Θέμα: Ed Corney

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 48
  1. 23-11-11 01:14 #16
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    πω ρε φιλε ''ευλογημενος'' ειναι που μπορει και γυμναζεται σ αυτη την ηλικια,εχει και μαλλια,im jelly τρομερος και στα νιατα του αλλα και τωρα

    *** Μην κανεις quote όταν απαντας στο ακριβως παραπανω ποστ.Mods Team***
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-02-12 11:44 #17
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Mερικες ακομα ωραιες φωτογραφιες του...

    Όνομα: Corney1.jpg Εμφανίσεις: 917 Μέγεθος: 87,1 KB
    Όνομα: rob18.jpg Εμφανίσεις: 917 Μέγεθος: 25,5 KB


    και μια στο ξενοδοχειο οπου διεμεναν οι αθλητες για το Πρωταθλημα του 1972 στο Ιρακ,αυτος αριστερα με τη φωτογραφικη ειναι ο Mike Katz.

    Όνομα: 516779435f26d926c2f.jpg Εμφανίσεις: 1223 Μέγεθος: 99,3 KB
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-02-12 14:53 #18
    Προεπιλογή
    Παράδειγμα ισχυρής θέλησης και ζωντανός θρύλος του bodybuilding. Αν και ξεκίνησε λίγο μεγάλος, έδειξε ότι δεν υπάρχουν ηλικιακοί κανόνες στο άθλημα. Από τους αγαπημένους μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-09-12 23:43 #19
    Προεπιλογή
    Όνομα: DSC00877.JPG Εμφανίσεις: 709 Μέγεθος: 104,3 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-09-12 18:27 #20
    Προεπιλογή
    Όνομα: DSC02606.JPG Εμφανίσεις: 665 Μέγεθος: 81,7 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-09-12 18:20 #21
    Προεπιλογή
    Όνομα: DSC02911.JPG Εμφανίσεις: 662 Μέγεθος: 127,4 KB
    Όνομα: DSC02915.JPG Εμφανίσεις: 666 Μέγεθος: 106,5 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-10-12 15:51 #22
    Προεπιλογή
    Ο γκουρού του ποζαρίσματος


    Όνομα: DSC03154.JPG Εμφανίσεις: 632 Μέγεθος: 115,2 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-10-12 17:12 #23
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    respect,τρομερο καλουπι δε βαριεμαι να βλεπω φωτος του και ποζες του......αυτος ο ανθρωπος εφτιαξε αυτο το απιστευτο σωμα με 200γρ πρωτεινης(απ οτι εχει πει τουλαχιστον) και μεις καθομαστε και ξεψυριζουμε για το αν χρειαζεται να καταναλωνουμε 2.5 η 3γρ πρωτεινης ανα κιλο/σωματικο βαρους....
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-10-12 17:23 #24
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    respect,τρομερο καλουπι δε βαριεμαι να βλεπω φωτος του και ποζες του......αυτος ο ανθρωπος εφτιαξε αυτο το απιστευτο σωμα με 200γρ πρωτεινης(απ οτι εχει πει τουλαχιστον) και μεις καθομαστε και ξεψυριζουμε για το αν χρειαζεται να καταναλωνουμε 2.5 η 3γρ πρωτεινης ανα κιλο/σωματικο βαρους....
    Ε 200 γρ για την κατηγορια φτερου σοφε δεν ειναι και λιγα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-10-12 17:47 #25
    Προεπιλογή
    Πράγματι τρομερός! Γιατί ρε συ Eddie υποτιμάς τους γίγαντες της Χρυσής Εποχής? Λοιπόν έχω διαβάσει ότι ο Έντι είχε μια αποθήκη την οποία είχε γεμίσει παντού καθρέφτες και πόζαρε με τις ώρες αναλύοντας κάθε κίνηση που μπορούσε να αναδείξει στο μέγιστο κάθε λεπτομέρεια της ανάπτυξης του. Δεν είναι τυχαίο που ο Άρνι τον ήθελε ως παρτενέρ στην προπόνηση, ότι τον θεωρούσε τον κορυφαίο πόζερ, και ότι επίσης τον επέλεξε ο Μπάτλερ (συγγραφέας του Pumping Iron και σκηνοθέτης της ταινίας) ως εξώφυλλο της original version του βιβλίου

    Όνομα: pumping iron.jpg_thumb.png Εμφανίσεις: 628 Μέγεθος: 212,4 KBΌνομα: edc1.jpg Εμφανίσεις: 548 Μέγεθος: 33,9 KBΌνομα: ed4.jpg Εμφανίσεις: 620 Μέγεθος: 26,3 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-10-12 19:11 #26
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πράγματι τρομερός! Γιατί ρε συ Eddie υποτιμάς τους γίγαντες της Χρυσής Εποχής? Λοιπόν έχω διαβάσει ότι ο Έντι είχε μια αποθήκη την οποία είχε γεμίσει παντού καθρέφτες και πόζαρε με τις ώρες αναλύοντας κάθε κίνηση που μπορούσε να αναδείξει στο μέγιστο κάθε λεπτομέρεια της ανάπτυξης του. Δεν είναι τυχαίο που ο Άρνι τον ήθελε ως παρτενέρ στην προπόνηση, ότι τον θεωρούσε τον κορυφαίο πόζερ, και ότι επίσης τον επέλεξε ο Μπάτλερ (συγγραφέας του Pumping Iron και σκηνοθέτης της ταινίας) ως εξώφυλλο της original version του βιβλίου
    Ειχα εγω αποθηκη γεματη με καθρεφτες για ποζαρισμα και δε το ξερω?



    ()

    Δεν τον υποτιμω..εχω πει την αποψη μου πολλες φορες για τον ed,ακομα και σαν παρουσια ειναι πολυ επιβλητικος με τη μουστακα,εμπνεει μια σιγουρια πατωντας καθε ποζα..ειναι ο αγαπημενος μου ποζερ μαζι με τον shawn ray!!Και φυσικα μου αρεσει παρα πολυ το σωμα του και καθε σωμα εκεινης της εποχης..αφου ξερεις οτι ειμαι golden boy.. Απλως λεω αυτο που βλεπω,οτι ειναι κοντος και κουβαλαει λιγα κιλα πανω του..αυτο τον κανει να χρειαζεται λιγοτερη πρωτεινη απ τον αρνολντ κι απ τον ολιβα πχ που ηταν πιο μπαζωμενοι.Εχω αδικο καπου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-10-12 19:17 #27
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειχα εγω αποθηκη γεματη με καθρεφτες για ποζαρισμα και δε το ξερω?



    ()

    Δεν τον υποτιμω..εχω πει την αποψη μου πολλες φορες για τον ed,ακομα και σαν παρουσια ειναι πολυ επιβλητικος με τη μουστακα,εμπνεει μια σιγουρια πατωντας καθε ποζα..ειναι ο αγαπημενος μου ποζερ μαζι με τον shawn ray!!Και φυσικα μου αρεσει παρα πολυ το σωμα του και καθε σωμα εκεινης της εποχης..αφου ξερεις οτι ειμαι golden boy.. Απλως λεω αυτο που βλεπω,οτι ειναι κοντος και κουβαλαει λιγα κιλα πανω του..αυτο τον κανει να χρειαζεται λιγοτερη πρωτεινη απ τον αρνολντ κι απ τον ολιβα πχ που ηταν πιο μπαζωμενοι.Εχω αδικο καπου?
    οχι εσυ ρε... ο εντυ κορνευκατα τα αλλα καλα τα λες
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-10-12 23:22 #28
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε 200 γρ για την κατηγορια φτερου σοφε δεν ειναι και λιγα..
    οντως τωρα ειδα το υψος του....
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-10-12 00:18 #29
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι εσυ ρε... ο εντυ κορνευκατα τα αλλα καλα τα λες
    Το καταλαβα ρε,πλακα κανω

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    οντως τωρα ειδα το υψος του....
    Ακριβως..

    Βεβαια μη νομιζεις,κι εγω ειμαι της αποψης οτι δε χρειαζεσαι τρελες ποσοτητες πρωτεινης για να αναπτυχθεις..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-10-12 02:51 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν τον υποτιμω..εχω πει την αποψη μου πολλες φορες για τον ed,ακομα και σαν παρουσια ειναι πολυ επιβλητικος με τη μουστακα,εμπνεει μια σιγουρια πατωντας καθε ποζα..ειναι ο αγαπημενος μου ποζερ μαζι με τον shawn ray!!Και φυσικα μου αρεσει παρα πολυ το σωμα του και καθε σωμα εκεινης της εποχης..αφου ξερεις οτι ειμαι golden boy.. Απλως λεω αυτο που βλεπω,οτι ειναι κοντος και κουβαλαει λιγα κιλα πανω του..αυτο τον κανει να χρειαζεται λιγοτερη πρωτεινη απ τον αρνολντ κι απ τον ολιβα πχ που ηταν πιο μπαζωμενοι.Εχω αδικο καπου?
    Άνα γεια σου παληκάρι μου, με κάλυψες
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία