Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 51
  1. 20-06-11 18:22 #31
    Προεπιλογή Ζυγαρια ???
    Καλησπερα ! Ρε γατονια γινεται υπολογισμος ποσοτητων και θερμιδων χωρις ζυγαρια ??? νταξει μπηκαμε στο τρυπακι αλλα ελεος και ζυγαρια .
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-06-11 18:28 #32
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GREEK POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα ! Ρε γατονια γινεται υπολογισμος ποσοτητων και θερμιδων χωρις ζυγαρια ??? νταξει μπηκαμε στο τρυπακι αλλα ελεος και ζυγαρια .
    Στο περιπου δυσκολα.. Ειναι απαραιτητη μια ζυγαρια. Για αρχη εστω, μεχρι να συνηθισει το ματι πανω κατω στις ποσοτητες.
    I love sweets
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-06-11 18:37 #33
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GREEK POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα ! Ρε γατονια γινεται υπολογισμος ποσοτητων και θερμιδων χωρις ζυγαρια ??? νταξει μπηκαμε στο τρυπακι αλλα ελεος και ζυγαρια .
    εαν θες να κανεις σωστη δουλεια με λεπτομερεια ναι θελει.....
    εαν εμπιετσευεσαι τοσο το ματι σου ,οχι....μεχρι να συνηθισεις ειναι...δεν ειναι τοσο μανικι πια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-06-11 19:25 #34
    Προεπιλογή
    Mανικι δεν ειναι αλλα τα παιδια μου ειδη εχουν σαλταρη με ολα αυτα τα τεραστια κουτια απο συμπληρωματα και τι ειναι το ενα και τι ειναι το αλλο αμα με δουν και με ζυγαρια παει τον χανουμε το μπαμπα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-06-11 19:31 #35
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GREEK POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mανικι δεν ειναι αλλα τα παιδια μου ειδη εχουν σαλταρη με ολα αυτα τα τεραστια κουτια απο συμπληρωματα και τι ειναι το ενα και τι ειναι το αλλο αμα με δουν και με ζυγαρια παει τον χανουμε το μπαμπα.
    τι σχεση εχει η ζυγαρια με τα κουτια?αμα θες παρε αν δεν θες μην παιρνεις....η ζυγαρια θα τον κανει τον μπαμπα να χαθει?οπως νομιζεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-06-11 19:43 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι σχεση εχει η ζυγαρια με τα κουτια?αμα θες παρε αν δεν θες μην παιρνεις....η ζυγαρια θα τον κανει τον μπαμπα να χαθει?οπως νομιζεις...
    Προφανος δεν εχεις κανει οικογενια για να ξερεις πως πρεπει να δινεις αναφορα για ολα και πειστικη μαλιστα !
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-06-11 19:44 #37
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GREEK POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανος δεν εχεις κανει οικογενια για να ξερεις πως πρεπει να δινεις αναφορα για ολα και πειστικη μαλιστα !
    εχω την εντυπωση πως το τοπικ ειναι περι ''ζυγαριας''..... λεω εγω τωρα....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-06-11 19:50 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω την εντυπωση πως το τοπικ ειναι περι ''ζυγαριας''..... λεω εγω τωρα....
    Σωστη εντυπωση εχεις αλλα ολα απο καπου ξεκινανε και καπου καταλυγουν, στο πονο του καθενος .......... το δικο μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-06-11 20:01 #39
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GREEK POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mανικι δεν ειναι αλλα τα παιδια μου ειδη εχουν σαλταρη με ολα αυτα τα τεραστια κουτια απο συμπληρωματα και τι ειναι το ενα και τι ειναι το αλλο αμα με δουν και με ζυγαρια παει τον χανουμε το μπαμπα.
    Ε καλα φαντασου να σε εβλεπαν να καπνιζεις δηλαδη και να επρεπε να εξηγησεις το γιατι!!!!!Ειναι καλο να αποκτουν καλες συνηθεις και το να σε βλεπουν να εισαι τυπικος με το καθημερινο σου φαγητο δεν ειναι κακο.Εξαλλου αναλυτικος με τα παιδια εισαι οσο χρειαζεται και θελεις εσυ!!!Μια ζυγαρια σε μια διατροφη ββ ειναι πολυ καλη επενδυση και επιλογη.Κατι σαν εργαλειο .ιδιως οταν εισαι σε περιοδους γραμωσης!!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-06-11 20:02 #40
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GREEK POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστη εντυπωση εχεις αλλα ολα απο καπου ξεκινανε και καπου καταλυγουν, στο πονο του καθενος .......... το δικο μου
    αμα ειναι τοτε να του αλλαξουμε τιτλο και να το παμε στα εκτος θεματος....?????
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-06-11 23:16 #41
    Το avatar του χρήστη sadistic

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Νew zealand/auckland
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GREEK POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mανικι δεν ειναι αλλα τα παιδια μου ειδη εχουν σαλταρη με ολα αυτα τα τεραστια κουτια απο συμπληρωματα και τι ειναι το ενα και τι ειναι το αλλο αμα με δουν και με ζυγαρια παει τον χανουμε το μπαμπα.
    για την ωρα εχει σαλταρει η μανα μου..χαχα μιας και για λιγο καιρο μενω μαζι τις.σε 2 μηνες που θα παω στην οικογενεια[εξωτερικο] θα σαλταρουν και αυτοι...θα τους στειλω αδιαβαστους οικογενειακος....χαχαχαΥ.Γπαντως η συγαρια με βοηθησε καμποσο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-06-11 23:53 #42
    Το avatar του χρήστη gsisr

    Εγγραφή
    31-03-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    304
    Προεπιλογή
    για μένα απαραίτητη. έχει γίνει συνήθεια..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-06-11 09:59 #43
    Προεπιλογή
    Περιττη την θεορω την ζυγαρια, ακομα και σε περιοδο γραμμωσης...

    Περιοδος γραμμωσης = χανεις κιλα ( κρατα ψηλα την πρωτεινη, ριχε υδατανθρακα και λιπη προοδευτικα, αυξησε αεροβια ) ( δεν ειμαι αγωνιστικος )...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-03-12 15:07 #44
    Προεπιλογή ζυγαρια ακριβειας ΒΟΗΘΕΙΑ
    ξερετε που μπορω να βρω καμια φτηνη ζυγαρια ακριβειας??
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-03-12 15:12 #45
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Δηλαδή έχεις φάει τον τόπο κ δεν βρίσκεις τίποτα.....?????????
    Ξεκίνα λοιπόν από Google, στο κενό πεδίο αναζήτησης βάλε τον όρο Ζυγαριά Κουζίνας ή ακόμα κ Ψηφιακή Ζυγαριά Ακριβείας....
    Θα εκπλαγείς με τις επιλογές που θα εμφανίσει στην οθόνη σου το διαδίκτυο ή αλλιώς Internet, ή αλλιώς Web.....
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία