Θέμα: Elina's log

Σελίδα 3 από 79 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 1173
  1. 16-01-12 19:12 #31
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραιααααα...ποσταρε το...
    οκ φευγω γυμναστηριο τωρα... θα το κλεψω και θα το φερω σπιτι να το ποσταρω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-01-12 21:52 #32
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραιααααα...ποσταρε το...
    τι να σου πω..ε τι να σου πω..το προγραμμα μεχρι χθες ηταν εκει..και σημερα πεταξαν οσα εκλειναν εναν χρονο....
    ποση γκαντεμια????
    το συμπαν μου στελνει οιωνους να μην κανω βαρη χαχα

    επομενως αυτοσχεδιασα απο οτι θυμομουν...εε χαλαρα εκανα σημερα μη με βρισεις πρωτη μερα

    λοιποον

    Πρωινο 2 παξιμαδακια κρισπιες χωρις ζαχαρη.. 200 μλ γαλα 1.5% 1 βραστο αυγο

    Δουλεια 4 ωρες περπατημα

    Αναμεσα δεκατιανο 1 πορτοκαλι

    Μεσημεριανο (ποσο ωραιο παιζει να ταν??) φιλετο κοτοπουλο μαριναρισμενο με μουσταρδα λεμονι παπρικα και ριγανη..με πατατες λεμονατες στην χυτρα (1 κουταλια γλυκου λαδι)..και μια πεντανοστιμη ντοματα χωριατικη...ααχχχχ

    Απογευματινο ενα γιαουρτι 2% και ενα ξινομηλο

    Προπονηση
    Ζεσταμα 10 λεπτα
    20 λεπτα κοιλιακοι στο παουερ πλειτ...και μια ασκηση ραχιαιοι(ναι πρεπει να κανω κι αλλους αλλα το ξεχασα )
    και τωρααα...
    στα βαρη εκανα τρικεφαλο και πλατη..

    πιεσεις τρικεφαλων στην τροχαλια..(αν λεγεται ετσι που ειναι τα χερια 90 μοιρες με το σωμα και τα κατεβαζεις) 4 σετ
    10 επαναληψεις 10 κιλα... 8 επαναληψεις 15 (που τις εβγαλα χαλια γιατι ηταν πολλα τα κιλα τελικα) και αλλες 10+10 με 12,5 κιλα...

    μετα εκανα βυθισεις 4χ10

    μετα πηγα για εκτασεις (αν λεγονται ετσι) αλλα το χερι πραγματικα δεν σηκωνοταν..εκανα 5 και μετα αληθεια δεν πηγαινε πανω..

    και παμε πλατη..λατ μασιν..εμπροσθολαιμιες... 4σετ... 12 ρεπσ 15 κιλα...8ρεπς 20 κιλα...10 ρεπς 15 κιλα 10 ρεπς 15 κιλα..
    μετα το μηχανημα upper back (που ειμαι σιγουρη οτι το κανω λαθος) 4 σετ των 10 ρεπς 10 κιλα...

    και τελος vertical traction 4 σετ 10 κιλα 25 κιλα..
    αποθεραπειρα 5 λεπτα.. και δροοομο..

    Βραδυνο : 110 γρ φιλετο κοτοπουλο..150 γρ πατατες (μηπως πολυς υδατανθρακας για βραδυνο??) και μια ντοματα...
    α..και 5 σταφιδες

    λιπαρα γυρω στα 32 γραμμαρια..η διαιτολογος μου χε βαλει κ αλλα αλλα δεν τα φαγα... πολλα δεν ειναι?

    πανικοβληθηκα λιγο με το προγραμμα...δεν εχω ιδεα τι να κανω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη eli_din3 : 16-01-12 στις 21:56
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-01-12 01:44 #33
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι να σου πω..ε τι να σου πω..το προγραμμα μεχρι χθες ηταν εκει..και σημερα πεταξαν οσα εκλειναν εναν χρονο....
    ποση γκαντεμια????
    το συμπαν μου στελνει οιωνους να μην κανω βαρη χαχα

    επομενως αυτοσχεδιασα απο οτι θυμομουν...εε χαλαρα εκανα σημερα μη με βρισεις πρωτη μερα

    λοιποον

    Πρωινο 2 παξιμαδακια κρισπιες χωρις ζαχαρη.. 200 μλ γαλα 1.5% 1 βραστο αυγο θα προτιμουσα δυο φετες ψωμι μαυρο πχ γερμανικο(μια)να σε κρατησει πιο πολυ

    Δουλεια 4 ωρες περπατημα ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΡΑΩ ΚΑΝ

    Αναμεσα δεκατιανο 1 πορτοκαλι

    Μεσημεριανο (ποσο ωραιο παιζει να ταν??) φιλετο κοτοπουλο μαριναρισμενο με μουσταρδα λεμονι παπρικα και ριγανη..με πατατες λεμονατες στην χυτρα (1 κουταλια γλυκου λαδι)..και μια πεντανοστιμη ντοματα χωριατικη...ααχχχχ δεν ξερω ρε,...εσυ το φαγες μονοφαγουυ!!!!!!!

    Απογευματινο ενα γιαουρτι 2% και ενα ξινομηλο

    Προπονηση
    Ζεσταμα 10 λεπτα
    20 λεπτα κοιλιακοι στο παουερ πλειτ...και μια ασκηση ραχιαιοι(ναι πρεπει να κανω κι αλλους αλλα το ξεχασα )φφφφφφφφφ
    και τωρααα...
    στα βαρη εκανα τρικεφαλο και πλατη..

    πιεσεις τρικεφαλων στην τροχαλια..(αν λεγεται ετσι που ειναι τα χερια 90 μοιρες με το σωμα και τα κατεβαζεις) 4 σετ
    10 επαναληψεις 10 κιλα... 8 επαναληψεις 15 (που τις εβγαλα χαλια γιατι ηταν πολλα τα κιλα τελικα) και αλλες 10+10 με 12,5 κιλα...

    μετα εκανα βυθισεις 4χ10 σε παγκο η διζυγο με υποβοηθηση?

    μετα πηγα για εκτασεις (αν λεγονται ετσι) αλλα το χερι πραγματικα δεν σηκωνοταν..εκανα 5 και μετα αληθεια δεν πηγαινε πανω..

    και παμε πλατη..λατ μασιν..εμπροσθολαιμιες... 4σετ... 12 ρεπσ 15 κιλα...8ρεπς 20 κιλα...10 ρεπς 15 κιλα 10 ρεπς 15 κιλα..
    μετα το μηχανημα upper back (που ειμαι σιγουρη οτι το κανω λαθος) 4 σετ των 10 ρεπς 10 κιλα...

    και τελος vertical traction 4 σετ 10 κιλα 25 κιλα..
    αποθεραπειρα 5 λεπτα.. και δροοομο..

    Βραδυνο : 110 γρ φιλετο κοτοπουλο..150 γρ πατατες (μηπως πολυς υδατανθρακας για βραδυνο??) και μια ντοματα...
    α..και 5 σταφιδες γενικα ναι και τις σταφιδες δεν χρειαζοταν....αλλα ηταν μετα απο προπονηση οποτε δεκτον...τι ωρα το εφαγες?

    λιπαρα γυρω στα 32 γραμμαρια..η διαιτολογος μου χε βαλει κ αλλα αλλα δεν τα φαγα... πολλα δεν ειναι? α ναι ειναι κ η διατολογος...

    πανικοβληθηκα λιγο με το προγραμμα...δεν εχω ιδεα τι να κανω
    εννοεις απο τα βαρη?γιατι πανικοβληθηκες?

    λοιπον κουλ λεμε...θα τα δουμε ολα μαζι!ακους εκει αγχωθηκε η αλλη επειδη πηγε για προπονηση...αντε καλε...εγω σημερα πχ ενω ημουν σκατα ,σηκωνομαι φουλ μουσικη λεωωωωω θα παςςςςςςςς και οχι μονο πηγα αλλα στο δρομο εκανα κ μπιτ μπιτ σαν κογιοτ....τρελο γελιο λεμε! να ετσι ενα πραγμα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-01-12 10:20 #34
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    εννοεις απο τα βαρη?γιατι πανικοβληθηκες?

    λοιπον κουλ λεμε...θα τα δουμε ολα μαζι!ακους εκει αγχωθηκε η αλλη επειδη πηγε για προπονηση...αντε καλε...εγω σημερα πχ ενω ημουν σκατα ,σηκωνομαι φουλ μουσικη λεωωωωω θα παςςςςςςςς και οχι μονο πηγα αλλα στο δρομο εκανα κ μπιτ μπιτ σαν κογιοτ....τρελο γελιο λεμε! να ετσι ενα πραγμα...
    οι βυθισεις ηταν ..χμμ..επιασα εκει που κανουν κωπηλατικη και αρχισα....γιατι διζυγο ρωμαικη καρεκλα νομιζω δεν εχει το γυμ..οχι οτι θα μοορουσα να το κανω εκει..ο τρικεφαλος ειναι το πιο αδυναμο σημειο μου..το βραδυνο ηταν στις 8μιση το βραδυ..
    οχι βρε αγχωθηκα που δεν εχω προγραμμα και κανω στα κουτουρου οτι μου ρθει..και επισης δεν το φχαριστηθηκα ετσι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-01-12 17:00 #35
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Σημερα δεν εχει προπονηση γιατι τρεχω σαν τον Βεγγο απο τις 9 το πρωι μεχρι τις 9 το βραδυ...μαμ :

    Πρωινο 45 γρ μουσλι fytro και 200 γρ γαλα 1.5%

    Δεκατιανο 1 πορτοκαλι 6 αμυγδαλα

    Μεσημεριανο 150 γρ ψαρι (βγαλε κοκαλα κεφαλια βλακειες ουτε 50 δεν εμειναν που λεει ο λογος),, + λαχανο σαλατα με μια κουταλια τ γλυκου λαδι συν 2 φετες ψωμι ολικης..τι να κανω ρε chief δεν μου φθασαν της καψερης....

    Απογευματινο θα φαω 1 krispies χωρις ζαχαρη με ενα la vas qui rit light και μια μπανανα......

    καιιι Βραδυνο : λεω καμια σαλατουλα με 2 φετες γαλοπουλα που εχω να φαω και καιρο
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-01-12 00:16 #36
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σημερα δεν εχει προπονηση γιατι τρεχω σαν τον Βεγγο απο τις 9 το πρωι μεχρι τις 9 το βραδυ...μαμ :

    Πρωινο 45 γρ μουσλι fytro και 200 γρ γαλα 1.5%

    Δεκατιανο 1 πορτοκαλι 6 αμυγδαλα

    Μεσημεριανο 150 γρ ψαρι (βγαλε κοκαλα κεφαλια βλακειες ουτε 50 δεν εμειναν που λεει ο λογος),, + λαχανο σαλατα με μια κουταλια τ γλυκου λαδι συν 2 φετες ψωμι ολικης..τι να κανω ρε chief δεν μου φθασαν της καψερης....

    Απογευματινο θα φαω 1 krispies χωρις ζαχαρη με ενα la vas qui rit light και μια μπανανα......

    καιιι Βραδυνο : λεω καμια σαλατουλα με 2 φετες γαλοπουλα που εχω να φαω και καιρο
    θα μπορουσες να φας σαλατουλα με κανα ασπραδι λεω εγω τωρα ....κανεναν τονο...

    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-01-12 00:17 #37
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι βυθισεις ηταν ..χμμ..επιασα εκει που κανουν κωπηλατικη και αρχισα....γιατι διζυγο ρωμαικη καρεκλα νομιζω δεν εχει το γυμ..οχι οτι θα μοορουσα να το κανω εκει..ο τρικεφαλος ειναι το πιο αδυναμο σημειο μου..το βραδυνο ηταν στις 8μιση το βραδυ..
    οχι βρε αγχωθηκα που δεν εχω προγραμμα και κανω στα κουτουρου οτι μου ρθει..και επισης δεν το φχαριστηθηκα ετσι




    κακως...οποτε πηγαινεις γυμναστηριο απλα πορωνεσαι κ κανεις...νομος..

    οχι για πολυ ακομα ναι?
    θα σε φτιαξω.
    .
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-01-12 00:46 #38
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    [/B]


    κακως...οποτε πηγαινεις γυμναστηριο απλα πορωνεσαι κ κανεις...νομος..

    οχι για πολυ ακομα ναι?
    θα σε φτιαξω.
    .
    περιμενω με ανυπομονησια σαν μικρη μαθητρια
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-01-12 22:55 #39
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    ουυυυυυυυυυυυυ να μαι παλι!

    σημερα στο γυμναστηριο εκανα οτι να ναι..για ωμους και στηθος αρχισα..σε ποδια κατεληξα...

    Πρωινο 30 γρ μουσλι με 200 γρ γαλα 1.5% και μια φετα ψωμι.. ε να μας κρατησει και λιγο... ανεβασμα σκαλας 4 ωρες ειχα...

    Δεκατιανο 1 ξινομηλο

    Μεσημεριανο μακαρονια ολικης με σαλτσα ντοματας σπιτικη και 30 γρ philadelphia light.. σαλατα δν ειχα..αρχισα να τρωω κατι χορτα αλλα τα ειχε παραβρασει η μαμα μ κ ειχαν γινει χαλια....

    Απογευματινο 1 ολοκληρο αυγο συν 2 ασπραδια

    Γυμ...

    10 λεπτα διαδρομο ζεσταμα....τα 3 χαλαρο τρεξιμο στο 7.7 τα αλλα στο 6.5

    κοιλιακοι ραχιαιοι..
    και παμε ποδια..οτι να ναι εκανα...οτι εβρισκα κ οτι θυμομουν..

    -μηχανημα προσαγωγων 4 σετ... 15 επι 20 κιλα... 10 επι 25 κιλα...8 επι 25 κιλα..8 επι 25 κιλα..
    -μηχανημα απαγωγων 4 σετ... 30 επι 12... 30 επι 10..30 επι 10 30 επι 10..
    -standing leg curl.. 4 σετ... 12 επι 20...(ή 25 δεν θυμαμαι) ...12 επι 20..10 επι 20 ..10 επι 20..
    -μηχανημα τετρακεφαλων... 4 σετ..20 επι 10...
    -στο multi hip...πηγα να κανω την ασκηση για τους γλουτους..δεν ενιωσα γαμωτο στο σημειο να με καιει...δεν ξερω..ενω γενικα το νιωθα..ενιωθα ενα γενικο πραμα... 12 χ 30 μου φαινονται λιγα... αυξανω.. 12 επι 40.. λιγα..αυξανω..12 επι 50..λεω νταξει... 12 χ 50..
    -4χ12 καθισματα... (τα καθισματα δεν ξερω αλλα ποτε δεν τα νιωθα γλουτο..παντα τετρακεφαλο..βασικα γενικα εχωενα θεμα με τον γλουτο..δεν τον νιωθω ποτε γμτ..παντα ο τετρακεφαλος με πιανει)
    -πρεσσα..με ψηλα τα ποδια και ανοιχτα.. 3 σετ... 30 κιλα επι 10 επαναληψεις..παλι τετρακεφαλο ενιωσα..

    Αποθεραπεια..


    γυρνα σπιτι και τρωω βραδυνο... παααρα πολυ ωραιο βραδυνο...
    40 γρ ψωμι ολικης(2 μικρες φετουλες) με μια φετα γαλοπουλα και 50 γρ cottage...(μεχρι και στο cottage το χειροτερο διαλεξα..philadelphia..να φανταστω..ναι ναι ειναι χαλια αλλαξε το??) ως κρυο σαντουιτς..παααρα πλ ωραιο παιδια...
    εγω που μεχρι τωρα ετρωγα cottage και εκανα εμετο (χωρις υπερβολη ειχα κανει εμετο οταν ειχα δοκιμασει)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη eli_din3 : 18-01-12 στις 22:58
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-01-12 23:09 #40
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ουυυυυυυυυυυυυ να μαι παλι!

    σημερα στο γυμναστηριο εκανα οτι να ναι..για ωμους και στηθος αρχισα..σε ποδια κατεληξα...περιεργο...

    Πρωινο 30 γρ μουσλι με 200 γρ γαλα 1.5% και μια φετα ψωμι.. ε να μας κρατησει και λιγο... ανεβασμα σκαλας 4 ωρες ειχα...
    δεν το μετραω λεμε...
    Δεκατιανο 1 ξινομηλο

    Μεσημεριανο μακαρονια ολικης με σαλτσα ντοματας σπιτικη και 30 γρ philadelphia light.. σαλατα δν ειχα..αρχισα να τρωω κατι χορτα αλλα τα ειχε παραβρασει η μαμα μ κ ειχαν γινει χαλια....

    Απογευματινο 1 ολοκληρο αυγο συν 2 ασπραδια

    Γυμ...

    10 λεπτα διαδρομο ζεσταμα....τα 3 χαλαρο τρεξιμο στο 7.7 τα αλλα στο 6.5

    κοιλιακοι ραχιαιοι..
    και παμε ποδια..οτι να ναι εκανα...οτι εβρισκα κ οτι θυμομουν..

    -μηχανημα προσαγωγων 4 σετ... 15 επι 20 κιλα... 10 επι 25 κιλα...8 επι 25 κιλα..8 επι 25 κιλα..
    -μηχανημα απαγωγων 4 σετ... 30 επι 12... 30 επι 10..30 επι 10 30 επι 10..
    -standing leg curl.. 4 σετ... 12 επι 20...(ή 25 δεν θυμαμαι) ...12 επι 20..10 επι 20 ..10 επι 20..
    -μηχανημα τετρακεφαλων... 4 σετ..20 επι 10...
    -στο multi hip...πηγα να κανω την ασκηση για τους γλουτους..δεν ενιωσα γαμωτο στο σημειο να με καιει...δεν ξερω..ενω γενικα το νιωθα..ενιωθα ενα γενικο πραμα... 12 χ 30 μου φαινονται λιγα... αυξανω.. 12 επι 40.. λιγα..αυξανω..12 επι 50..λεω νταξει... 12 χ 50..
    -4χ12 καθισματα... (τα καθισματα δεν ξερω αλλα ποτε δεν τα νιωθα γλουτο..παντα τετρακεφαλο..βασικα γενικα εχωενα θεμα με τον γλουτο..δεν τον νιωθω ποτε γμτ..παντα ο τετρακεφαλος με πιανει)
    -πρεσσα..με ψηλα τα ποδια και ανοιχτα.. 3 σετ... 30 κιλα επι 10 επαναληψεις..παλι τετρακεφαλο ενιωσα..


    κ απο ολα αυτα πηγες κ εκανες αυτα τα χαζουλικα στην αρχη ε?κ στο τελος αφησες τα καλα ε?????α ρε ξυλο κ εσυ που θες...αναμονη αναμονη...
    Αποθεραπεια..τι αποθεραπεια?


    γυρνα σπιτι και τρωω βραδυνο... παααρα πολυ ωραιο βραδυνο...
    40 γρ ψωμι ολικης(2 μικρες φετουλες) με μια φετα γαλοπουλα και 50 γρ cottage...(μεχρι και στο cottage το χειροτερο διαλεξα..philadelphia..να φανταστω..ναι ναι ειναι χαλια αλλαξε το??) ως κρυο σαντουιτς..παααρα πλ ωραιο παιδια...
    εγω που μεχρι τωρα ετρωγα cottage και εκανα εμετο (χωρις υπερβολη ειχα κανει εμετο οταν ειχα δοκιμασει)
    τι ωρα εφαγες το ψωμι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-01-12 23:11 #41
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι ωρα εφαγες το ψωμι?
    8μιση... μεταπροπονητικο...
    εε να σου πω..τα κιλα για αρχη καλα ειναι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-01-12 23:13 #42
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    η αποθεραπεια..περπατημα..περιπου στο 6
    ναι ρε συ δεν το μετρας..αλλα οσο να το κανεις καποιες θερμιδες καιγονται και εγω λιμοκτονω
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-01-12 23:14 #43
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    8μιση... μεταπροπονητικο...
    εε να σου πω..τα κιλα για αρχη καλα ειναι?
    τα κιλα ειναι σχετικα με το καθε μηχανημα...δεν μπορω να γνωριζω αν τα δικα σου 20 κιλα ειναι οντως 20...καθε μηχανημα κ αλλο...
    εσυ τα ενιωσες οκ?οτι δουλευες η μπα?

    για τετοια ωρα θα ηθελα κατι αλλο σαν υδατανθρακα απλα αυτο που διαλεξες ηταν πιο γρηγορο...anyway...δεν τρεχει κατι βεβαια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-01-12 23:17 #44
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα κιλα ειναι σχετικα με το καθε μηχανημα...δεν μπορω να γνωριζω αν τα δικα σου 20 κιλα ειναι οντως 20...καθε μηχανημα κ αλλο...
    εσυ τα ενιωσες οκ?οτι δουλευες η μπα?

    για τετοια ωρα θα ηθελα κατι αλλο σαν υδατανθρακα απλα αυτο που διαλεξες ηταν πιο γρηγορο...anyway...δεν τρεχει κατι βεβαια...
    χμμ..τι θα ηθελες?? πες μου και μενα να μαθαινω
    ουυυ τα καραενιωσα..αφου στο τελος το ποδι εφευγε στην αρχικη θεση ηθελα δεν ηθελα....
    με τον γλουτο δεν ξερω τι θα κανω που δεν τον νιωθω ποτε τον αναθεματισμενο
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-01-12 23:18 #45
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    χμμ..τι θα ηθελες?? πες μου και μενα να μαθαινω
    ουυυ τα καραενιωσα..αφου στο τελος το ποδι εφευγε στην αρχικη θεση ηθελα δεν ηθελα....
    με τον γλουτο δεν ξερω τι θα κανω που δεν τον νιωθω ποτε τον αναθεματισμενο
    αναμονη κ υπομονη τεκνον μου ειναι οι λεξεις κλειδια για σενα...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 79 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία