Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 18 από 18
  1. 04-07-06 16:35 #16
    Προεπιλογή
    Αχ τι να πώ ρε σύ σε ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Κοίτα είναι όντως αμφίβολο το κάτα πόσο είναι ασφαλή τα προιόντα αυτά. Οι δικοί μου μου λένε να τα βγάλω πέρα με το φαί και να τρώω κι να είναι 100 αυγά(ασπράδια εννοώ) την βδομάδα λολ και να μην αγοράσω. αλλά εγώ σκέφτομαι:και πως ξέρουμε ότι τα αυγά είναι κα αυτά ασφαλή; αφού οι πιο πολλές εταιρίες χρησιμοποιούνε μεταλλαγμένα για πρώτη ύλη...τεσπα. Θα κάνω αυτο που λες εσύ, μια έρευνα αγοράς για τα πιο φθηνά αλλα και με μια χ ποιότητα και θα κάνω τις επιλογές μου. γνωρίζω μόνο ένα μαγαζί στην αθήνα. Ξέρεις πέρα απο την ομόνοια που αλλού έχει?
    περιμένω σάκις μπόι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-07-06 22:42 #17
    Προεπιλογή
    <table align="center" cellpadding="0" cellspacing="1" bgcolor="black"><tr><td colspan="2" class="row1" align="center">Resident Evil Apocalypse</td></tr><tr><td colspan="2" class="row1">My name is Alice. I worked for the Umbrella Corporation,
    the largest and most powerful commercial entity in the world.
    I was head of security at a secret high-tech facility called The Hive,
    a giant underground laboratory developing experimental viral weaponry.
    But there was an incident. The virus escaped and everybody died.
    Trouble was... they didn't stay dead.</td></tr><tr><td class="row1"></td><td class="row1"></td></tr><tr><td class="row1"></td><td class="row1"></td></tr></tr><tr><td class="row1"></td><td class="row1"></td></tr></tr><tr><td class="row1"></td><td class="row1"></td></tr><tr><td colspan="2" class="row1" align="right">my name is Alice and i remember everything</td></tr></table>
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-07-06 18:00 #18
    Προεπιλογή
    Την τύυυυυυυυυυυυυυχη μου! Προσπάθησα δυο τρεις φορές να ανεβάσω μερικές φώτο για να εμπλουτίσω την συλλογή του τόπικ σε φώτος απο το θεικό resident evil αλλά όλες ήτανε πολύ μεγάλες και δεν κατάφερα να ανεβάσω καμία...γκρρρρρρρρρρρρ

    Δεν πειράζει. Νομίζω ότι κάποιος διαβάζοντας το τόπικ και βλέποντας την ανταπόκριση του κόσμου σε αυτό(λολ) καταλαβαίνει τι θεικό είναι οπότε μπορει να χρησιμοποιησεί το μυαλό του για να κατασκευάσει την εικόνα αυτού του...διαμαντιού χιχι.

    Τέσπα, ακόμα περιμένω να μου απαντήσετε για τα μαγαζιά που υπάρχουνε στην αθήνα με είδη διατροφής για bodybuilding κι όλα τα σχετικά. Θέλω να κάνω μια έρευνα αγοράς για να αγοράσω κάποια και θα με βοηθάγατε πολύ...(σάκις μπόι που είσαι...)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12