Σελίδα 3 από 145 ΠρώτηΠρώτη 123451353103 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 2174
  1. 11-04-07 18:00 #31
    Προεπιλογή
    Ok. Thank u man!
    from the beginning
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-04-07 20:09 #32
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BRaWNy
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Billy
    επισης αν πίνεις γαλα μπορείς να έχεις Σοκολατουχο Γαλα σαν post workout drink διοτι εχει πολλους υδατανθρακες.
    Πες μου ότι ειναι πρωταπριλιάτικο αστείο αυτό...


    Ναι ρε Billy τι είναι αυτό που λες.. Ας φιλτράρουμε πρώτα ότι διαβάζουμε αλλού κ μετά να το λέμε στο φόρουμ

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-04-08 21:28 #33
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή Γεύμα μετά τη προπόνηση (Μεταπροπονητικό γεύμα)
    http://forum.bodybuilding.gr/viewtop...asc&highlight=

    Βασηκα ηθελα να ρωτησω τον βοςς

    αμεσως μετα την προπονηση ποιος χρονος θεωρητε αφου αφησουμε κατω τα βαρη αρχιζουμε ολο το μοιγμα(ε λιγο χαζη ερωτηση αλλα τι να κανουμε )η μολις φτασουμε σπιτι(ενταξη δεν υπαμε να μενεις 1 ωρα μακρια ενα 5 λεπτο λεω)
    *ειναι και λιγο δυσκολο να τα κουβαλας ολα αυτα στο gym

    οποτε τι λες για (ετσι θελω να το κανω εγω επιεδη περνω και bcaa)BCAA + creatine αμεσως αφου ακουμπησεις κατω τα βαρη και μετα απο 5-10λεπτα μολις φτασεις σπιτι κανεις και το μοιγμα και πηνεις σιγα σιγα

    κατι ακομα ειδα καταλαθος οτι η γλουταμινη εμποδιζει την κρεατινη (δεν φτανει που δεν κανει τιποτα γενικα δημιουργει και προβληματα σχετικο ποστ εκει για γλουταμινη) εχεις ακουσει τιποτα ? επειδη βλεπω την προτεινης μετα προπονετικα





    Επησης η 2η φαση τελιωνει σε 40 λεπτα(οχι η ιδια ο χρονος μετα προπονησης) υποθετικα ποτε εχεις το στερεο γευμα αμεσως μολις τελειωσης την 2η φαση η αλλη ωρα?


    ξερω ρωταω λεπτομεριες της λεπτομερειας τελος παντων κουβεντα να γινετε
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-04-08 23:54 #34
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή Re: Μεταπροπονητική Διατροφή
    Ας μιλήσω εγώ κ αν εχει κάτι να διορθώσει ή να προσθέσει ο muscleboss θα το κανει


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    αμεσως μετα την προπονηση ποιος χρονος θεωρητε αφου αφησουμε κατω τα βαρη αρχιζουμε ολο το μοιγμα η μολις φτασουμε σπιτι

    *ειναι και λιγο δυσκολο να τα κουβαλας ολα αυτα στο gym

    οποτε τι λες για (ετσι θελω να το κανω εγω επιεδη περνω και bcaa)BCAA + creatine αμεσως αφου ακουμπησεις κατω τα βαρη και μετα απο 5-10λεπτα μολις φτασεις σπιτι κανεις και το μοιγμα και πηνεις σιγα σιγα
    To είπες κ μόνος σου .. το μεταπροπονητικό εινια 'αφου αφησουμε κατω τα βαρη ' οπότε έχεις έτοιμο το shaker κ στα αποδυτήρια βάζεις νερό κ κάθεσε για 5 λεπτά κ πίνεις οπότε η συνέχεια που ειναι σε 15 λεπτά θα έχεις φτάσει σπίτι. Δεν ειναι δύσκολο να βάλεις ενα shaker μέσα στην τσάντα μαζί με την πετσέτα, το μπουκάλι για το νερό κτλ Αν σου εινια τόσο δύσκολο τοτε κάνεις αυτό που λες πάλι εσυ δλδ bcaa με το τέλος κ σπίτι το ρόφημα.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    κατι ακομα ειδα καταλαθος οτι η γλουταμινη εμποδιζει την κρεατινη
    Δεν το έχω διαβάσει μπορεί κ να ισχύει.. είδομεν


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    Επησης η 2η φαση τελιωνει σε 40 λεπτα(οχι η ιδια ο χρονος μετα προπονησης) υποθετικα ποτε εχεις το στερεο γευμα αμεσως μολις τελειωσης την 2η φαση η αλλη ωρα?
    Προσωπικά στα 30 λεπτά αρχίζω το μαγειρεμα
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-04-08 15:07 #35
    Προεπιλογή Re: Μεταπροπονητική Διατροφή
    κατι ακομα ειδα καταλαθος οτι η γλουταμινη εμποδιζει την κρεατινη
    πού το είδες αυτό;;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-04-08 15:13 #36
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή Re: Μεταπροπονητική Διατροφή
    KontorinisMD δες το παρακατω

    http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=2382
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-05-08 11:17 #37
    Προεπιλογή
    Εγω αυτο που θα ηθελα να ρωτησω είναι ποτε ειναι καλυτερο να πάρω την whey?
    Και εξηγούμε: Κανω διπλή προπονηση, δηλ. το μεσημέρι τα βάρη όπου στα καπάκια πηγαίνω για το μεσημεριανό το οποίο ειναι ενα καλο γευμα απο πρωτεινες και υδατανθρακες! η δευτερη προπονηση της ημερας ειναι το απογευμα και ειναι αερόβια όπου μετά απο αυτήν δεν εχω καποιο γευμα διότη μετα απο καμια ωρα μπαινω στο βραδυνό μου!
    Αρα ποτε ειναι καλυτερα μετά τα βάρη όπου θα περνω την whey και μετα απο κανα 10λεπτο θα έχω και το μεσημεριανό? η καλυτερα μετα την αεροβια που δεν εχω καποιο γευμα να την υποστιριξω και μετα απο καμια ωρα να πηγαίνω στο βραδυνό?
    Να πω ότι η whey που εχω ειναι isolate με μηδεν carbs και μηδεν λιπαρά!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-05-08 11:21 #38
    Προεπιλογή
    μετά τα βάρη και μετέφερε το μεσημεριανό αργότερα.
    from the beginning
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-05-08 11:25 #39
    Προεπιλογή

    ξεχασα επισης να πω οτι ειναι λιγο δυσκολο να μεταφερω το μεσημεριανο λογο προγραμματος!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-05-08 11:41 #40
    Προεπιλογή
    ε τότε μην πέρνεις whey δεν χρειάζεται...
    from the beginning
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-05-08 11:56 #41
    Προεπιλογή
    δηλαδη θες να μου πεις οτι αν ειναι να την περνω μονο για μετα τα βαρη και οχι για την αεροβια??
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-05-08 12:27 #42
    Προεπιλογή
    Η whey είναι καλό να καταναλώνεται μεταπροπονητικά ή στο πρωινό. Αν αυτά τα δύο γευματά σου έχουν φουλ πρωτείνη από φαί δεν υπάρχει λόγος να πάρεις whey.
    Για άλλες ώρες δεν χρειάζεσαι whey. Μπορείς να πάρεις άλλα είδη πρωτείνης (πιο φθηνά) ή ακόμα καλύτερα φαγητό!!
    from the beginning
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-05-08 12:31 #43
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Γιατι κανεις βαρη και μετα απο Χ ωρα αεροβια τι ειδους λογικη ειναι αυτη? το φορουμ το διαβαζεις που και που?

    εγω βλεπω πολυ απλη την λυση κανεις αυτα που πρεπει δλδ αεροβια μετα την προπονηση πηνεις στα καπακια whey μετα απο 20 λεπτα τρως γευμα

    πολυ απλα

    για την isolate δεν σε πιστευω οτι ειναι 0 και 0
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-05-08 12:44 #44
    Προεπιλογή
    Ημουν σηγουρος οτι θα σχολιαζες την isolate ruhl
    αυτο το κανω γιατι δεν εχω πολυ χρονο να τα κανω και τα δυο μαζι αλλα και γιατι θέλω να δωσω ποιο πολυ εμφαση στην καθε φαση ξεχωριστά ειτε ειναι βαρη ειτε αεροβια!
    Δηλαδη μου προτινετε να πάρω την whey μετα τα βαρη και μετα απο κανα 20λεπτο το γευμα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-05-08 13:28 #45
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    αμα θες να δωσεις πιο πολυ βαση στην αεροβια ξυπνα οπως ο αναγνωστου 6 το πρωι και η αλλη ωρα που την κανεις δεν ειναι η καλυτερη(μαλον να το πω ποιο καλα την χειρωτερη ωρα κανεις)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 145 ΠρώτηΠρώτη 123451353103 ... ΤελευταίαΤελευταία