Θέμα: Dana Linn Bailey

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 65 από 65
  1. 12-09-17 11:07 #61
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Συμμετείχε τις προάλλες στο πρώτο της powerlifting meeting!

    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-09-17 15:04 #62
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Το πιο αστείο είναι ότι πέρασε και drug test απ' ό,τι λέει
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-09-17 12:43 #63
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή

    Η αλήθεια είναι ότι τα DT δεν ψάχνουν σε τόσο βάθος χρόνου (αν έγιναν όντως) που όταν η ίδια κατέβαινε σε bb αγώνες, ειναι δεδομένο ότι έβαζε.
    Tα lifts από την άλλη , δεν ξέρω αν θεωρούνται top lifts για να θεωρείται επιβεβλημένη η χρηση.
    Πάντως είναι τύπισσα, όπως και να το κανουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-09-17 14:49 #64
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων

    Η αλήθεια είναι ότι τα DT δεν ψάχνουν σε τόσο βάθος χρόνου (αν έγιναν όντως) που όταν η ίδια κατέβαινε σε bb αγώνες, ειναι δεδομένο ότι έβαζε.
    Tα lifts από την άλλη , δεν ξέρω αν θεωρούνται top lifts για να θεωρείται επιβεβλημένη η χρηση.
    Πάντως είναι τύπισσα, όπως και να το κανουμε.
    Έκανε 9/9. Squat τεχνικά ήταν άψογη, πάγκο ενώ ξεκινάει καλά μετά χαλάει το arch της και άρσεις δεν καταλαβαίνω τι κάνει Πάντως για 1ο powerlifting meet 429 wilks ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ....Αν δεν κάνω λάθος 450+ θεωρείται ελίτ λέβελ...

    Έχει παραπάνω κιλά σίγουρα....φάνηκε νομίζω απτην ταχύτητα που κινούταν....ίσως έπαιξε συντηριτικά γτ σκέφτεται να κατέβει και σε άλλο μέσα στον χρόνο...
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-09-17 15:17 #65
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων

    Η αλήθεια είναι ότι τα DT δεν ψάχνουν σε τόσο βάθος χρόνου (αν έγιναν όντως) που όταν η ίδια κατέβαινε σε bb αγώνες, ειναι δεδομένο ότι έβαζε.
    Tα lifts από την άλλη , δεν ξέρω αν θεωρούνται top lifts για να θεωρείται επιβεβλημένη η χρηση.
    Πάντως είναι τύπισσα, όπως και να το κανουμε.
    Τα lifts της είναι καλά δεδομένου ότι έπαιζε στην -60 κιλά αν δεν κάνω λάθος.

    Τώρα για τα dt, η ομοσπονδία που έπαιξε υποτίθεται συνεργάζεται με τη wada ως τρίτο ανεξάρτητο φορέα και θέλει να κρατάει τα προσχήματα ως drug free. Το ότι πέρασε το τεστ χαλάει αρκετά νομίζω το όνομα της ομοσπονδίας.

    Μπορούσε άνετα να παίξει σε untested ομοσπονδίες, δε χρειαζόταν να παίξει στη συγκεκριμένη.

    Πάντως αυτή και η Megsquats (η συμπάθεια του Γιώργου ) κάνουν ωραίο δίδυμο σε όλα
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345