Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 131
  1. 19-03-12 01:32 #16
    Προεπιλογή
    Ενδιαφέρον.. Μου αρέσει και το χρώμα και ορισμένες ποσότητες. Απέναντι στην orange triad τι λες;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-03-12 01:36 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitrios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενδιαφέρον.. Μου αρέσει και το χρώμα και ορισμένες ποσότητες. Απέναντι στην orange triad τι λες;
    Το χρώμα δεν βρίσκω γιατί πρέπει να είναι κριτήριο επιλογής μιας multi

    Σχετικά με την OT, σε αντίθεση με την Carlson και την παρούσα δεν είναι multi γενικής χρήσης, οπότε εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να κάνω κάποια σύγκριση.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-03-12 01:49 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το χρώμα δεν βρίσκω γιατί πρέπει να είναι κριτήριο επιλογής μιας multi

    Σχετικά με την OT, σε αντίθεση με την Carlson και την παρούσα δεν είναι multi γενικής χρήσης, οπότε εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να κάνω κάποια σύγκριση.
    Καλά το χρώμα το είπα για αστείο...
    Ναι η ΟΤ είναι λίγο πιο στυλ Anavite απλά την ανέφερα εκ παραδρομής επειδή την κοιτούσα πριν από λίγο.
    Έχω σκαλώσει λίγο με την Α (palmitate) βέβαια αλλά κατά τα άλλα που φαίνεται πολύ καλή στις ποσότητες. Από τα άλλα βοτάνια που έχει μέσα έχεις παρατηρήσει καμιά έξτρα αλλαγή στο mood;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-03-12 02:00 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitrios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά το χρώμα το είπα για αστείο...
    Ναι η ΟΤ είναι λίγο πιο στυλ Anavite απλά την ανέφερα εκ παραδρομής επειδή την κοιτούσα πριν από λίγο.
    Έχω σκαλώσει λίγο με την Α (palmitate) βέβαια αλλά κατά τα άλλα που φαίνεται πολύ καλή στις ποσότητες. Από τα άλλα βοτάνια που έχει μέσα έχεις παρατηρήσει καμιά έξτρα αλλαγή στο mood;
    Δεν την έχω ξεκινήσει ακόμα, άρα δεν μπορώ και να σου πω αν έχω δει αλλαγές στο mood μου.

    Για το palmitate, εμένα δεν με χαλάει καθόλου. Ίσα-ίσα, θεωρώ ότι καλό είναι να υπάρχει και λίγη Α με την παραδοσιακή μορφή

    Κοίτα, την πήρα γιατί μου αρέσει πολύ το προφίλ, οι ποσότητες, οι μορφές των Β, το ότι έχει και άλλες μορφές της Ε, τα μέταλλα που είναι chelated... Εν ολίγοις, για all-around multi μου φάνηκε πολύ καλή.

    ΔΕΝ είναι Anavite (αυτή για μένα είναι top ως γνωστόν, τουλάχιστον ως τώρα), ούτε ΟΤ. Δεν περιμένω να δω κάποιο boost στην προπόνησή μου όπως με την Anavite. Είναι απλά μια πολύ καλή multi.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-03-12 02:05 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν την έχω ξεκινήσει ακόμα, άρα δεν μπορώ και να σου πω αν έχω δει αλλαγές στο mood μου.

    Για το palmitate, εμένα δεν με χαλάει καθόλου. Ίσα-ίσα, θεωρώ ότι καλό είναι να υπάρχει και λίγη Α με την παραδοσιακή μορφή

    Κοίτα, την πήρα γιατί μου αρέσει πολύ το προφίλ, οι ποσότητες, οι μορφές των Β, το ότι έχει και άλλες μορφές της Ε, τα μέταλλα που είναι chelated... Εν ολίγοις, για all-around multi μου φάνηκε πολύ καλή.

    ΔΕΝ είναι Anavite (αυτή για μένα είναι top ως γνωστόν, τουλάχιστον ως τώρα), ούτε ΟΤ. Δεν περιμένω να δω κάποιο boost στην προπόνησή μου όπως με την Anavite. Είναι απλά μια πολύ καλή multi.
    Συμφωνώ. Άλλωστε προσωπική μου άποψη είναι ότι δύσκολα μπορείς να παίρνεις συνέχεια πολυβιταμίνες σαν αυτές λόγω κυρίως κόστους. 3-4 μήνες πιστεύω που θα κάνεις το τσαφ και στην προπόνηση και την υπόλοιπη περίοδο ποιοτικές αλλά και πιο οικονομικές.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-03-12 02:09 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitrios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ. Άλλωστε προσωπική μου άποψη είναι ότι δύσκολα μπορείς να παίρνεις συνέχεια πολυβιταμίνες σαν αυτές λόγω κυρίως κόστους. 3-4 μήνες πιστεύω που θα κάνεις το τσαφ και στην προπόνηση και την υπόλοιπη περίοδο ποιοτικές αλλά και πιο οικονομικές.
    Ακριβώς αυτό κάνω, όπως το είπες.

    Σε περιόδους που για κάποιο λόγο θέλω το τσαφ που λες, ναι θα πάρω Anavite (έχω ένα κουτί απείραχτο να καταλάβεις).

    Όλο τον υπόλοιπο καιρό όμως, παίρνω αξιοπρεπείς multies με καλό value for money ώστε να κάνω την δουλειά μου. Κοιτάζω να έχουν καλά προφίλ, να μην έχουν πολλές τσιπιές και τα serving sizes να ταιριάζουν με το πρόγραμμά μου.

    Α, και φυσικά, οι κατασκευαστές να μου εμπνέουν μια Χ εμπιστοσύνη.

    Απλά και ουσιώδη πράγματα
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-03-12 14:08 #22
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αρχοντα λαο δεν σε ξεχασα...

    λοιπον,την περνω εδω κ καμια 10αρα μερες..
    η μυρωδια μια χαρα μου φαινεται..
    μου θυμιζει λιγο κατι μεταξυ γατοτροφης(κροκετα) κ κυβου κνορ..

    το μεγεθος παλι της καθε ταμπλετας ειναι οκ..ουτε πολυ μικρο,ουτε πολυ μεγαλο..

    τα ουρα δεν εχουν καμια ιδαιτεροτητα στην αποχρωση τους οπως με καποιες αλλες βιταμινες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-03-12 14:51 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αρχοντα λαο δεν σε ξεχασα...

    λοιπον,την περνω εδω κ καμια 10αρα μερες..
    η μυρωδια μια χαρα μου φαινεται..
    μου θυμιζει λιγο κατι μεταξυ γατοτροφης(κροκετα) κ κυβου κνορ..

    το μεγεθος παλι της καθε ταμπλετας ειναι οκ..ουτε πολυ μικρο,ουτε πολυ μεγαλο..

    τα ουρα δεν εχουν καμια ιδαιτεροτητα στην αποχρωση τους οπως με καποιες αλλες βιταμινες..
    1+1+1 παίρνεις, με τα γεύματά σου;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-03-12 14:52 #24
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εεε,ναι..τι αλλο..?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-03-12 15:11 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    εεε,ναι..τι αλλο..?
    Εμένα οι προπονήσεις μου είναι βραδυνές.

    Παίρνω λοιπόν μία με το πρωινό και άλλη μία με το μεσημεριανό.

    Περίπου μία ώρα πριν την προπόνηση, παίρνω άλλη μία μαζί με 4-6 Uni-Liver και 2 Eleuthero.

    Αν θες δοκίμασε κάτι τέτοιο, να δεις πως θα σε πάει.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-03-12 15:12 #26
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    βσσικα καπως ετσι τα περνω..κ γω τις περισοτερες φορες απογευματοβραδακι παω..
    απλα η τελευταια δοση μου βγαινει,μαλλον μετα την προπονηση..δεν με πολυβολευει να την αλλαξω..αλλα ισως το δοκιμασω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-03-12 15:20 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    βσσικα καπως ετσι τα περνω..κ γω τις περισοτερες φορες απογευματοβραδακι παω..
    απλα η τελευταια δοση μου βγαινει,μαλλον μετα την προπονηση..δεν με πολυβολευει να την αλλαξω..αλλα ισως το δοκιμασω..
    Ξέρω ότι με καταλαβαίνεις master Beef γι'αυτό και σου προτείνω πράγματα.

    Ουσιαστικά, έχω φτιάξει ένα Life Force Pak και ακολουθώ την εξής χρήση:

    Με το πρωινό: 1 ταμπλέτα LF, 500 gr C, 100mg μαγνήσιο της Doctor's Best, 400-800 IU D3 και ολίγην Κ2.

    Όσο είμαι στο γραφείο ή σε εξωτερικό meeting ή γενικά έξω, 4-6 UL και 2 Eleuthero.

    Με το μεσημεριανό, άλλη μία ταμπλέτα LF και άλλα 100 mg μαγνήσιο και ίσως άλλα 4-6 UL.

    Και πριν την προπόνηση, όπως σου πα.

    Μιας και ως γνωστόν είμαι πολεμικοτεχνίτης, αυτό που κάνω αποσκοπεί στο performance. Το στακάκι αυτό εμένα τουλάχιστον με πάει πολύ καλά. Σε bbers δεν ξέρω πως ακριβώς θα δουλέψει, λογικά όμως θα έχει επίσης καλό αποτέλεσμα.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-03-12 15:28 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρω ότι με καταλαβαίνεις master Beef γι'αυτό και σου προτείνω πράγματα.

    Ουσιαστικά, έχω φτιάξει ένα Life Force Pak και ακολουθώ την εξής χρήση:

    Με το πρωινό: 1 ταμπλέτα LF, 500 gr C, 100mg μαγνήσιο της Doctor's Best, 400-800 IU D3 και ολίγην Κ2.

    Όσο είμαι στο γραφείο ή σε εξωτερικό meeting ή γενικά έξω, 4-6 UL και 2 Eleuthero.

    Με το μεσημεριανό, άλλη μία ταμπλέτα LF και άλλα 100 mg μαγνήσιο και ίσως άλλα 4-6 UL.

    Και πριν την προπόνηση, όπως σου πα.

    Μιας και ως γνωστόν είμαι πολεμικοτεχνίτης, αυτό που κάνω αποσκοπεί στο performance. Το στακάκι αυτό εμένα τουλάχιστον με πάει πολύ καλά. Σε bbers δεν ξέρω πως ακριβώς θα δουλέψει, λογικά όμως θα έχει επίσης καλό αποτέλεσμα.
    Μου αρέσει πολύ το stack σου lao, αλλά γιατί μόνο 400-800iu D3? Λόγο κλίματος; Εγώ περνώ 5000/6000iu D3 το χειμώνα και 2000-3000IU το καλοκαίρι.
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-03-12 15:29 #29
    Το avatar του χρήστη Galthazar

    Εγγραφή
    15-10-2010
    Περ.
    kozani
    Μηνύματα
    2.025
    Προεπιλογή
    εχει και αρκετη D3 και η life force green multiple, απλα εχει βαλει μια προσθετη για να συμπληρωνει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-03-12 15:33 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Keirox Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου αρέσει πολύ το stack σου lao, αλλά γιατί μόνο 400-800iu D3? Λόγο κλίματος; Εγώ περνώ 5000/6000iu D3 το χειμώνα και 2000-3000IU το καλοκαίρι.
    Έχουμε ειδικό θέμα για την D εδώ:

    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...%CE%BD%CE%B7-D

    Άμα θές, διάβασέ το και πες μια γνώμη γιατί ακόμα δεν έχουμε βγάλει άκρη σχετικά με το πόση D είναι καλό να παίρνουμε.

    Σε προσωπική βάση, μιας και η Life Force έχει 1.000 IU, βάζω άλλα 400-800 και φτάνω τα 1.400-1.800 έχοντας στο μυαλό μου το Upper Limit το οποίο είναι 2.000.

    Βέβαια το πόσα IU απορροφάω και πόσα πρέπει να παίρνω γενικώς είναι άλλη ιστορία...

    Αν θες πάντως γράψε κάτι στο άλλο θέμα.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία