Θέμα: Rush (Stacker2)

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 37 από 37
  1. 31-12-12 16:12 #31
    Το avatar του χρήστη Dragonbreath

    Εγγραφή
    20-11-2011
    Περ.
    I still wonder
    Μηνύματα
    115
    Προεπιλογή
    Ένα ακόμα pre, γεμάτο stims και κυρίως διμεθυμελαμίνη.

    Το έχω χρησιμοποιήσει, δύο κουτιά κιόλας.
    Ο λόγος που το είχα επιλέξει, ήταν κυρίως οικονιμικός, αφού συγκριτικά με τα υπόλοιπα στην κατηγορία του, βγάζει πολλές παραπάνω full δόσεις

    Αξιόλογο προιον, αλλά το χρησιμοποιούσα πάντα στα 5-6 σκουπ, για να με πιάσει καλά.
    Γεύση και διαλυτότητα(πράσινο μήλο,λεμόνι) εξαιρετική!
    Ενέργεια, συγκέντρωση πολύ καλή και σε διαρκεια, ίσως με μικρότερο peak απο το hemorage π.χ
    Τέλος αξιοπρεπή pumps,όχι κάτι το ιδιαίτερο.

    Για τους stims-geranium lovers αξίζει για μια δοκιμή,ειδικά για τις δόσεις που βγάζει.

    Tώρα η καινουρια έκδοση, δεν την δοκίμασα, αλλά ουτε πρόκειται,δεν δείχνει καλή
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dragonbreath : 31-12-12 στις 16:16
    Our thoughts.. compressed, which makes us blessed...which makes for stormy weather.."]
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-01-14 11:33 #32
    Προεπιλογή Rush Black Edition
    Καλημέρα,

    Παιδιά εγώ το έχω περίπου 4 βδομάδες και είμαι υπερ ευχαριστημένος !!!! Καταρχήν το αγόρασα 35 ευρώ και όχι 60 (!!??) απο τα xtreme stores
    Την πρώτη φορά που το πήρα - φουλ δόση 3 scoops - ζαλίστηκα .... Μετά το μείωσα σε 2 scoops και τα αποτελέσματα είναι εντυπωσιακά - τουλάχιστον για εμένα.
    Απίστευτη ενέργεια, ψυχική και σωματική, αύξηση δύναμης, όρεξη κτλ. Βγάζω προγράμματα του τύπου Πλάτη - Ωμοι - Τρικέφαλα - Πόδια - Κοιλιακοί -διάδρομος και νιώθω πως έχω και άλλη ενέργεια μέσα μου.
    Το παίρνω max 3 - 4 φορές την εβδομάδα. Είναι η δεύτερη φορά που δοκίμασα νιτρικά και είμαι εντυπωσιασμένος. Φοβάμαι πραγματικά όμως μη μου γίνει εξάρτηση και να δω μετά τι θα κάνω ...
    Αυτά ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-01-14 22:21 #33
    Προεπιλογή
    Δεν εφτασε το Mr Hyde και είπα να δώσω σε αυτό μια ευκαιρία.


    τιμή:40 ευρώ για 450 gr.
    Serving Size: 3 rounded scoops =10gr η συνιστώμενη.
    Δηλαδή για κάποιον που θέλει κάτι παραπάνω πάμε στα 5=17gr (απο τα οποία τα 2 gr είναι caffeine anydrus!!).




    Για πέταμα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MyoBomb : 28-01-14 στις 22:23
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-02-14 12:43 #34
    Το avatar του χρήστη sak

    Εγγραφή
    06-03-2009
    Περ.
    KΑΒΑΛΑ
    Μηνύματα
    143
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MyoBomb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εφτασε το Mr Hyde και είπα να δώσω σε αυτό μια ευκαιρία.


    τιμή:40 ευρώ για 450 gr.
    Serving Size: 3 rounded scoops =10gr η συνιστώμενη.
    Δηλαδή για κάποιον που θέλει κάτι παραπάνω πάμε στα 5=17gr (απο τα οποία τα 2 gr είναι caffeine anydrus!!).




    Για πέταμα.
    Nομιζω κανεις καποιο λαθος σε οτι αφορα την καφεϊνη. Στη διπλη ποσοτητα απο την προτηνομενη δοση βγαινει περιπου 400mg και οχι 2gr. (τα 3 scoops εχουν 200mg απο οτι φαινετε στην ετικετα)
    (?)
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-02-14 18:44 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nομιζω κανεις καποιο λαθος σε οτι αφορα την καφεϊνη. Στη διπλη ποσοτητα απο την προτηνομενη δοση βγαινει περιπου 400mg και οχι 2gr. (τα 3 scoops εχουν 200mg απο οτι φαινετε στην ετικετα)

    βασικά έκανα λαθάρα οχι απλά λάθος, χρησιμοποίησα scoop απο άλλο prework out που ήτανε περίπου 5 φορές μεγαλύτερο απο το scoopaki του Rush...(!)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-06-14 15:13 #36
    Προεπιλογή
    Εδώ και δέκα μέρες το χρησιμοποιώ.
    Στα 6 σκουπ κάτι κατάλαβα.
    Γεύση χάλια και στο στομάχι νιώθω ενα γαργαλημα ...
    Δε με ξετρελαίνει αφού δε βλέπω ούτε ιδιαίτερα πρηξίματα ή φλεβικότητα.
    Από στιμς πάλι , έπρεπε να πάω στα 6 σκουπ για να μου κόψει το χασμουρητό.
    Μάλλον η χάλια γεύση blue raspberry με χαλάει πιο πολυ απο όσο νόμιζα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-04-15 16:00 #37
    Προεπιλογή
    Πρόκειται για ένα από τα πιο δημοφιλή Pre-Workouts που διαθέτει το e-shop μας.
    Μιας και αυτές τις μέρες διατίθεται σε προσφορά είπαμε να ανακινήσουμε το θέμα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123