Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 87
  1. 06-05-12 18:00 #16
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    απλα επειδη το παλιο ηταν γτπ.... στο καινουργιο εβαλαν και ενα συστατικο για την ''μειωσει'' της κορτιζολης...
    κατσε γιατι ηταν γτπ? τοτε γιατι σ ολους πονουσαν οι αρθρωσεις σε μεγαλες δοσεις?αυτο δεν ειναι side effect οταν πεφτει η κορτιζολη αρκετα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-05-12 18:05 #17
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    κατσε γιατι ηταν γτπ? τοτε γιατι σ ολους πονουσαν οι αρθρωσεις σε μεγαλες δοσεις?αυτο δεν ειναι side effect οταν πεφτει η κορτιζολη αρκετα?
    για το anabeta λεω...
    αν και στους αμερικανους ποναν οι αρθρωσεις και με depon....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-05-12 18:08 #18
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    για το anabeta λεω...
    αν και στους αμερικανους ποναν οι αρθρωσεις και με depon....
    ααα πες ετσι καλα για τους αμερικανους τι να λεμε xD
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-05-12 23:42 #19
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    κατσε γιατι ηταν γτπ? τοτε γιατι σ ολους πονουσαν οι αρθρωσεις σε μεγαλες δοσεις?αυτο δεν ειναι side effect οταν πεφτει η κορτιζολη αρκετα?
    βασικα αυτο ειναι μια ενδειξη οτι εχεις ριξει πολυ τα οιστρογονα,γιατι λιπαινουν τις αρθρωσεις.

    Εγω στα 75μγ παντως δεν καταλαβα κατι τετοιο.Αν και ειχα το απλο.Για τί δοσεις διαβασες εσυ?
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-05-12 00:40 #20
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα αυτο ειναι μια ενδειξη οτι εχεις ριξει πολυ τα οιστρογονα,γιατι λιπαινουν τις αρθρωσεις.

    Εγω στα 75μγ παντως δεν καταλαβα κατι τετοιο.Αν και ειχα το απλο.Για τί δοσεις διαβασες εσυ?
    για 75μγ στα ξενα φορουμ λεγανε οτι τους πονανε οι αρθρωσεις κ οτι επειδη το προ εχει 75μγ και τους πονανε το παιρνουν μερα παρα μερα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-05-12 07:20 #21
    Προεπιλογή
    για το Lean xtreme μιλας ή για το erase;

    Πως βλεπετε το erase pro + lipo6 black και μετα lean xtreme + lipo6 black; 2 μηνες στακ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-05-12 12:51 #22
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Eμενα ντελουξ μια χαρα μου φαινεται το στακ Erase Pro-Lean Xtreme.Γιατι οχι?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    για 75μγ στα ξενα φορουμ λεγανε οτι τους πονανε οι αρθρωσεις κ οτι επειδη το προ εχει 75μγ και τους πονανε το παιρνουν μερα παρα μερα...
    ε ειναι απλα τραγικοι οι τυποι...εδω εχω δει καπου οτι το erase ειναι πιο δυνατο απο το asin
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-05-12 12:54 #23
    Προεπιλογή
    Δεν μπορώ να καταλάβω πραγματικά γιατί όλοι εδώ μέσα παίρνετε AI και μάλιστα steroidal χωρίς κανένα ιδιαίτερο λόγο και γιατί τα πασάρουν γενικά οι εταιρίες συμπληρωμάτων στους natural και καλά. Εδώ ακόμα και άτομα που παίρνουν φάρμακα προσπαθούν όσο μπορούν να τα αποφύγουν αν δεν υπάρχει λόγος και εσείς τα ΑΙ τα καταναλώνετε σαν καραμέλες. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι όφελος έχετε από ένα ΑΙ πέρα από το όποιο προσωρινό. Δηλαδή για να αποκτήσετε ένα καθαρά προσωρινό hard wet look κτλ. από συμπίεση οιστρογόνων και μόνο μπαίνετε στην διαδικασία να χαλάσετε το όποιο LH/FSH ορμονικό ratio που έχετε και επηρεάσετε ακόμα και την ποιότητα του σπέρματος και να χαλάσετε και τις τιμές στις βιοχημικές εξετάσεις αίματος και ακόμα περισσότερο να ρισκάρετε και με estrogen rebounds μέχρι διόγκωση λεμφαδένων και οτιδήποτε άλλο low estrogen sides και syndromes υπάρχουν. Και η πλάκα είναι ότι οι περισσότεροι από εσάς δεν έχετε κάνει ούτε ένα ορμονικό τσεκ απ ή σπερμοδιάγραμα να ξέρετε τουλάχιστον που βρίσκεστε. Από το να παίρνετε όλοι την ώρα ΑΙ και να ρισκάρετε με αυτά με ζημιά καλύτερα να παίρνατε άλλα πράγματα που κάνουν καλύτερη δουλειά και έχουν τουλάχιστον το ίδιο και χαμηλότερο επίπεδο ρίσκου. Τα ΑΙ έχουν βγει για συγκεκριμένο λόγο. Και κάντε και κανένα Τ3, Τ4 , TSH τσεκ απ με όλα αυτά τα στακ που κάνετε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-05-12 13:08 #24
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή


    Καλα κοψε και κατι...σε λιγο θα μας βγαλεις και εθισμενους στα ΑΙ,επειδη ειπα εγω τουλαχιστον οτι δοκιμασα 1 φορα το Erase,lol
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-05-12 13:44 #25
    Προεπιλογή
    Χαχα δεν ξέρω για εσένα προσωπικά φίλε αλλά δεν ξέρω πως τυχαίνει όταν μπαίνω εδώ μέσα μιλάτε συνέχεια για κάτι παλιομοδίτικα και ξεπερασμένα steroidal AI , κάτι ΑΤD και κάτι φορμεστάνες (που αμφιβάλω για την βιωσιμότητα τους στην μορφή που κυκλοφορούν). Αυτό εντωμεταξύ το πολύδιαφημισμένο το Erase το βάζουν κάτι Αμερικανάκια και μέσα στο PCT και μετά διαμαρτύρονται για ριμπάουντς και ρωτάνε μάλιστα αν θα έπρεπε να το κάνουν και taper down. Παίρνουν και αυτό το DAA που άμα πας και κάνεις ανάλυση ορμονικές θα δεις ότι ανεβάζει περισσότερο την προλακτίνη και τα Ε2 και άμα είσαι τυχερός μπορεί να κουνηθεί και λίγο και η τεστ αλλά τι να το κάνεις αν θα πέσει πάλι αργότερα. Ότι να ναι. Πάντως ειδικά εδώ δεν ξέρω πως τυχαίνει συνέχεια πέφτω πάνω σε ΑΙ και σε κάτι στακ που είναι ότι πρέπει για το θυρεοειδή. Φαίνεται επειδή απαγορεύεται η συζήτηση για άλλα για αυτό ξεσπούν μερικοί πάνω σε αυτά. Είναι σαν να απαγορεύουν τον καπνό και πάνε μερικοί και καπνίζουν φύκια.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη STIVAS : 07-05-12 στις 13:49
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-05-12 13:58 #26
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    ναι αλλα το erase δε παιζει να μειωνει και τοοοοσο πολυ τα οιστρογονα,για να παθεις καποια απ τα sides που αναφερες...τωρα για το atd και το formestane,μονο που ειναι αντι ανδρογονο το ενα και το αλλο μειωνει την dht,αυτα φτανουν και μονο για να μη τα παρει καποιος...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sofos : 07-05-12 στις 14:04
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-05-12 14:59 #27
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο STIVAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαχα δεν ξέρω για εσένα προσωπικά φίλε αλλά δεν ξέρω πως τυχαίνει όταν μπαίνω εδώ μέσα μιλάτε συνέχεια για κάτι παλιομοδίτικα και ξεπερασμένα steroidal AI , κάτι ΑΤD και κάτι φορμεστάνες (που αμφιβάλω για την βιωσιμότητα τους στην μορφή που κυκλοφορούν). Αυτό εντωμεταξύ το πολύδιαφημισμένο το Erase το βάζουν κάτι Αμερικανάκια και μέσα στο PCT και μετά διαμαρτύρονται για ριμπάουντς και ρωτάνε μάλιστα αν θα έπρεπε να το κάνουν και taper down. Παίρνουν και αυτό το DAA που άμα πας και κάνεις ανάλυση ορμονικές θα δεις ότι ανεβάζει περισσότερο την προλακτίνη και τα Ε2 και άμα είσαι τυχερός μπορεί να κουνηθεί και λίγο και η τεστ αλλά τι να το κάνεις αν θα πέσει πάλι αργότερα. Ότι να ναι. Πάντως ειδικά εδώ δεν ξέρω πως τυχαίνει συνέχεια πέφτω πάνω σε ΑΙ και σε κάτι στακ που είναι ότι πρέπει για το θυρεοειδή. Φαίνεται επειδή απαγορεύεται η συζήτηση για άλλα για αυτό ξεσπούν μερικοί πάνω σε αυτά. Είναι σαν να απαγορεύουν τον καπνό και πάνε μερικοί και καπνίζουν φύκια.
    καλα το ΑTD ειναι αποδεδειγμενα δυνατο απο τοσο κοσμο...τωρα για το Erase και το rebound που αναφερεις λιγο δυσκολο μου φαινεται εφοσον ειναι steroidal,οποτε δε χρειαζεται και taper down.

    εγω προσωπικα,απο το Εrase δεν ειδα κανενα side...τα αμερικλανακια ειναι βλαμμενα ετσι κ αλλιως.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-05-12 17:57 #28
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    @stivas.... βρηκες και συ να ποσταρεις στο καλητερο θεμα.... εδω καλα καλα δεν ειναι σιγουρο οτι εχει δραση ΑΙ το erase in vivo....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-05-12 18:53 #29
    Προεπιλογή
    Ναι και εγώ έτσι νόμιζα στην αρχή και έλεγα σιγά ένας 7-κετο- dhea μεταβολιτης είναι (3,7-Keto-DHEA) για την κόρτιζολη κάνει μόνο κτλ. σύμφωνα με την ετικέτα πάντα αλλά μέχρι που το είδα να το χρησιμοποιούν μέσα σε κύκλο (με ενδογενή) που αρωματίζει ως αντικαταστατό φαρμακευτικών ΑΙ και με bloodwork να αποδεικνύουν ότι λειτουργεί μία χαρά ως ΑΙ. Καλά δεν λέω ότι αμα το πάρεις μόνο του θα έχεις rebound. Στο PCT είδα να υπάρχει τέτοιο θέμα. Πολύ περίεργα όλα αυτά για να είναι αληθινά. Από εκεί και πέρα βγήκαν και πάρα πολλά thread τέτοιου τύπου:
    Erase post cycle and estrogen rebound
    Αλλά είτε δουλεύει είτε όχι ποιος ο λόγος να το πάρεις ή να ρισκάρεις…
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-05-12 19:01 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το αλλο μειωνει την dht...
    Υποτίθεται ότι κάνει η ενδογενής αυτό αλλά κατά πόσο το κάνει και αυξάνει και το IGF-1 όπως λένε δεν ξέρω. Το να παίρνεις ένα ΑΙ που αυξάνει το IGF-1 είναι σαν να λες ότι τρως γύρο και καις λίπος.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία