Θέμα: Victor Richards

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 75
  1. 21-03-08 22:31 #1
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή Victor Richards
    Victor Richards:Καποιος που επρεπε να παρει αρκετους τιτλους



    Aυτο ειναι το 1992 νομιζω









    Victor Richards Stats

    Location: Rancho Cucamonga, CA, USA
    Born: 1964
    Height: 5'10"
    Competition Weight: 330 lbs 330 pounds = 149.685482 kilograms




    Victor Richards has an awesome physique and has a true love for Bodybuilding. He believes that you should bodybuild for the love of it, not to win fame or trophies.
    Vic Richards is known to be the worlds largest and most muscular bodybuilder of all time. Vic stands 5'10" at 370 pounds of solid muscle. He has been the only bodybuilder that has risen to the top without believing in conventional bodybuilding competition.


    υψος 177 βαρος εκτος αγωνων 370 pounds = 167.829177 kilograms



    και μονο αυτα κερδησε

    Bodybuilding Titles Won

    1992 Nigerian Championships -- 1st and Overall
    1989 Mr. Barbados -- 1st
    1984 California Gold Cup Classic -- 1st
    1983 Teen Los Angeles -- 1st
    1982 American Cup -- 2nd

    http://www.criticalbench.com/Victor-Richards.htm

    τι να εγηνε με αυτον αραγε παντως ηταν πολυ μπροστα απο την εποχη του το μονο σηγουρο









    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-03-08 22:59 #2
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    δεν το θυμάμαι αυτο το αρκούδι, θηρίο ήταν πάντως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-03-08 23:12 #3
    Προεπιλογή
    Πραγματικα πολυ θηριο.Τωρα πρεπει να ειναι 47 χρονων.
    Πανελληνια Πρωταθλητρια 2002 2003 2005 2006 2007 2η Παγκοσμια Πρωταθλητρια το 2005 3η Παγκοσμια Πρωταθλητρια το 2006 στα ζευγαρια
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-03-08 04:42 #4
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Ελεος 1.77 και 167 κιλα εκτος αγωνων?????
    ΧΑΧΑΧΑ.Ελα ρε φιλε σορυ κιολας αλλα τοσος ογκος ειναι υπερβολη της υπερβολης!!!!!
    Δε λεω με τα σημερινα δεδομενα που ο Κολεμαν μεχρι πριν λιγο καιρο τα σαρωνε ολα απο θεμα ογκου θα ειχε εναν αξιο αντιπαλο σε αυτο το θεμα!!!!Δοξα και τιμη στην παλια χρυση εποχη του ββ με ονοματα οπως arnold,draper,mentzer,zane,gallard,corney και τοσοι πολλοι αλλοι!!!!
    Και τωρινοι ββς υπαρχουν που γουσταρω οπως Ray,wheeler,levrone,labrada,baker demayo(R.I.P) και αλλοι ακομα που βεβαια δεν εχουν την καθαροτητα της τοτε εποχης αλλα δυστυχως η ευτυχως ο ανταγωνισμος παει τα πραγματα σε τετοιο σημειο.Βεβαια τους παραδεχομαι για τη δουλεια που εχουν κανει και τη ζωη που εχουν που ειναι μονο γυμναστηριο φαγητο και υπνος (αν και πιστευω πως οι παλιοι εκαναν σκληροτερη και πιο true προπονηση)δεν ζηλευω ενα τετοιο σωμα των τωρινων προδιαγραφων οπως ειχε αναφερει παλια και ο muscleboss!!!Το αν θα επρεπε να ειχε περισσοτερους τιτλους ειναι καθαρα το πως το βλεπει κανεις γιατι κατα τη γνωμη μου τους ογκολιθους της εποχης βλεπε coleman wheeler nasser cormier priest και παει λεγοντας δεν τους φτανει πιστευω.Αν θα επρεπε να πω για καποιον που θα επρεπε να εχει περισσοτερους τιτλους οπως εχω ξαναπει αυτος ειναι ο Wheeler!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-03-08 15:05 #5
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SOLID
    Ελεος 1.77 και 167 κιλα εκτος αγωνων?????
    ΧΑΧΑΧΑ.Ελα ρε φιλε σορυ κιολας αλλα τοσος ογκος ειναι υπερβολη της υπερβολης!!!!!
    Δε λεω με τα σημερινα δεδομενα που ο Κολεμαν μεχρι πριν λιγο καιρο τα σαρωνε ολα απο θεμα ογκου θα ειχε εναν αξιο αντιπαλο σε αυτο το θεμα!!!!Δοξα και τιμη στην παλια χρυση εποχη του ββ με ονοματα οπως arnold,draper,mentzer,zane,gallard,corney και τοσοι πολλοι αλλοι!!!!
    Και τωρινοι ββς υπαρχουν που γουσταρω οπως Ray,wheeler,levrone,labrada,baker demayo(R.I.P) και αλλοι ακομα που βεβαια δεν εχουν την καθαροτητα της τοτε εποχης αλλα δυστυχως η ευτυχως ο ανταγωνισμος παει τα πραγματα σε τετοιο σημειο.Βεβαια τους παραδεχομαι για τη δουλεια που εχουν κανει και τη ζωη που εχουν που ειναι μονο γυμναστηριο φαγητο και υπνος (αν και πιστευω πως οι παλιοι εκαναν σκληροτερη και πιο true προπονηση)δεν ζηλευω ενα τετοιο σωμα των τωρινων προδιαγραφων οπως ειχε αναφερει παλια και ο muscleboss!!!Το αν θα επρεπε να ειχε περισσοτερους τιτλους ειναι καθαρα το πως το βλεπει κανεις γιατι κατα τη γνωμη μου τους ογκολιθους της εποχης βλεπε coleman wheeler nasser cormier priest και παει λεγοντας δεν τους φτανει πιστευω.Αν θα επρεπε να πω για καποιον που θα επρεπε να εχει περισσοτερους τιτλους οπως εχω ξαναπει αυτος ειναι ο Wheeler!!!!!
    Oτι νανε λες

    εδω μιλαμε για αυτον τον τυπο ειδες τις φωτογραφιες και ηταν στην εποχη του Lee haney
    επρεπε στανταρ να παει ολυμπια σοβαρος εισαι και το τονιζω και παλι δεν ηταν στην εποχη ολων τον πανω που ειπες ηταν στην εποχη gaspari haney DeMEY PARIS BENAZIZA STRYDOM
    δεν μιλαμε σε αυτο το τοπικ σε θεματα αισθητικης για καποιους υπερβολικος ειναι και ο zane τι να λεμε τα εχουμε ξαναπει αυτα σε πολλα τοπικ το ερωτημα ειναι για αυτο το τυπο οτι επρεπε να παρει αρκετους τιτλους ενω δεν το εκανε για καποιο λογω , να σου πω τα βιντεακια τα ειδες?

    Eγω πιστευω επρεπε να ηταν καθε χρονο στην 5αδα τουλαχιστον ολυμπια αυτος εκει που ηταν στον ογκο στο πρωτο βιντεακι μου θυμισε κατι σε κολεμαν(ογκος) και ηταν 18+ χρονια πησω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-03-08 15:11 #6
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-03-08 18:40 #7
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Τι να σου πω οι υπολοιποι που ανεφερες ηταν φοβεροι ββς και μεγαλα ονοματα ο haney γνωστος για την φοβερη αναπτυξη πλατης ο strydom για τους πηχεις και τα χερια του τωρα αν θα επρεπε να ηταν νικητης σε ολυμπια δεν ξερω εμενα προσωπικα μου αρεσουν περισσοτερο οι αλλοι που προανεφερα και ανεφερες και εσυ τωρα για το αν επρεπε να ειναι χαλαρα μεσα στη πενταδα σε καθε διαγωνισμο σε αυτο ισως να εχεις και δικιο αν και δεν θυμαμαι ολους τους αθλητες του τοτε!!!!Τα ειδα τα βιντεακια εντυπωσιακος ογκος εννοειται απλα δεν αρεσει σε εμενα τοσο πολυ!!!Θεωρω πως δικαια τοτε τα σαρωνε ολα ο haney και ειχε και δυνατο ανταγωνισμο κιολας!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-03-08 11:32 #8
    Mr Hellas
    Το avatar του χρήστη argyrakis

    Εγγραφή
    27-11-2007
    Περ.
    Χρυσούπολη
    Μηνύματα
    463
    Προεπιλογή
    Εγώ από ότι θυμάμαι λέγανε πώς ήταν ο πιο ογκώδης ανά τετραγωνικό πόντο από όλους τότε αλά για το βάρος που λέτε δεν νομίζω γιατί ήταν κοντός και για αυτό λεγανε ανά τετραγωνικό πόντο[ δηλαδή υπήρχαν και πιο τέρατα αλά όχι στο ύψος του]
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-03-08 19:47 #9
    Προεπιλογή
    συμφωνω με το σχολιο απο το σχολιο του argyrakis , its a fail , δε λεω μπραβο για τη προσπαθεια και τη δυναμη αλλα δεν δειχνει οτι οι αλλοι Ruhl you lose <3

    παρα ειναι κοντος κατα τη γνωμη μου, μεγαλο σεβασμο βεβαια που εφτασε σε τετοιο επιπεδο αλλα νομιζω οτι ο συγκεκριμενος πρεπει να κανει αγωνα ειδικα γιαυτον με ατομα του υψους του(χωρις προδιαθεση ρατσιστικη) επειδη δεν θα φαινεται even με οσους ανεφερε ο solid , ειναι θεμα κατηγοριας θα ελεγα πως λεμε δεν συγκρινεις cl 600 merc με fiat punto , χωρις να σημαινει κατι αυτο το παραδειγμα για τους αθλητες παραπανω

    στο τελευταιο βιντεο παντως που εβαλε ο ruhl φαινεται για olympia :S << edit
    wtf... τεσπα περιεργα πραγματα,παντως ωραια τα ειπε για το body building , για μερικους ειναι meditation οπως λεει τωρα αν το να παει σε olympia θα τον αλλαξει δε ξερω εκει διαφωνω
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-03-08 20:04 #10
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vson
    συμφωνω με το σχολιο απο το σχολιο του argyrakis , its a fail , δε λεω μπραβο για τη προσπαθεια και τη δυναμη αλλα δεν δειχνει οτι οι αλλοι Ruhl you lose <3

    παρα ειναι κοντος κατα τη γνωμη μου, μεγαλο σεβασμο βεβαια που εφτασε σε τετοιο επιπεδο αλλα νομιζω οτι ο συγκεκριμενος πρεπει να κανει αγωνα ειδικα γιαυτον με ατομα του υψους του(χωρις προδιαθεση ρατσιστικη) επειδη δεν θα φαινεται even με οσους ανεφερε ο solid , ειναι θεμα κατηγοριας θα ελεγα πως λεμε δεν συγκρινεις cl 600 merc με fiat punto , χωρις να σημαινει κατι αυτο το παραδειγμα για τους αθλητες παραπανω

    στο τελευταιο βιντεο παντως που εβαλε ο ruhl φαινεται για olympia :S << edit
    wtf... τεσπα περιεργα πραγματα,παντως ωραια τα ειπε για το body building , για μερικους ειναι meditation οπως λεει τωρα αν το να παει σε olympia θα τον αλλαξει δε ξερω εκει διαφωνω
    ρε μια χαρα τα λετε ολοι και εγω ειχα διαβασει σε ενα περιοδικο ελληνικο για το ανά τετραγωνικό πόντο ετσι τον θυμηθηκα αλλα δεν συμετεχει τωρα αυτος εδω μιλαμε για 20 χρονια πησω Vson εχεις παρακουλουθησει κανενα ολυμπια που συμετηχε ο haney )
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-03-08 01:15 #11
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    αν κ τα κιλά μου αγούγονται λίγο υπερβολικά, με μιά λέξη αυτό θα πεί... ΜΑΖΕΣ!

    είχα διαβάσει μια συνέντευξή του στο δίκτυο, όταν σταμάτησε το αγωνιστικό bb και εμμέως κατηγορούσε τις ομοσπονδίες κ γενικότερα τη πολιτική του αθλήματος στο επαγγελματικό επίπεδο... τι να πώ... αυτός ξέρει καλύτερα...

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-12-08 19:22 #12
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή Re: Καποιος που επρεπε να παρει αρκετους τιτλους
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    η κοιλιά έχει ξεφύγει
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-12-08 12:33 #13
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    τιποτε αλλο δεν ειδες?!

    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-12-08 15:55 #14
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή Re: Καποιος που επρεπε να παρει αρκετους τιτλους
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο slaine
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    η κοιλιά έχει ξεφύγει
    Και αυτο το λες εσυ? λολ με αυτη την μπακα που κουβαλας μια χαρα ειναι το ατομο εγω θα τον ελεγα και κολεμαν του 1980 απλος κατι εγηνε με αυτον
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-12-08 16:14 #15
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή Re: Καποιος που επρεπε να παρει αρκετους τιτλους
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο slaine
    η κοιλιά έχει ξεφύγει
    υπάρχουν και πολύ χειρότερα, νομίζω στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν είναι τόσο άσχημα...

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία