Σελίδα 1 από 9 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 127
  1. 06-02-12 20:44 #1
    Το avatar του χρήστη Γιάννηςς

    Εγγραφή
    27-12-2011
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    826
    Προεπιλογή Matrix 5.0 (Syntrax)
    Όνομα: 13791_1435.jpg Εμφανίσεις: 750 Μέγεθος: 75,3 KB

    Όνομα: matrix MILK CHOCOLATE-300X300 (SYNTRAX) ----_1.jpg Εμφανίσεις: 651 Μέγεθος: 82,5 KB

    Syntrax Matrix 5.0 : Ένας μοναδικός συνδυασμός υπερφιλτραρισμένης πρωτείνης ορρού γάλακτος υψηλής ποιότητας ,μικροκυτταρικής καζείνης και αλμπουμίνης αυγού δίνουν στο σώμα σας πρωτείνη γρήγορης και βραδείας απελευθέρωσης .Ανεπανάληπτες σε αίσθηση γεύσεις και διαλυτότητα,συμπληρώνουν το προφίλ της και την κατατάσσουν στις κορυφαίες επιλογές σας.Mόνο τα καλύτερα συστατικά με τις πιο τέλειες μεθόδους επεξεργασίας καθιστούν την Syntrax Matrix 5.0 Την καλύτερη επιλογή στην κατηγορία των blend πρωτεινών.

    Ερώτηση: Λεει οτι είναι πρωτΕϊνη βραδείας και γρηγορης αποροφησης.Αρα μπορω να την παιρνω και μετα προπονητικα; Δλδ ποια η διαφορα της ουσιαστικα απο την Whey Shake; Oτι η Whey Shake ειναι αποκλειστικα ταχειας αποροφησης;Γενικα την συστηνεται την παραπανω;Εγω παραγγειλα τωρα την Whey shake μιας και ειδα θετικα σχολια,και την επομενη φορα σκεφτομαι να παρω αυτη.Ουσιαστικα αυτο ειναι που αναρωτιεμαι: Η Whey shake ειναι καλυτερη για post-workout επειδη ειναι ταχειας αποροφησης ενω αυτή;Ειναι και τα 2;Αρα να την προτιμησω;Και ποια η βασικη διαφορα τους;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-02-12 02:13 #2
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Η διαφορα με την Whey Shake,ειναι οτι η Shake ειναι σκετο WPC..ναι ειναι πιο γρηγορη η απορροφηση της απο τη Μatrix...ενω η Matrix εχει και τις απο πανω πηγες.Στο post οποια και να βαλεις δε θα δεις διαφορες.

    Και αυτη να βαλεις μια χαρα καλυμμενος εισαι.Μπορεις να τη χρησιμοποιεις οποιαδηποτε στιγμη μεσα στη μερα.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-02-12 03:19 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    εγω ειχα παρει την matrix 5.0 cream and cookies....ωραια γευση αν και ειναι εντονη......
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-02-12 11:44 #4
    Το avatar του χρήστη Γιάννηςς

    Εγγραφή
    27-12-2011
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    826
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η διαφορα με την Whey Shake,ειναι οτι η Shake ειναι σκετο WPC..ναι ειναι πιο γρηγορη η απορροφηση της απο τη Μatrix...ενω η Matrix εχει και τις απο πανω πηγες.Στο post οποια και να βαλεις δε θα δεις διαφορες.

    Και αυτη να βαλεις μια χαρα καλυμμενος εισαι.Μπορεις να τη χρησιμοποιεις οποιαδηποτε στιγμη μεσα στη μερα.
    Αρα ουσιαστικα δεν εχουν και τεραστια διαφορα οποτε την επομενη φορα να δοκιμασω αυτη; Και κατι ελλο,επειδη ειμαι καινουριος στο θεμα, τι ειναι το WPC;;.
    Η Matrix λογω καζεϊνης κανει την αποροφηση πιο αργη η αποροφουνται οι αλλες πηγες και απλως η καζεινη αργει;Γενικα να προτιμω πρωτεϊνες γρηγορες αποροφησης η οπως αυτη,γρηγορη με αργη;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-02-12 13:42 #5
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιάννηςς Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρα ουσιαστικα δεν εχουν και τεραστια διαφορα οποτε την επομενη φορα να δοκιμασω αυτη; Και κατι ελλο,επειδη ειμαι καινουριος στο θεμα, τι ειναι το WPC;;.
    Η Matrix λογω καζεϊνης κανει την αποροφηση πιο αργη η αποροφουνται οι αλλες πηγες και απλως η καζεινη αργει;Γενικα να προτιμω πρωτεϊνες γρηγορες αποροφησης η οπως αυτη,γρηγορη με αργη;
    Τεραστια διαφορα ως προς τι εννοεις?Σχετικα με τα ορατα αποτελεσματα?Τα ιδια αποτελεσματα θα εχεις και με τις 2.Μην κολλας σε αυτο.WPC σημαινει Whey Protein Concentrate.

    Υπαρχει και η αποψη εκτος των αλλων,οτι ενα blend πηγων ειναι καλυτερο για post απο μια μονο πηγη.Αυτο εχει να κανει και με το ποση ωρα μετα θα φας.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-02-12 15:39 #6
    Το avatar του χρήστη Γιάννηςς

    Εγγραφή
    27-12-2011
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    826
    Προεπιλογή
    Θα το τρωω κατευθειαν μετα την γυμναστικη με βαρη.Αααα δηλαδη αν καταλαβα καλα,η whey shake εχει πρωτεϊνη μιας πηγης για γρηγορη αποροφηση,ενω η ματριξ πολλων πηγων για γρηγορη και αργη αποροφηση.Αλλα αφου τα ουσιαστικα αποτελεσματα ιδια θα ειναι οκ θα παιρνω αυτη που μ αρεσει περισσοτερο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-02-12 18:35 #7
    Προεπιλογή
    Μην ξεχάσεις να μας πεις για γεύση. Αν είναι το ίδιο καλή με τη whay shake.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-02-12 20:22 #8
    Το avatar του χρήστη Γιάννηςς

    Εγγραφή
    27-12-2011
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    826
    Προεπιλογή
    Lοιπον η Whey shake φραουλα ηρθε και είναι τέλεια!!!Και γ@μω τις γεύσεις!Μόλις τελειώσει θα πάρω αυτή!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-02-12 21:10 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Γιαννη δοκιμασε τη με σοκολατουχο γαλα τυπου "μιλκο" και πες μου....(αλλη διασταση
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-02-12 22:22 #10
    Προεπιλογή
    πιστευω μια απο τις πολυ καλες πρωτεινες πολλων πηγων,την θεωρω καλυτερη απο την υπερτιμενη muofusion.
    εχω δει καλυτερη ανναρωση προπαντος οταν την επερνα πριν τον υπνο.
    η βανιλια τα σπαει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-02-12 23:51 #11
    Το avatar του χρήστη Γιάννηςς

    Εγγραφή
    27-12-2011
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    826
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ελμερ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιαννη δοκιμασε τη με σοκολατουχο γαλα τυπου "μιλκο" και πες μου....(αλλη διασταση
    Ειναι φραουλα να την βαλω σε σοκολατουχο;;Δεν ειναι καπως αντιφατικα; Θα το δοκιμασω

    dio32
    πιστευω μια απο τις πολυ καλες πρωτεινες πολλων πηγων,την θεωρω καλυτερη απο την υπερτιμενη muofusion.
    εχω δει καλυτερη ανναρωση προπαντος οταν την επερνα πριν τον υπνο.
    η βανιλια τα σπαει.
    Για την Matrix λες η την Whey shake?Μαλλον για την Ματριξ.Ναι οντος φενεται πολυ ωραια!Εχει και γευση coockies and crem!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-02-12 00:07 #12
    Προεπιλογή
    για την ματριξ λεω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 08-02-12 01:27 #13
    Προεπιλογή
    Για εμένα και οι δύο της syntrax είναι πολύ καλές, φθηνές με φοβερή γεύση. Για εμένα είναι από τις πολύ καλές value for money πρωτεϊνες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-02-12 01:38 #14
    Το avatar του χρήστη Γιάννηςς

    Εγγραφή
    27-12-2011
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    826
    Προεπιλογή
    Σημερα στο γυμν πηρα σεικερ με whey shake...πολυ ωραια γευση φραουλας!...Σου μενει μετα και μια γλυκητητα ολα τα λεφτα!Βέβαια έτσι όπως το κούναγα το σεικερ άνοιξε λίγο απο πάνω και τα κανα ολα ολιγον σκ@τ@...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-02-12 01:48 #15
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Να πω οτι κι εμενα μ'αρεσε η cookies της matrix,ειχα δοκιμασει απο δειγμα.Φοβερη απλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 9 123 ... ΤελευταίαΤελευταία