Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 33
  1. 04-06-08 11:14 #16
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.914
    Προεπιλογή
    Με ενημέρωσαν ότι το Παγκόσμιο στην Ερέτρια θα έχει μια συμβολική είσοδο 5 ευρώ (που θα περιέχει νομίζω και κάποιο δροσερό ποτό), η οποία όμως για τα μέλη του φόρουμ θα είναι πληρωμένη, αρκεί να με ενημερώσουν με προσωπικό μήνυμα για την προσεύλεσή τους.

    Σύντομα θα βγεί ανακοίνωση και για το παγκόσμιο της Κατερίνης.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-06-08 14:19 #17
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss
    Σύντομα θα βγεί ανακοίνωση και για το παγκόσμιο της Κατερίνης.
    Αντε φτανουν οι μερες.... 8) Ολο το φορουμ εκει!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-06-08 16:46 #18
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.914
    Προεπιλογή
    παιδιά, σας γράφω από Ερέτρια και το μέρος είναι φανταστικό
    αμέλησα να πώ ότι θα είμαι και κριτής στουε αγώνες και θέλω να ευχαριστησω τον κ. Σερέτη για αυτη την τιμή που μου κάνει.

    Πάντως από τη γεύση που έχω πάρει έως τώρα πιστεύω ότι οι αγώνες θα έχουν απόλυτη επιτυχία...

    stay tunned....

    MB
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-06-08 11:41 #19
    Προεπιλογή
    Στειλε μας κ τα νεα απο το Πανελληνιο που θα γινει...αυριο θα ειμαι εκει για το Παγκοσμιο...καλη επιτυχια σαν κριτης Πανο..πολυ κουραστικο σε Παγκοσμιο αν το επιπεδο ειναι υψηλο..και ξερετε πιστευω οτι οι κριτες βαθμολογουνται αν εχουν μεγαλη αποκλιση δεν ξανακαθονται επιτροπη..
    Πανελληνια Πρωταθλητρια 2002 2003 2005 2006 2007 2η Παγκοσμια Πρωταθλητρια το 2005 3η Παγκοσμια Πρωταθλητρια το 2006 στα ζευγαρια
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-06-08 13:35 #20
    Το avatar του χρήστη Spyro D

    Εγγραφή
    27-03-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    259
    Προεπιλογή
    Ειναι πολυ ασχημο για τους αθλητες να μην περνουν χρηματικα επαθλα απο τους αγωνες!!Συμφωνω οτι θα επρεπε να δινουν στις πρωτες τρειαδες πανω απο 4-5χιλιαδες ευρω για να πεις οτι απαλυνουν την τσεπη των αθλητων.Αλλα παιδια επιδι αυτο δεν γινετε...καλο θα ηταν να δινονται χρηματα εστω κ λιγοτερα!Ειναι πιο πολυ σαν ψηχολογικη ενεση παρα να μας απαληνουν την τσεπη μας!!!Το θεμα ειναι οι χορηγοι,κ το ποσο καλα χειριζετε το θεμα ο προεδρος!!
    Αν σκεφτητε ποσα ξοδευουμε.......εμενα με πιανει απελπησια παντως!!!
    Spyro D
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-06-08 14:45 #21
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Spyro D θα πας σημερα η αυριο στην ερετρια? να δεις τον αγωνα? πηγες στο παγκοσμιο της NAC που ηδη εγηνε?
    Επειδη μενεις κατα εκει νομιζω αθηνα μερια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-06-08 17:44 #22
    Το avatar του χρήστη Spyro D

    Εγγραφή
    27-03-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    259
    Προεπιλογή
    Για πρωτη χρονια δεν πηγα πουθενα....οικογενιακο προβλημα υγειας βλεπεις.....!!!δεν πειραζει ομως μαλλον ολα καλα τωρα....
    Spyro D
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-06-08 00:21 #23
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.914
    Προεπιλογή
    Οι προκριματικοί του πανελληνίου πήγαν αρκετά καλά...
    Η μεγάλη μάχη έγινε στο OPEN-Γενικό (αν και τα αποτελέσματα δεν έχουν βγεί ακόμα), δύο πραγματικά τρομεροί αθλητές ο Στέλιoς Ιωαννίδης από Πάτρα και ο Ελληνο-αιγύπτιος Οσμαν Ελ Σάιτ, έλιωσαν στα κομπαριζον... το νικητό θα τον μάθουμε αύριο, καθώς και τα ακρθβή αποτεκελέσματα.
    Έχω φωτογρσφικό υλικό, όταν βρώ χρόνο θα το ανεβάσω στη σελίδα.

    Αύριο το πακγκόσμιο της και το μεγάλο show των τελικών στις 8μμ.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-06-08 12:53 #24
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    αν θες κανε κανενα zip ανεβασε τις εδω rapidshare.com και τις περναω εγω μετα στο φορουμ για να φενοντε καλα(ειπα να βοηθησω μην μας να τις περασω ολες εγω
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-06-08 15:44 #25
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.914
    Προεπιλογή NABBA Hellas & World 2008 - Ερέτρια Εύβοιας
    Λίγες φωτογραφίες και λίγα λόγια από το Πανελλήνιο και Παγκόσμιο Πρωτάθλημα που έγινε στις 13-κ 14 Ιουνίου στην ερέτρια από την Nabba-Hellas κ ΠΕΕΣΔ.

    Πριν τους αγώνες ο Γιώργος Σαιτ (έπαιξε στο fitness) και η Βαρβάρα, ζευγάρι από την κέρκυρα, σε στιγμές χαλάρωσης με την ομάδα του Team King Sait.... έτσι! Γιώργο ευχαριστώ για το μπλουζάκι, ελπίζω να τιμήσεις κ εσύ τα δικά μας.


    Ο παλιός μου φίλος και "huge" Κώστας Καραίσκος επί το έργο βάφει τον αθλητή του... Κώστα περιμένουμε να σε δούμε στη σκηνή


    Αντώνης Κονδύλης στο ζέσταμα του αθλητή του Γιάννη Ιωαννίδη που έπαιξε στα Masters. Προβλέπω ότι την επόμενη φορά που θα κατέβει ο Αντώνης θα σβήσουν τα φώτα από τις μάζες.... δε γνωρίζω τον Αντώη προσωπικά αλλά άκουσα ότι το βάρος του ξεπερνά τα 140 κιλά.



    Κατηγορία jUniors στο πανελλήνιο. Νικητής ο αθλητής στα αριστερά.
    Στην απονομή ο Γιώργος Κολοβούρας, φίλος και συμπατριώτης, για άλλη μια φορά στυλάτος κέρδισε το γυναικείο πληθυσμό



    Κατηγορία masters νικητής ο πάντα έτοιμος Γιώργος Καγκελάρης. 1ος από αριστερά.



    Fitness. Νικητής στο Κέντρο ο Γιάννης (μου διαφέυγει το επίθετο). αθλητή; του Τάσου Μυσαιλίδη.


    Η Βαρβάρα μόνη της και στα ζευγάρια με τον γιώργο.





    Ένας φοβερός αθλητής αλλά κ άνθρωπος με ήθος. Οσμαν Ελ Σαιντ. Πρόσθεσε 8 κιλά αν δεν κάνω λάθος από τον τελευατίο του αγώνα και συνεχίζει να ανεβαίνει. 1ος γενικός νικητής στη WABBA 2008 και 3ος στο πανευρωπαικό της WABBA που είχαν γίνει πριν λίγες μέρες.





    Ψηλή κατηγορία ανδρών, νικητής 2ος από αριστερά ο Στέλιος Ιωαννίδης. Με τον Στέλιο μένουμε στην ίδια πόλη και είχα παρακολουθήσει την προετοιμασία του από κοντά. Αξιοθαύμαστη προσπάθεια, μέσα σε 5 μήνες κατάφερε να κάνει απίστευτες αλλαγές.



    Overall, πολύ σκληρή μάχη μεταξύ Στέλιου Ιωαννίδη και Οσμάν Ελ Σαιντ. τα παιδιά έλιωσαν στα comparison και τελικά ο Στέλιος αναδείχθηκε νικητής.


    Στο background των αγώνων και το λογότυπό μας. 8)


    Φωτογραφίες από το Παγκόσμιο

    Juniors, νικητής ο Γιάννης 2ος από δεξιά.


    Μαστερσ +40 ... Νικητής ο 1ος από αριστερά.


    Παναγιώτης Σιώτης στης 3η θέση της κατηγορίας... για πλάκα. Αν νομίσει κανείς ότι ο Παναγιώτης δεν έχει προεοιμαστεί καλα, απλά να ενημερώσω απλά ανέβηκε στη σκηνή χωρίς προετοιμασία... είναι όλο το χρόνο σε σε αυτη τη φόρμα...


    μαστερς +50... νικητής 1ος από δεξιά.... ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ σώμα για +50.... ο άνθρωπος είναι σαν άγαλμα, με άψογες αναλογίς, σχήμα και σκηρός σα πέτρα... εγώ έμεινα άφωνος. Ο κύριος στο κέντρο είναι 62 ετών....


    Φιτνες γυναικών, νικήτρια η 2η από δεξιά βουλγάρα, και η δικία μας Βαρβάρα στην 3η θέση (1η από δεξιά).


    Physiqe γυναικών... δυνατή κατηγορία με νικήτρια την 1η από αριστερά.


    Στα ζευγάρια Ο Γιώργος Σαιτ κ η βαρβάρα από την Κέρκυρα κέδρισαν την κατηγορία κ την 1η θέση στο παγκόσμιο πρωτάθλημα, με αντιπάλους ένα ζυγάρι από την ισπανία.

    Φιτνες αντρών χαμηλή. πολύ καλή κατηγορία, νικητής ο 2ος από αριστερά.
    1ος από αριστερά, ο δικός μας Παναγής Γαρμπής...


    Φιτνεςς ψηλή. Νικητής δεύτερος από δεξιά



    Βodybuilding 4. Νικητής της κατηγορία και του overall o ισπανός δεξιά.


    Bodybuilding 3. Νικητής ένας απίστευτος Ιάπωνας (στο κέντρο), με κάτι πόδια που ξεχύλιζαν οι μύς....



    Βodybuilding 2. Κατηγορία σφαγή, 1ος ο αθλητής στο κέντρο, ενω ο ελληνο-αιγύπτιος Ελ Σαιντ πήρε τη 3η θέση.





    Bodybuilding 1, και άλλη μια σκληρή μάχη για το Στέλιο Ιωαννίδη, νίκη στα σημεία για τον αθλητή από την Πάτρα. Στέλιο κ σ' ανωτερα!





    Στους αγώνες υπήρχε κ η κατηορία fitness aerobic που έκλεψε την παράσταση... τα χορευτικά τους και η εμφάισή τους με βραδινό φόρεμα, μας άφησαν άφωνους...


    ------------------------

    Γενικά η οργώνωση των αγώνων ήταν πολύ καλή και η προσεύλεση του κόσμου ικανοποιητική. Ο χώρος που διοργανώθηκαν οι αγώνες ήταν δίπλα στην παραλία, πανέμοφρος και υπήρχαν και 2 projectors που μετέδιδαν τον αγώνα σε μεγάλες οθόνες.

    Προσωπική μου άποψη είναι ότι ο πρόεδρος της NABBA-Hellas κ ΠΕΕΣΔ κ. Σερέτης έκανε πολύ καλή δουλειά, παρά τις πολλές δυσκολίες που αντιμετώπισε. Και τα χρηματικά έπαθλα, όντως δώθηκαν μπροστά στα μάτια μου.

    Μελανό σημείο των αγώνων (για άλλη μια φόρα) κάποιοι τραμπούκοι άρχισαν τις φωνές και τους τσαμπουκάδες... ευτυχώς η περίπτωση ήταν μεμνονωμένη και μοναδική, ωστόσο πιστεύω ότι σε τέτοια άτομα πρέπει να απαγορευτεί όχι μόνο η συμμετοχή αλλά ακόμη κ η είσοδος σε τέτοιες διοργανώσεις...

    Κλείνωντας, βρέθηκα για 3 μέρες στην Ερέτρια και πέρασα μοναδικά, έκανα καινούργιους φίλους και ξαναείδα παλιούς.
    Ένα ευχαριστώ στα παιδιά από το greekmuscle.net που όση ώρα ήμουν στην κριτική επιτροπή τράβηξαν φωτογραφίες για την σελίδα μας, καθώς και στην Τούλα μας που τράβηξε αρκετές φωτογραφίες.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-06-08 17:51 #26
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    πολυ δυνατο επιπεδο μπραβο δεν περιμενα να δω τον σιωτη στην σκηνη παντως

    thanks for the photos
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-06-08 15:08 #27
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Πω πω φοβερες φωτο! Και η διφημιση του site καλη...! 8)
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-06-08 01:02 #28
    Προεπιλογή Συγχαρητηρια!!!
    Αυτο ειναι καλυψει αγωνα εγραψες παλι μπος αντε και εις ανωτερα καμια καλυψη ολυμπια!!!!
    ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-06-08 23:04 #29
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή



































    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-06-08 12:13 #30
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.914
    Προεπιλογή
    Ευχαριστούμε την Τούλα για τις φώτος

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία