Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 75
  1. 10-09-12 22:49 #16
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Βρε παιδια,αφου το σαιτ που την πουλαει (μη λεμε ονοματα εχει αλλη πρωτεινη πολλων πηγων 64% καθαροτητα τα 2 κιλα με ελαχιστα παραπανω χρηματα,γιατι να παρει καποιος αυτη αφου ολα τα παιδια λενε πως ειναι χαλια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-11-12 13:45 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ελμερ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε παιδια,αφου το σαιτ που την πουλαει (μη λεμε ονοματα εχει αλλη πρωτεινη πολλων πηγων 64% καθαροτητα τα 2 κιλα με ελαχιστα παραπανω χρηματα,γιατι να παρει καποιος αυτη αφου ολα τα παιδια λενε πως ειναι χαλια?
    γιατί τώρα βγήκε out of stock...ευτυχώς έχω ακόμα 3 κιλά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-11-12 13:54 #18
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατί τώρα βγήκε out of stock...ευτυχώς έχω ακόμα 3 κιλά.
    Πως την πινεις;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-11-12 14:07 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο s0k0s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως την πινεις;
    όχι όχι, έχω 3 κιλά από την άλλη που λέει ο ελμερ, η οποία είναι τώρα out of stock
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-01-13 15:12 #20
    Προεπιλογή
    Θα πάρω 2 κιλά βανίλια και 2 σοκολάτα. Ελπίζω να πίνεται. Δεν περιμένω να είναι νόστιμη, απλά να πίνεται.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-01-13 17:45 #21
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    μου φενεται θα τσιμπισω και εγω 4 κιλα απο τουτη.. για το βραδυ για μια αντικατασταση ειναι οτι πρεπει..
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-02-13 01:59 #22
    Προεπιλογή
    Δηλαδη να πρωτιμησω την 90 plus οπως την εχουν κανει τωρα απο την 100% hi-protein της win ε?Υπαρχειβκαμια αλλη πρωτεινουλα σε τιμη σαν αυτη η' την 90 plus που να ειναι καλη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-02-13 22:33 #23

    Εγγραφή
    21-10-2012
    Περ.
    Ρόδος
    Μηνύματα
    45
    Προεπιλογή
    Ρε παιδια παιρνω αυτη εδω σε γέυση σοκολάτα.. μου την πλασάρανε για πρωτείνη σε περίοδο "ογκου" και καλα.. αλλα η γέυση της ειναι χάλια δεν την αντέχω... υπάρχει καποια παρόμια? σκεφτομαι για myofusion.. η για μια REAL MASS PROBIOTICS 2724 GR (GASPARI) εχει κανεις καμια ιδέα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-04-13 20:35 #24
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Κάποιος που να έχει δοκιμάσει nutrisport +90 σε σχέση με αυτην, έχει διαφορά γεύσης? Η τιμή δελεαστική, αλλά στα υπόλοιπα τρωει άκυρο απ'οτι κατάλαβα.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-04-13 21:22 #25
    Προεπιλογή
    Tοσο χαλια εινε ρε παιδια?Ελεγα και εγω να παραγγειλω κανα 2κιλο αλλα με αυτα που λετε το ξανασκεφτομαι.......



    snake133
    Παιδιά έχω την εντύπωση ότι είναι τόσο φθηνή λόγω του ότι περιέχει ασπαρτάμη μέσα. Και άλλες πρωτείνες, όπως κάποιες της sci-tec που είχα δει είναι παμφθηνες αλλά λόγω του ότι περιέχουν ασπαρτάμη.


    Ολοκληρώθηκε η τακτική επαναξιολόγηση της ασφάλειας της ασπαρτάμης, από τους εμπειρογνώμονες της EFSA, ευρώπαϊκής Αρχής για την Ασφάλεια των Τροφίμων, από την οποία δεν προκύπτει καμία ανησυχία από τοξικολογικής άποψης για τους καταναλωτές στα σημερινά επίπεδα έκθεσης στην ουσία και τα προϊόντα αποικοδόμησής της.
    Σύμφωνα με τη σχετική ανακοίνωση της υπηρεσίας, η οποία έφτασε και στα γραφεία του υπουργείου Ανάπτυξης, Ανταγωνιστικότητας, Υποδομών, Μεταφορών και Δικτύων, οι ειδικοί επιστήμονες συνέλεξαν όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για την ασπαρτάμη και τα προϊόντα αποικοδόμησής της, και κατόπιν διεξοδικής και μεθοδικής ανάλυσης κατέληξαν στο συμπέρασμα, που διατυπώνεται στο σχέδιο γνωμοδότησης, ότι η ουσία είναι απόλυτα ασφαλής. Μάλιστα, οι ειδικοί της EFSA τονίζουν ότι η τιμή της Αποδεκτής Ημερήσιας Πρόσληψης (ADI) για την ασπαρτάμη, η οποία ισχύει σήμερα, θεωρείται ότι είναι ασφαλής για το γενικό πληθυσμό και η έκθεση των καταναλωτών στην ασπαρτάμη είναι χαμηλότερη από την τιμή της ADI (προβλεπόμενης τιμής).
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-05-13 16:29 #26
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    σε αυτη την πρωτεινη υπαρχει κανα θεμα με τη σογια και τα φυτο-οιστρογονα?
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-07-13 23:21 #27
    Το avatar του χρήστη BODYMPAL

    Εγγραφή
    05-04-2011
    Περ.
    XANIA KΡHTH!
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε αυτη την πρωτεινη υπαρχει κανα θεμα με τη σογια και τα φυτο-οιστρογονα?
    αυτό θα ρωτουσα και εγώ γιατί αν είναι και μέσα στη σόγια τοτε ουτε αυτα που κάνει δεν αξίζει......
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-07-13 04:21 #28
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BODYMPAL Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό θα ρωτουσα και εγώ γιατί αν είναι και μέσα στη σόγια τοτε ουτε αυτα που κάνει δεν αξίζει......

    Η βανίλια απλά δε πίνεται!! Είναι εφιαλτική η γεύση του. Άσε που το σέικερ μετά θέλει τελόβουρτσα για να καθαρίσει. Είναι σα τσιμέντο-μπλιάξ η γεύση του. Δεν αξίζει. Το μόνο που έχει ωραίο είναι η μυρωδιά.. και γενικά είμαι ανεκτικός σε μια μέτρια πρωτείνη.. αλλά αυτή.., ποτέ ξανά!! τουλάχιστον όχι βανίλια... οι άλλες δε ξέρω τι παίζει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-07-13 07:22 #29
    Το avatar του χρήστη dimitrispump

    Εγγραφή
    02-07-2010
    Περ.
    ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    αυτη περισσοτερα γλυκαντικα εχει μεσα , Sweeteners: Aceculfam K, Sodium Saccharine and Aspartame, παρα πρωτεινη,
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-07-13 08:43 #30
    Το avatar του χρήστη BODYMPAL

    Εγγραφή
    05-04-2011
    Περ.
    XANIA KΡHTH!
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    η φτήνια τρώει τον παρα ........
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία