Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 19-02-12 00:59 #1
    Προεπιλογή εντονος πονος..
    γεια σας παιδια ειμαι 16,5 χρονων 1,85 και 78 κιλα (bf 12%)κανω μονο calisthenic και θα ηθελα να ρωτησω κατι....οταν κανω αρσεις στο μονοζυγο η στο διζυγο κα κραταω τα ποδια μου πανω νιωθω κατω απο τους κοιλιακους στα πλαγια εναν πολυ εντονο πονο..σα να με τρυπαει κατι..εχει μηπως σχεσεις με την προθερμανση??

    ευχαριστω πολυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-02-12 01:02 #2
    Το avatar του χρήστη ginus

    Εγγραφή
    12-02-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    798
    Προεπιλογή
    αν ο πονος ειναι σαν καψιμο λογικα ειναι απο την κουραση αν τον νιωθεις εσωτερικος κοιτα μηπως εχεις τραυματιστει σε καμια ασκηση..τωρα διαδικτυακα ειναι λιγο δυσκολο να καταλαβουμε τι παιζει..
    don't read my posts..they are reflecting the truth..ugle things u know...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-02-12 01:05 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ginus Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν ο πονος ειναι σαν καψιμο λογικα ειναι απο την κουραση αν τον νιωθεις εσωτερικος κοιτα μηπως εχεις τραυματιστει σε καμια ασκηση..τωρα διαδικτυακα ειναι λιγο δυσκολο να καταλαβουμε τι παιζει..
    απο την κουραση δε νομιζω...οταν κανω κανονικες αρσεις και κατεβαινω και δε κραταω τα ποδια μου πανω ειμαι μια χαρα αλλα οταν τα κραταω πανω ποναω...ευχαριστω παντως..

    οποιος αλλος μπορει να βοηθησει παρακαλω ας πει κατι....(αφου με πιασει ο πονος τον νιωθω για κανα 15λεπτο)
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-02-12 01:18 #4
    Προεπιλογή
    επισης το παθαινω μονο οταν κανω αρσεις με τεντωμενα ποδια
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-02-12 03:25 #5
    Προεπιλογή
    Χωρίς να είμαι σίγουρος.. ίσως έχει να κάνει με το flexibility/mobility σου. Ρίξε μια ματιά σε αυτά http://phraktured.net/starting-stretching.html ίσως να σε βοηθήσουνε.
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση