Σελίδα 7 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 173
  1. 28-04-12 01:07 #91
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Keirox Εμφάνιση μηνυμάτων
    niksamaras είσαι ο ίδιος στο tnation? Γιατί οι φώτο σας μοιάζουνε με την πλατούλα και όλα.

    Γιατί αν είσαι εσύ αδερφέ τότε η ιστορία που μας λες πιο πάνω είναι λίγο μούφα και όχι τίποτα άλλο είναι και πιτσιρικάδες που τα διαβάζουνε αυτά και πιστεύουν @@ιές σαν της δικές σου. Όλα τα μπορώ.. αλλά δεν μπορώ να κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλο μας και να λέμε ότι νανε χωρίς νόημα.

    Και όχι και τίποτα άλλο αλλά πέρνω πίσω ότι είπα για τα stats σου.. με αυτά που πέρνεις περίμενα ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 240-260 κιλά squat και αντίστοιχα lifts εφόσον ασχολείσαι με το powerlifting.
    τι ειναι το tnation?τι θες να πεις?
     

  2. 28-04-12 01:09 #92
    Προεπιλογή
    site ειναι, google it!
    "Free at last, free at last. Thank god almighty the Squat rack is free at last!" -Martin Lifter King jr.
     

  3. 28-04-12 01:25 #93
    Προεπιλογή
    ωραιο σωμα,τα ποδια σου ειναι τοπ,
    γιατι δεν ανεβαζεις και αλλες φωτο?
     

  4. 28-04-12 02:28 #94
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαν,κοιτα λιγο γιατι αλλα γραφω αλλα διαβαζονται,κ αλλα καταλαβαινει ο καθενας..
    εγω απλα σου εθεσα μια απλη ερωτηση.... δεν εχεις γνωμη επι του θεματος αρα με καλυψες.
    υ.γ. απαντηση για αυτο που σου εστειλα σε π.μ. θα παρω ή δεν γνωριζεις το θεμα
     

  5. 02-05-12 17:00 #95
    Προεπιλογή
    Δεν μπαινω συχνα στο φορουμ ουτε κανω ποστς. Ετυχε και μπηκα να δω φωτος μελων και επεσα πανω σε αυτη τη φωτο σε αυτο το thread.

    Την εχω ξαναδει σε ενα φορουμ που μπαινω για να γελασω και ποσταρετε συνεχεια.. (/fit/ 4chan). Επισης πολλες φρασεις και ειδικα το SS (starting strength) που λες παντου

    ειναι απο εκει γιατι τις χρησιμοποιουν συνεχεια. Οποιος ξερει θα καταλαβει. Ολα αυτα με κανουν να πω οτι η φωτο δεν ειναι δικη σου και την πηρες απο εκει για να τρολλαρεις.

    Τωρα μακαρι να με βγαλεις λαθος.. να αποδειξεις οτι εισαι εσυ και να ανεβασεις και αλλες φωτο αλλα δεν το νομιζω.
     

  6. 02-05-12 17:04 #96
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Umicah Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπαινω συχνα στο φορουμ ουτε κανω ποστς. Ετυχε και μπηκα να δω φωτος μελων και επεσα πανω σε αυτη τη φωτο σε αυτο το thread.

    Την εχω ξαναδει σε ενα φορουμ που μπαινω για να γελασω και ποσταρετε συνεχεια.. (/fit/ 4chan). Επισης πολλες φρασεις και ειδικα το SS (starting strength) που λες παντου

    ειναι απο εκει γιατι τις χρησιμοποιουν συνεχεια. Οποιος ξερει θα καταλαβει. Ολα αυτα με κανουν να πω οτι η φωτο δεν ειναι δικη σου και την πηρες απο εκει για να τρολλαρεις.

    Τωρα μακαρι να με βγαλεις λαθος.. να αποδειξεις οτι εισαι εσυ και να ανεβασεις και αλλες φωτο αλλα δεν το νομιζω.
    Ρε φίλε κατηγορείς κάποιον χώρις να δίνεις κάποια βάσιμη και κατανοητή εξήγηση και μετά αυτός είναι που τρολλάρει?
    WESTSIDE BARBELL
     

  7. 02-05-12 17:20 #97
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BlooDdeaD_MefiSt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε φίλε κατηγορείς κάποιον χώρις να δίνεις κάποια βάσιμη και κατανοητή εξήγηση και μετά αυτός είναι που τρολλάρει?
    Εφτιαξα το account 1 χρονο πριν λες να περιμενα μεχρι τωρα για να τρολλαρω ?

    Δεν κανω ποστς ποτε απλα ετυχε και ειδα την φωτο που την εχω ξαναδει απειρες φορες και ολα αυτα περι SS και mark ripotoe που λεει ο φιλος μας
    που εκει που μπαινω τα βλεπω καθε μερα και ειπα να μπω στον κοπο ποσταρω γιατι πολυ απλα κατ εμε δεν ειναι αυτος στην φωτογραφια.

    Και για βασιμες και κατανοητες εξηγησεις συγνωμη αλλα δεν μπορω να πω κατι παραπανω απ αυτο. Οπως ειπα και παραπανω ειναι απο εμπειρια σε ξενο image forum

    που τα threads μετα απο ενα συγκεκριμενο αριθμο ποστς σβηνονται.

    Την γνωμη μου ειπα και παλι οποιος θελει με πιστευει. Αν τωρα ο φιλος ειναι ο ιδιος και ποσταρει φωτογραφια με ημερομηνια πανω να βουλωσει στοματα τοτε οκ εγω θα πω ενα τεραστιο συγνωμη
    αλλα ξαναλεω δεν θα γινει αυτο.
     

  8. 02-05-12 17:36 #98
    Προεπιλογή
    Οριστε με ενα γρηγορο γκουγκλαρισμα βρηκα παλι την φωτο. http://forum.bodybuilding.com/showth...9096353&page=5

    Τωρα αν βγει ο φιλος και πει οτι οντως αυτος την ανεβασε πρωτος και μετα την πηραν ολοι τοτε οκ ας ανεβασει και μια με χειρογραφη ημερομηνια πανω να πειστουμε ολοι.

    Μεχρι τοτε αντιο.

    EDIT : Κατεβειτε μεχρι τα μισα ειναι καπου στην μεση.
     

  9. 02-05-12 17:38 #99
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Umicah Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εφτιαξα το account 1 χρονο πριν λες να περιμενα μεχρι τωρα για να τρολλαρω ?

    Δεν κανω ποστς ποτε απλα ετυχε και ειδα την φωτο που την εχω ξαναδει απειρες φορες και ολα αυτα περι SS και mark ripotoe που λεει ο φιλος μας
    που εκει που μπαινω τα βλεπω καθε μερα και ειπα να μπω στον κοπο ποσταρω γιατι πολυ απλα κατ εμε δεν ειναι αυτος στην φωτογραφια.

    Και για βασιμες και κατανοητες εξηγησεις συγνωμη αλλα δεν μπορω να πω κατι παραπανω απ αυτο. Οπως ειπα και παραπανω ειναι απο εμπειρια σε ξενο image forum

    που τα threads μετα απο ενα συγκεκριμενο αριθμο ποστς σβηνονται.

    Την γνωμη μου ειπα και παλι οποιος θελει με πιστευει. Αν τωρα ο φιλος ειναι ο ιδιος και ποσταρει φωτογραφια με ημερομηνια πανω να βουλωσει στοματα τοτε οκ εγω θα πω ενα τεραστιο συγνωμη
    αλλα ξαναλεω δεν θα γινει αυτο.
    Και που ξέρεις εσύ αν εγώ πάω η δεν πάω στο 4chan;

    >implies that I dont visit cheng
    >ishygddt

    MFW neckbeards save my photo and use it in goal body threads http://www.myfacewhen.com/i/431.jpg

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Umicah Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οριστε με ενα γρηγορο γκουγκλαρισμα βρηκα παλι την φωτο. http://forum.bodybuilding.com/showth...9096353&page=5

    Τωρα αν βγει ο φιλος και πει οτι οντως αυτος την ανεβασε πρωτος και μετα την πηραν ολοι τοτε οκ ας ανεβασει και μια με χειρογραφη ημερομηνια πανω να πειστουμε ολοι.

    Μεχρι τοτε αντιο.

    EDIT : Κατεβειτε μεχρι τα μισα ειναι καπου στην μεση.
    Wow! Δεν το είχα δει αυτό! χαχαχα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Keirox : 02-05-12 στις 17:44
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
     

  10. 02-05-12 17:40 #100
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Keirox Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και που ξέρεις εσύ αν εγώ πάω η δεν πάω στο 4chan;

    >implies that I dont visit cheng and post my photo on /fit/ to troll newfags neckbeards
    >ishygddt
    χαχαχα να που βγηκα σωστος.Ωραια φωτο με timestamp or gtfo troll
     

  11. 02-05-12 17:49 #101
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Umicah Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχα να που βγηκα σωστος.Ωραια φωτο με timestamp or gtfo troll
    Είμαι στην δουλεία. Η φώτο είναι παλιά τώρα έχω παραπάνω λίπος αλλά θα σου βγάλω και θα σου στείλω brah. Χαίρομε όταν πετυχαίνω Έλληνες στα cheng. Δες το mailbox σου.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Keirox : 02-05-12 στις 17:54
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
     

  12. 02-05-12 17:56 #102
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ρε συ εκει λες οτι εχεις οκτω χρονια προπονησης εδω λες οτι εχεις εξι και οτι χτυπησες πλατο ποσα εχεις τελικα εξι η οκτω?
     

  13. 02-05-12 17:58 #103
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε συ εκει λες οτι εχεις οκτω χρονια προπονησης εδω λες οτι εχεις εξι και οτι χτυπησες πλατο ποσα εχεις τελικα εξι η οκτω?
    Τώρα είμαι στα 6 (χονδρικά) δεν έχω βάλει εγώ την φώτο στο bb.com. Δεν ξέρω ποίος την έχει βάλει.
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
     

  14. 02-05-12 18:06 #104
    Προεπιλογή
    βασικα ανεβασε εδω μια φωτο για να τη δουμε ολοι ... ασχετα αν εχεις λιπος!
    No pain..No gain
    No excuses
     

  15. 02-05-12 18:08 #105
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Silvester Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα ανεβασε εδω μια φωτο για να τη δουμε ολοι ... ασχετα αν εχεις λιπος!
    Αν και δεν θέλω να βάλω photos public. Θα βάλω με την πρώτη ευκαιρία που θα είμαι κοντά σε κάμερα.
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
     

Σελίδα 7 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία