Σελίδα 5 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 189
  1. 31-08-13 14:26 #61
    Προεπιλογή
    στα xtreme εχει αυτο το λαμπελ


    και σε ενα αλο σιτε βρικα να περιεχει αυτα.

    Creatine Matrix 5000mg †
    (Creatine Monohydrate, Creatine AAB, DiCreatineMalate, Creatine Nitrate, Con-Cret® Creatine HCl (100% Concentrated Creatine), Cinnulin PF®.)

    πιο μπλεντ ειναι καλητερο?
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-09-13 14:32 #62
    Προεπιλογή
    παιδια μπορειτε να μου πειτε πως την παιρνουμε? με νερο με την προτεινη με χυμο σταφυλι η με δεξτροζη για καλυτερα??? ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-09-13 02:19 #63
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο demolutioner Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια μπορειτε να μου πειτε πως την παιρνουμε? με νερο με την προτεινη με χυμο σταφυλι η με δεξτροζη για καλυτερα??? ευχαριστω.
    Οπως και να την πιεις το ιδιο αποτελεσμα θα εχει δεν παιζει κανενα ρολο....απλα με την πρωτεινη σου μαζι ειναι πιο βολικο...........
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-09-13 02:31 #64
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oldhiphop Εμφάνιση μηνυμάτων
    στα xtreme εχει αυτο το λαμπελ


    και σε ενα αλο σιτε βρικα να περιεχει αυτα.

    Creatine Matrix 5000mg †
    (Creatine Monohydrate, Creatine AAB, DiCreatineMalate, Creatine Nitrate, Con-Cret® Creatine HCl (100% Concentrated Creatine), Cinnulin PF®.)

    πιο μπλεντ ειναι καλητερο?
    το πρωτο μπλεντ ισχυει τωρα που εβαλες το πινακακι.......την ανανεωσανε βγαλανε την Con-Cret® Creatine HCl και βαλανε στην θεση της την Creatine MagnaPower®
    αλλαξανε και το σκουπ το κανανε μεγαλυτερο 5 γραμμαρια ......το παλιο ητανε μικροτερο και χρειαζοντουσαν 3 σκουπ για να φτασεις τα 5 γραμμαρια.......εμενα παντως μου αρεσει καλυτερα το ανανεωμενο με πιανει καλυτερα και ειδα οτι εχει καλυτερη αποροφιση μεσα στο νερο η στην πρωτεινη μου η παλια εκδοση δεν διαλυοτανε τοσο
    καλα..... παντως πολυ καλη κρεατινη ειναι μεσα στις 2 με τρεις αγαπημενες μου........
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-10-13 21:11 #65
    Προεπιλογή
    εμενα που καταλαθος εσκισα το χαρτι ολο και δεν ξερω τωρα ποια εκδοση εχω,αυτη με τα τρια σκουπ η με το ενα?τι μπορω να κανω για να δω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-10-13 22:43 #66
    Το avatar του χρήστη tzouas

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Timisoara,Romania
    Μηνύματα
    188
    Προεπιλογή
    Ζυγαρια και ζυγιζεις σκουπ η αν θελεις βαλε μας μια φοτο διπλα διπλα το σκουπ με ενα καπακι απο μπουκαλι νερο να σου πουμε αν ειναι το μεγαλο η το μικρο...η τεσπα μετρα με χαρακα τη διαμετρο να σου πω και εγω απο το δικο μου που ειναι το μεγαλο ποιο ειναι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-10-13 09:15 #67
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tzouas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ζυγαρια και ζυγιζεις σκουπ η αν θελεις βαλε μας μια φοτο διπλα διπλα το σκουπ με ενα καπακι απο μπουκαλι νερο να σου πουμε αν ειναι το μεγαλο η το μικρο...η τεσπα μετρα με χαρακα τη διαμετρο να σου πω και εγω απο το δικο μου που ειναι το μεγαλο ποιο ειναι...
    ναι βρε εσυ ζυγισμα,πως κολαει το μυαλο καμια φορα.
    το ζυγισα χωρις το σκουπ 6 γραμαρια γιατι ηταν λιγο βουναλακι το σκουπακι.
    οταν το εριξα στην ζυγαρια.
    παντος κουτσικο το σκουπακι ειναι εχει και μια γραμη λιγο πανω απο την μεση.

    την ειχα παρει απο το βοτανο,αλλα
    αυτο που δεν καταλαβαινω,στο βοτανο εχει τωρα την εκδοση με τα 3 σκουπ,αυτη ειναι η παλια εκδοση?

    εκτος αμα δεν εχουν ανανεωσει τις φωτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-10-13 11:44 #68
    Το avatar του χρήστη tzouas

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Timisoara,Romania
    Μηνύματα
    188
    Προεπιλογή
    Πριν ενα μηνα πειρα απο το βοτανο και ειχε το σκουπ το 5αρι μεσα....μαλλον εχουν ξεχασει τη φωτο γιατι το 3αρι ειναι το παλιο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-10-13 12:03 #69
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tzouas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν ενα μηνα πειρα απο το βοτανο και ειχε το σκουπ το 5αρι μεσα....μαλλον εχουν ξεχασει τη φωτο γιατι το 3αρι ειναι το παλιο...
    οποτε κομπλε ειμαι 5γραμαρια.
    μεχρι στιγμης δεν εχω δει κατι,βεβαια ειναι ακομα νωρις τωρα μπηκα στην δευτερη εβδομαδα.

    με 5γραμαρια μετα την προπονηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-10-13 12:49 #70
    Το avatar του χρήστη tzouas

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Timisoara,Romania
    Μηνύματα
    188
    Προεπιλογή
    Εγω του βαζω και μισο σκουπ μιση ωρα πριν....και κλασσικα 5 μετα....σε μια εβδομαδα συνηθως πιανει...ειναι η τριτη φορα που περνω τη συγκεκριμενη και με πιανει αρκετα καλα αντι της μονουδριδικης που περνω που και που...μπορει να ειναι η ιδεα μου αλλα μ'αρεσει
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-11-13 14:37 #71
    Προεπιλογή
    Παιδια γνωριζει κανεις τι ειναι η Creatine Nitrate?Εχω ψαξει ολο το ιντερνετ και δεν εχω βρει κατι.Με ενδιαφερει αυτη η κρεατινη αλλα επειδη κανω συνειρμο το Nitrate με τα νιτρικα(ξερω ακουγεται χαζο)φοβαμαι μηπως προκαλει καποια διεγερση και τα φοβαμαι αυτα γιατι ακουω κατι για ταχυκαρδιες κατι τρεμουλα και δεν θελω να εχω τετοιες εμπειριες.Ειναι η πρωτη κρεατινη που σκεφτομαι να αγορασω,πιστευετε οτι καλυτερα να χρησιμοποιησω μια απλη μονουδρικη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-11-13 15:42 #72
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Creatine nitrate για απειρο ΠΡΗΞΙΜΟ!

    Την εχει προσφορα στα xtr 14 ευρω οποτε παρε αυτην εδω θα σου βγαλει 2 μηνες . Παρε 1 μηνα κανε οφφ 2 βδομαδες και ξαναπαρε το αλλο μισο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-11-13 18:51 #73
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ns13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια γνωριζει κανεις τι ειναι η Creatine Nitrate?Εχω ψαξει ολο το ιντερνετ και δεν εχω βρει κατι.Με ενδιαφερει αυτη η κρεατινη αλλα επειδη κανω συνειρμο το Nitrate με τα νιτρικα(ξερω ακουγεται χαζο)φοβαμαι μηπως προκαλει καποια διεγερση και τα φοβαμαι αυτα γιατι ακουω κατι για ταχυκαρδιες κατι τρεμουλα και δεν θελω να εχω τετοιες εμπειριες.Ειναι η πρωτη κρεατινη που σκεφτομαι να αγορασω,πιστευετε οτι καλυτερα να χρησιμοποιησω μια απλη μονουδρικη?
    Eιναι μπλεντ απο 5 ειδη κρεατινης...Αρκετα καλη ειναι...Πριν απο αυτη επαιρνα μονουδρικη κρεατινη της On την κλασικη απο δυναμη τα ιδια απλα εμενα της muscle pharm με επιασε καλυτερα οσο αφορα στον ογκο,εχω παρει γυρω στα 4 κιλα παντα με καλη διατροφη βεβαια αλλα επειδη εχω πoλυ δυνατο μεταβολισμο δυσκολα περνω κιλα ειδικα στο σημειο που εχω φτασει και μου εχει κανει ειλικρινα τρελη εντυπωση που με εχει βοηθησει τοσο πολυ.....το κουτι ειναι για 2 μηνες εγω δεν σταματαω παιρνω συνεχομενα 5 γραμμαρια την ημερα μεχρι να το τελειωσω....Τωρα πρεπει να μου εχει μεινει στο κουτι περιπου γαι 10 μερες,....Μην σταματισεις στον μηνα επανω εαν θελεις να παρεις ογκο,απο τον μηνα και μετα αρχιζει και βοηθαει πολυ για να παρεις ογκο...σε δυναμη και αντοχη θα σε πιασει πολυ πιο γρηγορα βεβαια μετα απο καμια εβδομαδα περιπου.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη totis : 01-11-13 στις 18:55
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-11-13 18:56 #74
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Νομιζω οτι η musclepharm λεει να μην το παρεις παραπανω απο εναν μηνα , το γραφει καπου στο κουτι???
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-11-13 19:06 #75
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω οτι η musclepharm λεει να μην το παρεις παραπανω απο εναν μηνα , το γραφει καπου στο κουτι???
    Οχι φιλε τωρα την ξανακοιταξα. Απλα να μην ξεπερναμε τα 5 γραμμαρια ημερησιως γραφει
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία