Θέμα: 16 χρονων

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 51
  1. 12-03-12 15:53 #1
    Προεπιλογή 16 χρονων
    Όνομα: 417061_258908707523600_100002134181267_527692_1279057071_n.jpg Εμφανίσεις: 5289 Μέγεθος: 53,2 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-03-12 17:57 #2
    Προεπιλογή
    επισης να προσθεσω πως εχω 1,80 υψος 72 κιλα και ασχολουμαι με γυμναστικη 1,5 χρονο....και μου αρεσει πολυ...Bf εχω γυρω στο 13%
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-03-12 19:17 #3
    Προεπιλογή
    Mια χαρα εισαι, αλλες φωτο εχεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-03-12 19:31 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mια χαρα εισαι, αλλες φωτο εχεις?
    ευχαριστω..οχι ακομα αλλα θα βγαλω και απο μπροστα μια .. εχω αρκετα αδυναμο στηθος..
    No pain..No gain
    No excuses
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-03-12 19:36 #5
    Προεπιλογή
    Όνομα: Χωρίς τίτλο.jpg Εμφανίσεις: 2518 Μέγεθος: 45,6 KB

    να και μια απο μπροστα ειναι λιγο οτι ναναι αλλα οκ
    No pain..No gain
    No excuses
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-03-12 19:50 #6
    Προεπιλογή
    Φιλε με δουλευεις? Μια χαρα στηθος εχεις, και οι κοιλιακοι πετανε σ λεω!!!
    Σε βοηθαει και το χαμηλο ποσοστο λιπους παντως!
    Το στηθος σου φαινεται γραμμωμενο και παω στοιχημα εχειτον καταλληλο ογκο. Μην περιμενεις απο τωρα να γινεις Yamagishi, που λεει ο λογος, θελει υπομονη!
    Εσενα τι δεν σου αρεσει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-03-12 20:05 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε με δουλευεις? Μια χαρα στηθος εχεις, και οι κοιλιακοι πετανε σ λεω!!!
    Σε βοηθαει και το χαμηλο ποσοστο λιπους παντως!
    Το στηθος σου φαινεται γραμμωμενο και παω στοιχημα εχειτον καταλληλο ογκο. Μην περιμενεις απο τωρα να γινεις Yamagishi, που λεει ο λογος, θελει υπομονη!
    Εσενα τι δεν σου αρεσει?
    περιεργο μ φενεται τεσπα....ναι χαμηλο ποσοστο λιπους εχω..δεν εχω κανει λιπομετρηση βεβαια...στηθος δε μ αρεσει γιατι θα ηθελα πιο τονισμενο το κατω μερος του και γενικα λιγο πιο γεματο..απο κοιλιακους δεν εχω παραπονα..προτεινεις καποια ασκηση για κατω μερος του στηθους?
    No pain..No gain
    No excuses
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-03-12 20:16 #8
    Προεπιλογή
    Ωραίος! Ίδια ηλικία έχουμε. 13% λίπος δεν έχει πάντως. 10-11 σε κόβω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-03-12 20:17 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραίος! Ίδια ηλικία έχουμε. 13% λίπος δεν έχει πάντως. 10-11 σε κόβω.
    ευχαριστω πολυ..εγω βασικα με εκοψα με το ματι χαχ..οποτε δε μπορω να ειμαι σιγουρος..μπορει να ειμαι και 10-11...
    No pain..No gain
    No excuses
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-03-12 20:54 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Silvester Εμφάνιση μηνυμάτων
    περιεργο μ φενεται τεσπα....ναι χαμηλο ποσοστο λιπους εχω..δεν εχω κανει λιπομετρηση βεβαια...στηθος δε μ αρεσει γιατι θα ηθελα πιο τονισμενο το κατω μερος του και γενικα λιγο πιο γεματο..απο κοιλιακους δεν εχω παραπονα..προτεινεις καποια ασκηση για κατω μερος του στηθους?
    Συλβεστερ Σταλονε, ολα θα ερθουν! Σε ζηλευω που εισαι χαμηλα σε λιπος!
    Κοιτα πες μας τι ασκησεις κανεις τωρα, αν πας γυμναστηριο και τα λοιπα, θ βοηθουσε!
    Για κατω στηθος οι πιεσεις παγκου ειναι η must ασκηση, και γενικα οποια ασκηση ειναι σε οριζοντιο παγκο ειναι πολυ must για κατω στηθος.
    Επισης μην ξεχνας τις πιεσεις με αλτηρες, τα ανοιγματα...Οι βυθισεις ειναι καλες αν τις κανεις και καλα
    Κατι αλλο που μπορω να προτεινω, περα απο τα κλασσικα, ειναι πους απς με κιλα στην πλατη ιδιαιτερα αν εχεις handlebars, θα σε βοηθησει πολυ πιστευω! Ή μπορειςνα δοκιμασεις πιεσεις αλτηρων στο πατωμα. Ή την γαματη παραλλαγη πιεσεων στο πατωμα μονο με το ενα χερι ομως, πολλα κιλα και λιγες επαναληψεις.

    Α επισης ενα καλο τιπ: Ποικιλια! Να εχεις ποικιλια στα σετ, στις επαναληψς στις ασκησεις..
    Ομως μην κανεις το λαθος να τα βαλεις ολα σε μια προπονηση. Π.χ. για λιγο καιρο παιξε χαμηλες επαναληψεις, λιγο καιρο υψηλοτερες, u know what i mean, ν δεις τι σου κανει περισσοτερο καλο,
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-03-12 22:53 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συλβεστερ Σταλονε, ολα θα ερθουν! Σε ζηλευω που εισαι χαμηλα σε λιπος!
    Κοιτα πες μας τι ασκησεις κανεις τωρα, αν πας γυμναστηριο και τα λοιπα, θ βοηθουσε!
    Για κατω στηθος οι πιεσεις παγκου ειναι η must ασκηση, και γενικα οποια ασκηση ειναι σε οριζοντιο παγκο ειναι πολυ must για κατω στηθος.
    Επισης μην ξεχνας τις πιεσεις με αλτηρες, τα ανοιγματα...Οι βυθισεις ειναι καλες αν τις κανεις και καλα
    Κατι αλλο που μπορω να προτεινω, περα απο τα κλασσικα, ειναι πους απς με κιλα στην πλατη ιδιαιτερα αν εχεις handlebars, θα σε βοηθησει πολυ πιστευω! Ή μπορειςνα δοκιμασεις πιεσεις αλτηρων στο πατωμα. Ή την γαματη παραλλαγη πιεσεων στο πατωμα μονο με το ενα χερι ομως, πολλα κιλα και λιγες επαναληψεις.

    Α επισης ενα καλο τιπ: Ποικιλια! Να εχεις ποικιλια στα σετ, στις επαναληψς στις ασκησεις..
    Ομως μην κανεις το λαθος να τα βαλεις ολα σε μια προπονηση. Π.χ. για λιγο καιρο παιξε χαμηλες επαναληψεις, λιγο καιρο υψηλοτερες, u know what i mean, ν δεις τι σου κανει περισσοτερο καλο,
    τωρα ακολουθω αυτο το προγραμμα http://forum.bodybuilding.gr/showthr...%CE%BA%CE%BF-1

    και μου αρεσει πολυ..αλλα πολοι μου λενε οτι αμα κανεις 1 μερα χερια ισως δημιουργησει καποια ασυμμετρια..λενε καλυτερα πχ να κανεις πλατη δικαφαλα..αλλα εμενα μαρεσει...γενικα μου αρεσει πιο πολυ να παιζω με αλτηρες,,,τα κιλα που παιζω δεν ειναι πολλα γενικα ..να σου πω παραδειγματα πχ αυτοσυγκεντρωσης 15 κιλα στο καθε χερι παγκο παιζω 60 κιλα .... πους απς κανω με βαρος .. οσο για βυθησεις σιγουρα θα τις δοκιμασω...γενικα πιστευω πως σε κιλα δεν ανεβαινω αποτομα..και δεν με πολυενδιαφερει.....οσο για επαναληψεις παιζω στις 12 σε καθε σετ

    σε ευχαριστω πολυ αδερφε μου
    No pain..No gain
    No excuses
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-03-12 13:40 #12
    Προεπιλογή
    μια ακομα πλατη..

    Όνομα: 407901_220054824742322_100002134181267_447019_2026517150_n.jpg Εμφανίσεις: 1863 Μέγεθος: 87,2 KB
    No pain..No gain
    No excuses
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-03-12 20:30 #13
    Προεπιλογή
    Ωραια πλατουλα εδω...
    Κρεμιεσαι απο μονοζυγο μαλλον?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-03-12 20:32 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραια πλατουλα εδω...
    Κρεμιεσαι απο μονοζυγο μαλλον?
    εε βασικα κρεμιεμαι καθε φορα που εχω πλατη κανα 2λεπτο για ζεσταμα και μετα κανω την προπονηση...γενικα πλατη με βοηθησαν οι ανοιχτες λαβες

    ευχαριστω πολυ!
    No pain..No gain
    No excuses
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-03-12 20:36 #15
    Προεπιλογή
    Δοκιμασε και κλειστη λαβη, υπτια (παλαμες κοιτανε προσωπο) αν θες θα σε βοηθησει πολυ και στην πλατη (ακομα και την ανω) αλλα και στα χερια!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία