Σελίδα 175 από 191 ΠρώτηΠρώτη ... 75125165173174175176177185 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.611 έως 2.625 από 2853
  1. 15-05-16 15:22 #2611
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    μα ετσι με βολευει ετσι το κανω φιλε μου προσαρμοζω στις αναγκες μου και στις μερες που εχω ανοικτο το γυμναστηριο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-05-16 22:26 #2612
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    μερα 1 απο τις 60

    ΣΤΗΘΟΣ

    πιεσεις στον παγκο 6 σετ των 12,10,10,9,11,14 με 60,80,90,115,110,100 κιλα

    εκτασεις στο κροςοβερ δυο αφαιρετικα σετ χωρις να μετραω

    ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ

    3 δισετ στην τροχαλια με σκοινι πιεσεις προς τα κατω με εκτασεις πανω απο το κεφαλι

    ΩΜΟΙ

    εκτασεις αλτηρων 2 σετ με τριπλη μειωση βαρους χωρις να μετραω μεχρι καψιμο


    ΦΑΓΗΤΟ

    200 ml γαλα 1,5% 5 κουταλιες της σουπας πιτυρο βρωμης 200 γραμμαρια γιαουρτι 3 βραστα αυγα

    ενα φρεντο καπουτσινο γλυκο η μονη ζαχαρη που επιτρεπω ειναι στον καφε

    μετα την προπονηση 3 αμινοξεα μια μπανανα ενα φακελακι whey

    δυο ωρες μετα τονοσαλατα με μηλο μαρουλι καρυδι σταφιδες ενα βραστο αυγο

    δυο ωρες μετα αμινοξεα

    πριν λιγο τονο σαλατα ιδια με το μεσημερι (εφτιαξα μια γιγας)μια μικρη φετα ψωμι ελαχιστο κασερι

    αργα το βραδυ 3 αμινοξεα και ισως δυο βραστα αυγα (ισως)

    αυτες τις 60 μερες απαγορευονται καθε ειδους γλυκο εκτος απο την ζαχαρη στο καφε αναψυκτικο σφολιατα τυλιχτο και γενικα δεν εχει κανενα τσιτ επιτρεπονται γαλακτοκομικα και ισως λιγος υδατανθρακας το βραδυ

    μετα το περας των εξηντα ημερων αφαιρω και τα γαλακτοκομικα για αλλες εξηντα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-05-16 22:40 #2613
    Προεπιλογή
    Ωραίος! Καλή καλοκαιρινή αρχή και ακόμα καλύτερη τελική ευθεία....δώστου να καταλάβει


    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-05-16 23:28 #2614

    Εγγραφή
    30-11-2014
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    1.953
    Προεπιλογή
    με ποιο κριτηριο βαζεις το οριο των 60 ημερων?
    και κυριως γιατι να κοψεις τα γαλακτοκομικα για 60 μερες ...??? πιο πολυ ζημια πιστευω θα εχεις παρα κερδος
    Έρωτας είναι να αφήσει στη μέση το πιτόγυρο για να σου απαντήσει στο μήνυμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-05-16 23:40 #2615
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    δεν υπαρχει κριτιριο καπου πρεπει να βαζεις ενα οριο και οταν ξερεις πιο ειναι αυτο παλευεις με ολες σου τις δυναμεις μετα μου αρεσει να προσαρμοζομαι σε σταδια και οχι να τα βαζω ολα μαζι στο παιχνιδι τα γαλακροκομικα θα δουμε πως θα με παει τωρα λεω ετσι εκειμη την ωρα να κανω αλλιως και να συνεχισω διαφορετικα κατσε να βγουν οι εξηντα και βλεπουμε γενικα μου αρεσει να προσαρμοζω σε σταδια το καθε τι και οχι ολα μαζι στο παιχνιδι


    γιανναρα creed θεοςευχαριστω για την εμπνευση

    αεροβια δεν ξεκινησα ακομα θελω να δω πως θα με παει τις πρωτες μερες το ολο σχεδιο και να την ενταξω σταδιακα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-05-16 21:42 #2616
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    μερα 2 απο 60

    ΠΟΔΙΑ

    σουπερ σετ εκτασεις ττρακεφαλων με χακ σκουωτ πεταξα και μερικα ντροπ υστερα στο λεγκ κερλ με τριπλες μειωσεις βαρους το μονο που θυμαμαι παντως η προπονηση ειναι πολυ δυνατη αλλα οταν κανω σουπερ σετ και ντροπς δεν συγκρατω νουμερα γιατι παω ενστικτωδως

    ΦΑΓΗΤΟ

    πρωινο 200 γραμμαρια γιαουρτι 2% 3 βραστα 5 κουταλιες πυτιρο σε ΝΕΡΟ

    καφες φρεντο καπουτσινο γλυκος

    πριν την προπονηση πεντε γραμαρια κιτρουλινη και 1,5 αλανινη (nls)η κιτρουλινη εχει γαματη πολυ ξυνη γευση (πραγματικα ενοιωσα ζωηρος)

    μετα την προπονηση 60 γραμμαρια protein meal της nls τιμιο φαινεται

    δυο ωρες μετα εναμιση κουτι τονο με μπασματι

    αργα το βραδυ κοντα πριν τον υπνο τρια μπιφτεκια κοτοπουλο σαλατα μαρουλι μηλο σταφιδα καρυδι

    σκορπια στη μερα μεσα αμινοξεα αποξηραμενο συκωτι παω να παρω 3 τωρα

    γιαννη χρηστο και οι αλλοι γνωστες του σπορ η πιο ισορροπημενη διαπλαση στα 90s?τι λετε?

    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-05-16 21:54 #2617
    Προεπιλογή
    Αποξηραμενο σηκωτι σε ταμπλετες μου ειχε πει παλια καποιος φιλος γνωστης ,να τα παιρνουμε ακομη κ εαν εχουμε την ιδια μερα μεσημεριανο γευμα σηκωτι κανονικο ,εμενα παντως μου φανηκε υπερβολικο.
    Ναι ειναι απιθανος ο Charles Clairmonte!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-05-16 09:42 #2618
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    χθες μερα 3η απο 60

    ΠΛΑΤΗ

    πολλα σουπερσετ γενικα οτι να ναι προπονηση απολα δεν μετραγα

    ΔΙΚΕΦΑΛΟ

    το ιδιο αναρχια παντου χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν εκανα καλη δουλεια

    ΦΑΓΗΤΟ

    3 βραστα αυγα 200 γραμμαρια γιαουρτι 2% ενα μηλο

    φρεντοκαπουτσινο γλυκο

    λιγο πριν την γυμναστικη κιτρουλινη αλανινη καραγουσταρω την οξινη γευση της οσο τιποτα

    μετα την γυμναστικη γυρω στις 2 60 γραμμαρια ανικαταστατης γευματος 222 θερμιδες

    2 ωρες μετα 3 μπιφτεκια κοτοπουλο σαλαταρα με μαρουλι ανανα μηλο καρυδι κρεμμυδι

    βραδυνο το ιδιο με το απο πανω

    αμινοξεα μεσα στην μερα διασπαρτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-05-16 10:04 #2619
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ξεχασα να γραψω οτι με τα δυο κυρια γευματα ειχα στο πρωτο μια μετρια ποσοτητα μπασματι και στο βραδυνο δυο κουταλιες της σουπας μπασματι μεσα στη σαλατα και μια φετα ψωμι ζεας οποιος δεν εχει δοκιμασει να ανακατεψει το ρυζι του με την σαλατα του χανει
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-05-16 10:13 #2620
    Προεπιλογή
    Bαγγέλα Καλημέρα !!!

    Μ αρέσει αυτή η αντίστροφη μέτρηση , σε βάζει σε Μάχιμο Μood

    Γνώμη μου είναι να ρίξεις και τα αερόβια στο παιχνίδι , θα τελειώσει η παρτίδα και θα μείνεις με τους Άσσους στο χέρι....
    Το αερόβιο μπορεί να σε βοηθήσει να φτάσεις την εικόνα που εσύ θέλεις χωρίς να ζοριστείς πολύ διατροφικά , άσε που "σβήνει" τυχών διατροφικές αμαρτίες !!!

    Έπειτα , πρωτού αρχίσεις τις πολύ σωστές διατροφικές επιλογές - περικοπές καθώς θα βελτιώνεσαι (πχ. πατάτα ή ρύζι ....ψάρι ή κοτόπουλο ) Φίλε πρέπει να κόψεις την ΖΑΧΑΡΗ !!!

    Ένας γλυκός Φραπέ αντιστοιχεί σε μία σοκολατίνα πάστα σε ζάχαρη.



    Φέτος θα κατεβάσεις το καλύτερο πακέτο ...
    ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ .......
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-05-16 11:31 #2621
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ελα θανασαρα παιχταρααεροβια θα μπει αλλα μετα την παροδο των δυο βδομαδων να δω πως μου κολλαει το ολο προγραμμα να δω τι θα παιχτει στις προπονησεις με τα βαρη πως θα ανταπεξερχομαι γενικα να βρω τα πατηματα μου και θα μπει και αυτη. διατροφικες ατασθαλειες δεν προκειται να συμβουνεχω καλο motivation ενα φιλο που ερχεται για προπονηση και ειναι σαν επτα μηνων γκαστρωμενη ειναι ξεκαρδικος και εκνευριστικος καθε μερα λεει δεν μπορω να καταλαβω πως μου βρηκαν ανεβασμενα τριγλυκεριδια και πως εχω κανει κοιλια αφου ενταξει ψιλοσωστα τρωω τα λεει και εχει πιει αργα το βραδυ δυο κοκακολες και τρεις μπαλες φαντασου τι εχει φαει ολη την μερα και εκει που γελαω ειναι μια κατασταση που με θυμωνει και με πεισμωνει κιολας
    παμε στη ζαχαρη στν καφε φιλε ενισταμαι με παραπονο νταξει τωρα βαζω τεσσερεις κοφτες ζαχαρη δεν νομιζω να κανουν την ιδια ζημια με την σοκολατινα που εχει και ενα σωρο αλλα βουτυρα σεα μεα θα σου κανω ομως την χαρη και θα το κλεισουμε στις δυο κοφτες μεσοβεζικη λυση οπως ειπα δεν ειναι 60 μερες στην ουσια μετα τις εξηντα λογικα θα εχουμε περισσοτςρα ζορια και θελω νοητικα να ειμαι ετοιμος για μετα τις εξηντα και οχι να μεινω χωρις καυσιμα στο ντεποζιτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-05-16 13:47 #2622
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Καλησπερα παλικαρια!


    Βαγγο αν μιλαμε για ενα καφε η ζαχαρη ειναι αμελητεα..Αν μιλαμε για 2-3 την ημερα τοτε θελει προσοχη. 4 κουταλιες (οχι κοφτες) του γλυκου εχουν 80 θερμιδες. Ετσι παρτο κι οχι οτι εχεις να κανεις με ζαχαρη.. Σιγουρα δεν ειναι το ιδιο με ενα αυγο αλλα εφοσον θερμιδικα εισαι εκει που πρεπει να εισαι, θα κοψεις. Τωρα αν οι 80 γινουν 240..εκει αλλαζει το πραγμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-05-16 14:15 #2623
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    φιλε βασιλη ενας καφες ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ οπως και να εχει τα παντα θα ειναι γραμμενα εδω
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-05-16 18:57 #2624
    Προεπιλογή
    XAXAXA !!! Aν είναι ένας τότε οκ , κράτα τον να σε ξεγελά η γλυκάδα του . (για την αναλογία ζάχαρης εννοούσα με την πάστα όχι τα υπόλοιπα )

    Κοίτα , υποτίθεται ότι από την στιγμή που σταματά η χειμωνιάτικη μασαμπούκα ότι μυικό κάναμε ...Έγινε !

    Οπότε μπαίνοντας σε περίοδο καθαρίσματος πρωταρχικός στόχος - σκοπός η μείωση λίπους , η γυμναστική και τα προγράμματα απλά κουμπώνουν στις αντοχές μας που μήνα με τον μήνα εξασθενούν !

    Τα λέω αυτά γιατί κανονικά το αερόβιο έπρεπε να ήταν All around the year
    με αυξομειώσεις σε ένταση και περιοδικότητα και όχι να μου λες τώρα να δω πως θα μου πάνε τα βάρη και βλέπουμε....Όποιος δεν θέλει να ζυμώσει 10 μέρες κοσκινίζει Βαγγελάκοοοοοο

    Χέστηκες αν τραβάς στην προπό ή αν έκανες μεγάλο φορτίο , αυτοί οι 2 - 3 μήνες ανήκουν στην προσεγμένη διατροφή και το αερόβιο ΤΕΛΟΣ !!!!
    ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ .......
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-05-16 19:44 #2625
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    δεκα μερες ακομα ρεεεε τι σου ζηταω πια απανθρωπε τυπεεεε
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 175 από 191 ΠρώτηΠρώτη ... 75125165173174175176177185 ... ΤελευταίαΤελευταία