Θέμα: Opti-Men (ON)

Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 150
  1. 25-10-08 14:48 #31
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    μην περιμένεις να δεις καμία τρελή διαφορά με τη συντριπτική πλειοψηφία των συμπληρωμάτων. παίζει και μεγάλο ρόλο αν έχεις καλή διατροφή. εγώ παίρνω τις ADAM της NOW και με εξαίρεση τα φωσφοριζέ ούρα που τα βλέπεις και με κλειστά φώτα στο σκοτάδι δεν έχω δει καμία παολύτως διαφορά. μόνο με 1000μγ βιταμίνης C έχω δει και αυτό όταν ήμουν άρρωστος και μη φανταστείς τίποτα τρομερό
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-10-08 14:58 #32
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eimai_fetes
    Την εν λογο πολυβιταμινη την παιρνω κ γω τον τελευταιο μηνα...
    Τωρα αν σας πω οτι δεν μου δουλευει κ πολυ θα φανω ψευτης ;;
    Βασικα ουτε ενεργεια με γεμησε, ουτε τιποτα...
    Βεβαια δεν περιμενα να αισθανομαι σαν να εχω παρει LSD, ουτε να παω γυμναστηριο κ να τα ******* ολα, αλλα λιγο μια διαθεση, μια ορεξη παραπανω....
    Παιρνω 1 το πρωι, 1 το βραδυ...
    Το καναρινι χρωμα στα ουρα υπαρχει, για 3-4 ωρες μετα απο την καταποση του χαπιου, αλλα ΟΠΟΤΕ παιρνεις, το εντονο χρωμα στα ουρα ΠΑΝΤΑ υπαρχει για τις ωρες που προανεφερα...

    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-01-09 17:34 #33
    Προεπιλογή
    Λιγους μηνες μετα, επιμενω οτι δεν μου δουλευει...
    Βεβαια, καποιοι λετε οτι δεν πρεπει να παρινεις συνεχεια κ ενα εχεις κ μια Off περιοδο χωρις πολυβιταμινες...
    Αν ισχυει, μπορει καποιος να μου πει πως να την λαμβανω ??
    Δηλ. να παιρνε 1 μηνα (1 καθε μερα με το πρωινο) κ για αλλον ενα μηνα να μην παιρνω καθολου ??
    Πως να το εκανα ?? Διαβασα στον νετ οτι η υπερβιταμινωση εχει ασχημα αποτελεσματα....[/i]
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-01-09 17:46 #34
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    γενικά πιο επικίνδυνες είναι οι πολυβιταμίνες από την πρωτείνη/κρεατίνη πχ. τώρα το σχήμα λήψης θα το δεις και με βάση τη διατροφή σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-01-09 18:17 #35
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Λιγους μηνες μετα, επιμενω οτι δεν μου δουλευει...
    Καλως ηρθες στον πραγματικο κοσμο οπου οπως και η πρωτεινη οι πολυβηταμηνες δεν κανουν μια τις κατουρας ολες πρεπει να εχεις πολυ σοβαρη εληψη βιταμηνων για να δεις καποια διαφορα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-01-09 20:16 #36
    Το avatar του χρήστη tezaman

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.638
    Προεπιλογή
    ε θα το ξαναπώ βιταμίνες είναι... αν θέλεις να δεις διαφορά να πιεις το μαγικό φίλτρο που πίνανε οι γαλάτες 8)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-01-09 22:04 #37
    Προεπιλογή
    Κ επισης κατι αλλο...
    Επειδη εχω ενα κολλημα με τα φρουτα, ισως γιαυτο γενικοτερα να μην βλεπω κ ενα παραμικρο τσακ...ισως επειδη μαμαω τα φρουτα, απο βιταμιωες ειμαι φουλ.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-10-09 20:36 #38

    Εγγραφή
    02-10-2009
    Περ.
    Σαμος
    Μηνύματα
    7
    Προεπιλογή
    Εγω τις πέρνω κοντά κανένα χρόνο σε πολύ μικρές ποσότητες. Μισό χάπι τiς μέρες προπόνησης και άν... Με τρομάζουν οι υπερδοσολογιες που γράφει απο ορισμένες βιταμίνες. Εχουν κι εμένα ενα καναρινί χρώμα τα ούρα μου! Πάντως η αλήθεια είναι οτι η προπόνησή μου βγαίνει πιο εύκολα όταν τις πέρνω (κάνω δύο ώρες σύνολο).
    Με παραξενεύει το γεγονός οτι απο τα xtreme δέν τις βλέπω πια να τις πουλάνε, μόνο κάτι γυναικίες opti-women εχει
    Μπορεί τώρα που τελειώνουν να πάω σε animal pack.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-10-10 13:45 #39
    Προεπιλογή
    Μια ερώτηση: τα χάπια είναι στην παραδοσιακή μορφή; Σπάνε στην μέση;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-10-10 12:23 #40
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια ερώτηση: τα χάπια είναι στην παραδοσιακή μορφή; Σπάνε στην μέση;
    μικροτερα απτις ανταμ,ειναι,κ σπανε αν δοκιμασεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-01-11 15:26 #41
    Προεπιλογή
    Παιδιά να αναφέρω ότι πήρα εδώ και λίγο καιρό την 180άρα συσκευασία και χρησιμοποιώ την Opti-Men εναλλάξ με το Animal Pak (βάζω το τελευταίο τις μέρες που έχω σκληρή προπόνηση).

    Τολμώ να πω ότι πολύ καλό προϊόν, εφάμιλλο ίσως και καλύτερο από την Adam. Όχι πως η Adam δεν είναι καλή πολυβιταμίνη, απλά η Opti-Men μου δίνει την εντύπωση ότι είναι λίγο πιο ισορροπημένη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-01-11 18:40 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά να αναφέρω ότι πήρα εδώ και λίγο καιρό την 180άρα συσκευασία και χρησιμοποιώ την Opti-Men εναλλάξ με το Animal Pak (βάζω το τελευταίο τις μέρες που έχω σκληρή προπόνηση).

    Τολμώ να πω ότι πολύ καλό προϊόν, εφάμιλλο ίσως και καλύτερο από την Adam. Όχι πως η Adam δεν είναι καλή πολυβιταμίνη, απλά η Opti-Men μου δίνει την εντύπωση ότι είναι λίγο πιο ισορροπημένη.
    εννοεις διαβαζοντας τα συστατικα των βιταμινων?
    γτ δν νομιζω οτι καταλαβες διαφορα πανω σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 08-01-11 23:44 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lef Εμφάνιση μηνυμάτων
    εννοεις διαβαζοντας τα συστατικα των βιταμινων?
    γτ δν νομιζω οτι καταλαβες διαφορα πανω σου
    Ναι, βάσει του label.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-02-11 02:50 #44
    Προεπιλογή
    Μήπως γνωρίζει κανείς για ποιο λόγο δεν φέρνει κανένας πλέον την Opti-Men στην Ελλάδα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-03-11 12:51 #45
    Προεπιλογή
    Ρε παιδια γιατι στο εξωτερικο σε φορουμ παρομοιαζουν τις βιταμινες μου Οπτιμεν με το σεντρουμ..??
    WeGoDsKiLLz
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία