αρχισει ογκο ενα μινα περιπου τωρα κ πηρα περιπου 2 κιλα...αλλα δεν ειναι λιπος γιατι δεν τρωω γυρους χιρινα και τετια πραματα..και δεν νομιζω νανε και λιπος γιατι και στους μυς εχω παρει καλα...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234