Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 17 από 17
  1. 25-10-11 15:21 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ενταξει απλα το λεω γιατι στις περισσοτερες βιταμινες που τσεκαρα (απ το .com) ηταν ελλειπεστατες,ειτε στα εξτρα που ειχαν μεσα,ειτε σε βιταμινες που τις ειχαν σε απειρο ελαχιστες ποσοτητες,αυτες που ανεφερα ξεχωρισα και οσο αφορα για τις βιταμινες της alive δε μ αρεσουν γιατι ειναι κοροιδια αυτο που κανει με τα blend,αλλα παλι καλα ειναι φτηνες οπως ειπε καποιος παραπανω.....τωρα αν καποια απ αυτες που ειπα ειναι ελλειπης σ ενα στοιχειο δε χαθηκε και κατι,γιατι αλλες οπως αυτη εδω ειναι ελλειπης σε 50 αλλα στοιχεια....
    Βρε δεν διαφωνώ σε κάτι απ'όσα λες. Απλά σου παρέθεσα την γνώμη μου για την Myovite ώστε να μην χαλάμε το παρόν θέμα.

    Τέσπα, για να μην το χαλάμε άλλο, η Alive Once Daily εμένα δεν με ελκύει μόνο για το ότι είναι «μία την μέρα» αλλά και γιατί στην πραγματικότητα δεν είναι τόσο φτηνή για όσα προσφέρει. Εντάξει, τα blends είναι σε τραγικά μικρές ποσότητες όπως είπες και συ, αλλά καλό κάνουν (όσο μπορείι να κάνουν), κακό δεν κάνουν. Κλείνοντας, έχω μια μικρή... αλλεργία με τα oxide και τα sulfate.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-10-11 15:36 #17
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε δεν διαφωνώ σε κάτι απ'όσα λες. Απλά σου παρέθεσα την γνώμη μου για την Myovite ώστε να μην χαλάμε το παρόν θέμα.

    Τέσπα, για να μην το χαλάμε άλλο, η Alive Once Daily εμένα δεν με ελκύει μόνο για το ότι είναι «μία την μέρα» αλλά και γιατί στην πραγματικότητα δεν είναι τόσο φτηνή για όσα προσφέρει. Εντάξει, τα blends είναι σε τραγικά μικρές ποσότητες όπως είπες και συ, αλλά καλό κάνουν (όσο μπορείι να κάνουν), κακό δεν κάνουν. Κλείνοντας, έχω μια μικρή... αλλεργία με τα oxide και τα sulfate.
    οκ,απλα τα λεω και τα ξανα λεω για να μη πεφτουν οι νεοι σε ''φολες'' οπως ειχα πεσει και γω παλιοτερα,ας δωσουν κατι παραπανω για κατι καλυτερο..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12