Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 32
  1. 15-01-12 02:36 #1
    Προεπιλογή Συμπλήρωμα κατά της "κούρασης"
    Λοιπόν εδώ θα χρειαστώ την πολύτιμη βοήθεια σας...Καθώς φέτος δίνω πανελλαδικές η κούραση με έχει φτάσει στα όρια μου...Κοιμάμαι όρθιος πραγματικά... Υπάρχει κάποιο συμπλήρωμα να βοηθάει ?
    Γυμναστήριο: 5 φορές την βδομάδα από 1 ωρα
    Επίσης τώρα παίρνω την gold whey της on και θα ξεκινήσω κ ένα κουτί superpump250
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-01-12 04:12 #2
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Ελπίζω το σπ250 να μην το πάρεις για να μην κουράζεσαι... και δεν νομιζω να υπαρχει κάποιο συμπλήρωμα που να μην κουράζεσαι! μήπως να έπερνες κάτι για τον ύπνο , ΖΜΑ νομιζω
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-01-12 10:53 #3
    Προεπιλογή
    το καλύτερο είναι να κάτσεις να ξεκουραστείς 15 μέρες,
    ούτε σε απόδοση θα χάσεις το αντίθετο μάλιστα
    επειδή θα ηρεμήσει το κορμί σου θα παίζεις περισσότερα κιλά και με όρεξη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-01-12 13:53 #4
    Προεπιλογή
    φιλε μη το παρεις στραβα αλλα αποψη μου αν στοχευεις ψηλα δεν μπορεις να το συνδιασεις με γυμναστηριο κ διατροφη...τουλαχιστον εγω δε μπρουσα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-01-12 13:59 #5
    Προεπιλογή
    Να κοιμάσε τουλάχιστον 8-9 ώρες την ημέρα. Αν δεν μπορείς παράτα το γυμναστήριο για ένα 6μηνο-7μηνο και χρησιμοποίησε τον χρόνο αυτόν για ξεκούραση.
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-01-12 14:32 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arxangelos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν εδώ θα χρειαστώ την πολύτιμη βοήθεια σας...Καθώς φέτος δίνω πανελλαδικές η κούραση με έχει φτάσει στα όρια μου...Κοιμάμαι όρθιος πραγματικά... Υπάρχει κάποιο συμπλήρωμα να βοηθάει ?
    Γυμναστήριο: 5 φορές την βδομάδα από 1 ωρα
    Επίσης τώρα παίρνω την gold whey της on και θα ξεκινήσω κ ένα κουτί superpump250
    Ναί φίλε μου. Γυμναστήριο 3 φορές την εβδομάδα απο 1 ώρα και 4 ημέρες ξεκούρασης. Στα off σου βάζεις και cardio αν θές.

    Φτιάξε το πρόγραμμα σου αναλόγως.
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-01-12 14:42 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Keirox Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να κοιμάσε τουλάχιστον 8-9 ώρες την ημέρα. Αν δεν μπορείς παράτα το γυμναστήριο για ένα 6μηνο-7μηνο και χρησιμοποίησε τον χρόνο αυτόν για ξεκούραση.


    Και μετα τις πανελλαδικές ξεκίνα ξανά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-01-12 15:38 #8
    Προεπιλογή
    Έχετε ένα δίκιο....απλά πριν ένα χρόνο είχα χάσει παρά πολλά κιλά κ τώρα άρχισα σιγά σιγά να τα βαζω...με έχει πιάσει φοβία κ άρχισα πάλι γυμναστήριο αλλά με 6 ώρες υπνο τη μέρα είμαι ψοφιος στην κυριολεξία.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-01-12 15:43 #9
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    @arxangele και εγω δινω φετος φιλε και ειναι η καλυτερη εκτονωση η γυμναστικη!Ολοι λενε ε 3τη λυκειου φετος το σταματαω αυτο ειναι για τα ποζερια για να φανει λιγο κανενας κοιλιακος και να τον δειχνουν αυτος που αγαπαει κατι δεν το σταματαει ποτε!Ποτε δεν ειπα πω κοιτα μπορουσα να διαβασω τοτε που εκανα την γυμναστικη!οχι!το κανω επειδη το αγαπαω!Μην την σταματας κα8ολου την γυμναστικη 8α σε βοη8αει παντου και εγω με 6με 5:30 ωρες ειμαι κα8ε μερα αλλα οταν ερχεται η ωρα για γυμναστικη ειμαι σαν να ξυπνησα!

    ΠΣ.απο συμπληρωμματα τιποτα δεν χρειαζεσαι εχουμε ακομα την μαναρα μας και μας τα κανει ολλα με 3πορτοκαλια το πρωι ειναι μπομπα!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Spyrous : 15-01-12 στις 15:46
    AΡΓΑ-ΣΤΑΘΕΡΑ-ΠΟΙΟΤΙΚΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-01-12 16:18 #10
    Προεπιλογή
    aderall κατι jερουν τα αμερικανια αν και μονο ακουστα το εχω
    mens sana in corpore sano LIKE STEPHEN HAWKING
    https://www.goodreads.com/user/show/35486941-giannis (audiobooks)
    first master the rules then bend the rules
    know what you support but also know what you reject
    challenge conventional wisdom
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-01-12 16:26 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Spyrous Εμφάνιση μηνυμάτων
    @arxangele και εγω δινω φετος φιλε και ειναι η καλυτερη εκτονωση η γυμναστικη!Ολοι λενε ε 3τη λυκειου φετος το σταματαω αυτο ειναι για τα ποζερια για να φανει λιγο κανενας κοιλιακος και να τον δειχνουν αυτος που αγαπαει κατι δεν το σταματαει ποτε!Ποτε δεν ειπα πω κοιτα μπορουσα να διαβασω τοτε που εκανα την γυμναστικη!οχι!το κανω επειδη το αγαπαω!Μην την σταματας κα8ολου την γυμναστικη 8α σε βοη8αει παντου και εγω με 6με 5:30 ωρες ειμαι κα8ε μερα αλλα οταν ερχεται η ωρα για γυμναστικη ειμαι σαν να ξυπνησα!

    ΠΣ.απο συμπληρωμματα τιποτα δεν χρειαζεσαι εχουμε ακομα την μαναρα μας και μας τα κανει ολλα με 3πορτοκαλια το πρωι ειναι μπομπα!
    φιλε αν εχεις χρονο για σχολειο-φροντ-πανε ελα στο φροντ-διαβασμα με αξιωσεις-και υπνο και σου μενει χρονος-διαθεση-ορεξη για προπονηση τι να πω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-01-12 16:50 #12
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    aderall κατι jερουν τα αμερικανια αν και μονο ακουστα το εχω
    αυτο ειναι αμφεταμινη!
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-01-12 17:02 #13
    Προεπιλογή
    αμφεταμίνες δεν δίνουν σε προγραματα αποτοξίνωσης?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-01-12 17:02 #14
    Banned
    Εγγραφή
    17-12-2008
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    875
    Προεπιλογή
    Εκμεταλλεύσου καλύτερα τον χρόνο σου. Πάρε 2 αλτήρες και κάνε 2 φορές την εβδομάδα γυμναστική στο σπίτι για μισή ώρα. Το να σταματήσεις απότομα την γυμναστική θα σε οδηγήσει σε κατάθλιψη. Μην διαβάζεις μαθήματα που είναι ηλίθια όπως θρησκευτικά, ή άλλα που δεν σε ενδιαφέρουν. Αν πάλι βλέπεις ότι κουράζεσαι συνεννοήσου με τους γονείς σου και μην πηγαίνεις τις πρώτες ώρες του σχολείου μερικές μέρες. Εξήγησε τους το με ηρεμία, πες τους ότι δεν νιώθεις καλά και ότι θα σε βοηθήσει στο διάβασμα να είσαι φρέσκος και θα σε καταλάβουν Εγώ αυτό έκανα τα τελευταία 2 χρόνια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-01-12 17:25 #15
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andrikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκμεταλλεύσου καλύτερα τον χρόνο σου. Πάρε 2 αλτήρες και κάνε 2 φορές την εβδομάδα γυμναστική στο σπίτι για μισή ώρα. Το να σταματήσεις απότομα την γυμναστική θα σε οδηγήσει σε κατάθλιψη. Μην διαβάζεις μαθήματα που είναι ηλίθια όπως θρησκευτικά, ή άλλα που δεν σε ενδιαφέρουν. Αν πάλι βλέπεις ότι κουράζεσαι συνεννοήσου με τους γονείς σου και μην πηγαίνεις τις πρώτες ώρες του σχολείου μερικές μέρες. Εξήγησε τους το με ηρεμία, πες τους ότι δεν νιώθεις καλά και ότι θα σε βοηθήσει στο διάβασμα να είσαι φρέσκος και θα σε καταλάβουν Εγώ αυτό έκανα τα τελευταία 2 χρόνια.
    Δεν καταλαβαίνω με ποιο κριτήριο χαρακτηρίζεις κάποιο μάθημα ηλίθιο. Ειδικά βάζοντας τα Θρησκευτικά μέσα κάνεις επίθεση σε συγκεκριμένη ομάδα ανθρώπων. Θα μπορούσες να είσαι πιο έξυπνος στον λόγο σου και να πεις απλά να ασχοληθεί περισσότερο με μαθήματα που είναι στις Πανελλήνιες και μετράνε στον βαθμό Πτυχίου.
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία