Θέμα: Krav Manga

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 25
  1. 25-10-11 00:15 #1
    Προεπιλογή Krav Manga
    Καλησπερα παιδια!

    Τι γνωμη εχετε για το Krav Manga? Καμμια αξιολογη σχολη σε Αθηνα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-10-11 01:20 #2
    Προεπιλογή
    ειναι αρκετα θετικη η γνωμη μου, καλη φυσικη κατασταση φτιαχνεισ, αυτοαμυνα που οντως μπορεισ να χρεισιμοποιηεισ εξω... ξεσπασ ψυχολογικα πιστευω κιολασ ξεδινεισ..
    ξερω σχολεσ, που μενεισ ομως?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-10-11 17:10 #3
    Το avatar του χρήστη D.ANTONIADIS

    Εγγραφή
    03-12-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    318
    Προεπιλογή INFO
    KRAVMANGA HELLAS - IOANNIS PAPAVLAXOPOULOS - MASTER - NO PAIN NO GAIN
    D.ANTONIADIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-10-11 02:26 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marpi Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι αρκετα θετικη η γνωμη μου, καλη φυσικη κατασταση φτιαχνεισ, αυτοαμυνα που οντως μπορεισ να χρεισιμοποιηεισ εξω... ξεσπασ ψυχολογικα πιστευω κιολασ ξεδινεισ..
    ξερω σχολεσ, που μενεισ ομως?
    Παγκρατι μενω! Υπαρχει καποια που να προτεινεις σχετικα κοντα? Δεν εχω προβλημα κ ας ειναι λιγο μακρυα εχω αμαξι, αρκει να μπορεις να βρεις παρκινγκ εκει κοντα κ ας ειναι ψιλομακρυα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-10-11 02:29 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο D.ANTONIADIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    KRAVMANGA HELLAS - IOANNIS PAPAVLAXOPOULOS - MASTER - NO PAIN NO GAIN
    Εχεις κανει προσωπικα εκει? Μπορεις να μου δωσεις καποιες πληροφοριες? Αν ειναι καλος ο δασκαλος, ποσες ωρες ειναι, αν ειναι πολλα ατομα στο τμημα, οτι μπορεις να σκεφτεις θα με βοηθουσε πολυ !
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-10-11 01:10 #6
    Προεπιλογή
    αυτο που λεω εγω ειναι καλλιθεα κ ειναι αρκετα καλοσ.... κ τον κολλητο μ εκει τον πηγα.... εχει ωρεσ αρκετεσ αλλα μαζευει κοσμο γτ οπως σ ειπα ειναι καλοσ,αν θεσ πληροφοριεσ γι αυτον στειλε μ πμ να σ πω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-10-11 11:12 #7
    Το avatar του χρήστη D.ANTONIADIS

    Εγγραφή
    03-12-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    318
    Thumbs up INFO
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις κανει προσωπικα εκει? Μπορεις να μου δωσεις καποιες πληροφοριες? Αν ειναι καλος ο δασκαλος, ποσες ωρες ειναι, αν ειναι πολλα ατομα στο τμημα, οτι μπορεις να σκεφτεις θα με βοηθουσε πολυ !
    EKEI OXI,MAZI TOY NAI,EINAI MASTER,KANI TRAINING THN E.A ,AYTA MIA VISIT THA SE PISI.

    *** Γραφε με ελληνικους ,μικρoυς χαρακτηρες.Ειναι κανονας του φόρουμ,το επόμενο αναλογο ποστ θα διαγραφει.MODS TEAM ***
    D.ANTONIADIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-03-14 18:11 #8
    Question Krav Maga
    Ποια η γνώμη σας σχετικά με το συγκεκριμένο άθλημα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-06-14 22:13 #9
    Προεπιλογή
    παω 9 μηνες τωρα..ενταξει καλο ειναι αλλα πολυ αυτοαμυνα...αναλογα και με τον δασκαλο..εμας μας βαζει 3λεπτα και ξεδινουμε..
    μου ειχαν τυχει εξω 2 περιστατικα..εφαρμοσα οσα εμαθα..τα ατομα πηγαν στα επειγοντα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-06-14 13:19 #10
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Όνομα: 249178_677069345655823_1321720271_n.jpg Εμφανίσεις: 3349 Μέγεθος: 45,6 KB
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-06-14 18:10 #11
    Προεπιλογή
    καλα δεν χρειαζεται μεταλλιο..ενα χρηματικο ποσο θα με καλυπτε
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-01-16 14:56 #12
    Προεπιλογή Krav Maga
    Καλησπερα παιδια.Τι γνωμη εχετε για την Krav Maga.Την προτεινετε για αυτοαμυνα ? Ειναι αποτελεσματικη? Ποια ειναι η αποψη σας γενικα για το αν θα φανει χρησιμη εξω σε μια ενοπλη η αοπλη εμπλοκη
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-01-16 22:02 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο George.S Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα παιδια.Τι γνωμη εχετε για την Krav Maga.Την προτεινετε για αυτοαμυνα ? Ειναι αποτελεσματικη? Ποια ειναι η αποψη σας γενικα για το αν θα φανει χρησιμη εξω σε μια ενοπλη η αοπλη εμπλοκη
    Συνάδελφος μου είναι και δάσκαλος της συγκεκριμένης τέχνης εκπαιδευμένος κύριος στο εξωτερικό . Τον έχω δει σε μάθημα του αλλά και σε πραγματικό περιστατικό και απλά δεν μπορεί να τον πιάσει το μάτι. Είναι απίστευτα αποτέλεσματικο με την προϋπόθεση να έχεις κάνει ατελείωτες ώρες πρακτική και εξάσκηση. Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά πιστεύω ότι μόνο με τόση πολλή εξάσκηση θα μπορέσει να φανεί χρήσιμο σε αληθινό περιστατικό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-01-16 00:51 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bocanegra180 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνάδελφος μου είναι και δάσκαλος της συγκεκριμένης τέχνης εκπαιδευμένος κύριος στο εξωτερικό . Τον έχω δει σε μάθημα του αλλά και σε πραγματικό περιστατικό και απλά δεν μπορεί να τον πιάσει το μάτι. Είναι απίστευτα αποτέλεσματικο με την προϋπόθεση να έχεις κάνει ατελείωτες ώρες πρακτική και εξάσκηση. Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά πιστεύω ότι μόνο με τόση πολλή εξάσκηση θα μπορέσει να φανεί χρήσιμο σε αληθινό περιστατικό.
    "Κυρίως" ήθελα να γράψω. Αυτό το άτιμο t9. Αν μπορεί ας το διορθώσει κάποιος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-01-16 12:53 #15
    Προεπιλογή
    Καλο θα ητανε πριν ξεκινησεις κραβ να εχεις ασχοληθει λγο και με κατι αλλο πχ κικ μποξινγκ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία