Σελίδα 10 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 136 έως 150 από 198
  1. 27-05-12 21:07 #136
    Το avatar του χρήστη satheo

    Εγγραφή
    05-06-2009
    Περ.
    Larissa
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    ενα μεγαλο μπραβο ξανα στα παιδια !!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-05-12 21:27 #137
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    μιας και κανουμε και σχολιασμο του αγωνα σε αυτο το τοπικ, θα ηθελα να αναφερω μια διαφωνια που υπηρχε αναμεσα στην κριτικη επιτροπη, και τον προπονητη του (προπονητης του πρεπει να ειναι, η προσωπικος του φιλος.) αθλητη με το Νο 34 αν δεν κανω λαθος.

    η κατηγορια αυτη ειναι η superbody. στην κατηγορια αυτη οι αθλητες αποτι ξερω κρινοντε βαση την συμμετρια που εχουν, την γραμμωση, και τριτη επιλογη ο ογκος τους.


    Όνομα: DSC03602 [].JPG Εμφανίσεις: 1032 Μέγεθος: 119,6 KB

    Όνομα: P5270101 [Ανάλυση οθόνης].JPG Εμφανίσεις: 1060 Μέγεθος: 274,3 KB

    ο αθλητης με το Νο 34 μετα τα αποτελεσματα εδειξε πως δεν συμφωνει με εντονο τροπο προς την επιτροπη. το ιδιο και ο <προπονητης του.
    να αναφερω την δικη μου προσωπικη αποψη. οι 3 πρωτη αθλητες κατα εμε ειχαν ποιο καλη συμετρια και ποιο ποιοτηκα κιλα, αν και λιογοτερα απο τον αθλητη με το Νο 34.
    κατι που μετρησε για να χασει την κατηγορια. τωρα η ετσι ειναι, η δεν μπορεσε να δειξει την ποιοτητα του επι σκηνης. κατι που μετραει και αυτο.

    ενω στην κατηγορια bodybuilding πηρε καλυτερη θεση απο αθλητες που ενω ειχαν καλυτερη γραμμωδη, ηταν λιγοτερα ογκωδης απο αυτον

    να αναφερω επισης πως ο προπονητης του, η φιλος του ηταν ατομο που εχει δεχτει στο παρελθον την κριτικη των ιδιων κριτων οταν τον περνουσαν στις πρωτες θεσεις της κατηγοριας που αγωνιζοταν. επισης τυγχανει και κριτης στον αγωνα που εγινε προ λιγων ημερων της NAC.

    τα αναφερω ολα αυτα για να βγαλουμε και να σχολιασουν οσοι θελουν αυτο το αποτελεσμα. ισως παλι και εγω να εχω αδικο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-05-12 21:44 #138
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    ένα μεγάλο μπράβο στον τεράστιο Γιάννη Αναγνώστου,

    και πάλι ηταν κομμάτια οπως σε καθε αγωνα που εχει κατέβει, σε συνδυασμό με τον ογκο που εχει τα τελευταία τρία χρόνια και την ποιότητα που βγάζει μετα απο τοσα χρόνια δουλειάς για μενα ηταν αδιαμφισβήτητο φαβορί και μονο ενας τυφλός η άσχετος με το άθλημα δεν θα μπορούσε να το δει αυτό.

    ξανα μπραβο, μπραβο επίσης στον Στράτο Αργυράκη για την επάνοδο του.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-05-12 14:16 #139
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Μπράβο!! Πολύ πλούσιο και ωραίο υλικό!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-05-12 14:34 #140
    Προεπιλογή ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
    Συγχαρητηρια στους αθλητες στους διοργανωτες και στους παραγοντες.
    ΗΛΙΑ που εισαι ;;;Μας χωρισαν οι αγωνες.Εσυ στη μια ακρη και εγω στην αλλη.Ευτυχως που εχουμε και το forum και ανταλλασουμε και κανενα μηνυμα. Να ειστε ολοι καλα,και παλι συγχαρητηρια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-05-12 16:27 #141
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Διακογιαννης Γιαννης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγχαρητηρια στους αθλητες στους διοργανωτες και στους παραγοντες.
    ΗΛΙΑ που εισαι ;;;Μας χωρισαν οι αγωνες.Εσυ στη μια ακρη και εγω στην αλλη.Ευτυχως που εχουμε και το forum και ανταλλασουμε και κανενα μηνυμα. Να ειστε ολοι καλα,και παλι συγχαρητηρια.

    γειά σου ρε Γιάννη φίλε μου τα έφεραν έτσι οι καταστάσεις και μοιραστήκαμε ένας στα βόρεια άλλος στα νότια , αλλιώς εγω σίγουρα θα κατέβαινα και κάτω αλλα βλέπεις μόνο με διακτυνισμό γιατι οι αγώνες ήταν ο ένας την μια μέρα ο άλλος την άλλη .

    το φόρουμ όμως μας ενώνει και τα λέμε έστω διαδυκτιακά
    και μια φωτο με τον γενικό νικητή Αναγνώστου και τον Βασίλη Ζαχείλα στο τέλος του αγώνα

    Όνομα: 577636_10150921224918536_207170119_n.jpg Εμφανίσεις: 790 Μέγεθος: 56,4 KB
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-05-12 16:50 #142
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μιας και κανουμε και σχολιασμο του αγωνα σε αυτο το τοπικ, θα ηθελα να αναφερω μια διαφωνια που υπηρχε αναμεσα στην κριτικη επιτροπη, και τον προπονητη του (προπονητης του πρεπει να ειναι, η προσωπικος του φιλος.) αθλητη με το Νο 34 αν δεν κανω λαθος.

    η κατηγορια αυτη ειναι η superbody. στην κατηγορια αυτη οι αθλητες αποτι ξερω κρινοντε βαση την συμμετρια που εχουν, την γραμμωση, και τριτη επιλογη ο ογκος τους.


    Όνομα: DSC03602 [].JPG Εμφανίσεις: 1032 Μέγεθος: 119,6 KB

    Όνομα: P5270101 [Ανάλυση οθόνης].JPG Εμφανίσεις: 1060 Μέγεθος: 274,3 KB

    ο αθλητης με το Νο 34 μετα τα αποτελεσματα εδειξε πως δεν συμφωνει με εντονο τροπο προς την επιτροπη. το ιδιο και ο <προπονητης του.
    να αναφερω την δικη μου προσωπικη αποψη. οι 3 πρωτη αθλητες κατα εμε ειχαν ποιο καλη συμετρια και ποιο ποιοτηκα κιλα, αν και λιογοτερα απο τον αθλητη με το Νο 34.
    κατι που μετρησε για να χασει την κατηγορια. τωρα η ετσι ειναι, η δεν μπορεσε να δειξει την ποιοτητα του επι σκηνης. κατι που μετραει και αυτο.

    ενω στην κατηγορια bodybuilding πηρε καλυτερη θεση απο αθλητες που ενω ειχαν καλυτερη γραμμωδη, ηταν λιγοτερα ογκωδης απο αυτον

    να αναφερω επισης πως ο προπονητης του, η φιλος του ηταν ατομο που εχει δεχτει στο παρελθον την κριτικη των ιδιων κριτων οταν τον περνουσαν στις πρωτες θεσεις της κατηγοριας που αγωνιζοταν. επισης τυγχανει και κριτης στον αγωνα που εγινε προ λιγων ημερων της NAC.

    τα αναφερω ολα αυτα για να βγαλουμε και να σχολιασουν οσοι θελουν αυτο το αποτελεσμα. ισως παλι και εγω να εχω αδικο.
    το έχω πεί πολλες φορές και θα το ξαναπώ , πώς οι αθλητές κρίνονται την ημέρα του αγώνα επάνω στην σκηνή και όσο μάζα και να έχει κάποιος αν δεν βρίσκετε σε καλή φόρμα δεν μπορεί να διεκδικήσει κάτι καλό
    και δεν κρίνονται απο μια πόζα όπως όταν κοιτάμε φωτο και μένα σαν ββερ και βαριάς κατηγορίας μ αρέσει ο όγκος αλλα αν ο αθλητής έχει παραπάνω κιλα η έχει κρατημένα νερά στην επιδερμίδα χάνει πολύ δεν δείχνει βαθεια γραμωμένος και μπορεί να χάσει απο κάποιον πολύ μικρότερο , άλλωστε παραδείγματα έχουμε πολλα απο αθλητες μινιατούρες που τούς ονομάσαμε φονιάδες γιγάντων , οπότε μην λένε μερικοί ενω δεν έκαναν καθόλου σωστη προετοιμασία η δεν τούς βγήκε όπως περίμεναν ότι αδικήθηκαν και οι αυλικοί τους και κοντινά πρόσωπα που τούς τα λένε δεν κάνουν καλά γιατι έτσι ποτε δεν θα καταλάβει ο αθλητής τι έφταιξε ώστε να βελτιωθεί

    και γω όταν κατέβαινα σε αγώνες οι δικοί όλοι για πρώτο με είχαν και ας μην άξιζα καμια φορά η είχα λίγα νερά κρατημένα , αλλα απο την εμπειρία που είχα αποκτήσει ήξερα πότε πρέπει να χαίρομαι

    έπειτα όσο ογκώδης και να είναι κάποιος και με ωραίο σχήμα αν δεν έχει και πόδια θεωρείτε ελειπής οπότε δεν μπορεί να περιμένει υψηλές θέσεις

    και έχω ξαναπεί δεν ταιριάζουν γκρίνιες σε αθλητες ββερ , γιατι έτσι όπως φτάσαμε εκτός τούς πρώτους όλοι δυσαρεστημένοι είναι , παλιότερα μάθαν όταν για μια περίοδο να μην συμπληρώνουν ούτε τριάδα οι κατηγορίες και έτσι όλοι πέρναν το κατιτίς τους , αυτό βέβαια δεν σημαίνει πως αν ένας αθλητής είναι καλός και έχει 2 άτομα στην κατηγορία του μειώνετε η αξία του , όταν είναι καλός είναι όσους και να έχει δίπλα του και τωρα φτάσαμε να έχει κατηγορίες 12 ατόμων με ισάξιους αθλητες , αλλα τι να κάνουμε πρέπει να βγεί κατάταξη δεν γίνετε να μπούν όλοι πρώτοι και πάλι καλα που έχει τόσες κατηγορίες 5 τον αριθμό το φίτνες της WFF ,φανταστείτε να ήταν 2 να δείτε κλάμα που θα έπεφτε

    επίσης όσοι είδαν θα κατάλαβαν πως αθλητες που σε κατηγορία φίτνες βγήκαν 3οι σε κατηγορία ββ βγήκαν πρώτοι γιατι απλα ο όγκος δίνει ενα πλεονέκτημα στο ββ με την προυπόθεση ότι δεν είναι αγράμωτοι
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-05-12 18:30 #143
    Το avatar του χρήστη Menios Ser1985

    Εγγραφή
    13-08-2010
    Περ.
    Karditsa,Greece
    Μηνύματα
    727
    Προεπιλογή
    Συγχαρητήρια στον νικητή της κατηγορίας Superbody-Πρίθαλη Κωνσταντίνο (ν.42) για την άψογη εμφάνισή του!
    Ντίνο σου εύχομαι καλή συνέχεια και με ακόμη μεγαλύτερες διακρίσεις στο μέλλον!
    -The Fallen Army-
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-05-12 18:38 #144
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Συγχαρητήρια στο παλικάρι που κέρδισε τη ψηλή κατηγορία, τον Παναγιώτοφ Θόδωρο (139), που είχε πολύ καλή φόρμα, και δυστυχώς δεν αποτυπώθηκε καλά στις φωτογραφίες, με ικανοποιητική μυικότητα και διαχωρισμό.
    Νομίζω πως πρώτη φορά κατέβηκε σε αγώνα και κατά τη γνώμη μου ίσως να άξιζε και τον Γενικό τίτλο. Καλή συνέχεια στην αγωνιστική του πορεία.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-05-12 18:46 #145
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μιας και κανουμε και σχολιασμο του αγωνα σε αυτο το τοπικ, θα ηθελα να αναφερω μια διαφωνια που υπηρχε αναμεσα στην κριτικη επιτροπη, και τον προπονητη του (προπονητης του πρεπει να ειναι, η προσωπικος του φιλος.) αθλητη με το Νο 34 αν δεν κανω λαθος.

    η κατηγορια αυτη ειναι η superbody. στην κατηγορια αυτη οι αθλητες αποτι ξερω κρινοντε βαση την συμμετρια που εχουν, την γραμμωση, και τριτη επιλογη ο ογκος τους.


    Όνομα: DSC03602 [].JPG Εμφανίσεις: 1032 Μέγεθος: 119,6 KB

    Όνομα: P5270101 [Ανάλυση οθόνης].JPG Εμφανίσεις: 1060 Μέγεθος: 274,3 KB

    ο αθλητης με το Νο 34 μετα τα αποτελεσματα εδειξε πως δεν συμφωνει με εντονο τροπο προς την επιτροπη. το ιδιο και ο <προπονητης του.
    να αναφερω την δικη μου προσωπικη αποψη. οι 3 πρωτη αθλητες κατα εμε ειχαν ποιο καλη συμετρια και ποιο ποιοτηκα κιλα, αν και λιογοτερα απο τον αθλητη με το Νο 34.
    κατι που μετρησε για να χασει την κατηγορια. τωρα η ετσι ειναι, η δεν μπορεσε να δειξει την ποιοτητα του επι σκηνης. κατι που μετραει και αυτο.

    ενω στην κατηγορια bodybuilding πηρε καλυτερη θεση απο αθλητες που ενω ειχαν καλυτερη γραμμωδη, ηταν λιγοτερα ογκωδης απο αυτον

    να αναφερω επισης πως ο προπονητης του, η φιλος του ηταν ατομο που εχει δεχτει στο παρελθον την κριτικη των ιδιων κριτων οταν τον περνουσαν στις πρωτες θεσεις της κατηγοριας που αγωνιζοταν. επισης τυγχανει και κριτης στον αγωνα που εγινε προ λιγων ημερων της NAC.

    τα αναφερω ολα αυτα για να βγαλουμε και να σχολιασουν οσοι θελουν αυτο το αποτελεσμα. ισως παλι και εγω να εχω αδικο.

    Παράπονα πάντα θα υπάρχουν.. δεν έχω δει αγώνα που να μην υπήρξε έστω ένας παραπονούμενος.
    Κατά τη γνώμη μου μια χαρά βγήκε η 3άδα στη super body. Eάν κάποιος άλλος άξιζε να μπει 3αδα στη κατηγορία ήταν το παλικάρι με το λαχανί μαγιώ(μου διαφεύγει το όνομα) αλλά όχι το ν.34 που τόσο έντονα διαμαρτυρήθηκε. Τέτοιες αντιδράσεις καλό είναι να λείπουν, μόνο καλό δε κάνουν.
    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...l=1#post581029
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-05-12 22:23 #146
    Το avatar του χρήστη Nikoskom

    Εγγραφή
    19-04-2012
    Περ.
    Κομοτηνή
    Μηνύματα
    177
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παράπονα πάντα θα υπάρχουν.. δεν έχω δει αγώνα που να μην υπήρξε έστω ένας παραπονούμενος.
    Κατά τη γνώμη μου μια χαρά βγήκε η 3άδα στη super body. Eάν κάποιος άλλος άξιζε να μπει 3αδα στη κατηγορία ήταν το παλικάρι με το λαχανί μαγιώ(μου διαφεύγει το όνομα) αλλά όχι το ν.34 που τόσο έντονα διαμαρτυρήθηκε. Τέτοιες αντιδράσεις καλό είναι να λείπουν, μόνο καλό δε κάνουν.
    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...l=1#post581029
    Με το λαχανι το μαγιω ειναι ο Γιωργος ο Ταμιας με το ν.13
    The PAIN you feel today will be the STRENGTH you feel tomorrow
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-05-12 22:34 #147
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή


    Σίγουρα ούτε αυτός ήταν στο 100% αλλά το έδωσα σαν παράδειγμα επειδή κάποιος άλλος παραπονέθηκε έντονα.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-05-12 22:38 #148
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikoskom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το λαχανι το μαγιω ειναι ο Γιωργος ο Ταμιας με το ν.13
    σωστα ο γιώργος αδίκησε τον εαυτό του σίγουρα δεν έκανε προετοιμασία καθόλου γι αυτο τον αγώνα η έστω λίγη , γιατι πάνω στην σκηνή στα φώτα δείχνουμε αλλιώς και αλλιώς έξω και στα γυμναστήρια μόνοι μας , στην σκηνή εντυπωσιάζει η σκληράδα και ενω απο πάνω ήταν καλός αν και όχι γραμωμένος όπως έπρεπε, τα πόδια δεν συμβάδιζαν με το πάνω σώμα σε γράμωση γιατι με μια σωστη προετοιμασία θα ήταν όλα κομπλέ

    και η λεπτομέρεια είναι αυτη ακόμα και σε επαγγελματίες στο ολύμπια που εναν αθλητή μπορεί να τον πάει απο εκτός εξάδας ακόμη και να διεκδηκήσει πρώτη θεση , παράδειγμα πρόσφατο ο μιχάλης κεφαλιανός που στην φιμπο βγήκε δεύτερος και στην ισπανία μέρες μετα βγήκε πρώτος με τον ίδιο αντίπαλο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-05-12 22:39 #149
    Το avatar του χρήστη Nikoskom

    Εγγραφή
    19-04-2012
    Περ.
    Κομοτηνή
    Μηνύματα
    177
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων


    Σίγουρα ούτε αυτός ήταν στο 100% αλλά το έδωσα σαν παράδειγμα επειδή κάποιος άλλος παραπονέθηκε έντονα.
    Τη φαση αυτη με τα παραπονα τη θυμαμαι χαρακτηριστικα
    The PAIN you feel today will be the STRENGTH you feel tomorrow
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-05-12 22:43 #150
    Το avatar του χρήστη Nikoskom

    Εγγραφή
    19-04-2012
    Περ.
    Κομοτηνή
    Μηνύματα
    177
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    σωστα ο γιώργος αδίκησε τον εαυτό του σίγουρα δεν έκανε προετοιμασία καθόλου γι αυτο τον αγώνα η έστω λίγη , γιατι πάνω στην σκηνή στα φώτα δείχνουμε αλλιώς και αλλιώς έξω και στα γυμναστήρια μόνοι μας , στην σκηνή εντυπωσιάζει η σκληράδα και ενω απο πάνω ήταν καλός αν και όχι γραμωμένος όπως έπρεπε, τα πόδια δεν συμβάδιζαν με το πάνω σώμα σε γράμωση γιατι με μια σωστη προετοιμασία θα ήταν όλα κομπλέ

    και η λεπτομέρεια είναι αυτη ακόμα και σε επαγγελματίες στο ολύμπια που εναν αθλητή μπορεί να τον πάει απο εκτός εξάδας ακόμη και να διεκδηκήσει πρώτη θεση , παράδειγμα πρόσφατο ο μιχάλης κεφαλιανός που στην φιμπο βγήκε δεύτερος και στην ισπανία μέρες μετα βγήκε πρώτος με τον ίδιο αντίπαλο
    Αν δεν κανω λαθος πρεπει να δηλωσε συμμετοχη 2 μερες πριν γινει ο αγωνας..
    The PAIN you feel today will be the STRENGTH you feel tomorrow
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 10 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ... ΤελευταίαΤελευταία