Σελίδα 1 από 191 1231151101 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 2853
  1. 23-01-12 16:28 #1
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή Η Ρουτίνα μου
    ξεκιναω και εγω ενα ημερολογιο με σκοπο να καταγραφω την προοδο μου στοχος μου ειναι να αποκτησω μυικο ογκο με σχετικη ποιοτητα κατι που με τα χρονια το εχω καταφερει.το προγραμμα που ακολουθω με καλα αποτελεσματα ειναι το εξης
    δευτερα:ωμοι τρικεφαλοι
    τριτη:ποδια
    τεταρτη:παυση
    πεμπτη στηθος
    παρασκευη:πλατη δικεφαλοι
    σαββατο:παυση
    κυριακη:παυση
    το δυνατο μου σημειο ειναι τα χερια και το αδυνατο τα ποδια λογω γονατων.επιθυμω να φερω τα ποδια μου σε αναλογια με τον κορμο μου οι γαμπες μου ειναι για κλαμματα.σκοπος του ημερολογιου ειναι η παρατηρηση της προοδου και τυχων λαθων που με τις παρατηρησεις σας και με τις υποδηξεις σας θα με βοηθατε να διορθωνω επισης πιστευω στο ψυχολογικο ντοπινγκ που θα μου προσφερετε καλη μου επιτυχια και σας ευχαριστω προκαταβολικα σε λιγο εχω ωμους τρικεφαλους παω να πιω εξπαντ και μπαινω...τα λεμε μετα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-01-12 18:48 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Καλή αρχή με το log σου φίλε μου και κάθε επιτυχία με τους στόχους σου.
    Άντε, δώσε δυνατές προπονήσεις και τα αποτελέσματα που θες θα βγουν.

    Υ.Γ. Τι είναι το εξπαντ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-01-12 20:14 #3
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    συμπληρωμα διατροφης για πριν την προπονηση ειναι το εξπαντ. να σαι καλα φιλε

    λοιπον
    ξεκιναμε σημερα:

    πιεσεις ωμων στη μηχανη:1επι 10 με 80 κιλα.1 επι 8 με 80 κιλα ειναι ολα τα κιλα της μηχανης.μετραω μονο τα λειτουργικα σετ

    πιεσεις ωμων στη σμιθ:1επι 6 με 90 κιλα.1χ5 με 90 και μια επαναληψη με βοηθεια και εδω δυο λειτουργικα

    πιεσεις ωμων με αλτηρες 1χ14 με 30 1χ10 με 30 1χ8 με 30 που ειναι και οι βαρυτεροι αλτηρες στο γυμναστηριο

    εκτασεις ωμων 2 drop set μεχρι κοπωση το καθε drop περιλαμβανει 4 σετ μεχρι κοπωση

    τρικεφαλοι

    πιεσεις με κλειστη λαβη 1χ6 με 100 κιλα 1χ4 με 105 δυο με βοηθεια 1χ2 με 110 και οι δυο με λιγη βοηθεια

    δισετ με σκοινι πιεσεις προς τα κατω και και εκτασεις πισω απο το κεφαλι μεχρι κοπωση με μετρια βαρη 45 με 50 κιλα δεν μετραω σετ μεχρι να μην μπορω να κουνησω χερια τοτε σταματαω συνηθως τρια τετοια δισετ κανω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-01-12 16:21 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καλη αρχη κ απο μενα,κ καλες προπονησεις....

    τοσες φορες που σε εχω δει να γραφεις γιατο εξπαντ,τελικα μαλλον θα δοκιμασω την εκδοση αυτη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-01-12 16:27 #5
    Προεπιλογή
    Καλή αρχή φίλε μου
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-01-12 20:39 #6
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ευχαριστω παιδια για το εξπαντ ορκιζομαι στο ονομα του εχει αυτα που πρεπει σε καλες δωσεις.εγω παιρνω και το ποστ για αποκατασταση
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-01-12 21:22 #7
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    leg day σημερα

    leg extention:δεν μετρησα σετ και επαναληψεις πολλα σετ με μεγαλα διαλειματα και πολλα κιλα μεχρι κοπωση

    μηχανη χακ σκουωτ:3χ90 μεχρι κοπωση:μετα απο αυτα δεν μπορουσα να περπατησω

    leg curl:8set μεχρι κοπωση με βαρια κιλα

    γαμπες:8 σετχ μεγιστες επαναληψεις μεχρι τελικου καψιματος.

    βασιζομαι παρα πολυ στην ενστικτωδη προπονηση και συχνα δεν μετραω σετ και επναληψεις κανω οτιδηποτε λειτουργει για να γεμισω τα ποδια με αιμα θελω να τα γεμισω κρεατα.μπορει να φαινεται περιεργο οτι κανω πολλα σετ στο εχτενσιον και ομως απο το εξτενσιον παιρνω τρομερα πρηξιματα και το σκουωτ λειτουργει καλυτερα μετα αφου τα γονατα εχουν ζεσταθει.εκει που εχω δυσκολια ειναι να γεμισω με αιμα τους μηριαιους δικεφαλους.σε αυτη την μυικη ομαδα δεν μπορω να νοιωσω πριξιμο οι γαμπες αιματωνονται πολυ καλα και πρηζονται παρολο που εχω φτωχα γεννετικα σε αυτη την περιοχη.συνολο σετ για τετρακεφαλους και δικεφαλους σιγουρα πανω απο 20.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-01-12 21:37 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    leg day σημερα

    leg extention:δεν μετρησα σετ και επαναληψεις πολλα σετ με μεγαλα διαλειματα και πολλα κιλα μεχρι κοπωση

    μηχανη χακ σκουωτ:3χ90 μεχρι κοπωση:μετα απο αυτα δεν μπορουσα να περπατησω

    leg curl:8set μεχρι κοπωση με βαρια κιλα

    γαμπες:8 σετχ μεγιστες επαναληψεις μεχρι τελικου καψιματος.

    βασιζομαι παρα πολυ στην ενστικτωδη προπονηση και συχνα δεν μετραω σετ και επναληψεις κανω οτιδηποτε λειτουργει για να γεμισω τα ποδια με αιμα θελω να τα γεμισω κρεατα.μπορει να φαινεται περιεργο οτι κανω πολλα σετ στο εχτενσιον και ομως απο το εξτενσιον παιρνω τρομερα πρηξιματα και το σκουωτ λειτουργει καλυτερα μετα αφου τα γονατα εχουν ζεσταθει.εκει που εχω δυσκολια ειναι να γεμισω με αιμα τους μηριαιους δικεφαλους.σε αυτη την μυικη ομαδα δεν μπορω να νοιωσω πριξιμο οι γαμπες αιματωνονται πολυ καλα και πρηζονται παρολο που εχω φτωχα γεννετικα σε αυτη την περιοχη.συνολο σετ για τετρακεφαλους και δικεφαλους σιγουρα πανω απο 20.
    vagg το ότι πρήζεσαι δεν σημαίνει κάτι. Έμφαση στις αρνητικές δίνεις ; full extension στις γάμπες κάνεις ; πολλά σετ ρε φίλε για curl και γάμπες επίσης πρόσεξε το leg extension για τα γόνατα σου.
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-01-12 21:42 #9
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeoDask Εμφάνιση μηνυμάτων
    vagg το ότι πρήζεσαι δεν σημαίνει κάτι. Έμφαση στις αρνητικές δίνεις ; full extension στις γάμπες κάνεις ; πολλά σετ ρε φίλε για curl και γάμπες επίσης πρόσεξε το leg extension για τα γόνατα σου.
    ολες οι κινησεις γινονται με σωστο παλμο χωρις αποτομα τιναγματα αργο κατεβασμα.για τις γαμπες εχω σκοπο απο σημερα να τις κανω καθε μερα με αρκετα σετ ανα προπονηση και επαναληψεις ανα σετ που δεν θα πεφτουν κατω απο 15
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-01-12 21:47 #10
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeoDask Εμφάνιση μηνυμάτων
    vagg το ότι πρήζεσαι δεν σημαίνει κάτι. Έμφαση στις αρνητικές δίνεις ; full extension στις γάμπες κάνεις ; πολλά σετ ρε φίλε για curl και γάμπες επίσης πρόσεξε το leg extension για τα γόνατα σου.
    αυτοκατα την θετικη δεν φτανεις τεεερμα πανω,λιγο πριν κλειδωσουν τα γονατα,οπως επισης και κατα την αρνητικη,φτανεις μεχρι τα ποδια-γονατα σου να κανουν ορθη γωνια και οχι τερμα πισω...μην βλεπεις τον Platz σε κατι βιντεακια που κανει εκτασεις σαν τρελος και με αυτη την κινηση,πανε τα γονατα,ειδικα στα πολλα κιλα.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-01-12 10:20 #11
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτοκατα την θετικη δεν φτανεις τεεερμα πανω,λιγο πριν κλειδωσουν τα γονατα,οπως επισης και κατα την αρνητικη,φτανεις μεχρι τα ποδια-γονατα σου να κανουν ορθη γωνια και οχι τερμα πισω...μην βλεπεις τον Platz σε κατι βιντεακια που κανει εκτασεις σαν τρελος και με αυτη την κινηση,πανε τα γονατα,ειδικα στα πολλα κιλα.
    ετσι κανω σημερα δεν μπορω να περπατησω απο τις γαμπες περπαταω μετα μεγαλης δυσκολιας και αυριο τα πραγματα μαλλον θα ειναι χειροτερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-01-12 10:53 #12
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    καλη αρχη και απο μενα στο λογκ σου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-01-12 11:02 #13
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ευχαριστω αφεντικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-01-12 19:54 #14
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ρεπο σημερα απο γυμναστηριο αλλα δεν μπορω να το χαρω οι γαμπες με εχουν πεθανει το βραδυ θα φαω πιτσα free day σημερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-01-12 15:22 #15
    plucky underdog
    Το avatar του χρήστη average_joe

    Εγγραφή
    21-08-2011
    Περ.
    comfort zone,out.
    Μηνύματα
    1.426
    Προεπιλογή
    καλη αρχη!

    μου κανει εντυπωση που ξεκινας την εβδομαδα με ωμους τρικεφαλα που γενικα θεωρειται (τουλαχιστον για μενα οταν εκανα/ κανω τετοιου ειδους split) η πιο βατη μερα.

    συνηθως την εβαζα σαν τριτη προπονηση μεσα στην εβδομαδα.
    και αφου λες οτι θες μεγαλυτερη βαση στα ποδια γιατι δεν ξεκινας με αυτα που συνηθως τη δευτερα καποιος κανει μια πιο δυσκολη προπονηση αφου ειναι αποφορτισμενος και ξεκουραστος απο σκ?
    η δευτερα ενδεικνυται για ενα τετοιο προγραμμα (γιατι κατα τα αλλα μαλλον ειναι η χειροτερη μερα της εβδομαδας )
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 191 1231151101 ... ΤελευταίαΤελευταία