Θέμα: Female Gym Tips

Σελίδα 51 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 41495051525361101151551 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 751 έως 765 από 9687
  1. 19-01-12 17:54 #751
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kritsinaki! Εμφάνιση μηνυμάτων
    μμμμμμ διαφωνω νομιζω οτι τ βραδυνο ειναι πολυ ελαφρυυ...ουτε γλυκα εχει ουτε καν σουβλακια κοκορετσι κατι βρε αδερφε χωρις ξιγκι πως θα στηλωθει ο οργανισμος κ ν γινει πετρα τ ηδη υπαρχον λιπος που εχεις αυξησει απο τις προηγουμενες μερες...χαχαχαχα στην εφηβεια μου αυτη ηταν η διατροφη μ π περιγραφεις πλακα πλακα ...κ χειροτερη τα σκεφτομαι τωρα κ παθαινω εγκεφαλικο
    α εδω κανει λαθος...ξερεις ποσα γρ λιπους εχει η καρμποναρα??? (56 γρ..οτι πρεπει γ βραδυνο)
    ε στην εφηβεια μου..και μεχρι πριν λιγο βσκ και μενα ετσι ηταν..μονο που δεν τα χα ολα σε μια μερα..ειχα μια βλακεια καθε 2-3 μερες... και εγω παθαινω εγκεφαλικο...οχι οτι θα με χαλουσαν αλλα νταξει


    η αμεσα ενδιαφερομενη ομως δεν απαντησε...ελενιτσα? σου φαινεται πολυ αυστηρο προγραμμα?
     

  2. 19-01-12 22:47 #752
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιποοονν..ξυπναμε..περνουμε 3 φετουλες ψωμι..ασπρο εννοειται.... το αληφουμε με βιταμ.... και με μπολικη μερεντουλα..οχι νουτελα παρακαλω..μερεντουλα...

    μετα για δεκατιανο..μια ωραια ζαμπονοκασεροπιτα....έλα, βάλε και μια σπανακόπιτα, για....βιταμίνες, να φάμε και κανα λαχανικόστο μεταξυ ΔΕΝ κουνιεσαι.ειναι και πρωι..επικινδυνη ωρα..μπορει να χαθει μερος οσων φαγαμε...

    μεσημεριανο.τηγανιτες πατατες με σνιτσελ τηγανητο απο χοιρινο..και σος μουσταρδασ μαγιονεζας..και τυρι φετα 200 γρ ..μια ωραια σοκολατινα μετα....και ενα twist για να σε κρατησει εδώ ξέχασες 2 μπυρίτσες με το φαγητό, έτσι για να πάει κάτω...μεσημεριανος υπνος..

    απογευματινο..χμμμμ................................δεν ξερω..ξεμεινα.... φαε... αα! λιγα δρακουλινια λιγα ντοριτος και λιγα πατατακια.. λιγα....λεμε τωρα..μια σακουλα απο το καθενα..

    βραδυνο..πιτσα και κοκα κολα...ή καμπροναρα.. τιιιιιι, εδώ δεν έχει γλυκάκι, δίαιτα κάνουμε;;;;;;; βάλε ένα κομμάτι γαλακτομπούρεκοεδω αν θες μπορεις να σηκωθεις λιγο απο τον καναπε..ειναι οκ η ωρα θα μεινουν ολα πανω σου.. και αμεσως νανι...μη χασουμε χρονο ξυπνιες..αυτη ηταν μια ελαφρια μερα..σε βαζω σιγα σιγα στα βαθεια...

    και μετα πεθαινεις απο τα κορεσμενα λιπη

    σαρεσε??? σε θελω συνεπη και οργανωμενη..φρουτα..σαλατες..απαγορευονται..αντε καμια σαλατουλα..και αυτο με την προυποθεση οτι θα ειναι τιγκα στο λαδι και θα το φας ολο.. βαλε φωτο να δεσμευτεις..αντε γιατι..πολυ το χεις παρακανει...εγω φταιω που σου βγαζω και προγραμμα...πφφ..τζαμπα χρονος παιδι μου..τεσπα..

    υ.γ ελπιζω η περιγραφη των φαγητων να μην βασανισε τις υπολοιπες (λεω υπολοιπες επειδη η ελενη δεν νιωθει απο αυτα )
    Βρε, τι λέμε...
     

  3. 20-01-12 01:02 #753
    Προεπιλογή
    Περνάω τη χειρότερη εβδομάδα της ζωής μου και αύριο θα μάθω αν θα είναι έτσι όλη η ζωή μου.

    Ήθελα να σας πω ότι χαίρομαι που είμαι στο τιμ σας και που με κάνετε να ξεχνιέμαι.
    Να προσέχετε και να μην αγχώνεστε. Δεν αξίζει. Υγεία να έχετε και όλα θα γίνουν.. και τα κιλά θα φύγουν και οι κυτταρίτιδες και όλα...

    Καλό βράδυ
     

  4. 20-01-12 01:03 #754
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περνάω τη χειρότερη εβδομάδα της ζωής μου και αύριο θα μάθω αν θα είναι έτσι όλη η ζωή μου.

    Ήθελα να σας πω ότι χαίρομαι που είμαι στο τιμ σας και που με κάνετε να ξεχνιέμαι.
    Να προσέχετε και να μην αγχώνεστε. Δεν αξίζει. Υγεία να έχετε και όλα θα γίνουν.. και τα κιλά θα φύγουν και οι κυτταρίτιδες και όλα...

    Καλό βράδυ
    τι εγινε βρε?
     

  5. 20-01-12 01:06 #755
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περνάω τη χειρότερη εβδομάδα της ζωής μου και αύριο θα μάθω αν θα είναι έτσι όλη η ζωή μου.

    Ήθελα να σας πω ότι χαίρομαι που είμαι στο τιμ σας και που με κάνετε να ξεχνιέμαι.
    Να προσέχετε και να μην αγχώνεστε. Δεν αξίζει. Υγεία να έχετε και όλα θα γίνουν.. και τα κιλά θα φύγουν και οι κυτταρίτιδες και όλα...

    Καλό βράδυ
    Aκριβώς!!!
    Γι΄αυτό κι εγώ δεν αγχωνομαι γι΄αυτά! Και από τότε που σταμάτησα να αγχωνομαι μπηκε και η διατροφή σε τάξη....
    Ευχομαι αυριο να συμβεί ότι επιθυμείς Amst!
     

  6. 20-01-12 01:09 #756
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gianna Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιποοονν..ξυπναμε..περνουμε 3 φετουλες ψωμι..ασπρο εννοειται.... το αληφουμε με βιταμ.... και με μπολικη μερεντουλα..οχι νουτελα παρακαλω..μερεντουλα...

    μετα για δεκατιανο..μια ωραια ζαμπονοκασεροπιτα....έλα, βάλε και μια σπανακόπιτα, για....βιταμίνες, να φάμε και κανα λαχανικόστο μεταξυ ΔΕΝ κουνιεσαι.ειναι και πρωι..επικινδυνη ωρα..μπορει να χαθει μερος οσων φαγαμε...

    μεσημεριανο.τηγανιτες πατατες με σνιτσελ τηγανητο απο χοιρινο..και σος μουσταρδασ μαγιονεζας..και τυρι φετα 200 γρ ..μια ωραια σοκολατινα μετα....και ενα twist για να σε κρατησει εδώ ξέχασες 2 μπυρίτσες με το φαγητό, έτσι για να πάει κάτω...μεσημεριανος υπνος..

    απογευματινο..χμμμμ................................δεν ξερω..ξεμεινα.... φαε... αα! λιγα δρακουλινια λιγα ντοριτος και λιγα πατατακια.. λιγα....λεμε τωρα..μια σακουλα απο το καθενα..

    βραδυνο..πιτσα και κοκα κολα...ή καμπροναρα.. τιιιιιι, εδώ δεν έχει γλυκάκι, δίαιτα κάνουμε;;;;;;; βάλε ένα κομμάτι γαλακτομπούρεκοεδω αν θες μπορεις να σηκωθεις λιγο απο τον καναπε..ειναι οκ η ωρα θα μεινουν ολα πανω σου.. και αμεσως νανι...μη χασουμε χρονο ξυπνιες..αυτη ηταν μια ελαφρια μερα..σε βαζω σιγα σιγα στα βαθεια...

    και μετα πεθαινεις απο τα κορεσμενα λιπη

    σαρεσε??? σε θελω συνεπη και οργανωμενη..φρουτα..σαλατες..απαγορευονται..αντε καμια σαλατουλα..και αυτο με την προυποθεση οτι θα ειναι τιγκα στο λαδι και θα το φας ολο.. βαλε φωτο να δεσμευτεις..αντε γιατι..πολυ το χεις παρακανει...εγω φταιω που σου βγαζω και προγραμμα...πφφ..τζαμπα χρονος παιδι μου..τεσπα..

    υ.γ ελπιζω η περιγραφη των φαγητων να μην βασανισε τις υπολοιπες (λεω υπολοιπες επειδη η ελενη δεν νιωθει απο αυτα )

    Καλά μιλάμε για πολυ διαστροφή!!!
    Απαπαααα τι είστε εσείς καλε!!1
     

  7. 20-01-12 01:14 #757
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περνάω τη χειρότερη εβδομάδα της ζωής μου και αύριο θα μάθω αν θα είναι έτσι όλη η ζωή μου.

    Ήθελα να σας πω ότι χαίρομαι που είμαι στο τιμ σας και που με κάνετε να ξεχνιέμαι.
    Να προσέχετε και να μην αγχώνεστε. Δεν αξίζει. Υγεία να έχετε και όλα θα γίνουν.. και τα κιλά θα φύγουν και οι κυτταρίτιδες και όλα...

    Καλό βράδυ
    Δίκιο έχεις! Υπομονή, ελπίζω όλα να πάνε καλά! θετικά vibes από μέρους μου
     

  8. 20-01-12 01:17 #758
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περνάω τη χειρότερη εβδομάδα της ζωής μου και αύριο θα μάθω αν θα είναι έτσι όλη η ζωή μου.

    Ήθελα να σας πω ότι χαίρομαι που είμαι στο τιμ σας και που με κάνετε να ξεχνιέμαι.
    Να προσέχετε και να μην αγχώνεστε. Δεν αξίζει. Υγεία να έχετε και όλα θα γίνουν.. και τα κιλά θα φύγουν και οι κυτταρίτιδες και όλα...

    Καλό βράδυ
    amst μην σε παιρνει απο κατω.Οτι και αν ειναι θα το παλεψεις και θα νικησεις.Μην παραδινεσαι ετσι και εμεις εδω θα ειμαστε αν θες να σε βοηθησουμε σε κατι..εστω να μιλησεις να ξεχαστεις και να ανασυγκροτηθεις για να το παλεψεις.
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
     

  9. 20-01-12 01:20 #759
    Προεπιλογή
    ολα να πανε καλα!
     

  10. 20-01-12 02:40 #760
    Smile ΒΟΉΘΕΙΑ
    Καλησπέρα σε όλες! χαιρομαι πολύ που γινομαι μέλος και που επιτέλους υπάρχει κατι έγκυρο και έγκαιρο για τις γυναίκες...από αυτά που έχω διαβάσει.
    Εύχομαι σε όλες υγεία, δύναμη, πειθαρχία κ υπομονή!

    Είμαι 27 ετών, ύψος 1.72, κιλά 58. μέχρι σήμερα δεν έχω κάνει κάποια σοβαρή προπόνηση θα έλεγα, δηλαδή 3-4 τελευταία χρόνια γυμναστήριο έκανα μόνο πρόγραμμα ομαδικό δυναμικό με βαρακια και λίγο διάδρομο 'η ποδήλατο. είμαι τυχερή που η μητέρα φύση μου έχει δωρίσει ένα καλό υγιές σώμα με καλό μεταβιλισμό. Όμως τα χρονια περνάνε και καθώς περνάνε βλέπεις η βαρύτητα να κάνει την δουλεία της. φέτος δεν πήγα καθόλου γυμναστήριο, το μόνο που κάνω ειναι 2 φορες την εβδομαδα γιογκα κ συγχρονο. Λόγω αυτού θα ήθελα να με βοηθησει κάποια σε αυτό που θέλω να κάνω δηλαδή βάρη κ αερόβια. να ξεκινήσω αμέσως!

    να αναφερω καποιες λεπτομερειες για το σωμα μου. είμαι στεγνη στο πάνω μέρος του σωματος κ όλα τα λιποκυτταρα είναι συσσωρευμένα στον πωπω κ ψωμάκια....{ελληνίδα!}.
    Λόγω του ότι ζω σε ένα πολύ μικρό μέρος δεν υπάρχουν ούτε υποδομές ούτε κάποιος να με καθοδηγήσει...
    Είμαι όλη αυτιά για δικές σας συμβουλές!!!

    Ευχαριστώ!! εκτός των άλλων είμαι κ νυχτοπούλι!!!
     

  11. 20-01-12 07:06 #761
    Προεπιλογή
    [QUOTE=Stella;498199]Aκριβώς!!!
    Γι΄αυτό κι εγώ δεν αγχωνομαι γι΄αυτά! Και από τότε που σταμάτησα να αγχωνομαι μπηκε και η διατροφή σε τάξη....
    Ευχομαι αυριο να συμβεί ότι επιθυμείς Amst![/QUOTEδ


    το ιδιο σου ευχομαι και εγω!!!!να πανε ολα καλα...χωρις να σε ξερω η σκεψη μου θα ειναι μαζι σου...
     

  12. 20-01-12 09:31 #762
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    α εδω κανει λαθος...ξερεις ποσα γρ λιπους εχει η καρμποναρα??? (56 γρ..οτι πρεπει γ βραδυνο)
    ε στην εφηβεια μου..και μεχρι πριν λιγο βσκ και μενα ετσι ηταν..μονο που δεν τα χα ολα σε μια μερα..ειχα μια βλακεια καθε 2-3 μερες... και εγω παθαινω εγκεφαλικο...οχι οτι θα με χαλουσαν αλλα νταξει


    η αμεσα ενδιαφερομενη ομως δεν απαντησε...ελενιτσα? σου φαινεται πολυ αυστηρο προγραμμα?
    νομιζω οτι δεν θα αντεξω κ θα κανω τσιτ με κανενα λαχανοκοτοπουλο στις δυο μερες...ειναι πολυ σκληρη για μενα,...


    ε ρε ξυλοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
     

  13. 20-01-12 09:33 #763
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περνάω τη χειρότερη εβδομάδα της ζωής μου και αύριο θα μάθω αν θα είναι έτσι όλη η ζωή μου.

    Ήθελα να σας πω ότι χαίρομαι που είμαι στο τιμ σας και που με κάνετε να ξεχνιέμαι.
    Να προσέχετε και να μην αγχώνεστε. Δεν αξίζει. Υγεία να έχετε και όλα θα γίνουν.. και τα κιλά θα φύγουν και οι κυτταρίτιδες και όλα...

    Καλό βράδυ
    αγαπη μου γλυκια κοιτα να εχεις την υγεια σου κ σου ευχομαι οτι εμποδιο και αν σου εμφανιστει να κρατας το κεφαλι ψηλα,τους δικους σου ανθρωπους σου διπλα και θα προχωρησεις...

    για οτι χρειαστεις κ μπορουμε να βοηθησουμε,ειμαστε εδω...μην το ξεχνας!
     

  14. 20-01-12 09:35 #764
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά μιλάμε για πολυ διαστροφή!!!
    Απαπαααα τι είστε εσείς καλε!!1
    πες τα στελλα γιατι ετσι θα κυκλοφορω σε λιγο....Όνομα: magisa.jpg Εμφανίσεις: 335 Μέγεθος: 6,5 KBκαι θα σας κηνυγαω μου φαινεται...


    εδωωωωωω την εχετε την ν σαβουρα κορτσουδια μου εεεεεεεε....ροδανι η γλωσσα πουλακια μου!!!!!!!!
     

  15. 20-01-12 09:39 #765
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dorita Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλες! χαιρομαι πολύ που γινομαι μέλος και που επιτέλους υπάρχει κατι έγκυρο και έγκαιρο για τις γυναίκες...από αυτά που έχω διαβάσει.
    Εύχομαι σε όλες υγεία, δύναμη, πειθαρχία κ υπομονή!

    Είμαι 27 ετών, ύψος 1.72, κιλά 58. μέχρι σήμερα δεν έχω κάνει κάποια σοβαρή προπόνηση θα έλεγα, δηλαδή 3-4 τελευταία χρόνια γυμναστήριο έκανα μόνο πρόγραμμα ομαδικό δυναμικό με βαρακια και λίγο διάδρομο 'η ποδήλατο. είμαι τυχερή που η μητέρα φύση μου έχει δωρίσει ένα καλό υγιές σώμα με καλό μεταβιλισμό. Όμως τα χρονια περνάνε και καθώς περνάνε βλέπεις η βαρύτητα να κάνει την δουλεία της. φέτος δεν πήγα καθόλου γυμναστήριο, το μόνο που κάνω ειναι 2 φορες την εβδομαδα γιογκα κ συγχρονο. Λόγω αυτού θα ήθελα να με βοηθησει κάποια σε αυτό που θέλω να κάνω δηλαδή βάρη κ αερόβια. να ξεκινήσω αμέσως!

    να αναφερω καποιες λεπτομερειες για το σωμα μου. είμαι στεγνη στο πάνω μέρος του σωματος κ όλα τα λιποκυτταρα είναι συσσωρευμένα στον πωπω κ ψωμάκια....{ελληνίδα!}.
    Λόγω του ότι ζω σε ένα πολύ μικρό μέρος δεν υπάρχουν ούτε υποδομές ούτε κάποιος να με καθοδηγήσει...
    Είμαι όλη αυτιά για δικές σας συμβουλές!!!

    Ευχαριστώ!! εκτός των άλλων είμαι κ νυχτοπούλι!!!
    καλως ηρθες στο φορουμ μας και στην παρεα μας ντοριτακι μου!

    τι θα ηθελες να κανεις ακριβως πανω στο σωμα σου?
    απο προπονηση δηλαδη με βαρη δεν εχεις κανει ποτε κατι οργανωμενο με δικο σου ατομικο προγραμμα?

    τα κιλα σου ειναι καλα εως λιγα θα ελεγα για το υψος σου....παρολα αυτα αν μπορουσες να βαλεις μια φωτο για να κρινουμε,θα ηταν οτι καλυτερο εαν δεν ντρεπεσαι βεβαια που δεν χρειαζεται(βαλε ακεφαλη)...
    για να μπορεσουμε καταλληλα να σε βοηθησουμε....αλλιως απο τις περιγραφες σου κ μονο οτι μπορεσουμε...


    πες μας οτιδηποτε μπορεις για σενα...λεπτομερειες σωματοτυπου,προπονησεις,πιθανους τραυματσιμοςυ...ολα...

    και ειμαστε σε επικοινωνια συνεχεια!
     

Σελίδα 51 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 41495051525361101151551 ... ΤελευταίαΤελευταία