Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 114
  1. 03-10-11 19:12 #16
    Προεπιλογή
    ψαξε εχει η Universal,μπορεις και απο bulk!


    αν μπορεις στειλε μου ενα πμ για το bulk αν ξερεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-10-11 19:14 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    εξαρτατε απο τις δοσεις.... αν το πας καθημερινα 4-6γρ λογικα θα θελει οφ.... αν πας μονο για 2-3γρ τις μερες προπονησης δεν νομιζω πως ειναι αναγκαιο...
    εσυ πως προτεινεις την χρηση της? εψαξα στο φορουμ κ δεν βρηκα καποια συζητηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-10-11 21:28 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    εξαρτατε απο τις δοσεις.... αν το πας καθημερινα 4-6γρ λογικα θα θελει οφ.... αν πας μονο για 2-3γρ τις μερες προπονησης δεν νομιζω πως ειναι αναγκαιο...
    Αν την παιρνεις ομως μονο τις ημερες προπονησης, θα εχουμε τα αποτελεσματα που περιμενουμε απο αυτη;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-10-11 22:50 #19
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οχι,καλυτερα να την περνεις συνεχωμενα καθε μερα..η δραση της ειναι συσωρευτικη κ θελει χρονο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-10-11 02:49 #20
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν την παιρνεις ομως μονο τις ημερες προπονησης, θα εχουμε τα αποτελεσματα που περιμενουμε απο αυτη;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι,καλυτερα να την περνεις συνεχωμενα καθε μερα..η δραση της ειναι συσωρευτικη κ θελει χρονο.
    αυτο που ειπε ο beef...

    σχεδον ολες οι ερευνες που εχω δει ειναι με συνεχομενη χρηση... δλδ μιλαμε για 8-12 εβδομαδες....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-11-11 19:18 #21
    Προεπιλογή
    Παιδια μπορει καποιος να αναφερει πραγματα σχετικα με παρενεργειες η επιπτωσεις με τη χρηση της?Οχι αν θα παθει καποιος εμφραγμα η καρκινο του προστατη πχ (δεν ζηταω αποδιοπομπαιους τραγους οπως κανουν καποιοι που χρεωνουν τα προβληματα απ τον ασχημο τροπο ζωης που ακολουθουν στα συμπληρωματα που λαμβανουν).Γενικοτερα γνωριζουμε για παραδειγμα οτι η κρεατινη εχει ως συνεπεια την κρεατινινη η οποια κατακαθεται στα νεφρα και απαιτει ποσοτητες νερου για να αποβληθει.Για την β_αλανινη τη γνωριζουμε σε αναλογη βαση και ειδικοτερα τι γνωριζουμε για την προληψη απο τυχον παρενεργειες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-11-11 22:42 #22
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οχι δεν εχουν αναφερθει μεχρι τωρα στις δοσεις,κ στα χρονικα διαστηματα που εγιναν καποιες μελετες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-12-11 01:46 #23
    Προεπιλογή
    Επειδή σκέφτομαι το στακάρισμα μετά τις γιορτές κρεατίνης με β-αλανίνη θα ήθελα να μου πείτε για πόσο διάστημα θα πρέπει να τα παρω. Το λέω επειδή παραπάνω προτείνεται η χρήση της β-αλανίνης για 8-12 βδομάδες δηλαδή ενα τρίμηνο και την κρεατίνη δεν θέλω να την χρησιμοποιήσω για πάνω από ένα μήνα συνεχόμενο.
    Επίσης το στακάρισμα καθαρής μονουδρικής της ΟΝ με την Beta ala-9 της Universal είναι κομπλέ; (Σόρρυ για το οφ)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-12-11 14:56 #24
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitrios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή σκέφτομαι το στακάρισμα μετά τις γιορτές κρεατίνης με β-αλανίνη θα ήθελα να μου πείτε για πόσο διάστημα θα πρέπει να τα παρω. Το λέω επειδή παραπάνω προτείνεται η χρήση της β-αλανίνης για 8-12 βδομάδες δηλαδή ενα τρίμηνο και την κρεατίνη δεν θέλω να την χρησιμοποιήσω για πάνω από ένα μήνα συνεχόμενο.
    Επίσης το στακάρισμα καθαρής μονουδρικής της ΟΝ με την Beta ala-9 της Universal είναι κομπλέ; (Σόρρυ για το οφ)
    εγω θα ελεγα πως θελει ενα μινιμουμ χρηση 8 εβδομαδων..... απο εκει και περα θα προτεινα φαση loading για ενα μηνα.... στα 6γρ και μετα για τον επωμενο στα 4γρ...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-12-11 15:02 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω θα ελεγα πως θελει ενα μινιμουμ χρηση 8 εβδομαδων..... απο εκει και περα θα προτεινα φαση loading για ενα μηνα.... στα 6γρ και μετα για τον επωμενο στα 4γρ...
    Και την κρεατίνη που θα την έχω για 4 βδομάδες πότε που προτείνεις να την βάλω; Σε ποια φάση εννοώ του φωρτόματος της αλανίνης ή στην συντήρηση;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-12-11 15:04 #26
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitrios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και την κρεατίνη που θα την έχω για 4 βδομάδες πότε που προτείνεις να την βάλω; Σε ποια φάση εννοώ του φωρτόματος της αλανίνης ή στην συντήρηση;
    οχι δεν προτεινω 4... αλλα 8 και την κρεατινη....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-12-11 21:00 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι δεν προτεινω 4... αλλα 8 και την κρεατινη....
    Σόρρυ αν ξεφεύγω(αν είναι διέγραψε το σχόλιο και στείλε μου αν είναι ένα π.μ. ) το beta ala9 που θα το στακάρω μάλλον και με πολυβιταμίνη Anavite σύνολο θα παίρνω 16000mg X 2 από την πολυβιταμίνη και μετά άλλα 2000mg Χ 2 από beta ala 9 σύνολο 7200mg>6000mg της συνιστώμενης για φόρτωμα και των 4000mg της συντήρησης.
    Τι μου προτείνεις;

    Eπαναλαμβάνω σόρρυ για το οφ
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-12-11 02:43 #28
    Προεπιλογή
    Το εχεις γραψει σε 30 διαφορετικα θεματα και παντου σου ειπαν οτι δεν υπαρχει προβλημα. Γιατι φοβασαι τοσο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-12-11 07:05 #29
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitrios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σόρρυ αν ξεφεύγω(αν είναι διέγραψε το σχόλιο και στείλε μου αν είναι ένα π.μ. ) το beta ala9 που θα το στακάρω μάλλον και με πολυβιταμίνη Anavite σύνολο θα παίρνω 16000mg X 2 από την πολυβιταμίνη και μετά άλλα 2000mg Χ 2 από beta ala 9 σύνολο 7200mg>6000mg της συνιστώμενης για φόρτωμα και των 4000mg της συντήρησης.
    Τι μου προτείνεις;

    Eπαναλαμβάνω σόρρυ για το οφ
    κρατα την anavite στις 6cps την ημερα ( 3,2γρ β-αλανινη ) και 4cps απο beta ala9 την ημερα.... ετσι φτανεις τα 5,8γρ β-αλανινης περιπου την ημερα.... και κρατα το για οσο παει...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-12-11 12:41 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    κρατα την anavite στις 6cps την ημερα ( 3,2γρ β-αλανινη ) και 4cps απο beta ala9 την ημερα.... ετσι φτανεις τα 5,8γρ β-αλανινης περιπου την ημερα.... και κρατα το για οσο παει...
    Ok ευχαριστώ!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία