Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 64 από 64
  1. 26-11-13 14:55 #61
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeoDask Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν απο αυτή είχα την orange triad, αξιόλογη αλλά δεν είδα διαφορά όπως με την LF. Θέλω όμως joint support γιατί το χω γυρίσει στο crossfit και παίζω καλά lifts.

    Καμια πρόταση lao για στακ ; μην μου πεις κανα άνιμαλ που είναι πανάκριβο ! βασικά και η LF έχει MSM μέσα, το ίδιο είναι ;

    Σε σχέση με την έκδοση greens που και αυτή την έσω δοκιμάσει θεωρώ οτι η απλή είναι καλύτερη.

    Για greens τώρα παίρνω το βράδυ πριν κοιμηθώ το oximega απο controlled labs και το πρωί το orac-energy greens της paradise.

    Για να είμαι ειλικρινής πιστεύω ότι μπορεί να βοηθάνει και αυτά στο κομμάτι της ενέργειας και της ευεξίας.

    Σιγά μη σου λεγα Animal

    Κοίτα να δεις, σαν πολεμικοτεχνίτης στα 38 μου κιόλας (ακόμα αντέχω ) ένας από τους λόγους που από κάποια φάση και μετά άρχισα να ψάχνω πολύ το θέμα των supps, ήταν και οι αρθρώσεις μου, καθώς καταπονούνται αρκετά.

    Με τα χρόνια, έχω καταλήξει στο ότι όσον αφορά τον τομέα αυτό βοηθάνε τα Ω3 και οι multies, η ισορροπημένη και πολύπλευρη διατροφή και η προπονητική, δηλαδή να ξέρεις το σώμα σου και πως να το δουλεύεις. Βεβαίως, αν υπάρχει διαπιστωμένο ιατρικό θέμα, τότε ο καταλληλότερος για να σου πει τι και πόσο να πάρεις, είναι ο γιατρός σου.

    Προληπτικά πάντως, εκτός από multies και Ω3 δεν έχω να σου προτείνω κάτι καλύτερο. Πολλά παιδιά στην Σχολή μου έχουν δοκιμάσει γλουκοζαμίνες κτλ, αλλά οι εντυπώσεις είναι αμφιλεγόμενες.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-11-13 16:21 #62
    Προεπιλογή
    λαο να σου πω,τις πολυβιταμινες τις κοβουμε καθολου?η σερι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-11-13 15:27 #63
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dio32 Εμφάνιση μηνυμάτων
    λαο να σου πω,τις πολυβιταμινες τις κοβουμε καθολου?η σερι?
    Για προφανείς λόγους, εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να δώσω μια γενική απάντηση που να ισχύει για όλους.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-11-13 16:11 #64
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για προφανείς λόγους, εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να δώσω μια γενική απάντηση που να ισχύει για όλους.
    μαλιστα δεν χρειαζοταν να πεις κατι αλλο καταλαβα.ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345