Θέμα: Opti-Men (ON)

Σελίδα 1 από 10 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 150
  1. 09-03-08 22:42 #1
    Προεπιλογή Opti-Men (ON)






    Μια απο τις καλυτερες πολυβιταμινες που ειχα ποτε. Το χαρακτηριστικο εκεινο που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι ,οταν την ημερα που επερνα πηγαινα για προπονηση μετα απο αυτη ημουν γεματος ενεργεια και αρκετα ξεκουραστος .
    Μοναδικο μειονεκτημα ειναι το εντονο καναρινι χρωμα που προκαλουν στα ουρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-03-08 00:47 #2
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    παει θα σου πεσουν τα ** τωρα



    σκεφτομε να την αγωρασω

    εμμμ τον μηνα ποσο πανε αυτες τιμη μην πεις συνολο τον μηνα πες
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-03-08 01:26 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    παει θα σου πεσουν τα ** τωρα



    σκεφτομε να την αγωρασω

    εμμμ τον μηνα ποσο πανε αυτες τιμη μην πεις συνολο τον μηνα πες
    Εγω τις χρησημοποιουσα μονο την μερα της προπονησης, δηλαδη την μερα που ειχα προπονηση την επερνα μαζι με το δευτερο γευμα 1 ταμπλετα. Οποτε υπολογισε ποσες προπονησεις θα σου κρατησει η συσκευασια
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-03-08 01:43 #4
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    χαχααχαχαχχααχαχχα ελεος ρε συ πολυβιταμινη ειναι οχι αναβολικο αχαχχαχα ουτε αλλου ειδους συμπληρωμα

    1 την ημερα με το πρωινο περνεις οχι 1 χαπι μια δοση ενοειτε
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-03-08 02:05 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    χαχααχαχαχχααχαχχα ελεος ρε συ πολυβιταμινη ειναι οχι αναβολικο αχαχχαχα ουτε αλλου ειδους συμπληρωμα

    1 την ημερα με το πρωινο περνεις οχι 1 χαπι μια δοση ενοειτε
    Εγω ετσι τις επερνα γιατι καλυπταν τις αναγκες μου. Εσυ μπορει να περνεις και 3 οπως λεει και η ετικετα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-03-08 02:20 #6
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    αυτη την απορια ειχα ανεκαθεν με τις πολυβιταμηνες δλδ πως ηξερες οτι τις καλυπτεις?

    δλδ γιατι να παρεις 1 χαπι και οχι μισο η 2 η 3 που ειναι η δοση που ξερεις πως τις καλυπτεις με ενα τις μερες μη προπονησης και 3 τις ημερες προπονησης τι ειναι κρεατινη?
    ενδιαφερον

    ρε μηπως φοβηθηκες το καναρινι χρωμα και τα μειωσες ενταξη αυτο απο μερικες μερες περναει
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-03-08 02:28 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    αυτη την απορια ειχα ανεκαθεν με τις πολυβιταμηνες δλδ πως ηξερες οτι τις καλυπτεις?

    δλδ γιατι να παρεις 1 χαπι και οχι μισο η 2 η 3 που ειναι η δοση που ξερεις πως τις καλυπτεις με ενα τις μερες μη προπονησης και 3 τις ημερες προπονησης τι ειναι κρεατινη?
    ενδιαφερον

    ρε μηπως φοβηθηκες το καναρινι χρωμα και τα μειωσες ενταξη αυτο απο μερικες μερες περναει
    Εχουμε ορεξη βρααδιατικα ε ????


    Αυτο το καταλαβαινεις απο τον οργανισμο σου . Αμα εισαι γενικα σε μια κατασταση κοπωσης ολη μερα (με σωστη διατροφη δυσκολο αυτο) τοτε ενταξει παιρνεις καθε μερα και αυτο οχι για μεγαλο διαστημα αλλα αν εχεις ενα προγραμμα το οποιο ειναι μερα παρα μερα και εισαι και χαλαρος δεν αξιζει να παιρνεις καθε μερα, τουλαχιστον ετσι δουλεψε πανω μου.
    Τωρα το αμα χρειαζεται να περνεις 2 η 3 χαπια κτλ κτλ κοιτα απλα ποσο επι της 100 πανω ειναι η καθε ουσια σε σχεση με το RDA σε μερικες ουσιες ειναι τοσο υψηλες που ενας μη επαγγελματιας bber δεν τις χρειαζεται..... για αυτο και το δουλευω ετσι

    Σημειωση : Το καναρινι χρωμα διαρκει ωρες και οχι μερες
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-03-08 14:16 #8
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Απαγορεύση των quotes

    Ισχύων κανονισμός για όλα τα μέλη

    http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=2374

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-03-08 14:35 #9
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    αρε asdf τοσο καιρο εδω και τα quote δεν εμαθες τουλαχιστον αμα κανεις παρε μερικες λεξεις οχι ολο το ποστ η μαυρησε τα σημεια που θες μπας και ξεφυγει απο τα ματια του γκας και το αφησει να περασει


    Γκας τι γινεται γιατρευτηκες?



    Παντως με την πολυβιταμινη ασχετα τον κυκλο του asdf περνεις 1 δοση την ημερα εγω στα παλια μου χαπια vit min 100 που ειχα πιο πολυ πραμα και απο αυτα εδω ηταν 1 χαπι τι αμα επερενες αυτα θα το εκοβες στα 3 τις οφφ μερες

    και σχετικα με το RDA βλεπω εκει μερικα 1600 4410 5000 700 μαλον και 1 χαπι να παρεις ξεπερνας κατα πολυ το RDA τι θα κανεις θα τα κοψεις και αυτα το 1 που περνεις στα 3

    Βασικα αλλο ελεγα με τον καναρινι χρωμα οταν ελεγα σε μερικες μερες τι ενοουσα οτι μετα απο μερικες μερες και να πηνεις δεν βγαζει αμα με καταλαβες
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-03-08 18:15 #10
    Biochem Guru
    Το avatar του χρήστη jiujitSu

    Εγγραφή
    01-11-2005
    Περ.
    Boreia
    Μηνύματα
    633
    Προεπιλογή
    To καναρινι χρωμα στα ουρα ειναι απο το συμπλεγμα B.

    Χιλιες φορες καλυτερα υπερδοσολογια στην βιταμινη C παρα στις B. Δειτε λιγο συμπτωματα απο B overdose.

    Προσωπικα εβγαλα μια φρικη με τις B της NOW αλλα επερνα και αλλα υποπτα πραγματα οποτε δεν μπορω να πω τι ακριβως εφταιγε ή αν ηταν τυχαιο.
    ahh..finally!
    LUCOZADE με εχτρα γλυκοζη !!!


    Παλι μπορα ξεσπασε Τζεκοοοο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-03-08 18:25 #11
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    τι side ειχες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-03-08 19:06 #12
    Προεπιλογή
    Εγω με τις ΑDAM (ΝΟW) που χρησημοποιω αυτην την περιοδο δεν εχω το "προβλημα" που ειχα με την Opti-Men. Ετσι jiu δεν νομιζω να εφταιγε η NOW
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-03-08 19:19 #13
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    καλα οταν σου πεσουν τα ** απο την οπτι μεν
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-03-08 01:11 #14
    Προεπιλογή
    Ακουσα οτι η Opti-Men απαγορευτηκε στην ευρωπη και ετσι η εταιρια θα κυκλοφορησει μια ευρωπαικη version του προιοντος εξαιτιας της αυξημενης περιεκτηκοτητας σε ορισμενα συστατικα. Ψεμα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-03-08 13:38 #15
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    asdf κι εγω το διαβασα αυτο που λες.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 10 123 ... ΤελευταίαΤελευταία