Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 39 από 39
  1. 11-05-15 18:32 #31
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Προστεθηκε στα πολεμοφόδια μιας και ηταν δώρο με 1kg complete whey (της warrior) ...θα stack-αριστεί το πρωί και ίσως και πριν τον ύπνο...εχω ακουσει καλα λογια,δεν την εχω δοκιμασει,(μονο την αλλη της myprotein) ...
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-11-15 10:26 #32
    Προεπιλογή
    Πολυ πρακτικό.Εγω το βάζω μέσα στο ρόφημα πρωτεΐνης το πρωί, γιατί το μάτι πρωί πρωί δεν ανοίγει για να μασήσω δημητριακά. Πίνεται ευχάριστα.
    Το πήρα απο το e-shop, δώρο μαζί με την complete 8.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-02-16 17:22 #33
    Προεπιλογή
    Του μπαρμπα μονο 2 ευρω το μισοκιλο πιο οικονομικη και πιο ποιοτικη,250 ml σε ενα ποτηρι γαλα με μελι και στο σεικερ ξεχωριστα 200 ml γαλα με νερο και whey και εχεις τελειωσει για πρωινο και αν θες τρως και ταχινι με μαυρο ψωμι
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-02-16 21:48 #34
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stalker92 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Του μπαρμπα μονο 2 ευρω το μισοκιλο πιο οικονομικη και πιο ποιοτικη,250 ml σε ενα ποτηρι γαλα με μελι και στο σεικερ ξεχωριστα 200 ml γαλα με νερο και whey και εχεις τελειωσει για πρωινο και αν θες τρως και ταχινι με μαυρο ψωμι
    1oν φίλε μου,εδω κανουμε κριτική για το συμπλήρωμα,όχι κατάκριση...Το αν ειναι ποιοτικότερη η κουακερ δεν ειμαστε μέσα για να το ξέρουμε...

    2ον Η warrior στο πουλάει στα ράφια με τα συμπληρώματα..ειναι λογικο να εχει αλλη τιμη..οταν βγαινει σε προσφορά ή δώρο με αλλα συμπληρώματα φυσικα συμφέρει...και θα σου πω το γιατι...γιατι 2 ευρω δεν κοστιζει παντα η βρωμη στο σουπερ μαρκετ...σε αλλα μαγαζία (χυμα πχ) φτανει και τα 2.50...αρα 2.50+2.50 = 5...βάλε και τον κόπο σου να την κανεις ''αλευρι'' (οπως ειναι η warrior) ,τοτε τα πιασε τα λεφτα της...

    Δεν ξερω αν την εχεις δοκιμασει ,κ εκφερεις την αποψη σου,παντως εμενα με εχει βολεψει παρα πολυ,καθως διαλύεται εξαιρετικα ικανοποιητικά,και ειναι το ιδιο ποιοτικη και σε συνταγές...

    τωρα αν χρειάζεσαι ΤΟΝΟΥΣ βρώμη,προφανως δεν κανει για σενα,αρα μένεις στο κλασσικο ''φθηνη βρωμη''

    Παντα φιλικα
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-02-16 12:05 #35
    Προεπιλογή
    Εντάξει ο καθένας έχει την αποψή του,εμένα δεν με ενδιαφέρει αν ειναι σκόνη ή οχι,προτειμώ την λιγότερο επεξεργασμένη βρώμη του παππού που μου βγαίνει και πιο φθηνή,μου φτάνουν τα υπόλοιπα συμπληρώματα που πέρνω απο τα γνωστά καταστήματα,για μενα μια χαρά κανει την δουλειά της χρόνια τώρα(του παππού),σεβαστή η άποψή σου αλλά δεν την συμμερίζομαι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-02-16 11:28 #36
    Προεπιλογή
    Όταν έβγαλε αυτό το σκεύασμα η Warrior δεν νομίζω ότι είχε στο νου της να γεμίσει όλα τα supermarkets και να πετάξει εκτός την Κουάκερ.
    Για τον λόγο όμως που πιστεύω ότι έχει φτιαχτεί αυτή η βρώμη, δηλαδή για να μπαίνει μέσα στο ρόφημα πρωτεΐνης, είναι τέλεια λύση.
    Εγώ ας πούμε πρωί –πρωί βαριέμαι να μασάω κουάκερ ή να κάνω διάφορες προετοιμασίες. Οπότε μου είναι η εύκολη λύση και το παίρνω σχεδόν κάθε μέρα. Στοκάρω όποτε το βγάζουν σε προσφορά, καμιά φορά το παίρνω και δωρεάν όποτε το δίνουν μαζί με άλλο σκεύασμα, οπότε όλα καλά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-12-16 09:53 #37
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Εχει δοκιμασει κανεις αλευρι βρωμης; Ειναι το ιδιο πραγμα με αυτο το προιον;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-12-16 14:33 #38
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Το συγκεκριμένο προϊόν είναι καθαρη βρώμη πολύ καλά αλεσμένη.. Το αλευρο βρώμης λογικά έχει υποστεί κι άλλη επεξεργασία και ίσως περιέχει και άλλα πρόσθετα μέσα.. Εκτός αν είναι βιολογικό και σε συμφέρει κ η τιμή του! Αλλιώς κοιτα και της NLS Τo wholegrain oats που είναι επίσης πολύ καλά αλεσμένο
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-12-16 16:14 #39
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Το αλεύρι βρώμης έχει διαφορετική επεξεργασία περισσότερη ίσως από ότι το συγκεκριμένο προϊόν. Το αλεύρι δεν μπορεί να διαλυθεί, έχει τις ίδιες ιδιότητες με το αλεύρι σίτου που χρισημοποιούμε στην μαγειρική. Από εμπειρία το αναφέρω
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123