Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 22 από 22
  1. 08-03-12 17:52 #16
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Χρησιμοποιείς κάποιο άλλο συμπλήρωμα για πρίν την προπόνηση...???
    Οι ημικρανίες μπορεί να προκύπτουν κ από κανένα τέτοιο λόγω των stims που έχει μέσα.
    Κ φυσικά παίζει κ σαν σενάριο αυτό που σου είπε ο beef στο 2ο post. Ότι πιθανόν να μην ενυδατώνεσαι αρκετά.
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-03-12 17:55 #17
    Προεπιλογή
    όχι, μια βδομάδα πριν άρχισω την κρεατινη έκοψα το superpump 250
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-03-12 18:04 #18
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mcstefan7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού του φέρνει διάροια δν πρέπει να την κόψει? Χαμένη δν πηγαίνει??
    Οχι δεν παει χαμενη.Σε ολους υπαρχει ενα ποσοστο της κρεατινης που παιρνουν,το οποιο θα μετατραπει σε κρεατινινη...δε το γλιτωνεις αυτο...απλα καποιοι εχουν πιο ευαισθητο εντερο κτλ και βγαζουν τα sides.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-03-12 18:26 #19
    Banned
    Εγγραφή
    17-12-2008
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    875
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arxangelos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεκίνησα τη Δευτέρα τη μονουδρικη σε χάπια της warriorlab. 1-2 ώρες μετά την χρήση με πιάνουν τρομερές ημικρανίες και έχω κ διάρροια, αυτές ξέρω όμως ειναι γνωστές παρενέργειες...Παράλληλα έχω και ένα τρελό αίσθημα κόπωσης με αποτέλεσμα αντί να σηκώνω παραπάνω κιλά να μην μπορώ να βγάλω καν ολόκληρη προπόνηση... Έχει τύχει σε κανέναν κάτι παρόμοιο?
    Φίλε μου έχεις κάποια γρίπη. Απλά έτυχε να πάρεις και κρεατίνη και κάνεις αυτό που λέγεται post hoc πλάνη

    Εdit : Eπίσης το ότι το ΞΕΡEIΣ (αν είναι όντως άλλη κουβέντα) δεν αποκλείει να υπάρχει αυθυποβολή, βλέπε Φαινόμενο Nocebo
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Andrikos : 08-03-12 στις 18:31
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-03-12 16:55 #20
    Προεπιλογή
    παιδιά έχω αρχίσει κ πριζομαι περιφερειακα στη μέση κ την κοιλιά ειναι φυσιολογικό αυτό???
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-03-12 00:32 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arxangelos Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδιά έχω αρχίσει κ πριζομαι περιφερειακα στη μέση κ την κοιλιά ειναι φυσιολογικό αυτό???
    Δηλαδή; Έχεις φουσκώματα σα να λέμε; Τι εννοείς;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-03-12 10:49 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andrikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου έχεις κάποια γρίπη. Απλά έτυχε να πάρεις και κρεατίνη και κάνεις αυτό που λέγεται post hoc πλάνη

    Εdit : Eπίσης το ότι το ΞΕΡEIΣ (αν είναι όντως άλλη κουβέντα) δεν αποκλείει να υπάρχει αυθυποβολή, βλέπε Φαινόμενο Nocebo
    θα συμφωνισω με andriko κυκλοφορει μια κολοφριπη τα συμπτωματα ειναι πονος στο στομαχι και πριξιμο σε μερικους και σε ποιο ελαφρια μορφη δοιαροια και μυρωδια ψινιλας στην τουαλετα και το τελευταιο πονοκεφαλους.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12