Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 21
  1. 16-03-10 03:51 #1
    Προεπιλογή Complete Load (Warriorlab)





    καλησπερα σε ολους κοιτουσα για αγορα κρεατινης και επεσε το ματι μου σε αυτη τη φορμουλα. μου αρεσε αρκετα το προφιλ της αν και η εταιρια που τη βγαζει ειναι απο πολυ λιγους δοκιμασμενη. Απο την αλλη καλο προφιλ γιατι εχει και κρεατινη αναγραφομενη 5γρ και οχι την "αμφιβολη πατεντα'' και γλουταμινη, ριβοζη και το κερασακι στη τουρτα καποια bcaa's. καλο προφιλ για την τιμη της και ειναι και μονοκιλη. τα σχολια δικα σας.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kostas247 : 16-03-10 στις 04:01
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-03-10 10:46 #2
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Αν είναι 1 κιλό θα σε πάει 20 μέρες, λίγο για κύκλο κρεατίνης, θες 2 κουτιά, πάρε μια καθαρή καλύτερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-03-10 13:53 #3
    Προεπιλογή
    καλή είναι! cgt με bcaa! αν έχεις καθαρή κρεατίνη μπορείς το δουλέψεις ως εξής:

    το πρωί μία κουταλιά του γλυκού (5γρ) καθαρή κρεατίνη και το cgt πριν (40 λεπτά) και αμέσως μετά την προπόνηση (και το πρωτεινικό ρόφημα κανα μισάωρο αργότερα)
    " ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΕ,
    ΑΝ ΔΕΙΛΙΑΣΩ ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΜΕ,
    ΑΝ ΠΕΘΑΝΩ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙΤΕ ΜΕ...."
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-03-10 20:24 #4
    Προεπιλογή
    ευχαριστω παιδες οντως δεν το ειχα σκεφτει οτι ειναι λιγο για κυκλο.
    και ευχαριστω τον φιλο για το δευτερο τιπ θα "χτυπησω" και μια καθαρη μαζι σωστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-03-10 21:41 #5
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο polydeykis Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλή είναι! cgt με bcaa! αν έχεις καθαρή κρεατίνη μπορείς το δουλέψεις ως εξής:

    το πρωί μία κουταλιά του γλυκού (5γρ) καθαρή κρεατίνη και το cgt πριν (40 λεπτά) και αμέσως μετά την προπόνηση (και το πρωτεινικό ρόφημα κανα μισάωρο αργότερα)
    Έτσι μαζεύονται 15γραμ τη μέρα. Κατ' εμέ είναι πολύ, 5 γραμ πριν και άλλα 5 μετά τη προπόνηση είναι αρκετά για τις μέρες προπόνησης. Στα ρεπό σου 5γραμ το πρωί.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-10-11 18:12 #6
    Προεπιλογή
    καλησπερα και απο εμενα...
    μολις σημερα πηρα την παραπανω κρεατινη....
    ειμαι 35 χρονων και εχω ξεκινησει γυμναστικη απο τον μαρτιο...μην φανταστειτε οτι εχω γινει σουβλακος, και δεν θελω να γινω, απλα να παρω λιγο ογκο. ειμαι 1,78 και 80 κιλα...
    πρωτεινη εχω την Eas "whey protein"-MyoPro πρωτεΐνη ορού γάλακτος(δοσολογια=μια μεζουρα πριν την προπονηση και μια μεζουρα μετα την προπονηση), και μολις σημερα πηρα την παραπανω κρεατινη...
    στο γυμναστηριο πηγαινω 3 φορες την εβδομαδα....
    η ερωτηση ειναι η εξης:
    πειτε μου πως, ποτε, που και ποσο περνω το καθενα.....

    ευχαριστω πολυ και sorry αν γινομαι κουραστικος.
    Ευχαριστώ πολύ.
    Φιλικά Χρήστος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-10-11 19:25 #7
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    πριν τη προπονηση? θα πας για προπονηση με 40γ ζαχαρα? καλυτερα για μενα μετα τη προπ και αν θες οπωσδηποτε κι' αλλη φορα μεσα στη μερα βαλε το πρωι...
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-10-11 21:03 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πριν τη προπονηση? θα πας για προπονηση με 40γ ζαχαρα? καλυτερα για μενα μετα τη προπ και αν θες οπωσδηποτε κι' αλλη φορα μεσα στη μερα βαλε το πρωι...
    αρα μετα την προπονηση πινω δυο μεζουρες πρωτεινη και την κρεατινη ποτε; εχω ακουσει οτι δεν μπορεις να τα παρεις και τα δυο ταυτοχρονα...
    Ευχαριστώ πολύ.
    Φιλικά Χρήστος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-10-11 21:06 #9
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cgri1976 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αρα μετα την προπονηση πινω δυο μεζουρες πρωτεινη και την κρεατινη ποτε; εχω ακουσει οτι δεν μπορεις να τα παρεις και τα δυο ταυτοχρονα...
    μπορεις..αλλα αν εχεις αμφιβολιες στο κατα ποσο θα ειναι καλο αυτο,μπορεις να παρεις στο καπακι μετα την προπονηση την κρεατινη,κ μετα 20λεπτα την πρωτεινη.
    κ αυτο γινεται.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-10-11 22:27 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορεις..αλλα αν εχεις αμφιβολιες στο κατα ποσο θα ειναι καλο αυτο,μπορεις να παρεις στο καπακι μετα την προπονηση την κρεατινη,κ μετα 20λεπτα την πρωτεινη.
    κ αυτο γινεται.
    και ποσες μεζουρες να παρω; ισχυει οτι στην αρχη πρεπει να παρω για 5 ημερες συνεχομενα;

    (σιγα μην ξεμπερδευατε τοσο γρηγορα με εμενα ... )
    Ευχαριστώ πολύ.
    Φιλικά Χρήστος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-10-11 11:12 #11
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cgri1976 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και ποσες μεζουρες να παρω; ισχυει οτι στην αρχη πρεπει να παρω για 5 ημερες συνεχομενα;

    (σιγα μην ξεμπερδευατε τοσο γρηγορα με εμενα ... )
    αν εχεις ξεχωριστει κρεατινη καθαρη.

    5 μερες απο 20γ τη μερα σπασμενα σε 4 δοσεις.. πχ 1 πρωι 1 μεσημερι 1 πριν 1 μετα

    και μετα 5γ πρωι και 5γ μετα τη προπονηση για 2 μηνες αυτο και μετα 1 μηνα μην παιρνεις καθολου. μετα παλι απο την αρχη

    βγενουμε off. βαλτο οπως σου ειπα πρωι και μετα τη προπονηση με πρωτεινη (τωρα ειδα οτι δεν εχει μεσα πρωτεινη) και οταν δεν εχεις προπ μονο πρωι με πρωτεινη οπως ειπε ο beef...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jannous44 : 19-10-11 στις 11:16
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-01-14 10:27 #12
    Προεπιλογή
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ. ΑΣ ΜΠΩ ΣΤΟ ΚΥΡΙΩΣ ΘΕΜΑ, ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΕΥΣΗ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Σ ΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΡΚΕΑ ΣΕ ΘΕΜΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ,ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΕΙΔΙΚΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΙΠΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΡΕΜΟΥΣΑ ΚΑΙ Δ ΕΙΧΑ ΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.ΤΟ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΙΟΝ??
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-05-15 15:15 #13
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Όνομα: 284_1025.jpg Εμφανίσεις: 1625 Μέγεθος: 41,7 KB

    Όνομα: load__1.jpg Εμφανίσεις: 1709 Μέγεθος: 113,8 KB

    Βάζω την τωρινή συσκευασία. Από συστατικά δεν έχει αλλάξει κάτι. Μία καλή φόρμουλα για αύξηση δύναμης. Καλός ο συνδυασμός ριβόζης-κρεατίνης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-07-15 15:02 #14
    Προεπιλογή
    Αυτο γραφει οτι ειναι για πριν την προπονηση. Τελικα για ποτε ειναι γτ τ αγορασα κ δεν ξερω τι να κανω
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-07-15 16:57 #15
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hardcore10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο γραφει οτι ειναι για πριν την προπονηση. Τελικα για ποτε ειναι γτ τ αγορασα κ δεν ξερω τι να κανω
    Όχι με τόση ζάχαρη δεν κάνει για πριν την προπόνηση. Μπορεί μάλιστα να σου χαλάσει η απόδοση από το απότομο insulin spike. Καθαρά μεταπροπονητικό συμπλήρωμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία