Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 111
  1. 06-12-11 21:55 #31
    Το avatar του χρήστη LION

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    491
    Προεπιλογή
    Kαλή επιτυχία στο συνονόματο!


    Αχ βρε Κώστα,πως τα καταφέρνεις κι όλο "γυρνάς το μυαλό" σε αναμνήσεις ωραίες,με συνεντεύξεις και φωτογραφίες!

    Τον Σωτήρη Μπατσινίλα από τη Μάνη,τον γνώρισα πριν 20 χρόνια,μιας και παντρεύτηκε συμμαθήτριά μου και πολύ καλή μου φίλη.

    Παλληκάρι γνήσιο, με τεράστια δύναμη και εξαίρετη τεχνική στο μπρα ντε φερ!Ανίκητος τότε!Τον έχω δει σε μη επίσημο αγώνα, να κερδίζει για πλάκα και να "χαζεύει" ο εξίσου τεράστιος αντίπαλος.

    Οσοι ασχολούνται με το άθλημα έχουν να λένε γι' αυτόν τα καλύτερα.

    Εχουμε χαθεί πολλά χρόνια τώρα επειδή κατέβηκε στη Μάνη.Νάναι γερός κι αυτός κι η Ιφιγένεια!




    Εντιτ:για ρώτησε το Χρήστο,μήπως έχει ξανάρθει Αθήνα ή έχει κανένα τηλέφωνο!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LION : 06-12-11 στις 22:02
    Χρήστος Γκολιάς
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-12-11 22:17 #32
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Χρηστο όπως βλεπεις ο κοσμος ειναι μικρος!Θα ρωτησω τον Χρηστο και θα μαθω για τον Μπατσινίλα,καθως μου τον εχει αναφερει καποιες φορες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-12-11 22:19 #33
    Το avatar του χρήστη LION

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    491
    Προεπιλογή
    Παίζει να είναι κι αυτός στη φώτο με το κύπελλο,αλλά πολύ λιγότερα κιλά απ'ότι τον ήξερα!!!
    Οπωσδήποτε με ενδιαφέρει να ξαναβρεθούμε!
    Χρήστος Γκολιάς
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-12-11 05:13 #34
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-12-11 22:23 #35
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Μητσο πολύ καλο το βίντεο,που το ξετρύπωσες;
    Αν μαλιστα καποιος ειναι πολυ παρατηρητικος θα δει ότι στο τελος του βιντεο καπου εμφανίζεται και ο Ακης Βουλγαρελης,ο οποιος συμμετείχε στο παρελθον επίσης σε πιο μικρες κατηγορίες σε αγωνες μπραντεφερ...

    Συνεχίζωντας την παρουσίαση του Χρηστου Γκιοκα,μια φωτογραφία με την πλούσια τροπαιοθήκη του



    Όνομα: IMG_0003.jpg Εμφανίσεις: 14123 Μέγεθος: 269,0 KB

    Όνομα: 6.jpg Εμφανίσεις: 9531 Μέγεθος: 131,7 KB



    Δεν ξερω πόσο ευκολο είναι να περιγραφουν τεχνικες προπονησης ή αγωνα γραπτως,οπότε δεν ξερω αν θα εχει ουσία να μας μεταφερει καποια πραγματα σε γραπτό λόγο...
    Ισως το καλύτερο θα ήταν μια παρουσίαση-επίδειξη στο επόμενο Atlas Challenge,αν το εξελιξουμε σε φεστιβαλ δυναμικων αθλημάτων

    Δύο ακομα φωτογραφίες του Χρήστου

    Όνομα: IMG_0004.jpg Εμφανίσεις: 9125 Μέγεθος: 262,4 KB


    Όνομα: IMG.jpg Εμφανίσεις: 9786 Μέγεθος: 182,9 KB



    Aπό τους δικούς μας γνωστους αθλητες ,για την εποχή τους,πολυ καλοί θεωρουταν ο Κωστογλακης και ο Μπουρναζος και συχνα συμμετειχαν σε ανεπίσημες μονομαχίες.
    Αξιοσημειωτο ειναι να αναφερω πως στην ταινια του Σταλλονε,το Over the Top(1987) στην υπόθεση της ταινιας γινοντουσαν μπραντεφερ.

    Όνομα: over_the_top.jpg Εμφανίσεις: 8012 Μέγεθος: 70,1 KB


    Για αυτη την ταινια ,για να συμμετεχουν καποιοι στο casting,είχε γινει τουρνουά και εδω στην Ελλάδα όπου είχαν συμμετάσχει πολλοι γνωστοί, νικητης ειχε βγει ο Μπατσινίλας ο οποιος θεωρουταν για χρόνια ο καλυτερος.
    Ο Σπύρος Μπουρναζος εφτασε μεχρι τον τελικο αλλα δεν μπορεσε να διαγωνιστεί λόγω τραυματισμου καθως κοντραρίστηκε με αρκετους εκεινη την μερα..
    Στο αμεσο παρον ευελπιστούμε να εχουμε παρουσιαση και αλλων γνωστων αθλητων
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-12-11 22:49 #36
    Το avatar του χρήστη LION

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αξιοσημειωτο ειναι να αναφερω πως στην ταινια του Σταλλονε,το Over the Top(1987) στην υπόθεση της ταινιας γινοντουσαν μπραντεφερ.

    Όνομα: over_the_top.jpg Εμφανίσεις: 8012 Μέγεθος: 70,1 KB


    Για αυτη την ταινια ,για να συμμετεχουν καποιοι στο casting,είχε γινει τουρνουά και εδω στην Ελλάδα όπου είχαν συμμετάσχει πολλοι γνωστοί, νικητης ειχε βγει ο Μπατσινίλας ο οποιος θεωρουταν για χρόνια ο καλυτερος.
    Ο Σπύρος Μπουρναζος εφτασε μεχρι τον τελικο αλλα δεν μπορεσε να διαγωνιστεί λόγω τραυματισμου καθως κοντραρίστηκε με αρκετους εκεινη την μερα..
    Στο αμεσο παρον ευελπιστούμε να εχουμε παρουσιαση και αλλων γνωστων αθλητων



    Για τον Σωτήρη όπως σου είπα Κώστα,δεν υπήρχε αντίπαλος τότε,τουλάχιστον στην Ελλάδα!

    Θυμάμαι χαρακτηριστικά εκείνο τον καιρό,τον είχε καλέσει η Ρούλα Κορομηλά στο "BRAVO", και έδινε χρηματικό έπαθλο ή αυτοκίνητο (δεν θυμάμαι καλά),σε οποιοδήποτε πήγαινε στο στούντιο και τον νικούσε!
    Πήγαν καμμια δεκαριά άτομα....περιττό να πω ποιος νίκησε!!!

    Απ'ότι βλέπω υπάρχει άξιος διάδοχος ο Χρήστος Γκιόκας!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LION : 19-12-11 στις 22:51
    Χρήστος Γκολιάς
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-12-11 22:59 #37
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Χρηστο σε ευχαριστουμε για τις πολυτιμες πληροφορίες σου!
    Λες να σε κανουμε κριτή και σε αγωνες μπραντεφερ την επόμενη φορα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-12-11 13:50 #38
    Το avatar του χρήστη LION

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρηστο σε ευχαριστουμε για τις πολυτιμες πληροφορίες σου!
    Λες να σε κανουμε κριτή και σε αγωνες μπραντεφερ την επόμενη φορα;

    Eλπίζω να τον ξανασυναντήσω μέχρι τότε και να τον πείσω να έρθει ο ίδιος!!!

    Θα γράψω και μια ιστορία τότε που τον πρωτογνώρισα,γύρω στο 1990.
    Νομίζω θα αρέσει και στον Χρήστο τον Γκιόκα,αν την διαβάσει!

    Είχε προηγηθεί το "ΟVER THE TOP" και το είχαμε συζητήσει θυμάμαι αυτό!
    Παρόλα αυτά δεν τον είχα δει σε κανονικό αγώνα.

    Εγώ ήμουν εκείνο το διάστημα, Αθήνα και Σέρρες το καλοκαίρι.
    Τραγουδούσε σε ένα κέντρο διασκέδασης ο Χρυσοχοϊδης και ο Ρέμος για όλους του καλοκαιρινούς μήνες.

    Ως τακτικός θαμώνας( ),γνώρισα κι αυτούς,αλλά και τον Χρήστο ,άλλο "θηρίο" αυτός,που δούλευε εκεί.

    Μου έλεγε κι ο ίδιος επίμονα,αλλά και άλλοι κοινοί μας φίλοι,ότι στη Θεσσαλονίκη δεν τον έχει κερδίσει κανένας στο μπρα ντε φερ,ακόμα και άτομα μεγαλύτερα σε όγκο απ'αυτόν!("φορτηγά" ήταν; )
    Tέλος πάντων με τα πολλά και τα λίγα,ήξερα ότι θα έρθει στις Σέρρες ο Σωτήρης για να δούνε και τους γονείς και τον αδερφό της Ιφιγένειας και του λέω του Χρήστου, εγώ ξέρω άνθρωπο που θα σε κερδίσει!
    Ποιος,που είναι,πέστου να έρθει και τέτοια μου άρχισε!
    ΟΚ λέω και κανονίζουμε αγώνα-αναμέτρηση μέσα στο Ατλας,το γυμναστήριο του Μενέλαου Μπαϊμπούτη,αφού προηγήθηκε την προηγούμενη νύχτα συνάντηση στο κέντρο!
    Πάμε την άλλη μέρα και καμμιά 20αρια άτομα που το έμαθαν και όσοι ήταν στο γυμναστήριο.
    Ο Μενέλαος σε πολλή καλή φόρμα τότε, αλλά να φανταστείτε ότι μου φαινόταν "μικρότερος" ανάμεσά τους...Ποιος ο Μενέλαος που ήταν γίγαντας!
    Στέκονται σε ένα πάγκο-μπαρ όρθιοι με το που επιασαν τα χέρια και λέμε πάμε,άντε γεια!"Γερανοφόρο όχημα" ο Σωτήρης!
    Δε μου άρεσε λέει ο Χρήστος από αυτή την πλευρά,αλλάζουν.Το ίδιο!Και μία ακόμη αλλαγή για να είμαστε πιο σίγουροι!Δεν υπήρχε λόγος!
    Παραδεχόμενος την ήττα του,του έδωσε το χέρι και μας κέρασε το βράδυ στο κέντρο, 1ο τραπέζι πίστα!

    Μετά απ'αυτό βρισκόμασταν στην Αθήνα τα επόμενα χρόνια κι έτσι έμαθα κι από άλλους φίλους του γι αυτόν.
    Του χρωστάω κι ένα ευχαριστώ,που μου είχε δώσει την εγκυκλοπαίδεια του μοντέρνου BB του Αρνολντ και την έβγαλα φωτοτυπίες(736 σελίδες),επειδή δεν είχε κυκλοφορήσει στην Ελλάδα ακόμη!!!
    Χρήστος Γκολιάς
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-12-11 00:26 #39
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Μιας και ξεκινησαμε αφιερωμα για τους αθλητες του Bras de fer,να βαλω μια φωτογραφία που βρήκα του Παναγιώτη Ρούσση (δεξιά στην φωτογραφία),μαζί με τον αδερφό του,Βασίλη.

    Όνομα: Roussis.jpg Εμφανίσεις: 8793 Μέγεθος: 291,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-12-11 00:37 #40
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    ο πατερας μου επαιζε στην Αμερικη μπραντεφερ (ερασιτεχνικα) ...ακομα και τωρα που ειναι 82 ετων ο πηχεις του ειναι σιδερενιος.....σκεφτειτε οτι πριν 10 χρονια που ηταν 72 και ο αδερφος μου 32 και παιζανε καμια φορα ερχοντουσαν ισοπαλοι .....εγω δεν τολμαω να δοκιμασω ακομα και τωρα.... νομιζω πως εχει να κανει και η εμφυτη δυναμη περα απο τεχνικη και η προπονηση....καλες γιορτες σε ολους και καλα Χριστουγεννα.......
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-12-11 23:12 #41
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή Aντώνης Πανάρετος
    Σε συνέχεια των αναφορών του Κώστα σε αθλητες της χειροπάλης,θα ήθελα να σας παρουσιάσω εναν μεγάλο αθλητή και επι σειρά ετών πολύ στενό οικοικογενειακό φίλο!Ο λόγος για τον Αντώνη Πανάρετο.Ακολουθεί και μια κατατοπιστική συνέντευξη,όπως επίσης και αρκετό υλικο!

    Όνομα: 16 [].jpg Εμφανίσεις: 8586 Μέγεθος: 79,3 KB

    Αντώνη ευχαριστούμε για την ανταπόκριση σου στη συνέντευξή μας!

    1)Πές μας κάποια πράγματα για σενα:Πόσα χρόνια ασχολείσαι με τη χειροπάλη και πώς έγινε η αρχή και μπήκες στο συγκεκριμένο άθλημα;

    -Ασχολούμαι με το άθλημα από το 1982.Αφορμή την ταινία του S.Stallone "Over the top" 'όπου έγιναν οι πρώτοι αγώνες στο Ξενοδοχείο Μεγάλη Βρετανία. Έτσι ξεκίνησε η πορεία μου στο άθλημα καθώς κίνησα το ενδιαφέρον σε πολλούς αθλητές της εποχής που διέκριναν σε μένα κάποιο ιδιαίτερο ταλέντο.

    2)Σε όλα αυτά τα χρόνια παρουσίας σου,αρίθμησέ μας τις διακρίσεις σου.Σε εθνικό και διεθνές επίπεδο.

    -Το 1988 κέρδισα το 1ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα και συμμετείχα με τα χρώματα της Εθνικής στο Open της Τουρκίας και κατέλαβα την 2η θέση παίζοντας στον τελικό με τον 6 φορές Παγκόσμιο Πρωταθλητή Haidar Guildil στην κατηγορία των -70 κιλών.
    Το 1989 κερδίζω την 1η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στο κλειστό του ΟΑΚΑ και το εισιτήριο για το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα που έγινε στην Ελλάδα με αθλητές από όλον τον κόσμο.Εκεί κατέλαβα την 6η θέση στην κατηγορία των -70 κιλών.
    Το 1990 στο Ισραήλ (Παγκόσμιο Πρωτάθλημα)κατέλαβα την θέση στη ίδια κατηγορία Την ίδια χρονιά πήρα την 1η θέση στο Πανελλήνιο Κύπελλο παίζοντας τελικό με τον 3ο Πανευρωπαϊκό Πρωταθλητή Χρήστο Κάνιουρη.
    Το 1991 κερδίζω το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα παίζοντας πάλι τελικό με τον ίδιο μεγάλο αθλητή και παίρνω την πρόκριση για το Πανευρωπαϊκό στην Βαρκελώνη της Ισπανίας .Εκεί κατέλαβα την θέση.
    Έλαβα μέρος σε 10 Πανελλήνια Πρωταθλήματα όπου κατέκτησα τα 8.

    3)Έχεις στο μυαλό σου κάποιον αγώνα που σε σημάδεψε;Είτε αρνητικά,είτε θετικα,κι αν ναι γιατί.

    -Με σημάδεψαν κάποιοι αγώνες οι περισσότεροι θετικά γιατί μου έδωσαν την ευκαιρία να καθιερωθώ και στην κατηγορία και στο άθλημα. Ένας από αυτούς ήταν με τον Γιώργο Παππά που δυστυχώς δεν βρίσκεται πια στην ζωή και ο οποίος κατείχε 2η και 3η Παγκόσμια Θέση ανάμεσα σε μεγάλους αθλητές.
    Βρεθήκαμε τρεις φορές σε τελικό Πανελλήνιου Πρωταθλήματος όπου κέρδισα εγώ τις δύο και αυτός την μία.



    Πανάρετος και Παππάς στον τελικό του 1991:
    Όνομα: 15 [].jpg Εμφανίσεις: 7949 Μέγεθος: 97,6 KB


    4)Η προπόνησή σου τί περιλαμβάνει;Ποιές θεωρείς ασκήσεις-κλειδιά για το Bras De Fer;

    -Η προπόνηση μου περιλαμβάνει πολλά κιλά στα δικέφαλα και στους πήχεις και φυσικά πολύ μονόζυγο.
    Ασκήσεις Κλειδιά θεωρώ τις έλξεις δικεφάλων στο μονόζυγο με κλειστή λαβή-στριψίματα αλτήρων για πήχεις-και πολλά κιλά αλτήρες στο preacher για ενδυνάμωση δικεφάλων.


    5)Ποιός ο ρόλος της τεχνικής;Γιατι πολλές φορές ο κοσμος που δεν ασχολείται έχει την εντύπωση οτι είναι μόνο η δύναμη που μετράει.

    -Η σωστή κατανομή είναι 70% δύναμη και 30% τεχνική.Για να εφαρμοστεί η τεχνική χρειάζεται και δύναμη.Με λίγα λόγια το ένα είναι συνάρτηση του άλλου.

    6)Προσωπικά γνωρίζω οτι έχεις προπονηθεί με κάποιους θρύλους του Ελληνικού Bodybuilding.Πές μας αν θες μερικούς!

    -Έχω προπονηθεί το 1987 στην Γερμανία στο γυμναστήριο του Ralf Moller με αθλητές του και με τον ίδιο έχουμε προπονηθεί στα δικέφαλα.
    Στην Ελλάδα έχω κάνει προπόνηση με τον Σπύρο Μπουρνάζο, τον Δημήτρη Παπαδογιωργάκη, τον Νίκο Ατσαλή, τον Ιορδάνη Λεβεντέλη, τον Χρήστο Σαμιώτη,τον Γιάννη Αργύρη,τον Γιάννη Βασσάλο και με τον Αντώνη Κονδύλη.
    Με αφορμή την συνέντευξη αυτή θα ήθελα να τους ευχαριστήσω για όλα αυτά τα χρόνια που μου πρόσφεραν απλόχερα χώρο και γνώσεις. Ένα ιδιαίτερο ευχαριστώ στον Σπύρο Μπουρνάζο και στον Κ.Κωστογλάκη όπου από εκεί ξεκίνησα να γυμνάζομαι σωστά το 1979.


    7)Πώς και δεν ασχολήθηκες ποτε με το bodybuilding;

    -Δεν ασχολήθηκα ποτέ με το συγκεκριμένο άθλημα πρώτον γιατί είχα ταλέντο και αγάπη σε αυτό που ασχολήθηκα και δεύτερον πιστεύω ότι δεν διαθέτω το τέλειο αρμονικό σώμα για το Bodybuilding.


    Στο γυμναστήριο του Γιάννη Κωστογλάκη το 1979 μαζί με τον Δ.Αλεξανδρή,πρωταθλητή της Ελληνορωμαικής στα 90 κιλα:
    Όνομα: 17 [].jpg Εμφανίσεις: 9010 Μέγεθος: 119,4 KB


    8 )Η χειροπάλη στην Ελλάδα σε τί επίπεδο βρίσκεται,κατα την άποψή σου,σε σχέση με το εξωτερικό;

    -Αν και κατέχουμε πολύ μεγάλες διακρίσεις Παγκοσμίως η Ελλάδα ακόμα δεν κατέχει την θέση που θα ήθελα.

    9)Ποιούς άλλους Έλληνες αθλητές της χειροπάλης ξεχωρίζεις;

    -Μεγάλοι Αθλητές που έχουν περάσει από την Ελληνική Χειροπάλη είναι ο Σωτήρης Μπατσινίλας,Παναγιώτης Ρούσσης,Γιώργος Κώνστας,Βασίλης Σροφίλλας,Κυριακή Γιαννοπούλου,Γιώργος Παππάς,Χρήστος Κανιούρης,Γιώργος Αντιπαριώτης,Δημήτρης Κουμπάκης,Μάριος Χουλάκης.Νέο αίμα στο άθλημα Στέλιος Χαμαλάκης,Γιώργος Χαραλαμπόπουλος,Χρήστος Γκιόκας,Κώστας Δεδούσης.



    10)Έχεις να προσθέσεις κάτι για το τέλος;

    -Τελειώνοντας θέλω να προσθέσω ξεκινήσαμε μερικοί άνθρωποι αρχές δεκαετίας του 1980 όπως ο πρόεδρός μας Ηλίας Μπαζίνας,ο Σωτήρης Μπατσινίλας ο Μένανδρος Παπαδημόπουλος ο Παναγιώτης Ρούσσης ο Μιχάλης Μανιαδάκης και εγώ και προσπαθήσαμε να ανεβάσουμε όσο πιο ψηλά γινόταν το επίπεδο του αθλήματος και να γίνει γνωστό και στο τελευταίο γυμναστήριο της επαρχίας.Ελπίζω η νέα γενιά να ασχοληθεί όσο εμείς για να κάνει το άθλημα γνωστό και τους εύχομαι από καρδιάς να φέρουν τις διακρίσεις των αθλητών που προανέφερα παραπάνω.


    Εκ μέρους του Bodybuilding.gr σου εύχομαι καλή επιτυχία σε ο,τι κι αν κάνεις!

    -Ευχαριστώ πολύ!
    Αντώνης Χ. Πανάρετος.



    Και ένα βίντεο που έφτιαξα απο διάφορους αγώνες του:
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-12-11 23:32 #42
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Απο αριστερά προς τα δεξιά:Γιάννης Λαλιώτης,Γιώργος Καγκελάρης,Αντώνης Πανάρετος,Μιχάλης Γρηγοριάδης και πάνω ο Ηλίας Σκανάντοβιτς,στο Παννελήνιο του 1992.
    Όνομα: 3  [].jpg Εμφανίσεις: 8974 Μέγεθος: 117,8 KB


    Ηλίας Σκανάντοβιτς,Σωτήρης Μπατσινίλας,Αντώνης Πανάρετος.
    Όνομα: 7  [].jpg Εμφανίσεις: 8888 Μέγεθος: 108,3 KB


    Χρήστος Γκιόκας,Αντώνης Πανάρετος,Γιώργος Χαραλαμπόπουλος,Μάριος Χαραλαμπόπουλος,Άκης Βουλγαρέλης.
    Όνομα: 12 [].jpg Εμφανίσεις: 9540 Μέγεθος: 131,2 KB


    Αντώνης Πανάρετος,Γιώργος Κώνστας και Παναγιώτης Ρούσσης(κουμπάρος του Πανάρετου).
    Όνομα: 9  [].jpg Εμφανίσεις: 7959 Μέγεθος: 115,1 KB
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-12-11 00:12 #43
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Βαγγελη σε ευχαριστουμε για την συνεντευξη και φυσικα και τον ίδιο τον κ. Πανάρετο!
    Νομίζω οτι θα πρεπει να συμπληρωνουμε τα κομμάτια του παζλ και να παρουσιαστουν όλοι οι αυτοι οι αθλητες που εχουν διανυσει την πορεία τους στο μπραντεφερ,προσφέρωντας διακρίσεις στην χωρα μας.
    Μια απορία: Η ομοσπονδία εινια ενεργη;Πραγματοποιεί συχνα/καθε χρονιά πρωταθληματα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-12-11 00:49 #44
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    απ'οσο ξερω κωστα δε γινεται καθε χρονια πρωταθλημα...
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-12-11 10:16 #45
    Προεπιλογή
    Mεγαααλη ψυχη ο Ταχυδρομος..........
    ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ .......
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία