Θέμα: Female Gym Tips

Σελίδα 11 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161111511 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 9687
  1. 05-01-12 16:36 #151
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katerina. Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ..ΔΥΝΑΜΗ!!!!...


    ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε ολες τις ζουζουνες!!!
    καλημερα κ σε σενα τσουπρα!
     

  2. 05-01-12 16:37 #152
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα!
    Επειδή είχα ένα άγχος αν θα προλάβω το απόγευμα να κάνω το αερόβιο (και τι θα έλεγα μετα στη gym;;;;)
    Εκανα ήδη ένα μισαωράκι και το απόγευμα άλλο ένα!
    Μπράβο ρε gym.....έτσι να μας ζορίζεις....χωρίς οίκτοοοοοοοο!
    ε αφου το θες...τι να κανω...να κανω αλλιως?

    αυτη κοριτσια θελει...εγω δεννν!
     

  3. 05-01-12 16:38 #153
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eri_87 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρααααααααα!
    Καλέεεεε! Τι ναι τούτη...? (Gym) Μας πήρε με τη σειρά 1προς 1 στα λογκ κ δε ξεφεύγουμε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!
    Μαμά... Βοήθεια... Με κυνηγάει μια "θεία" να κάνω γυμανστική.... χαχαχα

    Το χεις πάρει ζεστά το θέμα Ελένη κ χαίρομαι! Έχω ένα έναυσμα παραπάνω...
    κοιτα να κανεις κ εσυ το ιδιο αλλιως θα παρω την αρτα και τα γιαννενα κ θα ερθω να σου ζεστανω εγω το θεμα εκει!
     

  4. 05-01-12 16:43 #154
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kritsinaki! Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερααααααααα!!!!!συγχαρητηρια για το τοπικ..τι γνωμη εχετε για το αποσταγμα πρασινου τσαγιου?
    γεια σου κριτσινακι.....!καλως ηρθες στην παρεα μας!
    βασικα σε λενε χριστινακι μηπως κ το εκανες κριτσινακι για να μας βαζεις σε πειρασμους ε?
    αμ δε...εγω θα σε λεω χριστινακι!

    μιλας σε ατομο ερωτευμενο με το τσαι,γενικα και ειδικα με πρασινο...
    εγω θα σου ελεγα αν μπορεις καθε μερα να πινεις εναμιση λιτρο στανταρ σε οποια μορφη κ αν ειναι το τσαι και σε οποιο ειδος του...και θα τσιλντευεις πολυ(που λεμε κ εμεις οι ποντιες) και θα πινεις κ το νερο σου αν εχεις καποια δυσκολια...
     

  5. 05-01-12 17:35 #155
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σου κριτσινακι.....!καλως ηρθες στην παρεα μας!
    βασικα σε λενε χριστινακι μηπως κ το εκανες κριτσινακι για να μας βαζεις σε πειρασμους ε?
    αμ δε...εγω θα σε λεω χριστινακι!

    μιλας σε ατομο ερωτευμενο με το τσαι,γενικα και ειδικα με πρασινο...
    εγω θα σου ελεγα αν μπορεις καθε μερα να πινεις εναμιση λιτρο στανταρ σε οποια μορφη κ αν ειναι το τσαι και σε οποιο ειδος του...και θα τσιλντευεις πολυ(που λεμε κ εμεις οι ποντιες) και θα πινεις κ το νερο σου αν εχεις καποια δυσκολια...

    Α, πολύ ενδιαφέρον αυτό με το τσαί. Δηλαδή προτείνεις να πίνουμε και΄μεις εναμισι λίτρο τσάι;
    Σε τι θα μας βοηθήσει ειδικότερα;
    (τα γενικά περι αντιοξειδωτικων οκ, αλλου; )

    Παω για μαγνητική τωρα, γιατί κολλησα πάλι εδώ και θα τους στήσω.....Γειά σαςςςςςςςς!!!
     

  6. 05-01-12 17:38 #156
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε αφου το θες...τι να κανω...να κανω αλλιως?

    αυτη κοριτσια θελει...εγω δεννν!
    Κοιτα στη ζωή μου με έχουν "τρέξει" πολύ και σωματικά και ψυχολογικά και δε γούσταρα κιόλας!

    Ε, μια φορά τουλάχιστον ας με τρέξει και κάποιος-οια που γουστάρω και να γουστάρω κιόλας!
     

  7. 05-01-12 18:16 #157
    Το avatar του χρήστη aggeliki

    Εγγραφή
    20-09-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    396
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιποννννννννν αρχηγε μου.....
    ακου να δεις πως εχει το πραγμα...
    εγω θα σου βγαλω προγραμμα αλλα θελω απο σενα το εξης...

    θελω αυτο που κανω,να το ελεγχω...δηλαδη αν σου βγαλω προγραμμα και στο δωσω μπακαλιστικα ειναι ευκολο...
    αυτο που θελώ εγω ομως ειναι να δω βελτιωση επανω σου κ αυτο θα γινει μονο εαν ανοιξεις ενα λογκ κ σε παρακολουθω απο εκει...
    αλλιως το να σου δωσω ενα προγραμμα,το κανεις απλα απο οπου θες...
    ετσι ομως θα πιεστεις και θα εισαι συνεπης!

    γουσταρεις να γινει ετσι?
    εγω ειμαι εδω για οτιδηποτε χρειαστεις κ μπορω να σε βοηθησω αλλα θελω απο εσενα αυτο...
    αλλιως πως να σε ελεγξω? μπορω βεβαια να στελνω σηματα με καπνους...να βαλω κατασκοπους αλλα αφου εχουμε αυτον τον τροπο...why not?..

    επισης...θα βγαλεις μια φωτο με το πριν κ το μετα απο οταν σου πω εγω για να σε κραταω στην τσιτα συνεχεια...

    αχ ναι ειμαι κακια το ξερω αλλα για το καλο σας βρεεεεεεεε.....


    τι λες μανταμ??????
    Αν θέλω λέει??με τρέλα αρχηγε μου !!ανοίγω λογκ και θα γράφω τι τρώω ακριβώς ωστενα με διορθωνεις !γινε κακιά κατέχει είμαι μαζοχα!!έχασε
    Ξεκιναω από αύριο λοιπόν γράφοντας σου την σημερινή μου μέρα!θα βάλω και φοτο να δεις πως είμαι τώρα.
    Αν χρειάζεται και κάτι άλλο να κάνω πες μου!θα βάλω τα δυνατα μου!!!
     

  8. 05-01-12 19:14 #158
    Το avatar του χρήστη aggeliki

    Εγγραφή
    20-09-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    396
    Προεπιλογή
    Γράφω από κινητό οπότε το κατέχει που έγραψα πιο πάνω και το έχασε δεν κολανε. γράφτηκαν καταλαθως χω αυτόματο λεξικο και με το νύχι που εχω κάνω μια ώρα να γράψω σωστα!χσχαχα
     

  9. 05-01-12 19:20 #159
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α, πολύ ενδιαφέρον αυτό με το τσαί. Δηλαδή προτείνεις να πίνουμε και΄μεις εναμισι λίτρο τσάι;
    Σε τι θα μας βοηθήσει ειδικότερα;
    (τα γενικά περι αντιοξειδωτικων οκ, αλλου; )

    Παω για μαγνητική τωρα, γιατί κολλησα πάλι εδώ και θα τους στήσω.....Γειά σαςςςςςςςς!!!

    στελλακι...απλο...!πινω τσαι=πινω νερο!(οχι μελια,ζαχαρες εννοειται γιατι καηκαμε αν σε καθε κουπα /μπουκαλι ριχνουμε κ τετοια)
    αραααααααα παω τσισαααα...!
    σε διευκολυνει να πινεις νερο αν το εχεις βαρεθει σκετο!
    κ αν το παρατηρησεις,πας τσισα πιο πολυ με το τσαι...περα απο τις ευεργετικες του ιδιοτητες,εχει κ διουρητικες ειδικα το πρασινο!
    δοκιμαστε το καλε!
    το 1,5 λιτρο ειναι για αρχη!η λιγοτερο...πιειτε γενικα...
    εγω πχ εχω πιει παρα πολλα(δεν λεω ποσα θα φριξετε)αλλα το γουσταρα...δεν το εκανα με το ζορι!
    αυτο ειναι το πιο σημαντικο,να μην ζοριζεσαι παρα πολυ...λιγο οκ, αλλα δεν με νοιαζει!
    ξεκινηστε αν δεν πινετε καθολου με μισο λιτρο επιπλεον σε οτι πινετε στη μερα σας κ σιγα σιγα οπως νιωθετε το αυξανετε!

    εγω πχ οταν ειμαι σπιτι ,πινω...αν ειμαι εξω,τιποτα...δεν γινεται να τρεχω εδω κ εκει για τσισα μου!
     

  10. 05-01-12 19:20 #160
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτα στη ζωή μου με έχουν "τρέξει" πολύ και σωματικά και ψυχολογικά και δε γούσταρα κιόλας!

    Ε, μια φορά τουλάχιστον ας με τρέξει και κάποιος-οια που γουστάρω και να γουστάρω κιόλας!;)
    εισαι μαζοχα κ εσυ....!τελος!
     

  11. 05-01-12 19:23 #161
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aggeliki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θέλω λέει??με τρέλα αρχηγε μου !!ανοίγω λογκ και θα γράφω τι τρώω ακριβώς ωστενα με διορθωνεις !γινε κακιά κατέχει είμαι μαζοχα!!έχασε
    Ξεκιναω από αύριο λοιπόν γράφοντας σου την σημερινή μου μέρα!θα βάλω και φοτο να δεις πως είμαι τώρα.
    Αν χρειάζεται και κάτι άλλο να κάνω πες μου!θα βάλω τα δυνατα μου!!!
    ετσι μπραβο!
    εκει θα κανεις καταγραφη του καθημερινου σου προγραμματος κ εδω θα σχολιαζω τις αποριες σου για να μενει καθαρο το ημερολογιο σου και να μπορω να το τσεκαρω οργανωμενα!
    ανοιξε το εσυ κ θα τα δουμε ολα μετα!

    αντε αντε ολες να σας δω με λογκ εκει να πιεστειτε λεμε!!!!!!!
    γιατι αν λειπει κατι,πεφτει παντοφλα μωρεεεεε!!!!!
     

  12. 05-01-12 19:23 #162
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aggeliki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γράφω από κινητό οπότε το κατέχει που έγραψα πιο πάνω και το έχασε δεν κολανε. γράφτηκαν καταλαθως χω αυτόματο λεξικο και με το νύχι που εχω κάνω μια ώρα να γράψω σωστα!χσχαχα
    ειπα κ εγω...τι ειν τουτα!
     

  13. 05-01-12 20:59 #163
    Wink
    Ω ναι χριστινα με λενε κ ειπα ν κανω λιγο λογοπαιγνιο πινω τραγικα πολυ νερο οπωσ κ τσαι..εχει φτασει δλδ μερα καλοκαιριου να κατεβασω και 6 αδα κ μπορω ν πω με καμια δυσκολια... το ρωταω διοτι διαβασα καπου οτι οταν τα φυλλα του πρασινου τσαγιου μολις κοπουν διατηρουν τις ουσιες τους για 6 ημερες..το αποσταγμα λαμβανεται πριν τις 6 μερες..κ διατηρει τις ουσιες αναλλοιωτες..αρα σαν δραστικοτερο κ πιο αντιοξειδωτικο παει κατα σειρα πρωτα το αποσταγμα πρασινου τσαγιου μετα το χυμα κ τελος αυτο που ειναι στα φακελακια...επισης παλι καπου διαβασα οτι μαυρο κ πρασινο τσαι μαζι ειδικα μιση ωρα πριν την προπονηση αυξανει σημαντικα τον μεταβολισμο...ριξτε μου τα φωτα σας κοριτσια...
     

  14. 06-01-12 00:20 #164
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kritsinaki! Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ω ναι χριστινα με λενε κ ειπα ν κανω λιγο λογοπαιγνιο πινω τραγικα πολυ νερο οπωσ κ τσαι..εχει φτασει δλδ μερα καλοκαιριου να κατεβασω και 6 αδα κ μπορω ν πω με καμια δυσκολια... το ρωταω διοτι διαβασα καπου οτι οταν τα φυλλα του πρασινου τσαγιου μολις κοπουν διατηρουν τις ουσιες τους για 6 ημερες..το αποσταγμα λαμβανεται πριν τις 6 μερες..κ διατηρει τις ουσιες αναλλοιωτες..αρα σαν δραστικοτερο κ πιο αντιοξειδωτικο παει κατα σειρα πρωτα το αποσταγμα πρασινου τσαγιου μετα το χυμα κ τελος αυτο που ειναι στα φακελακια...επισης παλι καπου διαβασα οτι μαυρο κ πρασινο τσαι μαζι ειδικα μιση ωρα πριν την προπονηση αυξανει σημαντικα τον μεταβολισμο...ριξτε μου τα φωτα σας κοριτσια...
    χριστινακι μου...χεχε καλα σε καταλαβα εγω!
    καλα κανεις κ πινεις νερο εφοσον δεν το κανεις με το ζορι!
    κ εγω σε αυτην τη σειρα θα τα εβαζα εαν δεν ημουν τοσο λατρης του χυμα...επειδη τα εχω στον κηπο μου,ειναι φυσικα και ξερω ακριβως τι ειναι κ ουτε καν εμποριου,οποτε κ τα προτιμω κ γι αυτο να σου πω την αληθεια δεν εχω μπει ποτε στη διαδικασια να παρω αποσταγμα...

    εχω διαβασει ομως κ συμφωνω...δεν το εχω δοκιμασει ομως επανω μου,οποτε καθαρα θεωρητικα σου μιλαω...
    μπορω να σου πω ομως οτι τα φακελακια απο την εμπειρια μου,απλα δεν συγκρινονται...αν πιω ποτε μου θα ειναι απο αναγκη πχ σε καμια εξοδο...

    γενικα για μενα ειναι οτι καλυτερο να πινω τσαι πρασινο στην ρποπονηση μου...οτι κ αν ειναι αυτο....
    εχω κανει συνδυασμο μαυρο-πρασινο-γαρυφαλλο...αλλο πραγμα σου λεω!Και ολα δικα μου!
     

  15. 06-01-12 00:25 #165
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Φφφφφ τσαι.........μην της μιλατε για τσαι ρε κοριτσια ελεος.....
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
     

Σελίδα 11 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161111511 ... ΤελευταίαΤελευταία