Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 18 από 18
  1. 19-02-12 19:45 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 72K Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα μείνω στο τίτλο του τόπικ.
    Αυτό που εσένα σου φαντάζει πρίξημο είναι καμιά δεκαεφτά με είκοσι μυικά κιλά παραπάνω από ότι είσαι τώρα.
    Μπορείς να καταλάβεις πόσο χρόνο και πόσες θερμίδες θέλει αυτό το πράγμα;
    Αυτό που ονομάζεις γράμμωση είναι απλά χαμηλό ποσοστό λίπους το οποίο φαντάζομαι, σύμφωνα με τα στοιχεία που έδωσες, έχεις. Το θέμα είναι ότι στη "γράμμωση" αυτό που φαίνεται είναι οι μύς, που σύμφωνα με τα στοιχεία που έδωσες, δεν έχεις.
    Μήπως πρέπει να αναθεωρήσεις και να αρχίσεις να μετακινείς βαριά πράγματα και να τρως σαν άντρας για να αποκτήσεις μυς που θα φαίνονται;
    Ναι αυτό το πράγμα ξεκίνησα να κάνω. Θέλω μυς.Όχι και 20 κιλά αλλά αρκετά πιστεύω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-02-12 23:33 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Basil1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι αυτό το πράγμα ξεκίνησα να κάνω. Θέλω μυς.Όχι και 20 κιλά αλλά αρκετά πιστεύω.
    Ε τότε νέε μου είσαι σε σωστό δρόμο
    Ελληνικό Σωματείο Δυναμικού Τριάθλου
    “Strength is the product of struggle, you must do what others don’t to achieve what others won’t”
    Henry Rollins
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-02-12 18:15 #18
    Προεπιλογή
    Φιλε μου οταν ξεκινησα τον σεπτεμβρη του 2010 ειχα υψος 1,92 77 κιλά. με πολύ δουλειά το καλοκαιρι ειχα φτασει τα 87. σίγουρα οχι μυικά αλλα οτι κιλα ειχα παρει σε λιπος απλα δεν αφηναν να φανουν οι κατω κοιλιακοι μου και δεν με εκαναν να εχω 'κοιλια'. Αποψή μου, μπες σε μια πολυ μεγάλη περιοδο όγκου. Θυμάμαι πως ημουν 77 κιλα και φρικαρω, σε κοβω ακομπλεξαριστο με τα κιλα σου αλλα σκεψου τον εαυτο σου 1,90 85-90 κιλα.. Αποψη μου και παλι ασε το μοντελινγκ και πιασε τα βαρη
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12