Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 22 από 22
  1. 12-12-11 15:02 #16
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mpalarinakorina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα εχει δοκιμασει γνωστος μου. Πολυ καλα λογια ακουσα !
    σοβαρα? και ενας θειος μου.

    χαλαροσε λιγο και ποσταρε δικια σου γνωμη και οχι τριτων γιατι και εγω μπορω να σου πως για 1000 πραγματα αλλα δεν τα εχω δοκιμασει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-12-11 15:14 #17
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    αλεξ...το μελος απο πανω ειπε την γνωμη του...δεν χρειαζεται να απαντας με τετοιο υφακι...σε παρακαλω πολυ να μην επαναληφθει..
    μεταξυ μας τα μελη ειμαστε ευγενικοι ,ετσι?αντε για να μην γινω κακια παλι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-12-11 20:23 #18
    Το avatar του χρήστη mpalarinakorina

    Εγγραφή
    02-12-2011
    Περ.
    Mets, Athens
    Μηνύματα
    103
    Προεπιλογή
    χμμμ....... κατι κακο εχω κανει κ δν το ξερω μαλλον ! τεσπα δν το συνεχιζω..οι πολυβιταμινες αυτες δεν ειναι για μενα για αυτο δν τις δοκιμασα κ πανω σε αυτο το θεμα η γνωμη ενος αντρα μετραει περισσοτερο νομιζω...any way πληροφορια εδωσα! η αναγνωση δν ειναι υποχρεωτικη !
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-12-11 22:21 #19
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mpalarinakorina Εμφάνιση μηνυμάτων
    χμμμ....... κατι κακο εχω κανει κ δν το ξερω μαλλον ! τεσπα δν το συνεχιζω..οι πολυβιταμινες αυτες δεν ειναι για μενα για αυτο δν τις δοκιμασα κ πανω σε αυτο το θεμα η γνωμη ενος αντρα μετραει περισσοτερο νομιζω...any way πληροφορια εδωσα! η αναγνωση δν ειναι υποχρεωτικη !
    δεν εχω κατι μαζι σου και δεν εκανες κατι κακο αλλα το θεμα ειναι να εκφερεις γνωμη για κατι που αφορα εσενα. και οχι τι εκαναν τριτοι γιατι δεν ξερεις αν ειναι αληθεια αλλα και γιατι δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι το ιδιο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-01-12 21:55 #20

    Εγγραφή
    20-01-2012
    Περ.
    ηρακλειο..
    Μηνύματα
    48
    Προεπιλογή
    Τελικα ποια ειναι η γνωμη σας για το προιον?θα το συνηστουσατε και αν ναι σε τι δοσολογια?
    Κανω γυμναστηριο 4 μηνες τωρα και κοιταζα για να αγορασω κατι πολυβιταμηνες γιατι μου τελειωσαν οι παλιες μου και μου κεντρισε το ενδιαφερον το συγκεκριμενο προιον..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-01-12 22:04 #21
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Niska! Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα ποια ειναι η γνωμη σας για το προιον?θα το συνηστουσατε και αν ναι σε τι δοσολογια?
    Κανω γυμναστηριο 4 μηνες τωρα και κοιταζα για να αγορασω κατι πολυβιταμηνες γιατι μου τελειωσαν οι παλιες μου και μου κεντρισε το ενδιαφερον το συγκεκριμενο προιον..
    παρε τις multi pro απο την ιδια ετερια
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-01-12 22:11 #22

    Εγγραφή
    20-01-2012
    Περ.
    ηρακλειο..
    Μηνύματα
    48
    Προεπιλογή
    φαινονται ενδιαφερουσες....ως τωρα επαιρνα τις met-rx xtreme multivitamin και ειπα να δοκιμασω κατι καινουριιο και μου φανηκαν ενδιαφερουσες οι jumbo pak...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12