Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 24-10-11 01:39 #1
    Προεπιλογή BSN NO-Xplode - Stack με - Reflex Sida Cordifolia ???
    Καλησπέρα σας, έχω αγοράσει από γνωστό eshop το νιτρικό BSN NO-Xplode (Caffeine Free) και τον λιποδιαλύτη (εάν μπορούμε να το πούμε έτσι) Reflex Sida Cordifolia.
    Νιτρικό έχω ξαναπάρει πιστεύω οτι θα τα βρώ με την δοσολογία όπως και με τους χρόνους που θα το παίρνω.
    Εκεί που φοβάμαι κάπως είναι με το Sida καθώς έχει εφεδρίνη φοβάμαι μην έχω καμία σοβαρή παρενέργεια σε συνδυασμό με το νιτρικό, ποσό μάλλον
    όταν την δεύτερη δόση του sida θα την παίρνω σχεδόν ταυτόχρονα με το νιτρικό δηλαδή πριν την προπόνηση.

    Μήπως έχει stackάρει κάποιος τα παραπάνω για να με συμβουλέψει στις δοσολογίες ή αν δεν πρέπει καν να τα stackάρω;

    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

    ΥΓ: Ξέχασα να σας πω λίγα λόγια για μένα Copy - Paste από section για νέα μέλη

    Καλησπέρα κ από μένα είμαι 28 χρονών 1.77 ύψος κ 98 κιλά, δεν ασχολούμαι με το άθλημα απλά πηγαίνω γυμναστήριο ενάμιση χρόνο με στόχο να χάσω κιλά και γενικά να φτιάξω λίγο το σώμα μου
    εν μέρει το έχω καταφέρει αφού πριν ξεκινήσω είχα ξεπεράσει τα 120 κιλά, βέβαια το σπουδαιότερο ρόλο τον έπαιξε η διατροφή...
    Η αλήθεια είναι ότι έχω αρκετές απορίες αλλά θα τις κάνω post στα κατάλληλα sections.

    Και πάλι καλώς σας βρήκα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-10-11 01:59 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    εφοσον ειναι caffeine free λογικα ειναι και stim free γενικοτερα.... οποτε εισαι κομπλε απο αυτο...

    τα sida που παιζουν στην αγορα εχουν χαμηλη ποσοτητα eph μεσα εως και καθολου...

    δεν θα εχεις προβλημα να τα στακαρεις... αν και κατα τη γνωμη μου το θεωρω περιτο να τα βαλεις μαζι...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-10-11 21:17 #3
    Προεπιλογή
    Thx Devil,
    Σήμερα τα άνοιξα τα κουτιά, πήρα ένα sida 30 λεπτά πριν το πρωινό (ένα scoop πρωτεΐνη 100άρα της Dymatize και Quaker με γάλα και λίγες σταφίδες) μετά πήρα άλλο ένα κατά τις 5 το απόγευμα. 10 λεπτά πριν την προπόνηση κατά τις 7 πήρα και το No-Xplode. Δεν είχα καμία παρενέργεια απλά δεν είχα όρεξη για καφέ αν μπορούμε να το πούμε παρενέργεια (πίνω συνήθως 2 καφέδες την ημέρα).
    Βασικά δεν είχα πολύ χρόνο σήμερα κ έκανα μόνο διάδρομο περίπου 1 ώρα, πρώτα 40 λεπτά - μικρό διάλειμμα και μετά αλλά 20.
    Δεν μπορώ να πω ότι ίδρωσα και πολύ πάντως ανέβαζα συνέχεια level τον διάδρομο γιατί μου φαινόταν σχετικά εύκολο.
    Τεσπα... δεν μπορώ να βγάλω και πολλά συμπεράσματα από σήμερα μιας και είχα κ ρεπό και δεν ήμουν ιδιαίτερα κουρασμένος.
    Πάντως η ενέργεια που είχα στο gym πιστεύω ότι οφειλόταν στο νιτρικό και όχι στο sida.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-10-11 21:25 #4
    Το avatar του χρήστη Xxlakis

    Εγγραφή
    14-05-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    254
    Προεπιλογή
    Πηρες το Νιτρικο και δεν εκανες βαρη δηλαδη?Καλυτερα να το χρησιμοποιεις εκει που "πιανει τοπο" καλυτερα για να σου κρατησει κιολας.
    Απάντηση με παράθεση