Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 63
  1. 17-01-12 10:42 #1
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή κερδος απο πωληση συμπληρωματων
    ενας μαγαζατορας που εχει συμπληρωματα διατροφης πες οτι πουλαει δυο κουτια πρωτεινη 120 ευρω και τα δυο ας πουμε λογου χαρη την ελιτ την 2270 συσκευασια..ξερει κανεις ποσο θα τις αγορασει απο τον χονδρεμπορο?ρωταω για να υπολογισω τι του μενουν καθαρα,να υπολογισω αν βγαζει η αν δεν βγαζει φραγκα.
     

  2. 17-01-12 10:50 #2
    Προεπιλογή
    χαχαχα σκεφτεσαι να ανοιξεισ μαγαζι και ρωτασ!!!παντωσ λογικα βγαζουν .... γιατι εχω δει να κλεινουν σαντουιτσαδικα εχω δει να κλεινουν ζαχαροπλαστεια διαφορα μαγαζια τεσπα αλλα (φουσκωταδικα) δεν εχω δει να κλεινουν !!!
    ειμαι ο πιο τρελοσ λογικοσ και ο πιο λογικοσ τρελοσ!!!
     

  3. 17-01-12 11:00 #3
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SOSTARAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχα σκεφτεσαι να ανοιξεισ μαγαζι και ρωτασ!!!παντωσ λογικα βγαζουν .... γιατι εχω δει να κλεινουν σαντουιτσαδικα εχω δει να κλεινουν ζαχαροπλαστεια διαφορα μαγαζια τεσπα αλλα (φουσκωταδικα) δεν εχω δει να κλεινουν !!!
    χα χα ναι το σκεφτομαι να ανοιξω φουσκωταδικο να καταγραφει η λεξη στο λεξικο του μπαμπινιωτη παρακαλω..οποιος ξερει ας μου δωσει φωτα.
     

  4. 17-01-12 11:06 #4
    Προεπιλογή
    ναι ρε αφου ετσι τα λενε οι περισοτεροι (αυτοι που δεν ασχολουνται και δεν ξερουν καν τι ειναι οι πολυβιταμινεσ) .....δεν ξερω ρε φιλε και δεν νομιζω να ξερει καποιοσ απο εδω!!!
    ειμαι ο πιο τρελοσ λογικοσ και ο πιο λογικοσ τρελοσ!!!
     

  5. 17-01-12 11:08 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενας μαγαζατορας που εχει συμπληρωματα διατροφης πες οτι πουλαει δυο κουτια πρωτεινη 120 ευρω και τα δυο ας πουμε λογου χαρη την ελιτ την 2270 συσκευασια..ξερει κανεις ποσο θα τις αγορασει απο τον χονδρεμπορο?ρωταω για να υπολογισω τι του μενουν καθαρα,να υπολογισω αν βγαζει η αν δεν βγαζει φραγκα.
    Περιπου 100%
    ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ .......
     

  6. 17-01-12 11:12 #6
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GREEK POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περιπου 100%
    δηλαδη μια πρωτεινη που θα την πουλησει 60 θα την προμηθευτει γυρω στα 30?ποσο εγκυρη ειναι η πηγη σου?
     

  7. 17-01-12 11:13 #7
    Προεπιλογή
    καπου τοσο πιστευω και εγω πιστευω οτι μια προτεινη που την πουλαει 55-60 δεν την αγοραζει με τιποτα πανω απο 25 ευρω !!!ετσι πιστευω δηλαδη !!!
    ειμαι ο πιο τρελοσ λογικοσ και ο πιο λογικοσ τρελοσ!!!
     

  8. 17-01-12 11:19 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη μια πρωτεινη που θα την πουλησει 60 θα την προμηθευτει γυρω στα 30?ποσο εγκυρη ειναι η πηγη σου?
    Εχω καρφι απο μεσα (FBI) 33 ευρω μου ειπε οτι τη πηρε χοντρικη απο συμπληρωματαδικο ενας γυμναστηριουχος (γνωστος μου) αλλα πολυ πιθανο να τσεπωσε και αυτος το κατι της του (5-10) ευρα
    ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ .......
     

  9. 17-01-12 11:21 #9
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    τοτε οχι απλα λεει κωλολεει
     

  10. 17-01-12 11:22 #10
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GREEK POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω καρφι απο μεσα (FBI) 33 ευρω μου ειπε οτι τη πηρε χοντρικη απο συμπληρωματαδικο ενας γυμναστηριουχος (γνωστος μου) αλλα πολυ πιθανο να τσεπωσε και αυτος το κατι της του (5-10) ευρα
    σιγουρα τσεπωσε το κατιτις του
     

  11. 17-01-12 18:43 #11
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Aνοίξτε συμπληρωματάδικο να κονομήσετε,η πλεον σίγουρη επιχειρηματικη επένδυση στην Ελλάδα.
    Αφου να φανταστείτε ο Ελληνας εχει κοψει το κρεας για να αρχισει τις whey
     

  12. 17-01-12 18:58 #12
    Προεπιλογή
    Τα περισότερα φουσκωτάδικα δεν πουλάνε μόνο πρωτεϊνες και τα συναφή.
    Παρέχουν ολοκληρωμένες υπηρεσίες φουσκώματος. Είναι σαν να λέμε κάθετες μονάδες υποστήριξης
    Ελληνικό Σωματείο Δυναμικού Τριάθλου
    “Strength is the product of struggle, you must do what others don’t to achieve what others won’t”
    Henry Rollins
     

  13. 17-01-12 19:14 #13
    Το avatar του χρήστη flexakis

    Εγγραφή
    08-07-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    247
    Προεπιλογή
    Οι περισσοτεροι επιχειρηματιες που ασχολουνται με το εμποριο,εχουν κερδος τουλαχιστον 100%,ειτε ειναι συμπληρωματα,ειτε ειναι υποδηματα η ρουχα.
    Μπορει το κερδος να φανταζει μεγαλο αλλα συνυπολογιστε:ενοικιο,ΔΕΗ,ΟΤΕ,Ασφαλεια,μισθοι,τογκες κλπ.
    Και ο καφες εχει κοστος 0.10 euro και τον πληρωνουμε 3-4 euro τι παει να πει?
    Οτι οποιος εχει καφετερια κονομαει?
    Μην το βλεπεται μονοπλευρα.
    Ακυρο θεμα ανοιξατε.
    ISSA Certified Fitness Trainer/Certified Fitness Nutrition

     

  14. 17-01-12 19:19 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flexakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι περισσοτεροι επιχειρηματιες που ασχολουνται με το εμποριο,εχουν κερδος τουλαχιστον 100%,ειτε ειναι συμπληρωματα,ειτε ειναι υποδηματα η ρουχα.
    Μπορει το κερδος να φανταζει μεγαλο αλλα συνυπολογιστε:ενοικιο,ΔΕΗ,ΟΤΕ,Ασφαλεια,μισθοι,τογκες κλπ.
    Και ο καφες εχει κοστος 0.10 euro και τον πληρωνουμε 3-4 euro τι παει να πει?
    Οτι οποιος εχει καφετερια κονομαει?
    Μην το βλεπεται μονοπλευρα.
    Ακυρο θεμα ανοιξατε.
    Ειμαι έμπορος και η άποψη μου είναι ότι 100% κέρδος, ακόμη και μικτό είναι παράλλογο. Το παράδειγμα των καταστημάτων ένδυσης και υπόδησης που έφερες το αποδηκνύει. Γιαυτό το λόγο τώρα που τελείωσαν τα λεφτά τελείωσαν και τα μπερεκέτια και κάθονται αυτοί οι κύριοι και κυρίες και παραπονιούνται ότι δεν έχουν δουλειά. Επειδή επί σειρά ετών αφαιμάζουν τους πελάτες τους.
    Ελληνικό Σωματείο Δυναμικού Τριάθλου
    “Strength is the product of struggle, you must do what others don’t to achieve what others won’t”
    Henry Rollins
     

  15. 17-01-12 19:21 #15
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    εγω τωρα θα γινω το σπασικλακι...

    αν θυμαμαι καλα, αλλα 2-3 ιδια θεματα ειχαν ανοιξει στο παρελθον, και η καταληξη τους να οδηγηθουν σε λουκετο.

    οποτε φρεσκαροντας την μνημη μας, ας ριξουμε μια ματια στους κανονες. ετσι για να ξερουμε τι γραφουμε και πως.

    οχι πως εχει αναφερθει κατι μεμπτο. απλα για να προλαβω.
     

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία