Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 03-03-12 18:39 #1
    Προεπιλογή Βοηθεια για αναπτυξη μυων
    Καλησπερα παιδες , ειμαι 20 χρονων , υψος 1,75 (περιπου) και στα κιλα γυρω στα 86. ( οχι χοντρος - μονο λιγο στην κοιλια χωρις να φαινεται)
    κανω βαρη , εχω στηθος και χερια (νορμαλ) και θελω να τουμπανιασω οσο να ναι.
    3 φορες την βδομαδα παω γυμναστηριο και κανω αρκετα.
    Με την διατροφη μου προσεχω οσο μπορω.
    Σκεφτομουν για κρεατινη αλλα δυσταζω γιατι καταστρεφει τα νεφρα και μακροχρονια βγαζει προβληματα.
    Η μονη χρηση που εχω κανει ειναι πρωτεινης και αυτος 2 κιλα δηλαδη 2 μηνες... (1 κιλο - 1 μηνα)
    Απο την αλλη σκεφτηκα και για φορμουλα που εχει λιγο απ ολα και ειναι πιο υπιες οι ποσοτητες , αφου περιεχει λιγο απ ολα.
    Δεν ξερω ειμαι λιγο μπερδεμενος και θα θελα καποια βοηθεια απ οποιον μπορει.
    ευχαριστω πολυ προκαταβολικα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-03-12 18:52 #2
    Το avatar του χρήστη ginus

    Εγγραφή
    12-02-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    798
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα παιδες , ειμαι 20 χρονων , υψος 1,75 (περιπου) και στα κιλα γυρω στα 86. ( οχι χοντρος - μονο λιγο στην κοιλια χωρις να φαινεται)
    κανω βαρη , εχω στηθος και χερια (νορμαλ) και θελω να τουμπανιασω οσο να ναι.
    3 φορες την βδομαδα παω γυμναστηριο και κανω αρκετα.
    Με την διατροφη μου προσεχω οσο μπορω.
    Σκεφτομουν για κρεατινη αλλα δυσταζω γιατι καταστρεφει τα νεφρα και μακροχρονια βγαζει προβληματα.
    Η μονη χρηση που εχω κανει ειναι πρωτεινης και αυτος 2 κιλα δηλαδη 2 μηνες... (1 κιλο - 1 μηνα)
    Απο την αλλη σκεφτηκα και για φορμουλα που εχει λιγο απ ολα και ειναι πιο υπιες οι ποσοτητες , αφου περιεχει λιγο απ ολα.
    Δεν ξερω ειμαι λιγο μπερδεμενος και θα θελα καποια βοηθεια απ οποιον μπορει.
    ευχαριστω πολυ προκαταβολικα!
    κατσε διαβαζε το φορουμ εχεις πολλα να μαθεις...καμια κρεατινη δεν σου καταστρεφει τα νεφρα
    don't read my posts..they are reflecting the truth..ugle things u know...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-03-12 20:22 #3
    Προεπιλογή
    Απλα εχω διαβασει και εχω ακουσει διαφορα γι αυτο το ειπα φιλε μου.
    Γνωριζω οτι στο φορουμ εχει πολλα πραγματα για καθε τομεα απλα δυστυχως δεν εχω δικο μου ιντερνετ και την πολυτελεια του χρονου για να λιωσω , γι αυτο ζητησα απο καποιον αν ξερει και εχει να προτινει κανενα συνδυασμο πρωτεινης κρεατινης ή φορμουλα ή δε ξερω γω τι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-03-12 20:44 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλα εχω διαβασει και εχω ακουσει διαφορα γι αυτο το ειπα φιλε μου.
    Γνωριζω οτι στο φορουμ εχει πολλα πραγματα για καθε τομεα απλα δυστυχως δεν εχω δικο μου ιντερνετ και την πολυτελεια του χρονου για να λιωσω , γι αυτο ζητησα απο καποιον αν ξερει και εχει να προτινει κανενα συνδυασμο πρωτεινης κρεατινης ή φορμουλα ή δε ξερω γω τι...
    Για να πάρεις ένα συμπλήρωμα πρέπει πρώτα να γνωρίζεις για ποιο λόγο το πέρνεις και που αποσκοπεί η κατανάλωση του .Επίσης λες πως έχεις διαβάσει πολλά που να στηρίζουν το γεγονός ότι η κρεατίνη καταστρέφει τα νεφρά; Που ακριβώς να το διαβάσουμε και εμείς. Πέρα από αυτό , τα συμπληρώματα είναι αυτό που λέει η λέξη, συμπλήρωμα πάνω στη διατροφή σου. Εαν δεν τρέφεσαι σωστά , δεν ξεκουράζεσαι σωστά και δεν γυμνάζεσαι σωστά, αποτελέσματα δε θα δεις, ή μάλλον δε θα δεις αυτά που θέλεις .
    Απάντηση με παράθεση