Σελίδα 13 από 191 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314152363113 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 181 έως 195 από 2853
  1. 01-05-12 10:15 #181
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Αν και να σου πω την αληθεια μου πιστευω πως σε κανα 2 προπονησεις τα πιασιματα θα πεσουν αισθητα.Τουλαχιστον αυτο εγινε σε μενα οταν επαιζα με τετοια σετ και αλαγη κιλων!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-05-12 10:35 #182
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    οσο κανω σωστη διατροφη (μη γελασετε με το κρουασαν απο τι στιγμη που δεν ξερετε τι ετρωγα το χειμωνα)θα κρατησω πανω κατω αυτου του ειδους την προπονηση αλλα θα διαφοροποιω καποιες τεχνικες πχ μετα απο δυο βδομαδες θα κανω ντροπ σετ ξεκινωντας απο τα 100 και φτανοντας στα 50 με μειωσεις 10 κιλων τη φορα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-05-12 19:16 #183
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    σημερα ολη τη μερα στο μαγαζι τσιμπολογησα αρκετες αηδιες.κατι μπισκοτακια απο δω κατι μερεντες απο κει βεβαια πηρα και τις πρωτεινες μου.παντως παρατηρω οτι φετος δεν μπορω να πειθαρχησω τον εαυτο μου με τιποτα ενω περσι ημουν στρατιωτης
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-05-12 19:36 #184
    Προεπιλογή
    Και εγω το ιδιο ρε γαμωτο.. Και δεν μπορω να καταλαβω γιατι.. Ξερεις τι παρατηρω ομως? Εαν αντεξω 1 βδομαδα χωρις τιποτα, αλλα οταν λεω τπτ, τπτ κομμενες στεβιες, σοκολατες, παγωτα, οτιδηποτε, μετα δεν μου κανει ορεξη. Οταν φαω, μετα γινεται εμμονη ιδεα..
    I love sweets
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-05-12 20:18 #185
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    φιλε μου το προβλημα ειναι οτι ειμαι ελευθερος επαγγελματιας τα γλυκα και τα παγωτα ειναι διπλα μου συνεχεια(να τωρα γυρισα το κεφαλι μου και βλεπω το γαλακτομπουρεκο.στο σπιτι ειναι ευκολο να πεις δε βαζω γλυκα, κοκα κολες, και σκατολοιδια και εγω αν για παραδειγμα ημουν δημοσιος υπαλληλος ευκολα θα μπορουσα να πειθαρχησω τον εαυτο μου. εντωμεταξυ τωρα που ανοιγει ο καιρος ολο και εχουμε περισσοτερα γλυκα στο μαγαζι σε σχεση με το χειμωνα οποτε αυτο δυσχαιρενει περισσοτερο την προσπαθεια για καλοκαιρινη γραμμωση το να πειθαρχησεις τον εαυτο σου σε ενα περιβαλλον που δεν εχει τριγυρω γευστικους πειρασμους ειναι παιχνιδακι σε σχεση με το να τους εχει τριγυρω σου για πολλες ωρες τη μερα.γιαυτο λεω οτι περσυ ημουν στρατιωτης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-05-12 22:07 #186
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου το προβλημα ειναι οτι ειμαι ελευθερος επαγγελματιας τα γλυκα και τα παγωτα ειναι διπλα μου συνεχεια(να τωρα γυρισα το κεφαλι μου και βλεπω το γαλακτομπουρεκο.στο σπιτι ειναι ευκολο να πεις δε βαζω γλυκα, κοκα κολες, και σκατολοιδια και εγω αν για παραδειγμα ημουν δημοσιος υπαλληλος ευκολα θα μπορουσα να πειθαρχησω τον εαυτο μου. εντωμεταξυ τωρα που ανοιγει ο καιρος ολο και εχουμε περισσοτερα γλυκα στο μαγαζι σε σχεση με το χειμωνα οποτε αυτο δυσχαιρενει περισσοτερο την προσπαθεια για καλοκαιρινη γραμμωση το να πειθαρχησεις τον εαυτο σου σε ενα περιβαλλον που δεν εχει τριγυρω γευστικους πειρασμους ειναι παιχνιδακι σε σχεση με το να τους εχει τριγυρω σου για πολλες ωρες τη μερα.γιαυτο λεω οτι περσυ ημουν στρατιωτης.
    ειναι μια μεγαλη αληθεια αυτο που αναφερεις. αλλα μονο ΕΣΥ εχεις τη δυναμη κ το επιβάλλον να πεις ΟΧΙ κανενας δε θα στο κανει με το ζορι
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-05-12 22:18 #187
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι μια μεγαλη αληθεια αυτο που αναφερεις. αλλα μονο ΕΣΥ εχεις τη δυναμη κ το επιβάλλον να πεις ΟΧΙ κανενας δε θα στο κανει με το ζορι
    +1
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-05-12 22:21 #188
    Προεπιλογή
    Στο λεω γιατι κι εγω αυτη τη στιγμη εχω ενα ψυγειο γεματο γλυκα κουταλιου διαφορων γευσεων απο διαφορες περιοχες της χωρας, μερεντα, ταχινι με μελι,χαλβαδοπιτες , και -αλιμονο αν ελειπαν αυτα- ferrero rocher -οπως καταλαβες τα τρωει καποιος αλλος στο σπιτι αποφευγω ακομη κ να τα κοιταω γιατι θα βγαλουν χερακια κ θα μου κανουν νοηματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-05-12 16:50 #189
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ποδια σημερα εκανα φανταστικη προπονηση αλλα βαριεμαι να γραψω σημεραπαντως εκανα σουπερσετ ανταγωνιστων μυων και σκουτ με 20αρες επαναληψεις στη ζωη μου δε θυμαμαι να εχω ιδρωσει ξανα ετσι επισης το καρδιοαγγειακο μου παραλιγο να καταρρευσει[YOUTUBE=undefined0Y1Oh4vyRSk]0Y1Oh4vyRSk[/YOUTUBE]

    8:15 γαλα με εξι κουταλιες της σουπας κουακερ και ενα σκουπ πρωτεινη

    11:50 εναμισι σκουπ cyclone

    14:30 μοσχαρι χυλοπιτες και σαλατα

    18:30 γαλα με ενα σκουπ πρωτεινη

    22:σαντουιτς με πολυσπορο ψωμι μια κουταλια της σουπας κοτατζ,ενα αυγο, τρεις φετες ζαμπον γαλοπουλα +ενα γιαουρτι 200 γραμμαρια
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 02-05-12 στις 16:57
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-05-12 16:55 #190
    Προεπιλογή
    χαχαχαχ εεεετσι
    κ γω σημερα αλλαξα 2 μπλουζακια κ εφυγα με τριτο!
    ειδικα με σκουοτ κ αρσεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-05-12 16:56 #191
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannistzn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγω το ιδιο ρε γαμωτο.. Και δεν μπορω να καταλαβω γιατι.. Ξερεις τι παρατηρω ομως? Εαν αντεξω 1 βδομαδα χωρις τιποτα, αλλα οταν λεω τπτ, τπτ κομμενες στεβιες, σοκολατες, παγωτα, οτιδηποτε, μετα δεν μου κανει ορεξη. Οταν φαω, μετα γινεται εμμονη ιδεα..
    +1

    Aκριβώς το ίδιο παθαίνω και εγώ !
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-05-12 16:57 #192
    Προεπιλογή
    Επισης ωραιο φαι σημερα !
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-05-12 17:08 #193
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επισης ωραιο φαι σημερα !
    κουκουτσακι(καποτε να μας πεις και το ονομα σου)για εμενα τελειωσαν τα ψεματα απο δω και μπρος αρχιζω να ειμαι πολυ προσεχτικος.απο σημερα κοβω εντελως τα γλυκα,απο δευτερα αρχιζω αεροβια και απο την αλλη βδομαδα η διατροφη μου γινεται πεντακαθαρη απλα μου αρεσει να προσαρμοζομαι σε σταδια και οχι να τα κοβω ολα μαχαιρι.σε συνδιασμο με τον καλο μεταβολισμο μου πιστευω να πιασω το στοχο μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-05-12 17:12 #194
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    κουκουτσακι(καποτε να μας πεις και το ονομα σου)για εμενα τελειωσαν τα ψεματα απο δω και μπρος αρχιζω να ειμαι πολυ προσεχτικος.απο σημερα κοβω εντελως τα γλυκα,απο δευτερα αρχιζω αεροβια και απο την αλλη βδομαδα η διατροφη μου γινεται πεντακαθαρη απλα μου αρεσει να προσαρμοζομαι σε σταδια και οχι να τα κοβω ολα μαχαιρι.σε συνδιασμο με τον καλο μεταβολισμο μου πιστευω να πιασω το στοχο μου
    μια χαρα...εισαι αντρας..αλλη μυικοτητα..αλλος μεταβολισμος...τα γλυκα κοιτα πρωτιστως κ αμεσα να απαρνηθεις κρουασαν κ βλακειουλες

    ελα ελα ολοι υποστηριξη θελουμε!
    σου μιλαει η σοκολατομανης!
    (γιατι καλε δε σας αρεσει το κουκουτσακι?γλυκουλι δεν ειναι ?
    αμα γινει συναντηση κ μαζευτουμε ,θα το μαθετε..)
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-05-12 17:14 #195
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Vaggan την αληθεια να την λεμε το κουκουτσακι σαν ονομα ειναι πιο παιχνιδιαρικο...
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 13 από 191 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314152363113 ... ΤελευταίαΤελευταία