Σελίδα 12 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 180 από 209
  1. 19-03-17 10:50 #166
    Προεπιλογή
    Συννεχιζει και καλα κανει!!

    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-06-17 12:36 #167
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή Γιάννης Μάγκος - Συνέντευξη Ιούνιος 2017
    Συναντήσαμε πρόσφατα τον πρωταθλητή Γιάννη Μάγκο στους αγώνες της WABBA International στo Novotel και δρομολογήσαμε μια συνέντευξη προκειμένου να μας μιλήσει για τα σχέδια και τις μελλοντικές του κινήσεις καθώς ο Γιάννης πάντα αποτελεί επίκεντρο στο ελληνικό Bodybuilding.


    ΒΒ.GR Γιάννη χαρά μας να σε έχουμε κοντά μας για άλλη μια φορά!Ας ξεκινήσουμε από τα πλέον ευχάριστα:
    Στο Πρωτάθλημα της WABBA τον Μαϊο στο Νοvotel, σε είδαμε επί σκηνής να κάνεις πρόταση γάμου στην σύντροφο της ζωής σου, Βούλα Γκασιάμη, όσο εκείνη αγωνίζονταν. Ωραία ιδέα!

    Πρώτα θέλω να σας ευχαριστήσω για ακόμη μια φορά για την φιλοξενία
    Σε κάποια συζήτηση που είχαμε με την Σταυρούλα πριν την προετοιμασία της αποφασίσαμε ότι ήρθε και για εμάς η στιγμή να παντρευτούμε. Οπότε όσο έκανε η Σταυρούλα την προετοιμασία εγώ το «δούλευα», χωρίς βέβαια να το συζητάω.
    Αποφάσισα ότι εφόσον γνωριστήκαμε μέσα από τους αγώνες και αφού μου είχε δηλώσει από πριν ότι θα είναι και ο τελευταίος της αγώνας αποφάσισα ότι θα ήταν η ιδανική στιγμή.. όπως και τελικά ήταν..Τα παρακάτω όλοι τα είδαμε..

    Όνομα: p1bgbtuaf9k24pplgpasrht5db.jpg Εμφανίσεις: 1850 Μέγεθος: 120,6 KB


    ΒΒ.GR Συνόδευσες την αποστολή της WABBA στην Ουκρανία στο European Cup. Εκεί οι Έλληνες τα πήγανε αρκετά καλά η δε Σταυρούλα «υποχρέωσε» με την εμφάνισή της τους διοργανωτές να δημιουργήσουν την κατηγορία Body. Ποιες οι εντυπώσεις σου από τον αγώνα και τις επιτυχίες των Ελλήνων αθλητών;

    Νομίζω ότι ήταν από τις πιο επιτυχημένες αποστολές που έχει στείλει η Ελλάδα. Με επτά πρώτες θέσεις και τους χαρίσαμε και μερικές στο τέλος. Όπως ακριβώς στο λέω! Όπως η Σταυρούλα είχε δικαίωμα να κατέβει στο Overall γυναικών αλλά επειδή τα κύπελλα τα πέρνανε το ένα πίσω από το άλλο και ότι έφτιαξαν μια κατηγορία μόνο για την Σταυρούλα είπαμε ότι δεν έχει νόημα. Και έτσι ήταν..
    Όσο για την διοργάνωση εγώ πάντως πέρασα πάρα πολύ ωραία και μετά από χρόνια επιτέλους είδα έναν πρόεδρο να ενδιαφέρεται για τους αθλητές του.Οπότε μόνο καλές εντυπώσεις είχα για την Wabba lnternational....


    Όνομα: 19398898_10208975982744449_110480010_n.jpg Εμφανίσεις: 1828 Μέγεθος: 44,5 KB


    ΒΒ.GR Σε τι κατάσταση βρίσκεσαι αυτή την στιγμή; Έχεις κάποιο πλάνο αγώνων αυτή την περίοδο;

    Aυτή την στιγμή είμαι σε πάρα πολύ κατάσταση για off season, 120 κιλά και ξεκινάω την προετοιμασία μου για το Mr Universe της Wabba lnternational στις 18 Νοεμβρίου στην Ουγγαρία

    ΒΒ.GR Έχεις κλείσει 4 χρόνια συνεργασίας με τον Δαυίδ Μπαλάσα, θυμάμαι που το ανακοίνωνες σε μια δικιά μας συνέντευξη , τον Ιούνιο του 2013.
    Θα ήθελες να κάνεις έναν απολογισμό;

    Πέρασαν κιόλας 4 χρόνια!Πιστέψτε με δεν μου φάνηκαν καθόλου γιατί πραγματικά με τον Βάκη καθημερινά κάνουμε καινούργια πράγματα..
    Ο απολογισμός είναι καθαρά η επιτυχία, νομίζω ότι έχουμε δέσει αρκετά καλά και αυτό φαίνεται σε κάθε αγώνα.
    Έχουμε τις ίδιες απόψεις για το άθλημα , εκείνος είναι ένας προπονητής αρκετά δραστήριος που του αρέσει συνεχώς να ψάχνεται οπότε σε κάθε προετοιμασία να έχει και διαφορετικά κίνητρα.
    Του αρέσουν οι προκλήσεις για αυτό και είναι δύσκολο να τον ακολουθήσουν κάποιοι.. Αλλά όσοι τον ακολούθησαν γνώρισαν την επιτυχία

    Όνομα: DSC_0607.jpg Εμφανίσεις: 1787 Μέγεθος: 83,0 KB

    Όνομα: DSC_0595.jpg Εμφανίσεις: 1820 Μέγεθος: 81,5 KB



    Επίσης πλην του προπονητή μου, πάντα θεωρώ χρέος μου να ευχαριστώ και την Fitway , τους Τάσο και Πέτρο Πολίτη που μέσω της χορηγίας τους προσφέρουν με τον τρόπο τους στις αθλητικές μου προετοιμασίες.

    Όνομα: 19398958_10208976080226886_60212141_n.jpg Εμφανίσεις: 1802 Μέγεθος: 67,9 KB


    ΒΒ.GR Έχεις σκεφτεί πόσα χρόνια θα αγωνίζεσαι; Αν και όχι μεγάλος, έχεις μια πολύ γεμάτη 15ετία (από το 2004) με πολλούς τίτλους

    Να και μια είδηση που την βγάζει πρώτη το www.bodybuilding.gr...
    Τον Αύγουστο μπαίνω στα 40 και αγωνίζομαι συνέχεια κάθε χρόνο από τα 25 μου. Λοιπόν αυτός είναι ο τελευταίος μου αγώνας.
    Κάποιες στιγμές είναι καλύτερα να τις επιλέγεις εσύ πριν σε επιλέγουν αυτές.
    Οπότε νομίζω ότι την επιλογή μου την έκανα και η στιγμή ήρθε…

    ΒΒ.GR Σοβαρή είδηση Γιάννη , σε ευχαριστούμε που την μοιράστηκες μαζί μας !
    Για πολλούς η εξέλιξη του αθλητή είναι η προπονητική.
    Το να προπονείς άλλους αθλητές σε αγωνιστικές προετοιμασίας σου έχει περάσει από το μυαλό;

    Πολύ θα το ήθελα αλλά δυστυχώς είναι δύσκολο γιατί οι καινούργιοι αθλητές είναι καλομαθημένοι στις δίαιτες και στις προπονήσεις έχουν άποψη και κάνουν τα δικά τους.
    Όταν επιλέγεις να σε αναλάβει κάποιον άστον μέχρι το τέλος να κάνει αυτό που ξέρει και για τον λόγο που τον επέλεξες οπότε να έχει την ευθύνη της εμφάνισής σου. Εγώ είμαι απόλυτος σε προπόνηση και δίαιτα οπότε νομίζω ότι είμαι για λίγους..


    Όνομα: DSC_0355.jpg Εμφανίσεις: 1791 Μέγεθος: 79,2 KB


    ΒΒ.GR Γυρνώντας πίσω στο 2004, σου έχει περάσει το μυαλό ότι θα πάς τόσο μακρυά στο άθλημα;

    Εγώ για έναν αγώνα ξεκίνησα απλά για την εμπειρία και όλα ήρθαν μόνα τους με τον καιρό.
    Ευχαριστώ τον Θεό που με αξίωσε να νιώσω τον πρωταθλητισμό στο απόλυτο. Νιώθω ευλογημένος για αυτό.

    Όνομα: DSC_0002.jpg Εμφανίσεις: 1803 Μέγεθος: 115,4 KB

    ΒΒ.GR Αν θα μπορούσες να ξεχωρίσεις μια αγωνιστική σου στιγμή, ποια θα ήταν αυτή και για ποιον λόγο;

    Νομίζω όλοι ξέρουμε..Diamond Cup Αθήνας 2016
    Ήταν ο αγώνας που έκανε όλο τον κόσμο του bodybuilding και όχι να μιλάει για εμένα.Γιάννης Μάγκος.. Παντού έλεγαν αυτό το όνομα και πραγματικά μου άνοιξε πολλές πόρτες και από τότε όλα μου πήγαν καλύτερα.Και αυτό μου το έδειξε ο χρόνος γιατί στην αρχή άλλο φάνηκε αλλά όσο περνούσε ο καιρός τα πράγματα άλλαζαν πολύ θετικά , ακόμη και μέχρι τώρα.


    ΒΒ.GR: Γιάννη σε ευχαριστούμε που πάντα μας ενημερώνεις για τις εξελίξεις. Καλή επιτυχία σου ευχόμαστε σε ότι κάνεις!

    Εγώ πραγματικά σας ευχαριστώ που τόσα χρόνια με στηρίζετε όπως στηρίζετε το άθλημα και με αυτό τον τρόπο ο κάθε αθλητής μπορεί να ενημερώνεται πλέον με τον καλύτερο τρόπο.
    Και όλα αυτά από την σωστή δουλειά και την αγάπη σας προς το αθλημα .
    Πραγματικά σας ευχαριστώ.
    Με τιμή , Γιάννης Μάγκος


    Όνομα: 19398512_10208975984864502_696987920_n.jpg Εμφανίσεις: 1900 Μέγεθος: 62,4 KB

    Όνομα: DSC_0477.jpg Εμφανίσεις: 1845 Μέγεθος: 61,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-06-17 13:19 #168
    Προεπιλογή
    Πρωτα απ'ολα η ωρα η καλη να ειναι καλα και να ζήσουν ευτυχισμένη.
    Ο Γιάννης να εχει καλη επιτυχία στον τελευταίο του αγώνα και να κλείσει την πολυ μεγαλη αγωνιστη του καριέρα σαν πρωταθλητής,απο εκει και μετα μακάρι να ασχοληθεί σαν προπονητής γιατι εχει πολλα να δώσει στο αθλημα και το Ελληνικό bb χρειάζεται τέτοιους ανθρώπους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-06-17 00:55 #169
    Bodybuilding trainer
    Το avatar του χρήστη nicolaos_m

    Εγγραφή
    17-06-2009
    Περ.
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    73
    Προεπιλογή
    "Πολύ θα το ήθελα αλλά δυστυχώς είναι δύσκολο γιατί οι καινούργιοι αθλητές είναι καλομαθημένοι στις δίαιτες και στις προπονήσεις έχουν άποψη και κάνουν τα δικά τους."
    Σε μία πρόταση τα είπε όλα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-06-17 10:39 #170
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    δε νομιζω οτι τα ειπε ολα και μαλιστα διαφωνω

    δε βρισκω το κακο να εχει καποιος γνωση και αποψη, κακα τα ψεματα η επιστημη της διατροφολογιας και του bodybuilding εχει κανει αλματα τα τελευταια χρονια

    σιγουρα βεβαια οταν ζητας απο καποιον να σε προπονησει θα πρεπει να τον ακους, αλλο το ενα αλλο το αλλο

    στο θεμα τωρα εκπληκτικος αθλητης, τον ειχα πετυχει περσι στη ροδο στη παραλια (αν δε κανω λαθος σε οφ σιζον) και ειχα μεινει μ@λ@κ@ς
    βουνο πραγματικο, φλεβικοτητα σε "αηδιαστικο" επιπεδο
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-10-17 20:01 #171
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή Γιάννης Μάγκος - Αγωνιστική προετοιμασία για το NAC Mr Universe 2017
    Γιάννης Μάγκος - Αγωνιστική προετοιμασία για το NAC Mr Universe 2017

    Ο Γιάννης Μάγκος , βρίσκεται σε αγωνιστική προετοιμασία για τον Νοέμβριο.
    Κάποιες φήμες κυκλοφόρησαν ότι θα παίξει σε αγώνα pro qualification της NPC καθώς έχει το δικαίωμα με τα νέα δεδομένα αλλά ο ίδιος το διέψευσε καθώς θα παραμείνει στο αρχικό του πλάνο: Guest Poser στα Κύπελλα της NAC Hellas και WABBA International , 11 & 12 Νοεμβρίου αντίστοιχα, με τελικό στόχο το Mr Universe της ΝΑC Ιnternational το οποίο πραγματοποιείται στις 25 Νοεμβρίου στο Αμβούργο.
    Στις φωτογραφίες είναι 121 κιλά και παρευρέθηκε στο γυμναστήριο Davids Gym του προπονητή του Δαυίδ Μπαλάσα για να καταστρώσουν το πλάνο των τελευταίων 6 εβδομάδων!


    Όνομα: 22196375_1443473662400400_6626343389875308732_n.jpg Εμφανίσεις: 796 Μέγεθος: 81,5 KB

    Όνομα: 22196506_1443473595733740_7703984441091742998_n.jpg Εμφανίσεις: 793 Μέγεθος: 75,8 KB

    Όνομα: 22279696_1443473525733747_5340455553819669204_n.jpg Εμφανίσεις: 890 Μέγεθος: 57,1 KB


    Όνομα: 1.jpg Εμφανίσεις: 827 Μέγεθος: 181,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-10-17 22:16 #172
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Μαγκος μονο
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-10-17 01:21 #173
    Προεπιλογή
    Κοιτας και ξανακοιτας και καταλαβαινεις οτι ο Πιστολας σταθηκε πολυ τυχερος που τον κερδισε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-10-17 10:33 #174
    Προεπιλογή
    χωρις σχηματα χωρις ογκο.οχι κ κολοσσος της ροδου.σαν -85.πιστολα συμετρια ογκο γραμωση καλη
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-10-17 22:55 #175
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    ^Τομαχοκ, αναφέρεσαι στον Νο1 σε διακρίσεις Έλληνα αθλητή της τελευταίας 10ετίας, θα πέσει φωτιά να μας κάψει με αυτά που γράφεις!! Δεν τον συγκρίνουμε τον άνθρωπο με τον Big Rami και τους Ολύμπια. Κάνει τον δικό του αγώνα, έχει πάρει τα πάντα στην Ελλάδα επανειλημμένα και αγωνίζεται για διακρίσεις στο εξωτερικό.

    Παιδιά, αν μη τι άλλο να προσέξουμε τι γράφουμε, στο άθλημα χρειάζεται να αλληλοστηριζόμαστε να πάμε μπροστά, όχι κακεντρεχή κριτική.

    Κοιτάμε μπροστά και ευχόμαστε ό,τι καλύτερο στον Γιάννη. Viva Magkos!
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-10-17 01:33 #176
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Ο κάθε αθλητής ειδικα ο αγωνιστικός το δείχνει πάνω στην σκηνή το τι είναι και συγκρίνετε με τούς εκάστοτε αθλητες που διαγωνίζονται , οπότε οι τόσοι τίτλοι και διακρίσεις μιλάνε απο μόνα τους και αυτη είναι η αλήθεια
    Και άλλο να κάνουμε συγκρίσεις με ήδη φτασμένους επαγγελματίες με διακρίσεις κουτουρού απο φώτο , οι αθλητες κρίνονται πάνω στη σκηνή και δείχνουν την αξία τους στον ανταγωνισμό
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-10-17 10:01 #177
    Προεπιλογή
    Απομενει να πιασει την τρομερη του γραμμωση που ολοι ξερουμε πανω στη σκηνη κ μετα δυσκολα παιζεται στον Ελληνικο χωρο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-10-17 10:06 #178
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απομενει να πιασει την τρομερη του γραμμωση που ολοι ξερουμε πανω στη σκηνη κ μετα δυσκολα παιζεται στον Ελληνικο χωρο.
    Τι ? Μα δεν παιχτηκε ηδη και ''εχασε''? Κατι ειπε ο φιλος απο πανω για γραμμωση και τα ποδια του Μαγκου γελασαν
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-10-17 10:19 #179
    Προεπιλογή
    μασκλ μπος δεν θελω να τον μειοσω και σεβομαι οτι κανει αγωνα.αλλα νομιζω δεν ειναι ταλαντουχος πχ σαν τον συγχωρεμενο αγαθοκλεους.και ειναι μονο για ελλαδα.δεν μου εχει κανει κατι .ειναι αγωνιστης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-10-17 11:58 #180
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ? Μα δεν παιχτηκε ηδη και ''εχασε''? Κατι ειπε ο φιλος απο πανω για γραμμωση και τα ποδια του Μαγκου γελασαν
    Δεν ειπα οτι δεν μπορει να χασει ,ειπα οτι δυσκολα θα χασει.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tomaxok Εμφάνιση μηνυμάτων
    μασκλ μπος δεν θελω να τον μειοσω και σεβομαι οτι κανει αγωνα.αλλα νομιζω δεν ειναι ταλαντουχος πχ σαν τον συγχωρεμενο αγαθοκλεους.και ειναι μονο για ελλαδα.δεν μου εχει κανει κατι .ειναι αγωνιστης.
    Ναι συμφωνω οτι ο συχωρεμενος ο Αγαθοκλεους ηταν πιο ταλαντουχος αφου τον εβαλες σαν μετρο συγκρισης ,κ ο Μαγκος ομως σε θεμα σκληραδας με συμπαγεις μυς ειναι σε ανωτατο επιπεδο συγκρισης ,με τα οποια αρνητικα του σημεια που ολοι εχουν.
    Όνομα: DSC_0477.jpg Εμφανίσεις: 682 Μέγεθος: 61,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 12 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ΤελευταίαΤελευταία