Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 32
  1. 15-01-12 17:41 #16
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    το λοιπον...... το θεμα δεν γραφει πουθενα για θρησκευτικα και για αμφεταμινες.... οποτε stay on topic..... περι θρησκευτικων στα οφ τοπικ και για τις αμφεταμινες καλο θα ηταν να μην δω τιποτα αλλο γραμμενο...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-01-12 18:00 #17
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    το λοιπον...... το θεμα δεν γραφει πουθενα για θρησκευτικα και για αμφεταμινες.... οποτε stay on topic..... περι θρησκευτικων στα οφ τοπικ και για τις αμφεταμινες καλο θα ηταν να μην δω τιποτα αλλο γραμμενο...
    Devil, στην περίπτωση του, πιστεύεις μια πολυ-βιταμίνη θα βοηθούσε;
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-01-12 18:02 #18
    Προεπιλογή
    καλα μη βαρατε απλα θυμηθηκα κατι σχετικο που ειχα δει απο ενα ντοκυμαντερ που ειδα (Bigger Stronger Faster) και προσπαθουσα να ειμαι σαρκαστικος τεσπα συγνωμη κι ολας δηλαδη
    mens sana in corpore sano LIKE STEPHEN HAWKING
    https://www.goodreads.com/user/show/35486941-giannis (audiobooks)
    first master the rules then bend the rules
    know what you support but also know what you reject
    challenge conventional wisdom
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-01-12 18:05 #19
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michaelangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Devil, στην περίπτωση του, πιστεύεις μια πολυ-βιταμίνη θα βοηθούσε;
    προσωπικα πιστευω πως οχι....

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα μη βαρατε απλα θυμηθηκα κατι σχετικο που ειχα δει απο ενα ντοκυμαντερ που ειδα (Bigger Stronger Faster) και προσπαθουσα να ειμαι σαρκαστικος τεσπα συγνωμη κι ολας δηλαδη
    απλα το γραφω για να μην ξεφευγουμε σε αμφεταμινες και αλλα τετοια....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-01-12 18:13 #20
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dark Εμφάνιση μηνυμάτων
    το καλύτερο είναι να κάτσεις να ξεκουραστείς 15 μέρες,
    ούτε σε απόδοση θα χάσεις το αντίθετο μάλιστα
    επειδή θα ηρεμήσει το κορμί σου θα παίζεις περισσότερα κιλά και με όρεξη
    αυτο..

    συμπληρωμα κατα της κουρασης ακομα δεν υπαρχει..μονο η ξε-κουραση..
    το μονο που θα καταφερεις αν παρεις ενα συμπληρωμα για εξτρα ενεργεια(καφεινες κλπ),ειναι να τεντωσεις το σωμα σου γιατι λογω του συμπληρωματος θα νιωθεις οτι εχεις ενεργεια ενω στην ουσια θα πιεζεσαι χωρις να το καταλαβαινεις..
    κ μετα θα κλαταρεις πανηγυρικα...
    δεν μπορεις να ξεγελασεις το σωμα με κανενα συμπληρωμα σε αυτον τον τομεα ειδικα....οποτε καλο ειναι τουλαχιστον να το ακουσεις.

    επισης καλο ειναι να δεις τις προτεραιοτητες σου σε αυτο το σημειο της ζωης σου..
    κ εκει να επικεντωθεις.
    ειναι η γυμναστικη η οι πανελληνιες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-01-12 18:45 #21
    Προεπιλογή
    Κάποιοι εδώ πέρα είναι ότι νά 'ναι...(αναφέρομαι στο φίλο με τα ''αμερικανάκια'')
    Τέσπα ήταν παρένθεση αυτό. Φίλε μου είσαι πολύ μικρός για να αρχίσεις να παίρνεις συμπληρώματα, ιδιαίτερα κι όλας σε μια περίοδο που δεν έχεις το χρόνο να ρίξεις βάρος σε αυτά. Και όταν λέω αυτά να εννοώ προπόνηση, διατροφή, αποθεραπεία και πολλά άλλα. Άρα όπως πρότεινε και ο Αντρίκος και πολλοί άλλοι πιο πάνω πάρε ένα μονόζυγο, ένα στρώμα κοιλιακών και 2 αλτήρες και πίστεψε με θα κάνεις μια χαρά γυμναστική σπίτι σου.
    Και θα κάνεις όποτε έχεις χρόνο εσύ και δεν θα τρως χρόνο σε μετακινήσεις να πηγαίνεις γυμναστήριο και τα σχετικά(και αναφέρω το χρόνο γιατί όλοι μας περάσαμε από εκεί και ξέρουμε πόσο πιεσμένος είναι κάποιος, ειδικά αν έχει υψηλούς στόχους). Και όποτε μπορείς ρίχνε και κανά 30λεπτο τρεξιματάκι και είσαι πολύ καλύτερα από πολλούς που πηγαίνουν γυμναστήριο.

    Υ.Γ. Ούτε συμπληρώματα ούτε τίποτα. Χρήσιμη θα είναι μια πολυβιταμίνη και θα σε βοηθήσει και στο διάβασμά σου(Πάρε μία που να έχει και Q10).
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-01-12 19:07 #22
    Προεπιλογή
    γυμναστήριο παω 1.15 και 2.30 είμαι σπίτι ...6 με 8 εχω φροντ οπότε στις ώρες είμαι ψιλοχαλαρα, το σχολείο μου είναι δίπλα στο γυμ και 10 λεπτά από το σπίτι Εχω και αλτηρες κ στρώμα κ καγκελακι για κοιλιακούς μονόζυγο δεν μπορώ να κάνω(βγάζω μαξ 5 επαναλήψεις)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-01-12 19:22 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arxangelos Εμφάνιση μηνυμάτων
    γυμναστήριο παω 1.15 και 2.30 είμαι σπίτι ...6 με 8 εχω φροντ οπότε στις ώρες είμαι ψιλοχαλαρα, το σχολείο μου είναι δίπλα στο γυμ και 10 λεπτά από το σπίτι Εχω και αλτηρες κ στρώμα κ καγκελακι για κοιλιακούς μονόζυγο δεν μπορώ να κάνω(βγάζω μαξ 5 επαναλήψεις)
    Ο μονόζυγος είναι από τις πιο βασικές ασκήσεις, γυμνάζει και δυναμώνει σχεδόν όλα τα σημεία του πάνω μέρους. Να κάνεις και σιγά σιγά θα δεις θα αυξάνεις τις επαναλήψεις. Άσε μου αλλάζοντας το τρόπο που θα πιάνεις το μονόζυγο κάνεις κια πολλές παραλλαγές!
    Για την περίπτωση σου το μονόζυγο για εμένα προσωπικά είναι must!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-01-12 19:39 #24
    Banned
    Εγγραφή
    27-09-2010
    Μηνύματα
    343
    Προεπιλογή
    φιλε οπως ειπαν και καποια παιδια παραπανω,αν στοχευεις σε βαρβατες σχολες επικεντρωσου εκει και ελατωσε το γυμναστηριο ,μπορεις ανετα να κανεις δουλεια και με 3 φορες την εβδομαδα και αν δεν σου βγαινει ουτε αυτο ,κανε σπιτι σου απλα για να συντηρησαι και να μην το κοψεις τελειως κατι που δεν θες,υπομονη λιγοι μηνες ειναι θα περασουν και μετα πεφτεις με τα μουτρα παλι στην προπονηση,αλλα ειναι κριμα να παρεκκλινεις απο τους στοχους σου στο διαβασμα για τα βαρη,γτ μετα αν αποτυχεις θα ειναι χειροτερα απο το να επαιρνες και 2 3 κιλα τωρα

    ΥΓ: παντως πιστευω οτι αμα μειωσεις τα θρησκευτικα θα δεις δραματικη βελτιωση στην ξεκουραση, μπαχαχχαχαχαχαχααχαχχα γεια σου ρε αντρικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-01-12 19:55 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitrios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο μονόζυγος είναι από τις πιο βασικές ασκήσεις, γυμνάζει και δυναμώνει σχεδόν όλα τα σημεία του πάνω μέρους. Να κάνεις και σιγά σιγά θα δεις θα αυξάνεις τις επαναλήψεις. Άσε μου αλλάζοντας το τρόπο που θα πιάνεις το μονόζυγο κάνεις κια πολλές παραλλαγές!
    Για την περίπτωση σου το μονόζυγο για εμένα προσωπικά είναι must!
    Στο σπίτι σωστές έλξεις δεν γίνονται. Μόνο με λαβή στο ύψος των ώμων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-01-12 19:58 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο σπίτι σωστές έλξεις δεν γίνονται. Μόνο με λαβή στο ύψος των ώμων.
    Aυτό που το στηρίζεις; Φιλικά πάντα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-01-12 01:38 #27
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    η διατροφη σου πως ειναι?

    εγω στις εξετασεις που ειμαι σε παρομοια κατασταση πινω περισσοτερο καφε,και παιρνω τυροσινη
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-01-12 17:52 #28
    Προεπιλογή
    Η διατροφή μου

    Πρωινό(7.00)
    1 σκουπ πρωτεΐνης σε νερό
    1 ή 2 φέτες ψωμί με κασερι(light) κ γαλοπούλα
    Δεκατιανο(10.30)
    2 κουλούρια
    Στις 1.30 προπόνηση
    Μεσημεριανό(2.30)
    Πχ σήμερα έφαγα
    1 τόνο σε νερό με κριθαρακι
    αρκετή σαλάτα με 1 φέτα ψωμί
    Απόγευμα (5.00-5.30)
    1 σκουπ πρωτεΐνης σε γαλα
    Μίση μπανάνα
    Βραδυνό(8.30-9.30)
    Φρούτα(1-2 πορτοκάλια+1 μήλο)
    Κανένα γιαούρτι και καμιά φέτα μαύρο ψωμί με γαλοπούλα κασερι(light)

    Ενδιάμεσα μπορεί να τσιμπολογησω και καμιά χούφτα φυστικια..και σίγουρα 1-2 φρούτα ακόμη(συνήθως πορτοκάλια)

    Επίσης μήπως πριν την προπόνηση να αυξησω την ποσότητα του υδατανθρακα που παίρνω? Γτ πχ σήμερα έκανα στήθος και το μόνο που πέτυχα ήταν ένα μηδαμινό πρήξιμο...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη arxangelos : 16-01-12 στις 18:02
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-01-12 13:45 #29
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitrios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτό που το στηρίζεις; Φιλικά πάντα.
    Στο ότι ένα συμβατικό μονόζυγο εφαρμοσμένο σε μια κλασσική ελληνική πόρτα δεν σε αφήνει να έχεις ικανοποιητικό άνοιγμα και έυρος κινήσεων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-01-12 15:35 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο ότι ένα συμβατικό μονόζυγο εφαρμοσμένο σε μια κλασσική ελληνική πόρτα δεν σε αφήνει να έχεις ικανοποιητικό άνοιγμα και έυρος κινήσεων.
    Δεν αναφερόμουν στο συμβατικό που ουσιαστικά είναι μια απλή μπάρα που μετά από λίγη χρήση θα φύγει με την κάσα...
    Αναφερόμουν σε κάτι τέτοιο:
    Όνομα: 12_0.jpg Εμφανίσεις: 560 Μέγεθος: 4,3 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία