Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 46
  1. 10-10-11 14:03 #1
    Προεπιλογή neos kai apelpismenos
    κιαλησπερα. καταρχασ θα ηθελα να σασ δοσω μια ιδεα απο τα γενικοσ μαυρα μου χαλια... 1 ειμαι ανορθογραφοσ για αυτο βαλτε αλιφι στα ματια κια τα παρακατο υπακολουθα. ειμαι 28 χρονον 121 κιλα και 1,82 υψοσ. εχο τρομερι κατακρατισι υγρον και λιπουσ μαζι. εχο δοκιμασι απιρεσ διετεσ-διατροφεσ και πολα εωσ απιρα φαρμακα(στεροιδη) και το αποτελεσμα ειναι να πριζο μισ χορισ να χανο λιποσ και ιδικα απο τιν κιλια....
     

  2. 10-10-11 14:05 #2
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    καλωσ ηρθες,
    Y.o.l.o
     

  3. 10-10-11 14:08 #3
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
     

  4. 10-10-11 14:14 #4
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    κατ αρχην καλως ηρθες...

    φιλε θελει αισιοδοξια το θεμα.... το ψυχολογικο ειναι ο βασικότερος παράγοντας σε αυτες τις περιπτωσεις... αν δεν εχεις υπομονή και απελπίζεσαι ψαχνοντας γρηγορα αποτελεσματα δεν θα κανεις δουλεια...

    1) βγάλε ενα διατροφικό πλανο διαιτας. (χαμιλη σε θερμιδες πλούσια σε πρωτεΐνες)
    2)μεθοδευσαι τις προπονήσεις σου.
    3)κανε αρκετη αεροβια άσκηση κυρίως το πρωι νηστικός κ μετα τις προπονήσεις σου.

    θελει υγιεινο τρόπο ζωης χωρις καταχρήσεις και μεθοδικότητα το ολο θεμα.
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
     

  5. 10-10-11 14:20 #5
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fambio Εμφάνιση μηνυμάτων
    κιαλησπερα. καταρχασ θα ηθελα να σασ δοσω μια ιδεα απο τα γενικοσ μαυρα μου χαλια... 1 ειμαι ανορθογραφοσ για αυτο βαλτε αλιφι στα ματια κια τα παρακατο υπακολουθα. ειμαι 28 χρονον 121 κιλα και 1,82 υψοσ. εχο τρομερι κατακρατισι υγρον και λιπουσ μαζι. εχο δοκιμασι απιρεσ διετεσ-διατροφεσ και πολα εωσ απιρα φαρμακα(στεροιδη) και το αποτελεσμα ειναι να πριζο μισ χορισ να χανο λιποσ και ιδικα απο τιν κιλια....
    καταρχήν καλωσόρισες .
    υποθέτω πως σου έπεσαν από δίπλα καλοθελητές που ήθελαν να σε βοηθήσουν και σου πρότειναν στεροειδή, σωστά ?.....
    τέλος πάντων ότι έγινε έγινε , ελπίζω να μην έκανες ζημιά στην υγεία σου γιατί η λάθος χρήση ουσιών οδηγεί σε προβλήματα πολλές φορές μη αναστρέψιμα ..

    όσο για τα κιλά σου μην ανησυχείς , ξεκίνα μια σωστή διατροφή και πολύ αερόβια καθημερινά και θα δεις τρομερές αλλαγές.
    εδώ εγώ ήμουν 132κιλά 1,75 και έπεσα στα 81 με διατροφή και γυμναστήριο και συνεχίζω ..
    πρόσεχε μόνο μην τα χάσεις απότομα γιατί εγώ έχασα τα πρώτα 20 απότομα και τώρα παιδεύομαι να μαζέψω την χαλάρωση(που ευτυχώς δεν είναι τραγική ,μαζεύεται ) δηλαδή αν συνέχιζα να χάνω με αυτό τον τρόπο δεν θέλω να ξέρω πως θα ήμουν.

    είναι δύσκολα αλλά αξίζει .
    καλή δύναμη.!
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
     

  6. 10-10-11 14:30 #6
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Welcome
     

  7. 10-10-11 14:43 #7
    Lightbulb
    σας ευχαριστο για τοισ αμεσεσ απαντισεις σας.... κοιταξτε πεδεβομε εδω και 2 χρονια.ημουν 140κιλα και επεσα στα 120...οχχι τα φαρμακα δεν μου διμιουργισαν κανενα θεμα υγειας...απλα το να ακουω απο χιλια δυο ατομα εκατονταδεσ και καλα λισεισ με κουρασε...φυσικα καμια δεν ιταν αποτελεσματικι..ειχα φτασι στο σταδιο να εχω αδιο στομαχι και απο τα 68 χαπια που επινα τιν ιμερα να περνω αγγαλια τιν λεκανι,και να ειμαι σαν εριπιο απο τιν θερμογενεσι στο σομα μου...θα ηθελα εναν απο εσασ εδο μεσα που γνοριζι παρα πολι καλα το αθλιμα να μου ελεγε τι ειναι αυτο που πρεπει να κανω και να φαω οστε και να μιν καταπονο τον οργανισμο μου με τιν πινα αλλα να τροω σοστα και τροφεσ καθαρα να καψω το λιποσ μου... εχο 32% λιποσ και 68% μαζα.... ευχαρισω πολυ.....
     

  8. 10-10-11 14:47 #8
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Τα μόνα πράγματα για τα οποία μετανιώνεις στη ζωή σου, είναι τα ρίσκα που δεν πήρες.
     

  9. 10-10-11 15:02 #9
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
     

  10. 10-10-11 15:12 #10
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    αν θες άνοιξε ένα θέμα με την διατροφή σου και ένα με την προπόνηση σου έτσι ώστε να πάρεις τις απαντήσεις και την βοήθεια που θες.
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
     

  11. 10-10-11 15:35 #11
    Banned
    Εγγραφή
    17-05-2011
    Μηνύματα
    206
    Προεπιλογή
    Φίλε οι περισσότεροι εδώ είναι συνήθως έφηβοι και απελπισμένοι , βέβαια έχουμε και αρκετούς νέους με ψωμάκια και κυτταρίτιδα κτλ. που είναι συνήθως άσπρα χάλια (they need tanning). Όσο για την ορθογραφία μην αγχώνεσαι έχουμε είδει βάλει κολλύρια με αυτά που διαβάζουμε κάθε μέρα....
    Πάλι καλά τουλάχιστον που μπορείς να καταπιείς το σάλιο σου και δεν μπήκες να ρωτήσεις τι να φας πίτσα ή τυρόπιτα από το κύκλιο του σχολείο σου.
    Νερό ε?
    Θα πρέπει μάλλον τα steroids που πήρες να ήταν χαμηλά σε αναλογία ανδρογόνων. But u don’t need steroids…Υπάρχουν κάποια φάρμακα που δεν είναι στεροειδή και κάποια αυξητικά που στοχεύουν στην κοιλιακή περιοχή και το λίπος που μάλλον δεν τα δοκίμασες.
    Υπάρχει και το cardio….
     

  12. 10-10-11 15:51 #12
    Προεπιλογή
    τι ειναι cardio? αν θελετε δεν εχο θεμα μπορω να σασ πω αναλιτικα το τι εχω παρει.
     

  13. 10-10-11 15:55 #13
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    οχι γιατι απαγορευεται η αναφορα σε παρανομες ουσιες
    Y.o.l.o
     

  14. 10-10-11 15:59 #14
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    καλως ηρθες
    If you can make her laugh,you can make her scream
     

  15. 10-10-11 16:00 #15
    Banned
    Εγγραφή
    17-05-2011
    Μηνύματα
    206
    Προεπιλογή
    Όχι μην το κάνεις....Please…Δεν θέλω να τα διαβάσω και να μου πονέσει το συκώτι....Καταρχήν πάνε σε ένα ενδοκρινολόγο να δει που βρίσκεσαι ορμονικά και αν έχεις θέμα με thyroid κτλ...αυτός θα σου πει αρκετά πράγματα και πιθανών να σου γράψει και φάρμακα κτλ.....μετά παράτα τα βάρη για λίγο και κυνήγα αερόβια άσκηση ακουστικά, φόρμα κουκούλα και τρέξιμο και κιλά ιδρώτας....αυτά για αρχή......good luck….
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rourke : 10-10-11 στις 16:04
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία