Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 28-11-11 17:31 #1
    Προεπιλογή και πλεον Σοβαρα!!
    καλησπερα παιδια ...

    ασχολουμαι με την γυμναστικη.. αν το βαλουμε συνολο..4 μηνες
    ειχα αρχισει περσι τον φεβρουαριο γυμναστηριο αλλα με υποθερμιδικη διατροφη (δεν ηξερα) και ενω εβγαλα γραμμωση..ημουν πολυ λεπτος και δεν μαρεζε..
    δυστηχως ομως περσι 2 μηνες αφου αρχισα σταματησα..και διατροφη κ γυμν κ ολα..λογο δουλειας..η διατροφη μου λοιπον απο Μαιο 2011 μεχρι τωρα οκτωμβριο 2011 ηταν πιτσα γυρω μπουγατσα και παει κλαιγωντας + αρκετα ποτακια λογω της δουλειας σε μπαρ..

    το πηρα αποφαση ομως και τωρα απο 1 νοεμβριου εχω μπει στον ογκο με μπολικο φαι κ καθημερινα γυμναστηριο μονο βαροι χωρις διαδρομο!

    θελω να μου πειτε γνωμες..αν δλδ καλα κανω και παω για ογκο..η εχω αρκετο λιπος?

    κιλα 75 υψος 1.84 ηλικια 19



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη adamz : 28-11-11 στις 17:46
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-11-11 17:57 #2
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    Κοιτα φιλε ετσι οπως σε βλεπω εχεις ωραιο σωμα χωρις παρα πολυ λιπος...Αυτο που χρειαζεσαι για εμενα ειναι συσφιξη σε μερικα σημεια(βλεπε στηθος)..Το καλο παντος ειναι οτι παρα την χαλια διατροφη που εκανες με τα ποτα και τις μπουγατσες το σωμα σου ειναι σε παρα πολυ καλο επιπεδο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-11-11 18:48 #3
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    Μια χαρά είσαι για να μπεις για όγκο. Αερόβιο έτσι και αλλιώς θεωρώ ότι επιβάλλεται σε περίοδο και όγκου και γράμμωσης! Βοηθάει και να καις και να μην αποθηκεύεις λίπος. 20' λεπτά 4 φορές τη βδομάδα μετά τα βάρη ή 2-3 πρωινά αερόβια είναι αρκετά.
    Μετά τα Χριστούγεννα ανέβασε καμιά φωτογραφία να δούμε πως πας.
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-11-11 20:57 #4
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    πωπω μεγαλε.μοιαζουμε πραγματικα πολυ σαν σωματοτυποι σα να βλεπω εμενα ειναι. η πλακα ειναι οτι καναμε σχεδον τα ιδια απο διατροφη τουλαχιστον.για μενα συνεχιζεις τον ογκο σου κ μετα για να γινει συσφηξη μυων απο οσο ξερω δλδ κανεις λιγοτερα κιλα παραπανω επαναληψεις. αλλα μεχρι τοτε βαζε κρεατακι.και για το τελος.ωραιο ταττοο
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-11-11 21:30 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πωπω μεγαλε.μοιαζουμε πραγματικα πολυ σαν σωματοτυποι σα να βλεπω εμενα ειναι. η πλακα ειναι οτι καναμε σχεδον τα ιδια απο διατροφη τουλαχιστον.για μενα συνεχιζεις τον ογκο σου κ μετα για να γινει συσφηξη μυων απο οσο ξερω δλδ κανεις λιγοτερα κιλα παραπανω επαναληψεις. αλλα μεχρι τοτε βαζε κρεατακι.και για το τελος.ωραιο ταττοο
    χαχα οποτε μαζι θα δουμε αποτελεσματα

    εμενα με προβληματιζει ..ο διαδρομος..εχω μπερδευτει αλλοι μ λενε καθολου αλλοι λενε λιγο..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη adamz : 28-11-11 στις 21:37
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-11-11 21:39 #6
    Προεπιλογή
    και αυτες ειναι 2 απο περσι..

    ΠΡΙΝ αρχισω γυμναστηριο



    Uploaded with ImageShack.us

    ΚΑι λιγο πριν σταματησω



    Uploaded with ImageShack.us
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-11-11 22:30 #7
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο adamz Εμφάνιση μηνυμάτων
    και αυτες ειναι 2 απο περσι..

    ΠΡΙΝ αρχισω γυμναστηριο



    Uploaded with ImageShack.us

    ΚΑι λιγο πριν σταματησω



    Uploaded with ImageShack.us
    αυτο το body tone π γινεται στην αρχη με τρελαινει. κοιτα εγω αεροβιο κανω κανονικο 35-40 λεπτα 5-6 λεπτα αρχη για ζεσταμα κ μιση ωρα μετα τα βαρη κ μαλιστα κυνηγαω να κανω κ 1-2 φορες τη βδομαδα με αδειο στομαχι.το αεροβιο καλο ειναι και στον ογκο μη νομηζεις.δε σε αφηνει να λιπωσεις τοσο.δε καιει μυες αν σου λενε κατι τετοιο
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση