Σελίδα 8 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 120 από 189
  1. 15-02-14 13:30 #106
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή






    εδώ σας έχω!!! Αυτή είναι η τελευταία έκδοση της κρεατίνης. Ξανα έχωσαν nitrate, την crenitrate.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-02-14 15:47 #107
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων






    εδώ σας έχω!!! Αυτή είναι η τελευταία έκδοση της κρεατίνης. Ξανα έχωσαν nitrate, την crenitrate.

    Sobral καλα εκανες και τα εβαλες γιατι ενώ τα εχουμε πει 100 φορες καποιοι ακομα μπερδευνται και βαζουν τα παλια συστατικα.......Αυτή που εβαλες πολυ σωστα είναι η τελευταια εκδοση η οποια εχει μονο μια διαφορα με την παλια στο blend ,στην ανανεωμενη εκδοση στην θεση του con - cret μπηκε η Creatine MagnaPower® .Τα nitrate δεν τα ειχανε βγαλει ποτε και στις 2 εκδοσεις υπήρχανε......
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-02-14 17:25 #108
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οχι δεν ισχυει αυτο για τα nitrates.
    αφου σου λεω πως εχω παρει 2 κουτια,ενα οταν πρωτοβγηκε που ειχε κ ενα αργοτερα κ εγω κ ενας φιλος που δεν ειχε.
    τα πρωτα συστατικα που ποσταρα απο πανω ειναι αυτα που δινει το χερμπ τωρα ,σημερα κ οχι χτες,κ δεν εχει nitrates ..οπως κ τα αλλα απο το ββ.κομ ειναι σημερινα κ εχει.
    οποτε καλο ειναι να ρωτησει καποιος μεσω πμ στο μαγαζι που θα ψωνισει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-02-14 17:47 #109
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι δεν ισχυει αυτο για τα nitrates.
    αφου σου λεω πως εχω παρει 2 κουτια,ενα οταν πρωτοβγηκε που ειχε κ ενα αργοτερα κ εγω κ ενας φιλος που δεν ειχε.
    τα πρωτα συστατικα που ποσταρα απο πανω ειναι αυτα που δινει το χερμπ τωρα ,σημερα κ οχι χτες,κ δεν εχει Φώτης Θεοφίλου ..οπως κ τα αλλα απο το ββ.κομ ειναι σημερινα κ εχει.
    οποτε καλο ειναι να ρωτησει καποιος μεσω πμ στο μαγαζι που θα ψωνισει.
    Δεν ξερω φιλε τι να σου πω εγω παντος την περνω συνεχεια αυτή την πρωτεινη η παλια που επαιρνα ηταν ακριβως όπως την ειχε πρωτοβαλει ο sobral και την ανανεωμενη που την εχω παρει 3 φορες είναι όπως την εβαλε σημερα ο sobral....εμενα και τις 3 φορες όπως και η παλια ειχε παντα τα τα nitrates.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-02-14 17:52 #110
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ετυχε γιατι αποτι εχω καταλαβει ανα 2-3 μηνες αυτοι οι τυποι αλλαζουν το μπλεντ.
    οπως κ να χει αν μπεις τωρα στο χερμπ κ δεις,θα δεις πως το πινακακι που δινουν δεν τα εχει..μπορει να ειναι παλιο κ να μην το εχουν αλλαξει ακομα με το καινουριο..μπορει να εχουν κ να πουλανε ακομα την παλιοτερη εκδοση που δεν ειχε nitrates..ποιος ξερει..
    αλλα το θεμα ειναι πως υπηρχαν κ εκδοσεις χωρις,οποτε για τον φιλο απο πανω που ρωταει καλο ειναι να στειλει για να σιγουρευτει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-02-14 18:24 #111
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ετυχε γιατι αποτι εχω καταλαβει ανα 2-3 μηνες αυτοι οι τυποι αλλαζουν το μπλεντ.
    οπως κ να χει αν μπεις τωρα στο χερμπ κ δεις,θα δεις πως το πινακακι που δινουν δεν τα εχει..μπορει να ειναι παλιο κ να μην το εχουν αλλαξει ακομα με το καινουριο..μπορει να εχουν κ να πουλανε ακομα την παλιοτερη εκδοση που δεν ειχε nitrates..ποιος ξερει..
    αλλα το θεμα ειναι πως υπηρχαν κ εκδοσεις χωρις,οποτε για τον φιλο απο πανω που ρωταει καλο ειναι να στειλει για να σιγουρευτει.

    ***Κρεατινη ηθελα να πω πιο πανω και εγραψα πρωτεινη....
    Παντως επισημά η εταιρεια εχει βγαλει 2 εκδοσεις η πρωτη είναι αυτή που εχει βαλει ο sobral στην αρχη του θεματος και ειχε τα nitrates και η ανανεωμενη η οποια είναι ακριβως όπως την εβαλε σημερα και εχει τα nitrates.....Εγω αγοραζω παντα από τα xtreme και το bodybuilding.com το αμερικανικο......Που είναι ισως 2 από τα πιο αξιοπiστα μεροι να αγορασεις συμπληρώματα και δεν ειχα δει κατι διαφορετικο....και μου φαινεται πολύ περιεργο...Θα ρωτησω αν μπορεσω και την εταιρεια να δω τι παιζει......
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-03-14 21:50 #112
    Προεπιλογή
    Πολύ καλή κρεατίνη και είναι λίγες απο τις καλές.
    Δίνει φοβερή έκρηξη και ενέργεια στο πρόγραμμα, το + που προσεγγίζει είναι οι 5 διαφοτερετικές κρεατίνες που έχει μέσα, κάθε μία με τα δικά της καλά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-04-14 22:45 #113
    Προεπιλογή
    καλησπέρα σας έχω να κάνω μια ερώτηση.
    ξεκίνησα εδώ και 2 εβδομάδες αυτήν την κρεατίνη και ενώ βλέπω ήδη πολύ καλή διαφορα σε πρηξίματα και κατά την ώρα της προπόνησης αλλα και μετά,
    δεν βλέπω καμια διαφορα σε δύναμη την ώρα της προπόνησης.
    βγάζω ακριβώς ίδιας έντασης προπονήσεις χωρίς να έχω ανεβεί ούτε λίγο σε κιλά...
    ο προβληματισμός μου προέρχεται από 2 φίλους μου που ξεκινήσαμε μαζί την ίδια κρεατίνη και μετά από την πρώτη εβδομάδα είδαν μεγάλη διαφορα σε δύναμη και οι 2...
    υπάρχει περίπτωση να με πιάσει πιο μετά ( για 2 μήνες συνεχόμενους θα πάω) η να δοκιμάσω κάποια άλλη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-04-14 00:50 #114
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paral Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα σας έχω να κάνω μια ερώτηση.
    ξεκίνησα εδώ και 2 εβδομάδες αυτήν την κρεατίνη και ενώ βλέπω ήδη πολύ καλή διαφορα σε πρηξίματα και κατά την ώρα της προπόνησης αλλα και μετά,
    δεν βλέπω καμια διαφορα σε δύναμη την ώρα της προπόνησης.
    βγάζω ακριβώς ίδιας έντασης προπονήσεις χωρίς να έχω ανεβεί ούτε λίγο σε κιλά...
    ο προβληματισμός μου προέρχεται από 2 φίλους μου που ξεκινήσαμε μαζί την ίδια κρεατίνη και μετά από την πρώτη εβδομάδα είδαν μεγάλη διαφορα σε δύναμη και οι 2...
    υπάρχει περίπτωση να με πιάσει πιο μετά ( για 2 μήνες συνεχόμενους θα πάω) η να δοκιμάσω κάποια άλλη?
    Συνεχισε κανονικα αρκετους τους πιανει κοντα στον μηνα.......αν θελεις να σε βοηθησει και λιγο παραπανω να την περνεις 30 λεπτα πριν την προπονηση,το σκουπ κατευθειαν στο στομα και πινε λιγο νερο για να κατεβει, ετσι δεν παει χαμενη καθολου κρεατινη απο το να κολαει η να μενει στον πατω του ποτηριου η του σεικερ....απλα μην ξεχνας να την περνεις καθημερινα,πας δεν πας γυμναστηριο.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη totis : 11-04-14 στις 00:53
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-04-14 13:57 #115
    Προεπιλογή
    Εχω αγορασει τη συγκεκριμενη κρεατινη και ειναι η πρωτη φορα που θα χρησιμοποιησω μια. Επειδη ακουω απο εδω και απο εκει διαφορα για τις κρεατινες ειμαι λιγακι επιφυλακτικος οσον αφορα τη χρηση τους. Καποιος απο εσας που την εχει χρησιμοποιησει στο παρελθον μηπως ειχε κανενα ειδος side effect που λεμε οπως φουσκωματα,ή κραμπες π.χ που παρουσιαζονται σε καποιες κρεατινες ή κατι παρομοιο τελος παντων ...?Επισης μηπως δεν θα ηταν ασφαλες να παρω τη συγκεκριμενη επειδη παιρνω πρωτη φορα κρεατινη και δεν ειναι καθαρη μονουδρικη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-04-14 14:36 #116
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mitsos3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω αγορασει τη συγκεκριμενη κρεατινη και ειναι η πρωτη φορα που θα χρησιμοποιησω μια. Επειδη ακουω απο εδω και απο εκει διαφορα για τις κρεατινες ειμαι λιγακι επιφυλακτικος οσον αφορα τη χρηση τους. Καποιος απο εσας που την εχει χρησιμοποιησει στο παρελθον μηπως ειχε κανενα ειδος side effect που λεμε οπως φουσκωματα,ή κραμπες π.χ που παρουσιαζονται σε καποιες κρεατινες ή κατι παρομοιο τελος παντων ...?Επισης μηπως δεν θα ηταν ασφαλες να παρω τη συγκεκριμενη επειδη παιρνω πρωτη φορα κρεατινη και δεν ειναι καθαρη μονουδρικη?
    Καλογφαγωτη mitsos3 αν και εισαι ασχετος με τα συμπληρωματα, φαινεται με αυτα που ρωτας,εκανες πολυ καλη επιλογη....Δεν θα εχεις κανενα προβλημα,τηρησε τις οδηγιες της συσκευασιας.....Η κρεατινη ειναι κατι το οποιο παραγει και ο ιδιος ο οργανισμος....Μπες στο τοπικ του φορουμ για την κρεατινη και διαβασε θα σου λυθουν ολες τις αποριες....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη totis : 19-04-14 στις 14:42
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-04-14 19:41 #117
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mitsos3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω αγορασει τη συγκεκριμενη κρεατινη και ειναι η πρωτη φορα που θα χρησιμοποιησω μια. Επειδη ακουω απο εδω και απο εκει διαφορα για τις κρεατινες ειμαι λιγακι επιφυλακτικος οσον αφορα τη χρηση τους. Καποιος απο εσας που την εχει χρησιμοποιησει στο παρελθον μηπως ειχε κανενα ειδος side effect που λεμε οπως φουσκωματα,ή κραμπες π.χ που παρουσιαζονται σε καποιες κρεατινες ή κατι παρομοιο τελος παντων ...?Επισης μηπως δεν θα ηταν ασφαλες να παρω τη συγκεκριμενη επειδη παιρνω πρωτη φορα κρεατινη και δεν ειναι καθαρη μονουδρικη?
    μια χαρα ειναι η κρεατινη που πηρες.
    οχι δεν θα εχεις καμια παρενεργεια απο αυτα που λες.
    καθημερινα να την περνεις πας δεν πας γυμναστηριο και πινε νερα η κρεατινη για να δουλεψει θελει νερο.
    3 λιτρα την ημερα ειναι μια χαρα αυτη την εποχη..
    ενοοειτε σταδιακα το νερο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-04-14 20:00 #118
    Προεπιλογή
    Ναι γνωριζω πως πρεπει να τη παρω (κυκλικα,νερα κλπ) απλως ηθελα να δω αν εχει καμια παρενεργεια η συγκεκριμενη, οποτε ειμαι οκ και με αυτα που μου ειπατε,ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-04-14 17:09 #119
    Το avatar του χρήστη niath7

    Εγγραφή
    05-10-2012
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mitsos3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι γνωριζω πως πρεπει να τη παρω (κυκλικα,νερα κλπ) απλως ηθελα να δω αν εχει καμια παρενεργεια η συγκεκριμενη, οποτε ειμαι οκ και με αυτα που μου ειπατε,ευχαριστω
    Είναι πολύ καλή κρεατίνη, τη χρησιμοποιώ πολύ καιρό και θα την ξαναπάρω σίγουρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-10-14 08:58 #120
    Προεπιλογή
    Ερωτηση την συγκεκριμενη ποτε την βαζετε;πριν η μετα την προπονηση;
    εγω γενικα τις μονουδρικες τις βαζω μετα,αλλα επειδη αυτη εχει πολλες πηγες μηπως πριν την προπονηση δουλευει καλυτερα;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ... ΤελευταίαΤελευταία