Σελίδα 6 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 196
  1. 28-05-12 12:38 #76
    Προεπιλογή
    Μαλλον δεν με "πιασατε" σε τι αναφερομαι!!!!Δεν ειπα ποτε οτι θελαμε καποιον αλλο στις πρωτες θεσεις ή οτι η επιτροπη δεν εκρινε σωστα!!! Ουτε καν εκρινα τους αθλητες αλλα ουτε αναφερφηκα αν ερχομαι για την ουσια ή το θεαθηναι.. Εγω αναφερθηκα καθαρα στον τροπο διεξαγωγης!!Δηλαδη γιατι να ειναι δυσκολο να αλλαξουν τα αποτελεσματα???? Αυτο εννοωωωωωωωωωω για ποιο λογο δεν μπορουν να ξανακανουν κομπαριζον εφοσον υπαρχει διαφορα αρνητικη ή θετικη!!!!Αυτο ακριβως ειναι το ερωτημα μου και η απορια μου στο γιατι να κρινονται μονο το πρωι τα αποτελεσματα!!!Εκει εγκειντια και η απορια μου γιατι να υπαρχει πρωι και βραδυ απο την στιγμη που τα αποτελεσματα κρινονται το πρωι και δεν "επανελενχουν " την κατασταση των αθλητων το βραδυ!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-05-12 13:04 #77
    Fitness Champion - R.I.P.+
    Το avatar του χρήστη ΜrΚommatias

    Εγγραφή
    07-11-2008
    Μηνύματα
    436
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Qlim4X Εμφάνιση μηνυμάτων
    ετσι ειναι ακι μου.

    πιστευω οτι εισαι απο τα πιο σινενοησιμα ατομα στον χωρο τις waba γιατι χωρις εσενα οι αθλητες δεν θα ηταν ποτε στιν ωρα τους ετοιμοι.

    θελω να μου σχολιασεις λιγο το θεμα τον συνοδων. γιατι εγινε αυτο φετος? η εθουσα καταμεστι το βραδυ και το πρωι ηταν στο 80%. θα σοσουνε την διοργανοση τα 1000 ευρο των συνοδον? οκ δεν λεω για αυτους που εχουν 100 ατομα για συνοδεια αλλα νομιζω οτι καθε αγωνιζομενος θα πρεπει να δικαιουτε εναν.
    Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!Προσπαθησα για το καλυτερο γιατι θα υπηρχε μεγαλη καθυστερηση και θα κουραζοταν ο κοσμος!Τωρα για το θεμα το συνοδων ειλικρινα δεν καταλαβα τι εγινε γιατι οπως σου ειπα ετρεχα πανικοβλητος!Η γνωμη μου ειναι παντως οτι ΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ (1) ΣΥΝΟΔΟΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-05-12 13:09 #78
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mrkommatias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!Προσπαθησα για το καλυτερο γιατι θα υπηρχε μεγαλη καθυστερηση και θα κουραζοταν ο κοσμος!Τωρα για το θεμα το συνοδων ειλικρινα δεν καταλαβα τι εγινε γιατι οπως σου ειπα ετρεχα πανικοβλητος!Η γνωμη μου ειναι παντως οτι ΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ (1) ΣΥΝΟΔΟΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.
    εγινε οτι επιβαλανε στους συνοδους να πληροσουν εισοδο. δεν ξερω αν εγινε σε ολους η μεμονομενα παντος σε αρκετους το επιβαλανε. τα λογια του τιπακου στην εισοδο ηταν "η ομοσπονδια αποφασισε να πληρονουνε εισοδο ΟΛΟΙ περα τον αθλητων"

    σε λιγο βλεπω τιν WABA να γινετε WIND οταν λεμε ολοι ενοουμε ΟΛΟΙ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-05-12 13:11 #79
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.624
    Προεπιλογή
    Eνα γρήγορο photoShoot - πριν ξεκινησουμε με τις κατηγορίες-αναλυτικά :


    Κατηγορία Μasters: Xειμώνας Χρηστος


    Όνομα: 0.jpg Εμφανίσεις: 3043 Μέγεθος: 117,9 KB

    Κατηγορία Juniors: Ξανθης Γιώργος


    Όνομα: 1.jpg Εμφανίσεις: 2375 Μέγεθος: 111,4 KB


    Κατηγορία Fitness : Σταμάτης Κωστας


    Όνομα: 2.jpg Εμφανίσεις: 2497 Μέγεθος: 136,3 KB


    Κατηγορία BodyFitness : Tριουλίδης Σταυρος


    Όνομα: 3.jpg Εμφανίσεις: 2155 Μέγεθος: 107,9 KB



    Κατηγορίες Γυναικων:
    (Θα επανέλθω με τα ονόματα μόλις εχω ενημέρωση για τα αποτελέσματα/κατηγορία)

    Όνομα: 4.jpg Εμφανίσεις: 2152 Μέγεθος: 110,1 KB


    Όνομα: 5.jpg Εμφανίσεις: 2158 Μέγεθος: 132,0 KB

    Όνομα: 6.jpg Εμφανίσεις: 2192 Μέγεθος: 139,1 KB

    Κατηγορία BB Χαμηλή: Κουταλιέρης Γιώργος


    Όνομα: 7.jpg Εμφανίσεις: 2237 Μέγεθος: 136,7 KB



    Κατηγορία BB Μεσαία : Αττιλάκος Θανασης & Γενικός Νικητής


    Όνομα: 8.jpg Εμφανίσεις: 2145 Μέγεθος: 138,9 KB

    Κατηγορία ΒΒ Ψηλή : Ρόκας Δημήτρης

    Όνομα: 9.jpg Εμφανίσεις: 2247 Μέγεθος: 105,8 KB



    Guests Posers

    Μπάμπης Σαρακίνης

    Όνομα: DSC_0533.jpg Εμφανίσεις: 2510 Μέγεθος: 99,3 KB



    Κωνσταντίνα Κασκάνη

    Όνομα: DSC_0417.jpg Εμφανίσεις: 3108 Μέγεθος: 106,6 KB



    2 μεγάλοι πρωταθλητές που διαγωνίστηκαν στον Γενικό Τίτλο


    Ενας αθλητής με πολύ μέλλον, Λευτέρης Σιδηρόπουλος !

    Όνομα: 10.jpg Εμφανίσεις: 5049 Μέγεθος: 118,3 KB


    Παναγιώτης Σιώτης , ενας μεγάλος πρωταθλητής.



    Όνομα: 11.jpg Εμφανίσεις: 2878 Μέγεθος: 123,6 KB

    Το αφιερώνει αυτη την όμορφη φωτογραφία στον Παναγιώτη ,ο οποίος μαλλον ετοιμάζει καποιον νεο πρωταθλητή !

    Όνομα: DSC_0945.jpg Εμφανίσεις: 2046 Μέγεθος: 93,5 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-05-12 13:13 #80
    Fitness Champion - R.I.P.+
    Το avatar του χρήστη ΜrΚommatias

    Εγγραφή
    07-11-2008
    Μηνύματα
    436
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο madlen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλλον δεν με "πιασατε" σε τι αναφερομαι!!!!Δεν ειπα ποτε οτι θελαμε καποιον αλλο στις πρωτες θεσεις ή οτι η επιτροπη δεν εκρινε σωστα!!! Ουτε καν εκρινα τους αθλητες αλλα ουτε αναφερφηκα αν ερχομαι για την ουσια ή το θεαθηναι.. Εγω αναφερθηκα καθαρα στον τροπο διεξαγωγης!!Δηλαδη γιατι να ειναι δυσκολο να αλλαξουν τα αποτελεσματα???? Αυτο εννοωωωωωωωωωω για ποιο λογο δεν μπορουν να ξανακανουν κομπαριζον εφοσον υπαρχει διαφορα αρνητικη ή θετικη!!!!Αυτο ακριβως ειναι το ερωτημα μου και η απορια μου στο γιατι να κρινονται μονο το πρωι τα αποτελεσματα!!!Εκει εγκειντια και η απορια μου γιατι να υπαρχει πρωι και βραδυ απο την στιγμη που τα αποτελεσματα κρινονται το πρωι και δεν "επανελενχουν " την κατασταση των αθλητων το βραδυ!!!!
    1)Οταν απορεις που λεω οτι ΔΕΝ ειχαμε παρατραγουδα εγω καταλαβαινω οτι κατι δεν σου αρεσε.2)δεν ειπε κανεις οτι εκρινες αθλητες3)ο αθλητης το βραδυ πρεπει να ειναι σε ΑΘΛΙΑ κατασταση(θολος,με νερα κτλ)σε σχεση με το πρωι για να αλλαξουν τα αποτελεσματα4)κομπαριζον ΓΙΝΟΝΤΑΙ και το βραδυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-05-12 13:21 #81
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγχαρητήρια σε όλους τους διαγωνιζόμενους αλλά κυρίως στον Νάσσερ που μας το κρατούσε για έκπληξη .
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-05-12 13:42 #82
    Προεπιλογή
    Μαλιστα και γιατι να ισχυει αυτο "Ο Αθλητης πρεπει να ειναι σε ΑΘΛΙΑ κατασταση (Θολος, να κραταει νερα κλπ) για να αλλαξουν τα αποτελεσματα" και να μην ισχυει για εναν αθλητη που το βραδυ ειναι ΚΟΜΜΑΤΙΑ ?????????????? Και κομπαριζον εγιναν το βραδυ ελαχιστα και αυτα μαλλον "τυπικα" αφου δεν ξανακρινονται και δεν ξαναελενχουν την κατασταση!!!!!Τελος γιατι ενας αθλητης στα juniors που ηταν εκτος εξαδας αρχικα ,μετα το αποτελεσμα αλλαξε (γιατι ενας αθλητης δεν εμφανιστηκε το βραδυ) και οχι μονο μπηκε μεσα στην εξαδα αλλα βγηκε και 4ος?????Εκει δεν αλλαξαν τα αποτελεσματα?????
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-05-12 13:58 #83
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο madlen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλιστα και γιατι να ισχυει αυτο "Ο Αθλητης πρεπει να ειναι σε ΑΘΛΙΑ κατασταση (Θολος, να κραταει νερα κλπ) για να αλλαξουν τα αποτελεσματα" και να μην ισχυει για εναν αθλητη που το βραδυ ειναι ΚΟΜΜΑΤΙΑ ?????????????? Και κομπαριζον εγιναν το βραδυ ελαχιστα και αυτα μαλλον "τυπικα" αφου δεν ξανακρινονται και δεν ξαναελενχουν την κατασταση!!!!!Τελος γιατι ενας αθλητης στα juniors που ηταν εκτος εξαδας αρχικα ,μετα το αποτελεσμα αλλαξε (γιατι ενας αθλητης δεν εμφανιστηκε το βραδυ) και οχι μονο μπηκε μεσα στην εξαδα αλλα βγηκε και 4ος?????Εκει δεν αλλαξαν τα αποτελεσματα?????
    συμφωνω και εγω με αυτο...τι θα πει προκριματικα και βραδυνο σοου?εφοσον στην εκβαση του αποτελεσματος δεν παιζει κανενα ρολο το σοου ας γινει μονο ενας ενιαιος αγωνας χωρις προκριματικα και ας ανεβει η τιμη του εισητηριου στα 20-25 ευρω.αυτο το πραγμα με τα προκριματικα και το σοου ειναι ψυχοφθορο κυριως για τους αθλητες,ασε που τα προκριματικα εχουν τελειως λαθος εννοια στο μποντυμπιλντινγκ αφου ολοι προκρινονται στο βραδυνο σοου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 28-05-12 στις 14:09
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-05-12 17:21 #84
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.808
    Προεπιλογή προκριματικα και τελικά
    επειδή βλέπω έχετε απορίες σχετικα με την διεξαγωγή των αγώνων σε προκριματικα και τελικά θα σας εξηγήσω εδω σ αυτο το τόπικ μιας και έγινε ολόκληρο θέμα να λήξει και να μην αναλωνόμαστε σε τέτοιου είδους θέματα ενω περισσότερο πρέπει να μείνουμε στο αγωνιστικό κομμάτι και σχολιασμό αθλητών .

    τα προκριματικά ήταν καθιερωμένα πολλα χρόνια όταν υπήρχαν και πολλοί αθλητες διαγωνιζόμενοι , λόγω τού ότι το ββ είναι ενα σόου και ο κόσμος που πάει να δεί και να θαυμάσει τούς αθλητες αν γίνονται μαραθώνια κομπάριζον θα ξενερώσει και στα μισα θα την έχει κάνει

    ενα θα πώ εγω κατέβαινα σε αγώνες που οι προκριματικοί γινόταν την μια μερα και οι τελικοί την άλλη και μάλιστα στα τελικα ποζάριζε και εμφανιζόταν μόνο η εξάδα , οι αθλητες που δεν ήταν εξάδα δεν υπήρχαν , πέρναν απο ενα μετάλειο και αποχωρούσαν , με τελευταίο αγώνα μου το γιούνιβερς του 2006 , όπου πόζαρα στούς τελικούς επειδή ήμουν εξάδα , που λοιπόν το παράξενο.

    επίσης ενας αθλητής που συμμετέχει σε αγώνα μιας ομοσπονδίας , οφείλει να ενημερώνετε για τούς κανονισμούς και να γνωρίζει το πρόγραμμα , τι καλύτερο λοιπόν απο ενα αθλητή να ξέρει ότι αγωνίζετε στα προκριματικά και ξέρει ότι το τάιμινκ που θα πρέπει να πιάσει την τελεια φόρμα του θα ε'ίναι το πρωί και έτσι κάνει τον προγραμματισμό του

    το βράδυ μπορεί να είναι λίγο καλύτερος η λίγο χειρότερος αλλα τα αποτελέσματα βγαίνουν το πρωί εκεί κρίνετε , το βράδυ θα κριθεί ο γενικός νικητης και η κατηγορία πρωταθλητών , έτσι ο αγώνας κυλάει ομαλα χωρίς άσχετα κομπάριζον να απολαύσει και ο κόσμος που πληρώνει να δεί ενα ωραίο θέαμα και να το χαρούν και οι αθλητες γιατι άλλο να ποζάρουν σε κόσμο και άλλο σε άδεια καθίσματα .

    αυτός που είναι καλός και ξέρει θα αγωνιστεί το βράδυ για γενικό φροντίζει να είναι και το βράδυ σε καλή κατάσταση η ακόμα καλύτερος αν μπορεί

    εγω είχα κατεβει το 93 σε ενα αγωνα που στο ζέσταμα ίδρωνα και θόλωσα και ενω ήμουν φαβορί για την πρώτη θεση τελικα κατάλαβα θα έπαιρνα την 3η και καλα να πάθω , μετα στεναχωρέθηκα και πήγα έφαγα τα κοκορέτσια μου και ότι σαβούρα μπορεί να βάλει ο νούς και την έπεσα στο ξενοδοχείο να μην σκεφτομαι την ατυχία μου , όταν πήγα στους τελικούς και με ρωτούσαν οι φίλοι πως είμαι έλεγα χάλια θόλωσα και ήμουν σαν κολοκύθι , αυτοι λεγαν πλάκα μας κάνεις και λέω μπροστα ήταν ο στρατης ο αργυράκης που με είδε , βγαίνω λοιπόν στην σκηνη το βράδυ και ήμουν κομάτια και μεσα στην φλέβα γιατι αυτα που έφαγα και επειδη δεν ήπια νερο με είχαν στεγνώσει και ξεπέρασα το σόκ με το φαινόμενο του αλδοστερονισμού και οι κριτες πως να με πούν 3ο και είπαν να ξαναγίνει η βαθμολογία μόνο στην βαρια κατηγορία και εκεί βγήκα πρώτος , αλλα εγω δεν το δέχτηκα λέω και οι άλλοι τι φταίνε που ήταν το πρωί όπως έπρεπε και γω ήμουν λάσπη , οπότε λεω να συμψηφιστει και τελικα πήρα την δεύτερη θεση και εξήγησαν στο κοινό τον λόγο να μην λένε για αδικίες και χαζά .

    οπότε οι αγώνες που γίνονται πρωί απόγευμα έχουν υπέρ και κατα .
    τα υπέρ είναι ότι το βράδυ υπάρχει ομαλή ροή δεν υπάρχουν περιτα κομπάριζον και να ζορίζονται αθλητες και να βαριέτε ο κόσμος και τα κατα ότι ο αθλητής αναγκάζετε πρωί απόγευμα να βάζει χρώμα και έχει περισσότερη κούραση μιας και 2 φορές όλη η διαδικασία , αλλα όταν υπάρχουν πολλες συμμετοχές είναι πρωτιμότερο γιατι οι αγώνες κραταν 5 ώρες τουλάχιστον

    αυτο το μια κι έξω ξεκίνησε σε μια περίοδο που έπεσαν οι συμμετοχές των αθλητών και βόλευε το μια κι έξω αλλα με πολλες συμμετοχές είναι αδύνατο , οπότε που το πρόβλημα όταν ο αθλητής γνωρίζει ότι το πρωί βαθμολογείτε και τελος , δεν γίνετε και στις 2 περιπτώσεις και να βγαίνει μετα μέσος όρος
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-05-12 19:15 #85
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.624
    Προεπιλογή
    Xρήσιμη και διαφωτιστική η τοποθέτηση του Ηλία,που αν μη τι αλλο η εμπειρία του τεραστια και οι παραστάσεις του πολλες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-05-12 19:31 #86
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.624
    Προεπιλογή
    Ξεκινώ το φωτογραφικό ρεπορταζ όπως το κατέγραψε ο φακός του team

    Εναρξη του ΜR ΕΛΛΑΣ 2012 της WABBA-ΠΕΣΔ ...


    Τον αγώνα προλογίζει ο προεδρος της ιστορικής ΠΕΣΔ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ

    Όνομα: DSC_0017 (2).jpg Εμφανίσεις: 2032 Μέγεθος: 108,1 KB


    Ο αντιπρόεδρος της ΠΕΣΔ, ΝΙΚΟΣ ΣΙΓΑΛΑΣ

    Όνομα: DSC_0676.jpg Εμφανίσεις: 1843 Μέγεθος: 100,7 KB



    Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ WABBA HELLAS,ΝΙΚΟΣ ΤΣΟΥΝΑΚΗΣ

    Όνομα: DSC_0020 (2).jpg Εμφανίσεις: 1974 Μέγεθος: 116,1 KB


    Λίγο νωρίτερα,το πρωί,οι τελευταίες διαβουλευσεις με την κριτική επιτροπή

    Όνομα: DSC_0026.jpg Εμφανίσεις: 1948 Μέγεθος: 113,7 KB




    Όνομα: DSC_0032.jpg Εμφανίσεις: 2190 Μέγεθος: 112,4 KB


    Κριτική επιτροπή (απο αριστερά προς τα δεξιά όπως κοιτάμε)
    Τασος Κολιγκιώνης,Τασος Μισαηλίδης,Μιχάλης Κεφαλιανός,Δαυιδ Μπαλάσας,Νίκος Σιγάλας,Γιώργος Καπετανάκης,Τασος Ζαχαρόπουλος,Φωτης Πλευρίτης και Γιάννης Διακογιάννης



    Όνομα: DSC_0037.jpg Εμφανίσεις: 2137 Μέγεθος: 119,0 KB


    Όνομα: DSC_0034.jpg Εμφανίσεις: 2119 Μέγεθος: 112,1 KB


    Η γνώριμη σκηνή του Νοvotel,με το πανό του να διακρίνεται....

    Όνομα: DSC_0032 (2).jpg Εμφανίσεις: 1918 Μέγεθος: 116,4 KB

    Τα έπαθλα,περιμένωντας τους αθλητές

    Όνομα: DSC_0008 (2).jpg Εμφανίσεις: 1879 Μέγεθος: 135,4 KB


    Όνομα: DSC_0007 (2).jpg Εμφανίσεις: 1904 Μέγεθος: 105,7 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-05-12 19:56 #87
    Προεπιλογή
    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΟΔΟΥΣ ΕΓΩ ΤΟ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ Ο ΤΥΠΑΚΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΔΩΣΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΗ ΜΟΥ ¨ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ¨
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-05-12 19:58 #88

    Εγγραφή
    02-06-2011
    Περ.
    Athens-Abelocity
    Μηνύματα
    19
    Προεπιλογή
    Να πω και εγώ τα παράπονα μου μιας και έλαβα μέρος πρώτη φορά...

    1ον πληρώνουν οι συνοδοί...απαράδεκτο...πήγα να μπω μαζί με τον αδερφό και τον σταματάει στην πόρτα λέγοντας του να πληρώσει 15€ και γυρνάω και του λέω
    -δηλαδή τι θες τώρα να βαφτώ μόνος μου ?
    και μου λέει
    -δεν θα σε δει μετά στην σκηνή ο αδερφός σου ? άρα πρέπει να πληρώσει...είναι για τα έξοδα της διοργάνωση.

    Του πήγα όλη την οικογένεια μου και πλήρωσαν 60€ και δεν άφησε να μπει ούτε ένας χωρίς να πληρώσει...

    2ον ΔΙΟΡΓΆΝΩΣΗ ? ΠΟΥ ΗΤΑΝ ? που δεν ήξεραν τι τους γίνετε !!!! δεν μας ενημέρωσαν ποιοι θα βγουν πρώτοι με αποτέλεσμα να βαφόμαστε σε ένα δωματιάκι 30+ άτομα χωρίς εξαερισμό, χωρίς ένα γαμωανεμιστηράκι....

    3ον ΈΛΕΟΣ ΜΙΑ ΖΥΓΑΡΙΆ ΚΑΙ ΈΝΑ ΜΈΤΡΟ δώστε τους.

    4ον λόγο διουρητικών έπρεπε να πάω τουαλέτα πολλές φορές... και ο τύπος στην πόρτα μου κάνει παρατήρηση
    -μην πηγαινοέρχεσαι φιλαράκι γιατί είσαι με μπογιές !!!
    -και τι θες να κανω ρε φίλε να κατουρηθώ πάνω μου ή να σκάσω... ?

    5ον και καλύτερο στην κατηγορία μου όταν ξεκίναγαν να λένε τα νούμερα που θα πάνε πίσω στα παρασκήνια ο άλλος είχε ξεκινήσει να πηγαίνει πριν καν πουν το νούμερο του !!! (γιατί άραγε ? μήπως κάτι ήξερε από πριν ? )

    6ον κατεβαίνει η πρώτη εξάδα που δεν πήραμε θέσεις και καθώς έφευγα ακούω τον άλλον εκεί στο γραφειάκι να κράζει την γυναίκα (που ήταν στα χαρτιά) γιατί άλλα νούμερα της είπαν ότι είναι να αποχωρήσουν και άλλα έγραψε...

    7ον αν είναι να βγαίνουν τα αποτελέσματα απο τα προκριματικά ποιος ο λόγος να ταλαιπωρούμε με το φαγητό ?
    Άμα το ήξερα πριν βγω στα προκριματικά θα έτρωγα να γέμιζα full και να ήμουν μια χαρά.


    Δεν νιώθω ότι αδικήθηκα γιατί μερικοί μπορεί να σκεφτούν (δεν βγήκε τίποτα και προσπαθεί να βγάλει το άχτι του).
    Εγώ για την πάρτη μου πήγα για την εμπειρία...την γυμναστική την αγαπάω είναι η ζωή μου κατέβηκα χωρίς ουσίες και συναγωνίστηκα άτομα που ήταν μέσα στο φάρμακο αυτό αρκεί για εμένα...
    Συγνώμη που σας κούρασα.
    !!! Shut Up And Squat !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-05-12 20:14 #89
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.624
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stefanosbmx Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΟΔΟΥΣ ΕΓΩ ΤΟ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ Ο ΤΥΠΑΚΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΔΩΣΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΗ ΜΟΥ ¨ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ¨
    Εγω εχω να προτεινω κατι πανω σε αυτο:
    Ολοι οι αθλητες να υποχρεωνονται εστω και μια μερα ΠΡΙΝ να δηλώνουν την συμμετοχή τους ετσι ώστε να γινεται και μια προεργασία και να αποφευγονται οι πολλές καθυστερησεις
    Μαζί με αυτο να δηλωνεται και ΕΝΑΣ συνοδός ,όπου το όνομα του θα βρίσκεται στην λίστα .Και με επίδειξη ταυτότητας,γιατί όχι;Ομορφα και ωραία.
    Το κακό είναι ότι στους περισσότερους αθλητες εχω παρατηρησει ότι όλοι δηλωνουν συνοδοί,οπότε χανεται καπου η μπάλα και πληρωνουν και τα σπασμενα ακομα και αυτοί που ΔΕΝ πρεπει να πληρωσουν.
    Αρα θελει καλυτερη οργάνωση.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KOYNELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να πω και εγώ τα παράπονα μου μιας και έλαβα μέρος πρώτη φορά...

    1ον πληρώνουν οι συνοδοί...απαράδεκτο...πήγα να μπω μαζί με τον αδερφό και τον σταματάει στην πόρτα λέγοντας του να πληρώσει 15€ και γυρνάω και του λέω
    -δηλαδή τι θες τώρα να βαφτώ μόνος μου ?
    και μου λέει
    -δεν θα σε δει μετά στην σκηνή ο αδερφός σου ? άρα πρέπει να πληρώσει...είναι για τα έξοδα της διοργάνωση.

    Του πήγα όλη την οικογένεια μου και πλήρωσαν 60€ και δεν άφησε να μπει ούτε ένας χωρίς να πληρώσει...

    Την απάντηση σε αυτο την έδωσα και πιο πανω στον Στεφανο.

    2ον ΔΙΟΡΓΆΝΩΣΗ ? ΠΟΥ ΗΤΑΝ ? που δεν ήξεραν τι τους γίνετε !!!! δεν μας ενημέρωσαν ποιοι θα βγουν πρώτοι με αποτέλεσμα να βαφόμαστε σε ένα δωματιάκι 30+ άτομα χωρίς εξαερισμό, χωρίς ένα γαμωανεμιστηράκι....

    Εδω είσαι λαθος .Υπευθυνος αποδυτηριων ήταν ο Ακης Βουλγαρέλης,εμπειρότατος,ο οποίος έτρεχε δεξια και αριστερα για να μαζευει τους αθλητές,γιατι δεν εννοούσαν να καταλάβουν ότι τα αποδυτηρια ειναι σε ενα σημείο (ΔΕΞΙΑ) ,αριστερά ήταν μονο για τις γυναικες.
    Επίσης παρόλο τις οδηγίες ότι πρεπει μονο ΕΝΑΣ συνοδος πρέπει να είναι στα αποδυτηρια,παντα υπάρχουν πολυ περισσότεροι για τον καθένα.Εδω θελει περισσότερα ατομα υπευθυνους αποδυτηρίων,θαρρω.

    3ον ΈΛΕΟΣ ΜΙΑ ΖΥΓΑΡΙΆ ΚΑΙ ΈΝΑ ΜΈΤΡΟ δώστε τους.

    Δεν είχαν;Εγω είδα ζυγαριά..Εσυ πως ζυγίστηκες για να παίξεις;


    4ον λόγο διουρητικών έπρεπε να πάω τουαλέτα πολλές φορές... και ο τύπος στην πόρτα μου κάνει παρατήρηση
    -μην πηγαινοέρχεσαι φιλαράκι γιατί είσαι με μπογιές !!!
    -και τι θες να κανω ρε φίλε να κατουρηθώ πάνω μου ή να σκάσω... ?

    Εδω εχεις δίκιο


    5ον και καλύτερο στην κατηγορία μου όταν ξεκίναγαν να λένε τα νούμερα που θα πάνε πίσω στα παρασκήνια ο άλλος είχε ξεκινήσει να πηγαίνει πριν καν πουν το νούμερο του !!! (γιατί άραγε ? μήπως κάτι ήξερε από πριν ? )

    Μιλας για τον νικητή Κωστα Σταμάτη που ήταν κομματια κα ήξερε αν μη τι αλλο ότι θα ήταν εξάδα.
    Απλα μπέρδεψε το νούμερο όπως το κατάλαβα,γιατι ήταν και αυτος 60κατι,τελικα ήταν ο επόμενος που φωναξαν...

    6ον κατεβαίνει η πρώτη εξάδα που δεν πήραμε θέσεις και καθώς έφευγα ακούω τον άλλον εκεί στο γραφειάκι να κράζει την γυναίκα (που ήταν στα χαρτιά) γιατί άλλα νούμερα της είπαν ότι είναι να αποχωρήσουν και άλλα έγραψε...

    Δεν εχω αποψη

    7ον αν είναι να βγαίνουν τα αποτελέσματα απο τα προκριματικά ποιος ο λόγος να ταλαιπωρούμε με το φαγητό ?
    Άμα το ήξερα πριν βγω στα προκριματικά θα έτρωγα να γέμιζα full και να ήμουν μια χαρά.

    Αυτό φίλε μου ειναι δικιά σου ευθυνη και υποχρέωση να το γνωρίζεις,στο λεω με καλή πρόθεση.Ενημερωνεσαι για την διεξαγωγη του αγωνα της εκάστοτε ομοσπονδίας πριν κατέβεις,έστω και τα στοιχειώδη
    Αν μη τι αλλο,εδω στο φόρουμ η πληροφόρηση ξεχειλίζει


    Δεν νιώθω ότι αδικήθηκα γιατί μερικοί μπορεί να σκεφτούν (δεν βγήκε τίποτα και προσπαθεί να βγάλει το άχτι του).
    Εγώ για την πάρτη μου πήγα για την εμπειρία...την γυμναστική την αγαπάω είναι η ζωή μου κατέβηκα χωρίς ουσίες και συναγωνίστηκα άτομα που ήταν μέσα στο φάρμακο αυτό αρκεί για εμένα...
    Συγνώμη που σας κούρασα.
    Το τελευταίο σχόλιο νομίζω δεν χρειαζόταν...Φιλικα πάντα,Πολυνεικος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-05-12 20:19 #90
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.808
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KOYNELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να πω και εγώ τα παράπονα μου μιας και έλαβα μέρος πρώτη φορά...

    1ον πληρώνουν οι συνοδοί...απαράδεκτο...πήγα να μπω μαζί με τον αδερφό και τον σταματάει στην πόρτα λέγοντας του να πληρώσει 15€ και γυρνάω και του λέω
    -δηλαδή τι θες τώρα να βαφτώ μόνος μου ?
    και μου λέει
    -δεν θα σε δει μετά στην σκηνή ο αδερφός σου ? άρα πρέπει να πληρώσει...είναι για τα έξοδα της διοργάνωση.

    Του πήγα όλη την οικογένεια μου και πλήρωσαν 60€ και δεν άφησε να μπει ούτε ένας χωρίς να πληρώσει...

    2ον ΔΙΟΡΓΆΝΩΣΗ ? ΠΟΥ ΗΤΑΝ ? που δεν ήξεραν τι τους γίνετε !!!! δεν μας ενημέρωσαν ποιοι θα βγουν πρώτοι με αποτέλεσμα να βαφόμαστε σε ένα δωματιάκι 30+ άτομα χωρίς εξαερισμό, χωρίς ένα γαμωανεμιστηράκι....

    3ον ΈΛΕΟΣ ΜΙΑ ΖΥΓΑΡΙΆ ΚΑΙ ΈΝΑ ΜΈΤΡΟ δώστε τους.

    4ον λόγο διουρητικών έπρεπε να πάω τουαλέτα πολλές φορές... και ο τύπος στην πόρτα μου κάνει παρατήρηση
    -μην πηγαινοέρχεσαι φιλαράκι γιατί είσαι με μπογιές !!!
    -και τι θες να κανω ρε φίλε να κατουρηθώ πάνω μου ή να σκάσω... ?

    5ον και καλύτερο στην κατηγορία μου όταν ξεκίναγαν να λένε τα νούμερα που θα πάνε πίσω στα παρασκήνια ο άλλος είχε ξεκινήσει να πηγαίνει πριν καν πουν το νούμερο του !!! (γιατί άραγε ? μήπως κάτι ήξερε από πριν ? )

    6ον κατεβαίνει η πρώτη εξάδα που δεν πήραμε θέσεις και καθώς έφευγα ακούω τον άλλον εκεί στο γραφειάκι να κράζει την γυναίκα (που ήταν στα χαρτιά) γιατί άλλα νούμερα της είπαν ότι είναι να αποχωρήσουν και άλλα έγραψε...

    7ον αν είναι να βγαίνουν τα αποτελέσματα απο τα προκριματικά ποιος ο λόγος να ταλαιπωρούμε με το φαγητό ?
    Άμα το ήξερα πριν βγω στα προκριματικά θα έτρωγα να γέμιζα full και να ήμουν μια χαρά.


    Δεν νιώθω ότι αδικήθηκα γιατί μερικοί μπορεί να σκεφτούν (δεν βγήκε τίποτα και προσπαθεί να βγάλει το άχτι του).
    Εγώ για την πάρτη μου πήγα για την εμπειρία...την γυμναστική την αγαπάω είναι η ζωή μου κατέβηκα χωρίς ουσίες και συναγωνίστηκα άτομα που ήταν μέσα στο φάρμακο αυτό αρκεί για εμένα...
    Συγνώμη που σας κούρασα.
    είναι η πρώτη φορα και δικαιολογημένα κάποιες απορίες σου , να πώ την γνώμη μου πως τωρα πήρες μια ιδέα απο αγώνες και έχεις δεί πώς είναι οι αθλητες , την επόμενη φορά θα πάς καλύτερα γιατι μετράει η εμπειρία , όπως σε όλα τα αθλήματα .

    οι αθλητες που φεύγουν πρίν ακούσουν το όνομά τους είναι γιατι ξέρουν ότι βρίσκονται στην εξάδα με βάση τους αντιπάλους όχι όμως την θέση που θα πάρουν , αυτο δεν είναι κατι μεμπτό , δεν είναι χαζός ο άλλος να καρφωθεί ,απλα με την εμπειρία καταλαβαίνουν ότι είναι στούς 6 .

    εσυ να κρατήσεις αυτο που λές ότι το γούσταρες που κατέβηκες σ αρέσει η γυμναστική με βάρη και αυτο μετράει , σε είδαν δικά σου άτομα και σε χάρηκαν όπως και σύ και πολλες φορές ενας αθλητής με ωραία παρουσία μπορεί να μην βγεί μέσα στο βάθρο αλλα να κερδίσει το κοινο με μια ωραία και αξιοπρεπή εμφάνηση , γιατι πολλες φορες άλλη γνώμη έχουν οι κριτες που έχουν συγκεκριμένα κρητήρια και άλλη το κοινό ειδικα όταν έχουν δικό τους αθλητή

    στο θέμα της οργάνωσης και τα αποδυτήρια σ αυτον τον χώρο έχουν γίνει πολλες φορες αγώνες και οι αθλητες ξέρουν , δεν ήμουν βέβαια να έχω άποψη αλλα στο θέμα της εισόδου ισχύει το μαζί με τα ξερα καίγονται και τα χλωρα , συνήθως μπαίνουν πολλοι τζαμπατζήδες και απο άλλες εισόδους να γλυτώσουν το εισητήριο με αποτέλεσμα να έχει γεμάτες αίθουσες και πολλοί να είναι τζαμπέ , αν θεωρούνται φίλαθλοι 1-2 φορες τον χρόνο δεν είναι τίποτε , εδω στην κομοτινή είχε 8 ευρω είσοδο και 5 φοιτητικό και πάλι μπαίναν στην ζούλα απο όπου δεν φαντάζετε κανείς, αυτα γινόταν και θα γίνονται

    έτσι κάνουν αυστηρα τα μέτρα οι διοργανωτες και γι αυτο χάνετε το προνόμιο των συνοδών που δεν πληρώναν , που και γω το θεωρώ σωστο να μην πληρώνει ενας συνοδός και ακόμα επειδη το δικό μας άθλημα δεν τυγχάνει της αναγνώρησης και προβολής ΄'οπως άλλα να μην είχε και καθόλου είσοδο η ενα συμβολικό ποσό με την προυπόθεση απο κάπου να καλύπτονται τα έξοδα παραστάσεως και τα έξοδα των αθλητων που θα προκριθούν για το εξωτερικό και αυτο θα γίνει μόνο αν μπαίνουν δυνατοί χορηγοί μεγάλες εταιρίες να υπάρχει άπλα οικονομική , πράγμα που δεν ισχύει σε μας
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία