Σελίδα 2 από 30 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 436
  1. 16-12-11 00:50 #16
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω παντως χρειαζομαι κατι τετοιο τωρα,γιατι τα επινεφριδια μου κοιμουνται τον υπνο του δικαιου

    πρεπει που και που να τα ξεμπουκωνουμε.
    αχαχαχαχ μη μπουκωσουν μονο μια και καλη μετα,γιατι κ γω ετσι ημουν πριν 3 χρονια επινα 2ο καφε κ ετρεμαν ποδια-χερια κ στο τελος εφτασα τους 5-6 και δεν την επερνα γραμμη αχαχαχαχαχ
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-12-11 00:55 #17
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    οχι εγω δεν εχω θεμα...καφε δεν πινω ποτε,παρ'ολα αυτα δε με πιανουν τα stims γενικα.

    γιαυτο θελω να εξακριβωσω αν ειναι δυνατο αυτο,να το παρω μπας και ξυπνησω στο gym γιατι σερνομαι τις περισσοτερες φορες.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-12-11 01:00 #18
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι εγω δεν εχω θεμα...καφε δεν πινω ποτε,παρ'ολα αυτα δε με πιανουν τα stims γενικα.

    γιαυτο θελω να εξακριβωσω αν ειναι δυνατο αυτο,να το παρω μπας και ξυπνησω στο gym γιατι σερνομαι τις περισσοτερες φορες.
    πωωω εσυ παλι αλλη περιπτωση εισαι χεχε οποτε παρτο εσυ αν ειναι,γιατι εγω θελω να παρω καποια αλλα πραγματακια τωρα
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-12-11 21:38 #19
    Προεπιλογή
    Λοιπον σημερα ξεκινησα το CRAZE (1.5 scoop) ..εχτες πηγα για ποδοσφαιρο και το σωμα ηταν κουρασμενο,πιασμενο και νυσταγμενο ...Μετα απο αυτο στο gym δεν ενιωθα τπτ μονο δυναμη και παλι δυναμη για τρελη προπονηση...Αυξησα και μερικα κιλα στις ασκησεις ...Εχω δοκιμαση και το jack3D αλλα νομιζω οτι αυτο ειναι κατα ενα βημα ποιο ανωτερο..θα δω και στις επομενες ημερες το πως θα ειναι και θα ξαναγραψω review.....

    CRAZE FOR EVER
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-12-11 02:51 #20
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    τελικα πρεπει να ναι πολυ καλο,γι αυτο και θα το καταργησουν και θα βγαλουν v2 αντε devil ψησου κ αλλο ενα θετικο review
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-01-12 04:47 #21
    Το avatar του χρήστη sak

    Εγγραφή
    06-03-2009
    Περ.
    KΑΒΑΛΑ
    Μηνύματα
    143
    Προεπιλογή
    ...παιρνω το jack3d περιπου 10 μηνες ,αλλα το craze ειναι το κατι αλλο, στα 2 scoop τουλαχιστον που παιρνω. Εχω παθει πλακα, καθολου crash-αρισματα και το καταλαβαινω ακομη πολλες ωρες μετα την προπονηση. Δινει σταδιακα, αλλα τρομερο focus και καλα πριξιματα. Eιχα δει καλα σχολια αλλα δεν το περιμενα. Βεβαια στον καθε ενα δουλευουν διαφορετικα τα p.w. αλλα πιστευω οτι δυσκολα δεν θα "πιασει" καποιον. To μονο αρνητικο ειναι η γευση του. Με πολυ δυσκολια πινετε... μπρος στα καλλη τι ειν ο πονος! Απο μενα παντως 9/10
    (?)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-01-12 14:12 #22
    Προεπιλογή
    ^^Να συγκρινεις το jacked με το craze ειναι απλα ιεροσυλια. Σε ποιο θα εβαζες 10 δλδ?
    Δεν ξερω τι εχουν κανει, παντως ειναι κοροϊδια να ισχυριζονται οτι εχουν λιγοτερο απο 100mg καφεϊνης στο scoop. Ακομα και αληθεια να ειναι, ειναι σα να σου λενε οτι δεν εχει και πολλα στιμς μεσα, ενω ειναι δυνατοτερο απο eca. Χωρις τις ταχυπαλμιες και με crystal clear focus.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-01-12 14:16 #23
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Roid Rage Εμφάνιση μηνυμάτων
    ^^Να συγκρινεις το jacked με το craze ειναι απλα ιεροσυλια. Σε ποιο θα εβαζες 10 δλδ?
    Δεν ξερω τι εχουν κανει, παντως ειναι κοροϊδια να ισχυριζονται οτι εχουν λιγοτερο απο 100mg καφεϊνης στο scoop. Ακομα και αληθεια να ειναι, ειναι σα να σου λενε οτι δεν εχει και πολλα στιμς μεσα, ενω ειναι δυνατοτερο απο eca. Χωρις τις ταχυπαλμιες και με crystal clear focus.
    ποιος το λεει οτι ειναι δυνατοτερο απο το eca?
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-01-12 14:47 #24
    Προεπιλογή
    H εμπειρια. Για καποιους μπορει να μην ειναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-01-12 15:08 #25
    Το avatar του χρήστη sak

    Εγγραφή
    06-03-2009
    Περ.
    KΑΒΑΛΑ
    Μηνύματα
    143
    Προεπιλογή
    Με το craze παντως εχω ταχυκαρδιες κατι που με το jack3d δεν συνεβαινε.Το στακαρω με plasmajet μεν αλλα και πριν με 3 scoop jack3d και plasmajet δεν ειχα τετοιο προβλημα. Ισως τα 2 scoop του craze να ειναι πολλα ή στο οριο για εμενα και να πρεπει να παρω 1.5 Οχι Γιαννης Γιαννακης θα μου πεις, αλλα θα το δοκιμασω και ετσι.
    (?)
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-01-12 15:19 #26
    Προεπιλογή
    To craze ειναι το μονο prew που καταλαβαινω διαφορα απο 1 σε 1,5 και απο 1,5 σε 2 scoop.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-01-12 23:43 #27
    Το avatar του χρήστη ProStyle

    Εγγραφή
    06-11-2011
    Περ.
    Texas City
    Μηνύματα
    49
    Προεπιλογή
    παιδια απο ελλαδα μπορουμε να το παρουμε απαντηστε σε πμ
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-01-12 03:12 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ProStyle Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια απο ελλαδα μπορουμε να το παρουμε απαντηστε σε πμ
    Δύσκολα φίλε μου. Αμερική και Αγγλία μόνο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-01-12 16:48 #29
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitrios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δύσκολα φίλε μου. Αμερική και Αγγλία μόνο.
    υπαρχει και Ελλαδα.....
    Δως μου την γαληνη....
    ...να δεχομαι τα πραγματα που δεν μπορω να αλλαξω...
    ...το κουραγιο να αλλαζω αυτα που μπορω...
    ...και την σοφια να καταλαβαινω την διαφορα τους!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 31-01-12 14:53 #30
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Roid Rage Εμφάνιση μηνυμάτων
    To craze ειναι το μονο prew που καταλαβαινω διαφορα απο 1 σε 1,5 και απο 1,5 σε 2 scoop.
    εισαι σιγουρος οτι δεν ειναι λιγο overhyped?

    μπορεις να μου δωσεις ενα review με λεπτομεριες... τουλαχιστον απο μερια stim, focus κτλ κτλ..... δεν μ ενδιαφερουν τα pump...

    γιατι απο τα συστατικα του δεν βγαζεις ακρη.... σε μερικα δεν υπαρχει μελετη.... και τα αλλα δεν δικαιολογουν τετοια εφε που διαβαζω σε ξενα φορουμ...

    απο την αλλη... να εχουν κανει πιο βιοδιαθεσιμο το PEA... μου φαινετε δυσκολο...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 30 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία